Перейти до змісту

Україна нарощує військові м"язи. Тема про розвиток ЗСУ, ВПК і т.д.


Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, alexvvv сказал:

минулий майдан закінчився обранням пєті - епік фейлом

Емм... я в курсі... :)

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, alexvvv сказано:

Люди втомились від політики?  А яким чином? Дивились гівно шустера? 

Бо й втомилися. Куди не плюнь - якась тріпологія, як не по зомбоящику, так по радіо.

Якісь ток-шоу, політичні, всракунепотрібні.  Людей зомбують і налаштовують на якусь хуйню.

 

І є категорія, яким це остопизділо.

От моя теща ВСІ ці шоу дивиться. І всіх тих політиків і головних пропагандонів знає і що тільки.

А от мама навпаки - її це харить.

В мене в хаті навіть тєліка немає.  Є, але виключно, щоб кіношку на великому екрані подивитися чи ігрушку на "плойці" погратися.

Ефірних каналів я не дивлюся.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, nickel сказано:

Щоб це стало вимогою загального страйку, треба щоб це захотіли усі, а такого настрою серед мас немає і не буде, навіть по Борді видно. Тому загального страйку не вийде. Вийде на мітинг купка невдоволених, погудять під стінами ОП, випустять пар і розійдуться. Ще є якісь важливі теми для ЗАГАЛЬНОГО страйку?

Я вже писав, що саме є важливим - ти що відповів тоді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Якісь ток-шоу, політичні, всракунепотрібні.  Людей зомбують і налаштовують на якусь хуйню.

І є категорія, яким це остопизділо.

значить ток-шоу спрацювали і виконали свою функцію  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, sergkots сказал:

Я вже писав, що саме є важливим - ти що відповів тоді?

Що ти писав і що я відповів? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Що ти писав і що я відповів? :)

Про реформу суддів, прокуратура, мусорів, сбу.

Візьмемо суди - що заважало Пороху та що заважає Зе їх реформувати?

Як ковід заважає провести цю реформу?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sergkots сказал:

Про реформу суддів, прокуратура, мусорів, сбу.

Візьмемо суди - що заважало Пороху та що заважає Зе їх реформувати?

Як ковід заважає провести цю реформу?

Не робилося до Пороха, не зробив Порох і не робить Зеленський. То що такого сталося, щоб народ ВДРУГ вийшов на третій майдан чи "загальний мітинг"?

 

п.с. Я в іншій вкладці пишу більш розлогий пост в цій же темі і там є пояснення чому це не привід мітингувати.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, sergkots сказано:

Як ковід заважає провести цю реформу?

Про Ковід я писав. Не плуьтай.

тут згоден - це не пов'язано.

1 хвилина тому, sergkots сказано:

Про реформу суддів, прокуратура, мусорів, сбу.

Візьмемо суди - що заважало Пороху та що заважає Зе їх реформувати?

А ще я писав, що це, як кліщі! Їх отак просто ніззя вирвати чи знищити.  Потрібен правильний підхід. Бо інакше вони через інші суди поновляться.

А з іншої сторони, на їхнє місце прийде хто???  Правильно  - їхні ж діти чи ставленики!

 

Кругова порука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, sergkots сказано:

Про реформу суддів, прокуратура, мусорів, сбу.

Візьмемо суди - що заважало Пороху та що заважає Зе їх реформувати?

Як ковід заважає провести цю реформу?

 

зеленському  - немає політичного досвіду і бажання

пєті - не було  бажання 

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, alexvvv сказано:

значить ток-шоу спрацювали і виконали свою функцію  

яку?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zheny@ сказано:

яку?

 

щоб народ не вникав в їхню діяльність і забив на політику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Alex S сказал:

Роздув штат охорони ще вдвічі від Яника і задіяв до 10-12 літаків і вертольотів ЗСУ для охорони пєцьки ,при його рухові Україною. Включно , майже завжди  в супроводі з  парою чи ланкою Мі 24 з боєкомплектом.

Я десь в році 16-му бачив це феєричне видовище. Пеця приллітав в Новодністровськ, щось там на ГЕС запускали. Порошенковий вертольот, ще один за ним, а по боках два Мі-24 з зброєю на пілонах.  Заходили на посадку, прямо, як кадри з  Апокаліпсісу сьогодні.:)

Спойлер

 

 

Змінено користувачем Mr.X
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, alexvvv сказал:

щоб народ не вникав в їхню діяльність і забив на політику

А толку в неї вникати. Що від мого "вникання" зміниться? Краще, я не буду тратити свій час та нерви та присвячу цей час роботі і сім'ї.

Змінено користувачем Mr.X
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alex S сказал:

Абсолютно вірно. Бо нація тєрпіл. І більша половина цих мітінгів- пєтінгів ,з помахати якимось прапорцем на китайському вудлищі, то за 100,200, зараз чув 500 грн. В нас воно генетично , бо всю історію українців чмирили, і чмирили як чужі ,так і свої запроданці.  

От не погоджуся. Не змогли б тєрпіли зробити майдан. Ні перший ні другий. Не змогли б тєрпіли зупинити Путіна на сході. Тобто ще якихось 7 років тому ми не були тєрпілами, а якщо і стали, то це не генетика. Це скоріше власний меншовартісний комплекс-відмазка власної пасивності, тому що і майдан і Путіна зупинила не пасивна більшість, а активна меншість. Але і пасивна більшість і активна меншість проковтнули фінт Януковича з розворотом країни на 180 градусів. Не ковтнуло лише студенство, в якому завжди більше бунтарства ніж розуму. І лише коли студентам дали дроздов, вийшла активна меншість.

Я у кого не запитаю, що такого поганого зробив Зеленський, що зачепило усіх українців і чого не робилося раніше, то ніхто не може назвати жодного факту. І я запитую явно не у фанатів нинішнього президента, скоріше навпаки у тих у кого "накипіло". Питаю "що накипіло, з чим на мітинг будемо виходити?", відповідь "бе-ме, нездійснені обіцянки". То противники Зеленського повірили Зеленському більше за його прихильників? Обнять і плакать. Як в тому анекдоті

Спойлер

В одном небольшом городке некий бизнесмен решил открыть кабак.
Беда в том, что он находился на одной улице с церковью.
Естественно, церковное руководство это не устраивало, и на каждой проповеди оно призывало горожан выступать против, и молиться, чтобы бог покарал нерадивого бизнесмена.
За день до объявленного открытия кабака была сильная гроза, молния ударила в кабак и он сгорел дотла.
Церковники обрадовались, но ненадолго — хозяин кабака подал на них в суд с требованием компенсации ущерба.
Те, естественно, все отрицали. Выслушав обе стороны, судья заметил:
"Я пока еще не знаю, какой вердикт вынести, но из материалов дела следует, что какой-то владелец кабака верит в силу молитвы, а все церковное руководство — почему-то нет... "

Ну обнять, то обнять, але не виконували обіцянки і попередні і ну немає зараз об'єктивних причин валити Зеленського. Немає навіть у противників. Я тверезо дивлюся на його керування і, м'яко кажучи, це далеко не найкращий президент навіть з тих, що були, але й на майдан він ще не накосячив.

 

Цитата

Тому навіщо цей тєкст- люди втомилися від політики і цього нафіг не потрібного піздєжа. Більшість вже і телевізор не дивиться, бо це гімно вже реально втомило. Кажуть буде як буде, бо ми реально незалежні, від нас в цій країні ну нічогісенько не залежить.

Про телевізор: більшість з тих, що кажуть "я телевізор не дивлюся", навіть не розуміють, що інтернет ще гірше телевізора і вміє зомбувати не гірше. Я телевізор з собою постійно не ношу і не заглядаю в нього як тільки з'явиться вільна хвилина і з телевізором в туалет не ходжу, а от з телефоном... В обшем з телефоном в інтернеті ми проводимо часу більше чим типу зазомбовані телеглядачі. І телевізор не вміє таргетувати, а Фейсбук дуже навіть вміє, тому зрадойобам показується лише зрада. Помилково ділити людей на зомбованих чи не зомбованих лише по факту перегляду телевізора, БО більшість зараз чудово зомбуються  і через ПК і через телефон.

Про втому від політики також хєрня: навіть на Борді це найживіший розділ.

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Alex S сказал:

Так от рібята , по дню народження Єрмака,  і по тому інтерв ю ,що гундосік давав після.., як в нього зламався його вертоліт.

***

От такі блядь ковіди. От такий Вовундєль.

Ті кортежі, охорона і інші віп атрибути були завжди, тому збільшення кортежу чи авіапарку чи будь-яка інша хуєта не тягне на загальноукраїнський страйк чи майдан.

18 минут назад, Alex S сказал:

То той хто на ровері в кіно в охфіс їздив.

Тільки чесно: голосував за нього? Анекдот про церкву хочеться ще й під цим постом писати, бо виявляється повірили не тільки Зеленському, а й Голобородьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, nickel сказал:

Помилково ділити людей на зомбованих чи не зомбованих лише по факту перегляду телевізора, БО більшість зараз чудово зомбуються  і через ПК і через телефон.

Особисто я і в телефоні/пк не дивлюся політику. Борда, як виняток.

19 минут назад, nickel сказал:

І телевізор не вміє таргетувати

Власники телеканалів вміють добре "таргетувати".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Mr.X сказал:

Особисто я і в телефоні/пк не дивлюся політику. Борда, як виняток.

Борда - це також інтернет в телефоні. Ну але хочеш думати, що ти не такий, то думай. Більшість думає, що вони не зомбовані.

Цитата

Власники телеканалів вміють добре "таргетувати".

Звичайно, але чомусь коли мова заходить про телевізор, то усі "незазомбовані,_бо_не_дивляться_телевізор" забувають, що канали також перемикаються і можна бути не зомбованим навіть якщо є активним користувачем телевізора, при цьому самі можуть бути зазомбованими, але через інтернет, який має для цього ще більше можливостей.

Думка була про те, що наявність телевізора чи телефона ніяк не характеризує людину.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Mr.X сказал:

А толку в неї вникати. Що від мого "вникання" зміниться? Краще, я не буду тратити свій час та нерви та присвячу цей час роботі і сім'ї.

Правильно. Політикою повинні займатися політики. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, nickel сказал:

Борда - це також інтернет в телефоні. Ну але хочеш думати, що ти не такий, то думай. Більшість думає, що вони не зомбовані.

На борді нема таргетування чи ефекту бульбашки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, nickel сказал:

Ну обнять, то обнять, але не виконували обіцянки і попередні і ну немає зараз об'єктивних причин валити Зеленського. 

100% . Зеленського майданити не можна. Він повинний довести до кінця те що розпочали його попередники. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Mr.X сказал:

На борді нема таргетування чи ефекту бульбашки.

 

Ок, Ти особливий, а тому не зомбований.

Спойлер

 

16 минут назад, nickel сказал:

Ну але хочеш думати, що ти не такий, то думай. Більшість думає, що вони не зомбовані.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, weldermaster сказал:

100% . Зеленського майданити не можна. Він повинний довести до кінця те що розпочали його попередники. 

Так, 100%. Він повинен довести країну до повного триндеця.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, nickel сказано:

 тому що і майдан і Путіна зупинила не пасивна більшість, а активна меншість. Але і пасивна більшість і активна меншість проковтнули фінт Януковича з розворотом країни на 180 градусів. Не ковтнуло лише студенство, в якому завжди більше бунтарства ніж розуму. І лише коли студентам дали дроздов, вийшла активна меншість.

 

навіть якщо у загальному розумінні, то у нас є 3 категорії: активна меншість, пасивна більшість і паразити(чи кравасісі)... до останніх можна віднести усіх, хто в "системі" і 30 років вішає лапшу на вуха народу, чергуючись біля корита, їхніх цепних псів ("потомствєнних" мєнтів, прокурорів, суддів і т.д.), а також іншого мажористого бидла (тут мова саме про відношення до інших категорій людей, а не статки)

так ось, доки активна меншість не переважить пасивну більшість і не поставить на місце паразитів (самі ж вони навряд чи зміняться), доти не будемо бачити навіть світла в кінці тієї ср*аки, в якій бовтаємось уже Бог знає скільки років

 

а, ну і, звісно, щоб змінилася психологія "хочу, щоб було по закону! але у разі чого кум/сват/брат все "парішав" хоча б у ВСІЄЇ активної частини суспільства

Змінено користувачем Werwolf777
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Mr.X сказал:

Так, 100%. Він повинен довести країну до повного триндеця.

Да. Така його історична місія. 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...