Перейти до змісту

Україна нарощує військові м"язи. Тема про розвиток ЗСУ, ВПК і т.д.


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Alex S сказано:

Так от ,що хочу сказати , ЩО Я ЯКРАЗ цивільних, на свій подив, в Луцьку бачу дико ватними. І чим вони старші ,тим вони більше люблять савдеп і те що він для них зробив. Ні ,вони не з росіі і навіть не з Слобожанщини , вони в переважній більшості, такі самі ,як твої всі родичі ,з Манєвічів з хуєвічами, з села Волинської і Рівненської обл. 

 

все ж, вояк колишніх і їх нащадків дуже багато у Луцьку лишилося

Привокзальний район - чи не най"ватніший"

а ті самі полішуки "зватніли" під впливом тих же росіян-вояк

працюючі на заводах також часто мали керівників -  вихідців з кацапстану, от воно у купі й дало свої плоди

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Mr.X сказал:

Єх, сбу-шник з тебе точно би не вийшов.

Чому "би"? Я і без "би" не вийшов.

Спойлер

В этом вашем интернете хрен поймешь, кто прикалывается, а кто реально дебил. :)

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Mr.X сказал:

Єх, сбу-шник з тебе точно би не вийшов.

@rrid, @Shura?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Alex S сказал:

Черман 

Точно, не міг нік згадати

@Mr.X а з яких пір ти на ГПЗ перебрався?

 

А що то за мода останнім часом клонів заводити?

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Alex S сказано:

От тому ми з війною сьомий рік, бо менша половина 30 років крала буквально все що державне,половина в компьтірах колонізовувала Марс ,а краща половина  все це бачила і сьєбала назавжди за кордон на ПМЖ. Вкраїна ЗАВЖДИ географічно і політично, у всі часи , була тим болючим мозолем де проходять всі війни. Не її власні, і не її внутрішні ,а війни на стику сфер впливу імперій. Рівно те саме що і зараз. Країна де роблять Таврії з айфонами в силіконових долинах ,тратить на оборону трильйони доларів , що ти пишеш? Продали все ,просрали і нікому за це зло  нічого немає і не буде. Як Марс колонізуєш і на теслі будеш по кратерам ганяти похвастаєшся тут, бо дуже цікаво.

Твій нівротєбацца ядерний статус дозволяв по дальності в 16 тищ км бомбити папуасів в Новій Гвінеї. Накуя? Пару десятків ядерних ракет малої дальності - для агресивних сусідів вистачить за очі. 

Завод з виробництва авіанесучих крейсерів - накуя? Конкурувати з колективним Заходом на теренах Світового океану, чи експортувати? Ха-ха. 1 в Китай, 1 в Індію і 1 в Пакистан. Далі куди?

Найпотужніша армія в Європі - це та яка шапками може закидати, поки хакери ворога ламають захист АЕС або відключають світло в половині країни? Ти шо, в нас 100500 танків і іншої 30-літньої куйні. Бійтеся!

Поросрали, аяяй!

Я б подивився якби тобі умовний багатий родич у спадок залишив би палац чи Майбах, який би ти бюджетом не тягнув, як би ти довго намагався дати тому ради. Чи може б спулив і купив би трьошку в новобудові і Шкоду?

Отож, країна яка витрачає трильйони на оборону, може собі це дозволити, в тому числі і за рахунок багатого населення, яке не радується отриманому хрущу, а не може визначитись з виробником ключок для гольфу. А в тебе виходить, що нам треба було рвати жопу аби те все утримувати, а самим класти зуби на полку як в Північній Кореї. Щоб усі боялись і не насміхались.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, nickel сказал:

Точно, не міг нік згадати

@Mr.X а з яких пір ти на ГПЗ перебрався?

Я такого не казав, що на ДПЗ живу.

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

4 минуты назад, Mr.X сказал:

Я такого не казав, що на ДПЗ живу.

 

Як нє, як да? :)

В 24.12.2021 в 13:34, Mr.X сказал:

Та... просто чувак з самого найкращого та найкомфортнішого району Луцька.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Як нє, як да?

Дивись, як там казав наш видатний психіатр Ман'як - це конгітивне спотворення.

Ти живеш на ДПЗ,  тобі цей район подобається, тому, коли хтось каже, що живе в "найкращому та найкомфортнішому районі" - ти автоматично розумієш, що це ДПЗ.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Mr.X сказал:

Дивись, як там казав наш видатний психіатр Ман'як - це конгітивне спотворення.

Ти живеш на ДПЗ,  тобі цей район подобається, тому, коли хтось каже, що живе в "найкращому та найкомфортнішому районі" - ти автоматично розумієш, що це ДПЗ.

Та шо ти мені заливаєш. Вже давно всі погодилися, що ДПЗ найкращий район. Лише @Alex S не погоджується і то тільки тому що у нього там квартири немає. :)

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, nickel сказано:

Та шо ти мені заливаєш. Вже давно всі погодилися, що ДПЗ найкращий район. Лише @Alex S не погоджується і то тільки тому що у нього там квартири немає. :)

немає квартири на гпз - в житті не везе 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, alexvvv сказано:

немає квартири на гпз - в житті не везе 

Господи ,Поможи Заїхати.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, Alex S сказано:

Так ,багато ,що я з того що в тому районі живе ,якщо чесно ,то реально в ахуї. Без перебільшення . Шмарклі до 30 років ,тупо зливають оборонну інфу і віщують все на росію … і всім покуй. А в українських авіа групах ,в Інтернеті ,ведуть себе піздєц . Є ті тематичні групи ,де я в них участвую іноді, і там чортеня , яке реально ,ну взагалі ліве в тій темі ,так і в принципі ,і в тій групі ,тупо хамить на національному ґрунті поважним людям . Ті в ахую, пишуть в житті не повірю  що ви з Луцька,  ви спецом не закрили профіль,ви москальський троль і провокатор…. Банять, воно в новій групі обзиває всіх бандерлогами ,зрадофілами і тд. Якось я всерйоз то був прийняв … але є такі сомплі.

 

був друг дитинства

років 10-12 тому посперечалися на тему бандерлогів, він перейшов на особистості... за що отримав по щам і пропав

так у нього в будинку добра частина "вати" була - що старші, що молодь...навіть говорили українською там одиниці

Змінено користувачем Werwolf777
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Werwolf777 сказано:

так у нього в будинку добра частина "вати" була - що старші, що молодь...навіть говорили українською там одиниці

там все починається із ненависті до мови 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, alexvvv сказал:

там все починається із ненависті до мови 

Чому тоді в селах на Поліссі так багато ватніків, це ж бандерівський край і там всі розмовляють українською. Чому, тоді в окопах на фронті так багато російськомовних? Як ви це поясните.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, alexvvv сказано:

там все починається із ненависті до мови 

В мене є друг молдаванин. Тривалий час працювали разом. Зараз переїздить на Пмж до Кіпру . То він не раз казав - майбутнє нації і державності є тоді ,поки є мова. Мова і є признаком національності. От ну щоб я хотів, дуже хотів - молдавської мови немає, є румунська мова . Просто православний регіон Румунії . Тому і держава ,і її державність  така слабка.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Peace Duck сказано:

Чому тоді в селах на Поліссі так багато ватніків, це ж бандерівський край і там всі розмовляють українською. Чому, тоді в окопах на фронті так багато російськомовних? Як ви це поясните.

Хз , спитай в андія шевченка (з київського україномовного села) чому він став кацапоязичним.

Там під Києвом є таке, як селяни переїжджають у місто, то щоб не палити свій суржик і походження - розмовляють російською

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, alexvvv сказал:

Хз , спитай в андія шевченка (з київського україномовного села) чому він став кацапоязичним.

Там під Києвом є таке, як селяни переїжджають у місто, то щоб не палити свій суржик і походження - розмовляють російською

Та я не про те. Ті селяни є україномовними, але не заважає їм бути "ватними". А ті кацапомовні, як ви кажете, першими оббивали двері військоматів в 14-му, коли наші западенці никались по криївках від призову.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, alexvvv сказано:

Хз , спитай в андія шевченка (з київського україномовного села) чому він став кацапоязичним.

Там під Києвом є таке, як селяни переїжджають у місто, то щоб не палити свій суржик і походження - розмовляють російською

Мова про Полісся ,про край де народилося УПА.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, alexvvv сказал:

Там під Києвом є таке, як селяни переїжджають у місто, то щоб не палити свій суржик і походження - розмовляють російською

 Не тільки селяни, а й лучани, щоб здаватися сталічними. Та і приїжджі в будь-яке велике південно-східне українське місто, щоб здаватися гарацкімі.

Змінено користувачем volks
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Alex S сказано:

Мова про Полісся ,про край де народилося УПА.

деякі служили в радянській армії, деякі їздили на заробітки в кацапстан - там і підхопили бацилу русского міра

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Peace Duck сказано:

Та я не про те. Ті селяни є україномовними, але не заважає їм бути "ватними". А ті кацапомовні, як ви кажете, першими оббивали двері військоматів в 14-му, коли наші западенці никались по криївках від призову.

Телевізор? Обмежений інтернет і відповідно доступ до інформації? Забагато РПЦ?

Певно все ж РПЦ - в 2014 році то вони організовували перекриття доріг на Волині.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, Peace Duck сказал:

А ті кацапомовні, як ви кажете, першими оббивали двері військоматів в 14-му, коли наші западенці никались по криївках від призову.

Ні перше ні друге не було переважаючим

 

@Peace Duck - то чий клон чи трушний новорег?

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, nickel сказал:

@Peace Duck - то чий клон чи трушний новорег?

Якщо до всіх викає, значить клон Сергія Мирославовича Шльоменка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Mr.X сказал:

Якщо до всіх викає, значить клон Сергія Мирославовича Шльоменка.

А що вас всіх побанили? За що?

Мені не схожа на Шльомину манера спілкування, хоч і викає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...