Перейти до змісту

Україна нарощує військові м"язи. Тема про розвиток ЗСУ, ВПК і т.д.


Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, weldermaster сказал:

і 95-го кварталу. 

 

П.С.- Коломойського також потрібно буде захистити.

Ну 95 квартал агресора навряд зацікавить, а так можна булоб запропонувати віддати без бою...:huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, jurgen007 сказал:

Ну 95 квартал агресора навряд зацікавить

Ви що не підете воювати за 95-ий квартал??? Я в шоці..  Ну тоді і я не піду ))). Також посиджу на дивані. 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, alexvvv сказано:

тебе почуто:

 

37 хвилин тому, Basil сказано:

може...

Нічого ніхто не почув. Може. Може ми вже з 2008 го року в НАТО вступаємо, може ми новітні озброєння всі  закупили, може ми флот власний створили. Може. Журналістський піздьож ,не більше. Не робиться в реформуванні силових структур самого основного - скорочення штабів , центрів логістичного забезпечення, і в першу чергу оптимізації відповідності посад до звання військовослужбовців. В нас в арміі йде тридцять років саме звичайне проїдання бюджету. Виплата зарплат з’їдає все. Роздутий до нереальності ,нахуй непотрібних посад генералів і полковників ,генеральний штаб. Роздуті до нереальності штаби родів військ, штаби оперативних командувань. Море морське посад ,де замість полковника буде сержант і буде справлятися з тими обовязками не гірше того старого пердла ,яке перетікає з посади на посаду 30 років і його сраною мітлою звідти не виженеш. Система військової освіти - просто глина. Зграї полковників. Вони що в училищах ,що в штабах діляться на три типи - Товариш полковник, полковник і ей полковник. Конкретно за своє училище скажу точно - в ХУПСі зараз 60 полковників . Старших офіцерів під 300. Якщо їх просто звільнити нах на вольні хліба , і на виручені гроші з їх забезпечення ( включно з квартирним забезпеченням, тилом який все розкрадає, з учбовими аеродромами) відправити 30 тих курсантів в вищу військову льотну школу в Колорадо чи в Британію на 4 роки то і льотчиків будуть мати першокласних і англійський першосортний ,і грошей тільки половина потратиться. Або скоротити можна сміливо в половину, і мати свою замкнену систему авіаційної освіти. Але ….. воно нікому не треба…. Люді служат, палучают квартіри, многіє нє адну, получають полковничі зарплати і будуть мати полковничі пенсіі. Так що все це може.

  • Дякую! 3
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, jurgen007 сказано:

А як в армію заманять, будуть платити зарплату як в нормальних країнах? А звідки візьмуть?

Економія, реструктуризація, і оптимізація.

Нахіба тримати 5000 дармоїдів, якщо можна тримати 2500 тих, хто буде воїном?

Це, як (грубе пздц порівняння), гурток.  Йдуть бажаючі, ті, хто хочуть вчити те, що цікаво. Йдуть за вміннями і знаннями.

засунь туди когось силою і ніфіга не вийде. Там буде 30 учнів, з яких 15 прийшли самі і вчаться, а решту просто будуть псувати матеріали і гаяти час вчителя.

 

Так і тут. Заперли в армєйку і збс. Віддаєш борг Вітчизні. Так, обов'язок, але це буде як в одній відомій (не всім) пісні.

 

Спойлер

 

 

 

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть, що зараз в ЗСУ непогана ЗП.

@Basil тобі ж немає чого приховувати, озвуч людям скільки мають солдатики і офіцери. Мінімум, так би мовити "від-" .

бо ще в 2018 році чув, що АТО-шникам платили ~20 000+ грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

солдатики

від 10200

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

офіцери.

від 13000

  • Cумний 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

бо ще в 2018 році чув, що АТО-шникам платили ~20 000+ грн.

в зоні

перша лінія +17000

друга лінія +6500

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Zheny@ сказано:

як в одній відомій (не всім) пісні

краще убери її, будь-ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Revolver сказано:

Колись за сересеру був такий лозунг в кінці 80 х - каждай савєцкай семьє отдельную квартіру к 2000 году! Так і тут головне пообіцяти, а там через кілька років …..

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Basil сказано:

краще убери її, будь-ласка

не буду. (я навмисне сховав у спойлер,не хочеш - не слухай, я ж не силую)

Я просто веду до того, що хто за чим йде. Кого заперли силою, буде так само бидло-поводитися як у тій пісні.

 

Розповідав хлопчина з Франківська, коли служив у зоні АТО, то ЗП у них доходила до  20 000 грн.

+ Волонтери забезпечували всім, чим завгодно!

То був один такий, що картку віддав жінці (~20 000 щомісяця, пам'ятаємо), т ще умудрявся пи3дити продукти і додому передавати.

Для 2017 року дуже навіть пристойна ЗП, але ж повз халяву важко пройти. Треба ще на бурачки!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.pravda.com.ua/news/2022/02/1/7322439/

Quote

Дослівно: "Забезпечити підготовку та внести на розгляд Верховної Ради України законопроект щодо запровадження моделі інтенсивної системи військової підготовки як можливої альтернативної форми проходження строкової служби та припинення призову громадян України на строкову військову службу з 1 січня 2024 року".

Деталі: Указ набуває чинності з 1 лютого 2022 року.

звичайно що можуть дати задню, але всеодно йде до того, більш усього буде

Змінено користувачем Revolver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ , думаю, починаючи звідси, потрібно перенести все це сюди, бо це зовсім не стосується одного довбодятла-придурка....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, weldermaster сказал:

Мала. Не стоїть воно того.

Підсобник в зварювальника десь так заробляє, але ще є безкоштовна столовка.:rolleyes:

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, jurgen007 сказал:

Підсобник в зварювальника десь так заробляє, але ще є безкоштовна столовка.:rolleyes:

Ні, не так. Зварювальники зараз добре отримують. Як на першій лінії і більше. Підсобники трохи менше. 

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Revolver сказано:

https://www.pravda.com.ua/news/2022/02/1/7322439/

звичайно що можуть дати задню, але всеодно йде до того, більш усього буде

чесно - це дежавю повторюється регулярно, ввели - відмінили...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, weldermaster сказал:

Ні, не так. Зварювальники зараз добре отримують. Як на першій лінії і більше. Підсобники трохи менше. 

Чого ж ти тоді все жалієшся на життя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, weldermaster сказано:

Мала. Не стоїть воно того.

мало за що?

за те, що тебе вчать весь термін контракту, кормлять, поять,  витрачають боєприпаси на стрільбищах.

Пішов би на роботу, то поки проходиш випробувальний термін чи навчання - не платять!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

мало за що?

за те, що тебе вчать весь термін контракту, кормлять, поять,  витрачають боєприпаси на стрільбищах.

Пішов би на роботу, то поки проходиш випробувальний термін чи навчання - не платять!

 

Женя. Не хочете піти послужити за 10-12к ? Там тебе як маленьку дитину і накормлять, і напоять, і спатоньки положать. Я ні, я не хочу. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, weldermaster сказано:

Женя. Не хочете піти послужити за 10-12к ? Там тебе як маленьку дитину і накормлять, і напоять, і спатоньки положать. Я ні, я не хочу. 

Розумієш, друже, якби я хотів йти в армію, то повір, я б пішов і на менші гроші. Бо це було б моє бажання - йти в армію.  Справа тут не в ЗП.

Є люди, які і менше отримують, і самі платять за їжу і решту.

Я це до того.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Zheny@ сказал:

Справа тут не в ЗП.

Зарплата це основа всього.

1) Ти зможеш нормально забезпечити сімю на такі гроші? Ні!

2) Через 10-30 років такої служби тобі квартиру дадуть як в радянські часи? Наврядчи. І назбирати ти не зможеш з такою зарплатою. І машина в тебе буде в кращому випадку класу део ланос.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, weldermaster сказал:

Женя. Не хочете піти послужити за 10-12к ? Там тебе як маленьку дитину і накормлять, і напоять, і спатоньки положать. Я ні, я не хочу. 

Як кажуть: "За "Да" дают года, а на "Нєт" і суда нєт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, weldermaster сказано:

Зарплата це основа всього.

Давай так. Не зарплата, а дохід.

3 годин тому, weldermaster сказано:

Ти зможеш нормально забезпечити сімю на такі гроші?

Теперішню сім'ю - ні.

3 годин тому, weldermaster сказано:

Через 10-30 років такої служби тобі квартиру дадуть як в радянські часи?

А от тут - як то кажуть - бабка гадала.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Давай так. Не зарплата, а дохід.

Теперішню сім'ю - ні.

А от тут - як то кажуть - бабка гадала.

Та ти пройди спочатку 5 років дізбату під назвою військовий інститут. Потім прослужи років з 20 плюс ,а вже потім тобі бабка буде про квартиру десь в Шепетівці гадати. При цьому зауваж ,що ті 13 тис ти будеш отримувати не вдома, а в іншому місці, де прийдеться знімати 20 років куток. Бо дуже рідко військові місцеві. І Крим це чітко показав. Бо не можна служити в місті народження. На руках буде щомісяця залишатися 6-8 т грн. Доходу вистачить навіть на сім ю з одною дитиною? А з двома ? А з елємєнтами? А з дитиною чи жінкою інвалідом?

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...