Перейти до змісту

Україна нарощує військові м"язи. Тема про розвиток ЗСУ, ВПК і т.д.


Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, Alex S сказал:

Та … мені як би не цікаво, я найманий працівник.

Будинок офіцера не належить МОУ, якщо ти не в курсі

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Будинок офіцера не належить МОУ, якщо ти не в курсі

Не будинок Офіцера,  а гарнізонний будинок офіцерІВ. Це звідки така інфа? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка різниця кому належить, точніше належить державі, якомусь державному відомству. Як його придбати. Наприклад ,Будинок Офіцерів на Винниченка.Нащо цей піздьожж ні про що на сторінку майже. Я хотів тебе запитати - знаєш чи ні. Ти внятно сказав - не знаю. Належить ,не належить ,залежить…, нежить  …. я тебе почув. Дякую.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Alex S сказал:

Не будинок Офіцера,  а гарнізонний будинок офіцерІВ. Це звідки така інфа? 

З відкритих джерел

 

Спойлер

image.thumb.png.36bb6a0759b2a1cdd0f0757319c0d9d8.png

 

image.png.bf3283d3edd181761b868ef77cfac56e.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

З відкритих джерел

 

  Hide contents

image.thumb.png.36bb6a0759b2a1cdd0f0757319c0d9d8.png

 

image.png.bf3283d3edd181761b868ef77cfac56e.png

 

То згадаєш моє слово ,він скоро завалиться нах ,а ніхто з фіктивного власника в нього не зайде і не врятує його , хоча б ремонтом даху. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Alex S сказал:

То згадаєш моє слово ,він скоро завалиться нах ,а ніхто з фіктивного власника в нього не зайде і не врятує його , хоча б ремонтом даху. 

То згадай і моє слово колись: щоб купити в центрі міста те, що не продається, ринкової ціни мало, треба декілька ринкових цін докупи зложити. Але не для тебе мама квіточку ростила. Тримають його для того, хто не палиться і дістанеться він цьому інвестору нижче ринку. Чи потрібна йому та коробка чи лише земля не знаю, бо це лише мій здогад, а не інсайд.

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, nickel сказал:

То згадай і моє слово колись

Сама будівля нікому не потрібна. Треба земля. На його місці поставлять очєрєдной торгівельний центр. 

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, weldermaster сказано:

Сама будівля нікому не потрібна. Треба земля. На його місці поставлять очєрєдной торгівельний центр. 

Існуючий продовжать :)

Офіцер Карабас!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Alex S сказано:

З невіпєнним ядерним потенціалом

 

10 годин тому, Alex S сказано:

найпотужнішою армією в Європі,

 

10 годин тому, Alex S сказано:

самим новітнім озброєнням

 

10 годин тому, Alex S сказано:

військових авіанесучих  крейсерів

Уяви що в Європі останні 76 років немає країни яка качає права на територію сусідів чи сфери впливу, немає країни чий генсек обіцяє кузькіну мать, стукаючи черевиком по столу, або президент надрочує боєголовки на "войовничий Захід, який хоче нас захопити". Кому б тоді оце все процитоване мною, написане тобою, в який куй впилося? Від кого захищатися? За яким куєм нападати? Якби була країна, яка б мала на пріоритеті випуск айфонів, тесл, колонізацію Марса, або (чи як наслідок) добробут власного населення (щоб воно могло собі дозволити ковбасу не по 2-20 а по 100500 і квартири самим купляти а не в черзі стояти)? Щоб замість заводу з випуску авіаносців була силіконова долина? Щоб різні довбойоби досі не орієнтувалися на мальований, нікому не потрібний як сферичний кінь у вакуумі, ВВП України станом на 1991 рік, де заводи, випускаючи куйню, яку ніхто не купував, бо вона нікому не треба, споживали енергію і сировину, яку можна було пустити на щось корисніше, або не виробляти, тим самим не примальовуючи показники ВВП? Як блядь так сталося, що при такому рівні ВВП як в 91 році в нас були пусті полиці там де треба, і "повні" там де не треба, і при нижчому ВВП зараз, полиці ломляться від жратви , лахів і інших предметів добробуту, і пусті склади протигазів, хімзброї чи вибухівки, якої б вистачило щоб дійти до Парижа? Заїбали вже ці байки про просрані полімери, які вироблялися не для добробуту населення, а для успішного протистояння Заходу. 

Але ж нє, дороге населення Совєтів, ви будете жити куйово і пахати в першу чергу на оборонку, бо кругом вороги, треба захищатися. Анужбо заїбеним 100500 літаків-танків-кораблів, щоб всі боялися! Ви на хрущ не заробите, ібо нєкуй, забагато свободи. Ми вам дамо безплатно, згідно черги. І холодильник не купите, і машину, ібо спочатку оборонка, а ваші потреби почекають.

От і виходить, що розвинуті країни Заходу спочатку щелепи поопускали, оцінюючи ВВП України 91 року, а коли поняли що той ВВП не про ринкову і конкурентноздатну економіку, то й запропонували боєголовки спулити, мізки і конкурентні технології перекупити, а заводи порізали самі, бо видно шось дошло потихеньку. Але досі знаходяться індивідууми, які ниють за тим нежиттєздатним гавном мамонта. 

  • Ха-ха 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та і від ссср нам дісталась гівно небоєздатна армія, рівень якої можна було побачити на прикладі війни в  Афганістані і  Чечні 

Вся та армія годилася тільки на продаж в країни Африки/Азії - бо то все совковий хлам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Vadimm сказано:

колонізацію Марса, або (чи як наслідок) добробут

От тому ми з війною сьомий рік, бо менша половина 30 років крала буквально все що державне,половина в компьтірах колонізовувала Марс ,а краща половина  все це бачила і сьєбала назавжди за кордон на ПМЖ. Вкраїна ЗАВЖДИ географічно і політично, у всі часи , була тим болючим мозолем де проходять всі війни. Не її власні, і не її внутрішні ,а війни на стику сфер впливу імперій. Рівно те саме що і зараз. Країна де роблять Таврії з айфонами в силіконових долинах ,тратить на оборону трильйони доларів , що ти пишеш? Продали все ,просрали і нікому за це зло  нічого немає і не буде. Як Марс колонізуєш і на теслі будеш по кратерам ганяти похвастаєшся тут, бо дуже цікаво.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Alex S сказано:

От тому ми з війною сьомий рік, бо менша половина 30 років крала буквально все що державне

якраз причина війни те що, ми  отримали у спадок ватну армію із ссср і звідти стільки зрадників, які захотіли туди назад  

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

якраз причина війни те що, ми  отримали у спадок ватну армію із ссср і звідти стільки зрадників, які захотіли туди назад  

Я тобі таємницю відкрию, тільки ти нікому не розказуй . Більшість тієї совкової армії переїхала в росію, додому. Я свідок подій, коли полк з ФРН перевели в Україну  роздали квартири…і розформували . Переважна більшість кацапів сьєбали нах фатурлянд. Залишилися тільки ті ,в кого або жінки з України, або взагалі з тайги якоїсь ,немає куди їхати. Ті що мріяли залишитися жити в Україні на пенсіі ,мріяли жити в радянській Україні і повір ,половина ,таки також переїхала додому в расєю по розвалу. Дуже багато москалів повернулися додому.Так от ,що хочу сказати , ЩО Я ЯКРАЗ цивільних, на свій подив, в Луцьку бачу дико ватними. І чим вони старші ,тим вони більше люблять савдеп і те що він для них зробив. Ні ,вони не з росіі і навіть не з Слобожанщини , вони в переважній більшості, такі самі ,як твої всі родичі ,з Манєвічів з хуєвічами, з села Волинської і Рівненської обл. Не треба їх розпитувати ,якщо вони по справі до тебе так чи інакше наблизяться( від підвезти подорожнього з дачі ,до найняти дядька на роботи в бані), вони самі тобі розкажуть ,що в той час вони тільки і жили, що ту панель чи того хруща їм дав савдеп ,  більше ніхто нікому нічого не дасть. Що ростили і вчили двійко трійко дітей і всі були щасливі і задоволені життям. А зараз в них суцільний стрес ,бо повна відсутність грошей, як і в їх дітей.Всі бувші працівники Пластмасового, Крз, Автозаводу, Іскри тощо - всі як під копірку .  Як же ж так?  І взагалі , що заважало чи заважає робити українську армію? Тридцять років, сам уяви собі цей термін, тридцять років. Що заважало зробити громадянське проукраїнське суспільство? Хоча б коли з паперових паспортів переходили на айді картки? Чи з радянських на українські паспорти? Диктант з мови і іспит -тести з історії України. І все . Любий кацапура ,ментально через себе переступив би … але це зробив би. Бо назвав би себе українцем. Але ні ,того немає , і не було . Як от ти думаєш багато в війську російськомовних? Чому вони там? Про які мНязи можна казати ,коли дивишся відео і таке враження , що це російські вояки тренуються десь на далекому сході. Ааа  ось …втароє сентября 21 га года , кієвскає врємя… тільки тут схоже на тіпа своїх. 

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Alex S сказано:

Я тобі таємницю відкрию, тільки ти нікому не розказуй .

За офіційними даними:

 

Після самоусунення від виконання конституційних обов'язків президента Януковича і його втечі в Російську Федерацію зрадили військовій присязі і перейшли на бік Росії:

начальник Генерального штабу, Головнокомандувач Збройних Сил України Ільїн, командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України Березовський, командири 36-ї окремої бригади берегової оборони, 501-го окремого батальйону морської піхоти та багато інших військових командирів, а також переважна більшість співробітників Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ України в Криму.

 

Не зрадили свою Батьківщину, перебуваючи в автономії під час її анексії: з 13 468 солдатів і офіцерів Збройних Сил України - лише 3990 військовослужбовців (29,6%); Міністерство внутрішніх справ України: з 10 936 - тільки 88 (0,8 %); Державної прикордонної служби України: з 1 870-ти тільки 519 (29,7%) Служба безпеки України: з 2 240 тільки 242 (10,8) відсотка; Управління державної охорони - з 527 - тільки 20

Змінено користувачем alexvvv
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще кажуть, що в Криму залишилось купа пво, які були кращими ніж на материковій частині України.

Змінено користувачем alexvvv
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, alexvvv сказано:

За офіційними даними:

 

Після самоусунення від виконання конституційних обов'язків президента Януковича і його втечі в Російську Федерацію зрадили військовій присязі і перейшли на бік Росії:

начальник Генерального штабу, Головнокомандувач Збройних Сил України Ільїн, командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України Березовський, командири 36-ї окремої бригади берегової оборони, 501-го окремого батальйону морської піхоти та багато інших військових командирів, а також переважна більшість співробітників Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ України в Криму.

 

Не зрадили свою Батьківщину, перебуваючи в автономії під час її анексії: з 13 468 солдатів і офіцерів Збройних Сил України - лише 3990 військовослужбовців (29,6%); Міністерство внутрішніх справ України: з 10 936 - тільки 88 (0,8 %); Державної прикордонної служби України: з 1 870-ти тільки 519 (29,7%) Служба безпеки України: з 2 240 тільки 242 (10,8) відсотка; Управління державної охорони - з 527 - тільки 20

Ти за 1991 рік писав ,пісатєль, з цих зрадників в 91 му пару процентів взагалі служило. Чи ти по принципу все про всіх? Це по твоїй логіці, люди які служили в радянській армії, то вони зрадили Україні в 2014? :0016: Тобто середньому зраднику в 1991 му було нехай 30 років, то середній вік їх був в 2014 - 55-60 років? Це все нарід України не радянської, узбагойся, ці зрадники від 20 ти до 35 років в основному .

Змінено користувачем Alex S
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, alexvvv сказано:

А ще кажуть, що в Криму залишилось купа пво, які були кращими ніж на материковій частині України.

А ще кажуть що зернята в бабів подорощало . На 2014 рік практично все ппо було скорочено. По факту його практично не було. За роки зека його повністю знищили.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Alex S сказано:

А ще кажуть що зернята в бабів подорощало . На 2014 рік практично все ппо було скорочено. По факту його практично не було. За роки зека його повністю знищили.

було не знищеним:

 

40 радіотехнічна бригада
А1656, м. Севастополь (втрачена при окупації АРК)
55 зенітний ракетний полк (9К37 «Бук-М1»)
А4519, м. Євпаторія АР Крим (втрачений при окупації АРК)
174 зенітна ракетна бригада (75Р6 С-300ПС)
А3009 (в/ч 48589), м. Севастополь (втрачена при окупації АРК)
 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, alexvvv сказано:

було не знищеним:

 

40 радіотехнічна бригада
А1656, м. Севастополь (втрачена при окупації АРК)
55 зенітний ракетний полк (9К37 «Бук-М1»)
А4519, м. Євпаторія АР Крим (втрачений при окупації АРК)
174 зенітна ракетна бригада (75Р6 С-300ПС)
А3009 (в/ч 48589), м. Севастополь (втрачена при окупації АРК)
 

То щоб ти розумів маштаб ,на 2000 рік цих частин було десь з 17-20. Я напам’ять навіть помню де вони в основному були. Чорноморське, Новоозерне, Керч, Перевальне, Бельбек, Ай-Петрі, Саки, Євпаторія, Заозерне, Севастополь десь три частини, Феодосія, і біля резиденції Кучми дивізіон в Форосі. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Alex S сказано:

То щоб ти розумів маштаб ,на 2000 рік цих частин було десь з 17-20. Я напам’ять навіть помню де вони в основному були. Чорноморське, Новоозерне, Керч, Перевальне, Бельбек, Ай-Петрі, Саки, Євпаторія, Заозерне, Севастополь десь три частини, Феодосія, і біля резиденції Кучми дивізіон в Форосі. 

Всі би вони відійшли разом із Кримом, тому, добре якщо щось змогли розпродати і добре, що розпиляли Ту-160, інакше продали би кацапам за газ як крилаті ракети.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, alexvvv сказано:

Всі би вони відійшли разом із Кримом, тому, добре якщо щось змогли розпродати і добре, що розпиляли Ту-160, інакше продали би кацапам за газ як крилаті ракети.

Добре добре…

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, Alex S сказал:

Та про шо ти пишеш …. Ти зараз знов почнеш писати про те ,що ти з робітничої сім і і тобі за це не соромно .

Ні,ти мене з кимось переплутав. Я з інтелігенції.^_^

23 часа назад, Alex S сказал:

Так ти побачив ,що кожен президент хороше робив? Та ти так бачиш, бо так себе знайшов. Бо тобі вистачає на поїсти, і на поїсти дітям.  І Слава Богу!А старших людей ,що 2200 пенсіі нарахували за колгосп, завод, чи вчителювання все життя, ти не питав чи президенти ,як вперед країну рухають? Кортежі були завжди?  Спалив державних ,по суті народних грошей ,на чверть ляма баксів на просто блядки з гогішвілями …. Не треба було в ці гроші купити з 10 однокімнатних квартир, по тим містечкам і селам де живуть каліки - атошніки?  Люди  молоді без щелеп, рук-ніг, спинальні хворі? Не дати їм ключі і сказати - пацани!, пока тільки однушки, Україна вас пам ятає,грошей сильно нема, потім розширитесь, обіцяю! Тому Жечь Посполіта Полска цвіте і пахне, а ми глибоко в сраці! Тому що нація тєрпіл.

Ти мене знову якось неправильно цитуєш, бо я не писав, що ми зараз живемо добре. І я ніде не виправдовував президента-піаніста чи ще щось таке.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Mr.X сказал:

Ні,ти мене з кимось переплутав. Я з інтелігенції.^_^

Карамба?

  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...