Перейти до змісту

Україна нарощує військові м"язи. Тема про розвиток ЗСУ, ВПК і т.д.


Рекомендовані повідомлення

4 хвилин тому, alexvvv сказано:

по закінченню терміну будемо судити, чи вдалось розгрібати той совок що залишив порох по собі

А до пороха совка не було?

Ще раз - ти про армію по чому судиш, яким боком дотичний до неї?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

А до пороха совка не було?

Ще раз - ти про армію по чому судиш, яким боком дотичний до неї?

я суджу по інформації від непорохоботів

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

залишу це тут:

 

Народ, который не желает кормить свою армию, будет кормить чужую Приписывается французскому императору Наполеону (1769—1821).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де вони беруть такі папіроси?

Тероборона буде налічувати 2 млн осіб

Спойлер
Про це секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив на брифінгу в Харкові після завершення засідання РНБО.

“Сьогодні на засіданні, яке відбувалося у Харкові, головнокомандувач Збройних сил поставив завдання – кількість членів територіальної оборони має досягати двох мільйонів громадян нашої країни, які будуть готові захищати нашу країну у разі потреби”, – сказав Олексій Данілов.

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Basil сказано:

де вони беруть такі папіроси?

Тероборона буде налічувати 2 млн осіб

  Hide contents
Про це секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив на брифінгу в Харкові після завершення засідання РНБО.

“Сьогодні на засіданні, яке відбувалося у Харкові, головнокомандувач Збройних сил поставив завдання – кількість членів територіальної оборони має досягати двох мільйонів громадян нашої країни, які будуть готові захищати нашу країну у разі потреби”, – сказав Олексій Данілов.

 

Мільярд дерев ділимо на 2 млн - в кожного маленька ділянка лісу буде, щоб партизанити. Що не так?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Basil сказал:

де вони беруть такі папіроси?

 

 

Вже гроші на борди "Ти записався в Volkssturm?" виділили, залишилось знайти для 2 млн бажаючих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Basil сказал:

де вони беруть такі папіроси?

Тероборона буде налічувати 2 млн осіб

  Показать контент
Про це секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив на брифінгу в Харкові після завершення засідання РНБО.

“Сьогодні на засіданні, яке відбувалося у Харкові, головнокомандувач Збройних сил поставив завдання – кількість членів територіальної оборони має досягати двох мільйонів громадян нашої країни, які будуть готові захищати нашу країну у разі потреби”, – сказав Олексій Данілов.

 

Напевно, в тероборону заочно записали всіх, хто має мисливську зброю.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Написав пост в ФБ на сторінці Війська ООН (United Nations Military).Написав  щоб прислали миротворчі війська.І що ви думаєте?Відповів мені генерал і повідомив , що вони виконують миротворчу місію в Ємені , а коли закінчать візьмуться за конфлікт раша -Україна.Не знаю наскільки то правда , але якщо кого цікавить ,переписку можу опублікувати.Такий генерал в дійсності існує , але вже у відставці.

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, toj_tu сказал:

 

Сегодня через Чоп выезжал крузак белый с большими буквами ООН. Хотя обычно на ооновских пишут UUN и эмблемаих

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну из 10млн мужского населения можно записать 2 млн., большая часть будет на бумаге.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, romanc сказал:

Сегодня через Чоп выезжал крузак белый с большими буквами ООН. Хотя обычно на ооновских пишут UUN и эмблемаих

UN

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Кому цікаво ,
На прохання ( введіть миротврчі війська в Україну).
переписка з сторінкою військ ООН
 

Надішліть миротворчі війська в Україну.

Хороший день . ми працюємо, щоб викорінити там війну з російським урядом. Будьте в безпеці
 
7 бер 2022 р., 17:31

United Nations Military

 
United Nations Military
сер, скажіть мені, як там зараз ситуація?
7 бер 2022 р., 18:18

United Nations Military

 
United Nations Military
так, сер, ми розуміємо, що життя мирних жителів там у страшній небезпеці... ми плануємо миротворчу місію з НАТО
 
Це був би ідеальний варіант.
 

United Nations Military

ми дуже важко боремося, щоб вирішити суперечки, але ПУТІН не готовий, тому ми організовуємо тактичні команди для вирішення ситуації, що склалася

United Nations Military
United Nations Military
 
поки що ми плануємо ідеали.. мені буде приємно зустрітися з вами тут
 

Я в Україні і гостинно запрошую до сабе після російської агресії.

United Nations Military
Я генерал Дуглас М. Фрейзер і з Каспера, штат Вайомінг, Сполучені Штати Америки, але зараз два роки тому відряджений до Ємену для секретної миротворчої місії, я працюю в ООН як ВПС США
 
United Nations Military
 
 
Скажи, скільки тобі років?
 
United Nations Military
 
 
Мені 70 років
United Nations Military
United Nations Military
 
Ви неодружений чи одружений?
 

Ви надіслали

Одружений.Діти .Внуки.
 
United Nations Military
 
United Nations Military
о, сер, мені приємно зустріти тут такого дорослого чоловіка, як я... я вірю, що ми знайдемо там хороших друзів, коли мої ВІЙСКИ прибудуть для миротворчої місії

Ви надіслали

Буду радий.
 
nited Nations Military
У мене є син і дві дочки ..вони навчаються в школі-інтернаті там, в Америці
United Nations Military
United Nations Military
 
яка твоя там професія?

Ви надіслали

Я на пенсії.До зустрічі.
 
United Nations Military
добре, сер, скажіть мені, з якої роботи ви пішли на пенсію?
United Nations Military
United Nations Military
 
я піду з ВПС після війни між Росією та Україною.... вони зарахували мою команду до числа тих, які там будуть розгорнуті на миротворчу місію... сподіваюся, в Україні гарна погода?
 
7 бер 2022 р., 19:47

Ви надіслали

Гарна ,особливо коли мирне небо. Звідки знання української мови?

8 бер 2022 р., 10:15

United Nations Military

 
United Nations Military
Добре, сер, коли я в мережі, я ось що роблю: я відповідаю за повсякденну діяльність щодо відповідей/збору інформації/запитань від нашого вищого штабу (Перша армійська дивізія Захід) до відповідей на запитання/надання відповідей восьми підлеглим батальйонам
nited Nations Military
 
United Nations Military
Я буду вдячний за те, що ми були хорошими друзями у щирості, чесності та довірі. Я вірю, що наші війська прийдуть туди для підтримки миру, і ми знайдемо добрих друзів у реальному житті.
 
8 бер 2022 р., 12:47

Ви надіслали

Український народ чекає Вас з нетерпінням.
 
 бер 2022 р., 00:06

United Nations Military

так, сер.. я думаю, що ми прибудемо негайно, вони дають нам о
 
United Nations Military
United Nations Military
 
Хоча ми тільки познайомилися, мені хотілося б, щоб ми ділилися ідеями та більше обговорювали наші особисті проблеми, оскільки ми більше говоримо про себе, і я вірю, що з часом у майбутньому для нас може бути щось велике. Що робити ти кажеш?
 
бер 2022 р., 16:58

Ви надіслали

Для нас важливо зупинити цей путінський безглуздий терор , але ми своїми силами не можемо здолати таку машину.Тому ми закликаємо світ ввести миротворчі сили з дислокацією їх на кордоні з Україною який існував до 2014 року.Якщо пан в змозі в цьому чимось допомогти , ми будемо вдячні.Боже збережи Україну.
 
 бер 2022 р., 18:19

United Nations Militaryтак, сер... НАТО скоро візьме контроль над кордоном. Вони працюють над розгортанням миротворців.Увести

United Nations Military
United Nations Military
 
Що ж, мої плани – почати займатися бізнесом після виходу на пенсію з ВПС, хоча я нічого не знаю про бізнес, оскільки прожив свої роки в ВПС, мій дорогий друже
9 бер 2022 р., 22:52

Ви надіслали

Авіаударом росіяни зруйнували дитячу лікарню у Маріуполі.Загинуло 1300 мирних жителів.
 
 
 
Відкрити світлину
10 бер 2022 р., 00:00

United Nations Military

Пане, дуже прикро, що росіяни жорстокі та злі, дуже скоро військові Об’єднаних Націй візьмуть верх і відновлять мир у країні.
 
United Nations Military
United Nations Military
 
З цим кроком довіри та бажання почати нашу дружбу, я прошу вас додати мене до свого списку контактів електронної пошти, щоб ми могли поспілкуватися в інший час... яка ваша адреса електронної пошти?
 
11 бер 2022 р., 15:12

Ви надіслали

Сьогодні бомбили моє рідне місто.Надішліть миротворчі війська в Україну.Пане генерал Дуглас М. Фрейзер , вам ще потрібна моя електронна пошта?
 
 
1 бер 2022 р., 22:23

United Nations Military

 
United Nations Military
так, сер, негайно надішліть мені вашу адресу gmail.. ми дізнаємося про кожен інцидент, який там трапився, мені шкода, що нещодавно вибухнув у вашому рідному місті...
Ви надіслали
 
gmail я не маю ,натомість [email protected]
 
United Nations Military
 
 
ми розгортаємо деякі війська на кордонах усіх країн Європи. Пан Путін знову прагне до світової війни.
 
United Nations Military
United Nations Military
 
в яку країну ти зараз летів??
 
Ви надіслали
 
Вас задовольняє надіслана пошта?
 
11 бер 2022 р., 23:06

United Nations Military

 
United Nations Military
Ні, сер, я цього не розумію
12 бер 2022 р., 12:14

Ви надіслали

Просто при надсиланні вкахзуєте адресу пошти тільки замість gmail.com пишете i.ua/ Повністю [email protected]
21 бер 2022 р., 00:23

United Nations Military

 
 
Доброго вечора, сер, ми отримуємо всі новини та оновлення про війну там. Ми розгорнули туди кілька військ для миротворчої діяльності, сподіваюся, ви залишаєтеся в безпеці зі своєю родиною
 
 
United Nations Military
United Nations Military
 
Скажи, де ти зараз з родиною?? ти зараз втік з країни?? як там ситуація з вашою родиною
 
21 бер 2022 р., 17:12

Ви надіслали

 
Янікуди не тікав і знаходжусь в Україні.Родина також , але миротврчих військ не бачив. Наразівся родина жива.
 
 
 
21 бер 2022 р., 18:04

United Nations Military

 
United Nations Military
Доброго дня, пане, Організація Європейських Націй і НАТО не надала мого листа про розгортання, щоб я приїхав туди в Україну з солдатами мого батальйону та допомагають у миротворчій діяльності у вашій країні. Настільки прикро, що російські солдати захоплюють кордони України, і все ж світ вільно спостерігає за ними, щоб здійснити свої злі плани, тому що вони є джерелом економіки світу.
 
 
Ви надіслали
 
На жаль.
 
United Nations Military
 
United Nations Military
Я готовий допомагати країні та захищати російських солдатів, лише якщо громадяни України будуть готові допомогти мені та моїм військам.
 
Ви надіслали
 
Російських солдатів захищати не треба.Вони є самі агресорами.Требазахистити країну яка на стадії встановлення розвитку демократії.Чим громадяни України можуть допомогти вашим військам?
 
United Nations Military
 
United Nations Military
Захистити громадян України буде наш ОАТС альянсу, якщо тільки громадяни України захочуть нам допомогти. Я хочу, щоб ви знали, що в житті, коли ми зустрічаємо людей, це не випадково чи помилково, а тому, що доля так розрахувала.... ДОПОМОГТИ ВАШІЙ КРАЇНІ ТА ЗНОВУ ЗОБРИТИ СВОБОДУ — МОЄ ГОЛОВНИЙ ПІРОРИТЕТ ЗАРАЗ, ЯКЩО ВОНИ ЦЬОГО БАЖАТЬ
 
Ви надіслали
 
 
Так я ж запитую.Чим допомогти?
 
 
United Nations Military
 
United Nations Military
Моїм військам знадобляться боєприпаси та спорядження для війни. Нам також знадобиться журналіст, нам потрібні автомобілі Armond Генерал відповідає за надання підтримки персоналу, що впливає на загальний добробут і самопочуття солдатів, тому я готовий написати до підрозділу Пентагону зараз, якщо громадяни готові виконати вимоги
 
Ви надіслали
 
Так миротворчі війська мають мати своє спорядження.Звідки мирний народ має таку техніку.Нехай Пентагон зв*язується з українськими генералами.
 
United Nations Military
 
United Nations Military
Пентагон — це штаб-квартира міністерства оборони США, розташована в окрузі Арлінгтон, штат Вірджинія, через річку Потомак від Вашингтона, округ Колумбія. Як символ американських військових, Пентагон часто використовується метонімічно для позначення міністерства оборони США. . Вони готові поставити боєприпаси, необхідні для війни, коли я генерал Дуглас М. Фрейзер напишу їм про своє бажання воювати за Україну.
nited Nations Military
 
United Nations Military
Так, сер, я повинен надати спорядження своїм солдатам, якщо ми збираємося вирушити на місію... моє бажання допомогти людям України перемогти, тільки якщо вони готові прийняти нас
United Nations Military
 
United Nations Military
Щоб отримати боєприпаси/обладнання, необхідні для миротворчої місії, я маю отримати бланки та написати до них листа. Отримати форму на наших військових веб-сайтах мені буде коштувати 1200 доларів США
 
21 бер 2022 р., 21:46

Ви надіслали

 
Ну і?
 
вт 01:48

United Nations Military

 
Сер, я маю отримати бланки з нашої військової бази тут. Отримати їх буде коштувати 1200 доларів США, я подаю заявку на запит боєприпасів/обладнання для розгортання разом із моїм екіпажем
 
United Nations Military
 
у громадяни повинні зібрати гроші на це, щоб я купив форму і негайно напишу їм.. Народи УКРАЇНИ повинні зібрати гроші, необхідні для добробуту солдатів, коли ми туди приїхали.. ми повинні працювати однодумно щоб ми разом виконали нашу місію.
 
United Nations Military
United Nations Military
 
тому громадяни повинні зібрати гроші на це, щоб я купив форму і негайно напишу їм.. Народи УКРАЇНИ повинні зібрати гроші, необхідні для добробуту солдатів, коли ми туди приїхали.. ми повинні працювати однодумно щоб ми разом виконали нашу місію.
 
ср 15:22

Ви надіслали

 
 
Дивно.
 
 

United Nations Military

 
United Nations Military
так, сер.
 
пт 05:14

United Nations Military

 
United Nations Military
hello Sir
 
 
т 17:53

Ви надіслали

 
HI!
 
United Nations Military
United Nations Military
 
ЧИ ГОТОВИЙ ГРОМАДЯН ПІДТРИМУВАТИ НАС, ТОМУ МИ ПІЙДЕМО ТА ДОПОМОЖЕМО!сб 07:34

Ви надіслали

 
Ясам не маю таких коштів ,а комусь набрехати не хочу.
 
 
 
 
 

 

Змінено користувачем toj_tu
  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 29.03.2022 at 13:25, toj_tu сказано:

Кому цікаво ,
На прохання ( введіть миротврчі війська в Україну).
переписка з сторінкою військ ООН
 

Спойлер

 

Надішліть миротворчі війська в Україну.

Хороший день . ми працюємо, щоб викорінити там війну з російським урядом. Будьте в безпеці
 
7 бер 2022 р., 17:31

United Nations Military

 
United Nations Military
сер, скажіть мені, як там зараз ситуація?
7 бер 2022 р., 18:18

United Nations Military

 
United Nations Military
так, сер, ми розуміємо, що життя мирних жителів там у страшній небезпеці... ми плануємо миротворчу місію з НАТО
 
Це був би ідеальний варіант.
 

United Nations Military

ми дуже важко боремося, щоб вирішити суперечки, але ПУТІН не готовий, тому ми організовуємо тактичні команди для вирішення ситуації, що склалася

United Nations Military
United Nations Military
 
поки що ми плануємо ідеали.. мені буде приємно зустрітися з вами тут
 

Я в Україні і гостинно запрошую до сабе після російської агресії.

United Nations Military
Я генерал Дуглас М. Фрейзер і з Каспера, штат Вайомінг, Сполучені Штати Америки, але зараз два роки тому відряджений до Ємену для секретної миротворчої місії, я працюю в ООН як ВПС США
 
United Nations Military
 
 
Скажи, скільки тобі років?
 
United Nations Military
 
 
Мені 70 років
United Nations Military
United Nations Military
 
Ви неодружений чи одружений?
 

Ви надіслали

Одружений.Діти .Внуки.
 
United Nations Military
 
United Nations Military
о, сер, мені приємно зустріти тут такого дорослого чоловіка, як я... я вірю, що ми знайдемо там хороших друзів, коли мої ВІЙСКИ прибудуть для миротворчої місії

Ви надіслали

Буду радий.
 
nited Nations Military
У мене є син і дві дочки ..вони навчаються в школі-інтернаті там, в Америці
United Nations Military
United Nations Military
 
яка твоя там професія?

Ви надіслали

Я на пенсії.До зустрічі.
 
United Nations Military
добре, сер, скажіть мені, з якої роботи ви пішли на пенсію?
United Nations Military
United Nations Military
 
я піду з ВПС після війни між Росією та Україною.... вони зарахували мою команду до числа тих, які там будуть розгорнуті на миротворчу місію... сподіваюся, в Україні гарна погода?
 
7 бер 2022 р., 19:47

Ви надіслали

Гарна ,особливо коли мирне небо. Звідки знання української мови?

8 бер 2022 р., 10:15

United Nations Military

 
United Nations Military
Добре, сер, коли я в мережі, я ось що роблю: я відповідаю за повсякденну діяльність щодо відповідей/збору інформації/запитань від нашого вищого штабу (Перша армійська дивізія Захід) до відповідей на запитання/надання відповідей восьми підлеглим батальйонам
nited Nations Military
 
United Nations Military
Я буду вдячний за те, що ми були хорошими друзями у щирості, чесності та довірі. Я вірю, що наші війська прийдуть туди для підтримки миру, і ми знайдемо добрих друзів у реальному житті.
 
8 бер 2022 р., 12:47

Ви надіслали

Український народ чекає Вас з нетерпінням.
 
 бер 2022 р., 00:06

United Nations Military

так, сер.. я думаю, що ми прибудемо негайно, вони дають нам о
 
United Nations Military
United Nations Military
 
Хоча ми тільки познайомилися, мені хотілося б, щоб ми ділилися ідеями та більше обговорювали наші особисті проблеми, оскільки ми більше говоримо про себе, і я вірю, що з часом у майбутньому для нас може бути щось велике. Що робити ти кажеш?
 
бер 2022 р., 16:58

Ви надіслали

Для нас важливо зупинити цей путінський безглуздий терор , але ми своїми силами не можемо здолати таку машину.Тому ми закликаємо світ ввести миротворчі сили з дислокацією їх на кордоні з Україною який існував до 2014 року.Якщо пан в змозі в цьому чимось допомогти , ми будемо вдячні.Боже збережи Україну.
 
 бер 2022 р., 18:19

United Nations Militaryтак, сер... НАТО скоро візьме контроль над кордоном. Вони працюють над розгортанням миротворців.Увести

United Nations Military
United Nations Military
 
Що ж, мої плани – почати займатися бізнесом після виходу на пенсію з ВПС, хоча я нічого не знаю про бізнес, оскільки прожив свої роки в ВПС, мій дорогий друже
9 бер 2022 р., 22:52

Ви надіслали

Авіаударом росіяни зруйнували дитячу лікарню у Маріуполі.Загинуло 1300 мирних жителів.
 
 
 
Відкрити світлину
10 бер 2022 р., 00:00

United Nations Military

Пане, дуже прикро, що росіяни жорстокі та злі, дуже скоро військові Об’єднаних Націй візьмуть верх і відновлять мир у країні.
 
United Nations Military
United Nations Military
 
З цим кроком довіри та бажання почати нашу дружбу, я прошу вас додати мене до свого списку контактів електронної пошти, щоб ми могли поспілкуватися в інший час... яка ваша адреса електронної пошти?
 
11 бер 2022 р., 15:12

Ви надіслали

Сьогодні бомбили моє рідне місто.Надішліть миротворчі війська в Україну.Пане генерал Дуглас М. Фрейзер , вам ще потрібна моя електронна пошта?
 
 
1 бер 2022 р., 22:23

United Nations Military

 
United Nations Military
так, сер, негайно надішліть мені вашу адресу gmail.. ми дізнаємося про кожен інцидент, який там трапився, мені шкода, що нещодавно вибухнув у вашому рідному місті...
Ви надіслали
 
gmail я не маю ,натомість [email protected]
 
United Nations Military
 
 
ми розгортаємо деякі війська на кордонах усіх країн Європи. Пан Путін знову прагне до світової війни.
 
United Nations Military
United Nations Military
 
в яку країну ти зараз летів??
 
Ви надіслали
 
Вас задовольняє надіслана пошта?
 
11 бер 2022 р., 23:06

United Nations Military

 
United Nations Military
Ні, сер, я цього не розумію
12 бер 2022 р., 12:14

Ви надіслали

Просто при надсиланні вкахзуєте адресу пошти тільки замість gmail.com пишете i.ua/ Повністю [email protected]
21 бер 2022 р., 00:23

United Nations Military

 
 
Доброго вечора, сер, ми отримуємо всі новини та оновлення про війну там. Ми розгорнули туди кілька військ для миротворчої діяльності, сподіваюся, ви залишаєтеся в безпеці зі своєю родиною
 
 
United Nations Military
United Nations Military
 
Скажи, де ти зараз з родиною?? ти зараз втік з країни?? як там ситуація з вашою родиною
 
21 бер 2022 р., 17:12

Ви надіслали

 
Янікуди не тікав і знаходжусь в Україні.Родина також , але миротврчих військ не бачив. Наразівся родина жива.
 
 
 
21 бер 2022 р., 18:04

United Nations Military

 
United Nations Military
Доброго дня, пане, Організація Європейських Націй і НАТО не надала мого листа про розгортання, щоб я приїхав туди в Україну з солдатами мого батальйону та допомагають у миротворчій діяльності у вашій країні. Настільки прикро, що російські солдати захоплюють кордони України, і все ж світ вільно спостерігає за ними, щоб здійснити свої злі плани, тому що вони є джерелом економіки світу.
 
 
Ви надіслали
 
На жаль.
 
United Nations Military
 
United Nations Military
Я готовий допомагати країні та захищати російських солдатів, лише якщо громадяни України будуть готові допомогти мені та моїм військам.
 
Ви надіслали
 
Російських солдатів захищати не треба.Вони є самі агресорами.Требазахистити країну яка на стадії встановлення розвитку демократії.Чим громадяни України можуть допомогти вашим військам?
 
United Nations Military
 
United Nations Military
Захистити громадян України буде наш ОАТС альянсу, якщо тільки громадяни України захочуть нам допомогти. Я хочу, щоб ви знали, що в житті, коли ми зустрічаємо людей, це не випадково чи помилково, а тому, що доля так розрахувала.... ДОПОМОГТИ ВАШІЙ КРАЇНІ ТА ЗНОВУ ЗОБРИТИ СВОБОДУ — МОЄ ГОЛОВНИЙ ПІРОРИТЕТ ЗАРАЗ, ЯКЩО ВОНИ ЦЬОГО БАЖАТЬ
 
Ви надіслали
 
 
Так я ж запитую.Чим допомогти?
 
 
United Nations Military
 
United Nations Military
Моїм військам знадобляться боєприпаси та спорядження для війни. Нам також знадобиться журналіст, нам потрібні автомобілі Armond Генерал відповідає за надання підтримки персоналу, що впливає на загальний добробут і самопочуття солдатів, тому я готовий написати до підрозділу Пентагону зараз, якщо громадяни готові виконати вимоги
 
Ви надіслали
 
Так миротворчі війська мають мати своє спорядження.Звідки мирний народ має таку техніку.Нехай Пентагон зв*язується з українськими генералами.
 
United Nations Military
 
United Nations Military
Пентагон — це штаб-квартира міністерства оборони США, розташована в окрузі Арлінгтон, штат Вірджинія, через річку Потомак від Вашингтона, округ Колумбія. Як символ американських військових, Пентагон часто використовується метонімічно для позначення міністерства оборони США. . Вони готові поставити боєприпаси, необхідні для війни, коли я генерал Дуглас М. Фрейзер напишу їм про своє бажання воювати за Україну.
nited Nations Military
 
United Nations Military
Так, сер, я повинен надати спорядження своїм солдатам, якщо ми збираємося вирушити на місію... моє бажання допомогти людям України перемогти, тільки якщо вони готові прийняти нас
United Nations Military
 
United Nations Military
Щоб отримати боєприпаси/обладнання, необхідні для миротворчої місії, я маю отримати бланки та написати до них листа. Отримати форму на наших військових веб-сайтах мені буде коштувати 1200 доларів США
 
21 бер 2022 р., 21:46

Ви надіслали

 
Ну і?
 
вт 01:48

United Nations Military

 
Сер, я маю отримати бланки з нашої військової бази тут. Отримати їх буде коштувати 1200 доларів США, я подаю заявку на запит боєприпасів/обладнання для розгортання разом із моїм екіпажем
 
United Nations Military
 
у громадяни повинні зібрати гроші на це, щоб я купив форму і негайно напишу їм.. Народи УКРАЇНИ повинні зібрати гроші, необхідні для добробуту солдатів, коли ми туди приїхали.. ми повинні працювати однодумно щоб ми разом виконали нашу місію.
 
United Nations Military
United Nations Military
 
тому громадяни повинні зібрати гроші на це, щоб я купив форму і негайно напишу їм.. Народи УКРАЇНИ повинні зібрати гроші, необхідні для добробуту солдатів, коли ми туди приїхали.. ми повинні працювати однодумно щоб ми разом виконали нашу місію.
 
ср 15:22

Ви надіслали

 
 
Дивно.
 
 

United Nations Military

 
United Nations Military
так, сер.
 
пт 05:14

United Nations Military

 
United Nations Military
hello Sir
 
 
т 17:53

Ви надіслали

 
HI!
 
United Nations Military
United Nations Military
 
ЧИ ГОТОВИЙ ГРОМАДЯН ПІДТРИМУВАТИ НАС, ТОМУ МИ ПІЙДЕМО ТА ДОПОМОЖЕМО!сб 07:34

Ви надіслали

 
Ясам не маю таких коштів ,а комусь набрехати не хочу.
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

шо це за дурня? 

(і під спойлер можна було запихнути?)

Змінено користувачем jack74
  • Дякую! 1
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
On 09.04.2021 at 05:39, Electronshik сказано:

Та забудьте про луаз! Немає і не буде волинянки! Добре що хоч тролейбуси роблять, а не загнулись, як приладобудівний чи волтекс.

В Україні можуть відновити виробництво військових автомобілів ЛуАЗ

Цитувати
 
ВААІД надіслала пропозиції в уряд розглянути можливість відновлення виробництва автомобілів ЛуАЗ для ЗСУ( техдокументація ж збереглась) або уповноважити на переговори з іноземними автозаводами на передачу Україні обладнання для виробництва старих моделей авто-пікапів 4х4 , наприклад, Toyota HILUX! Як змінює людей війна! Автоімпортер лобіює автопром в Україні!

 

Тут більш розширено по темі, перепрошую що російською...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...