Перейти до змісту

Україна нарощує військові м"язи. Тема про розвиток ЗСУ, ВПК і т.д.


Рекомендовані повідомлення

5 часов назад, weldermaster сказал:

2) Через 10-30 років такої служби тобі квартиру дадуть як в радянські часи? Наврядчи. І назбирати ти не зможеш з такою зарплатою. І машина в тебе буде в кращому випадку класу део ланос.

Ти забув про клаптик землі та двох рабів з Донбасу.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Mr.X сказано:

Ти забув про клаптик землі та двох рабів з Донбасу.

Так так. Десь приблизно. Колись вояки до 14 року часто між собою казали- от би якийсь невеличкий конфлікт, територіальні претензії , щоб депутаНти зрозуміли ,що перше завдання ЗСУ ,то захист територіальної цілостності держави. І їм треба платити ,а не утримувати в злиднях. Платити хоча б таку саму зарплату ,як в сусідніх арміях. Але відповідь була і є одна - служи дурачьок - получиш значьок.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Alex S сказано:

Та ти пройди спочатку 5 років дізбату під назвою військовий інститут. Потім прослужи років з 20 плюс ,а вже потім тобі бабка буде про квартиру десь в Шепетівці гадати. При цьому зауваж ,що ті 13 тис ти будеш отримувати не вдома, а в іншому місці, де прийдеться знімати 20 років куток. Бо дуже рідко військові місцеві. І Крим це чітко показав. Бо не можна служити в місті народження. На руках буде щомісяця залишатися 6-8 т грн. Доходу вистачить навіть на сім ю з одною дитиною? А з двома ? А з елємєнтами? А з дитиною чи жінкою інвалідом?

Ну мля..

Я ж чітко написав. З теперішньою сім'єю, в такому форматі, як сьогодні - ні - цього мало!

Стосовно всього решта, то я й написав - що то ще фіг знає як буде.   Якщо тебе з умовного Луцька направлять в умовний Житомир, з сім'єю, то мають забезпечити житло. Це буде "барак / казарма" для сімейних, або сам знімай. Ну і відкомандировувати військових не варіант - срср це чітко показало.  Служба по місцю прописки - економніша. Логічніша. І завжди знайдуться охочі.

Про

25 хвилин тому, Alex S сказано:

Доходу вистачить навіть на сім ю з одною дитиною? А з двома ? А з елємєнтами? А з дитиною чи жінкою інвалідом?

я ж чітко сказав в першому реченні. Не читай поміж рядків того, чого там не написано.

 

Я ніде не написав, що це ЗБС. Є різні ситуації, моменти.

Умовний "медбрат" в поліклініці на мінімалці ( 5000) сутки через 2-є,  пішов би на 13000. Де треба ночувати дома, і ходити на роботу в частину. Ну, або, жити в частині, з вільним доступом сім'ї до нього.

Його годують і платять ЗП. + пільги від держави у вигляді субсидій.

 

 

 

  • Ха-ха 1
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Якщо тебе з умовного Луцька направлять в умовний Житомир, з сім'єю, то мають забезпечити житло

:0016: Та всім глибоко пох твоя сім’я і твої проблеми з житлом. Тебе інколи неділями ,а то і місяцями не буде вдома.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alex S сказал:

 Але відповідь була і є одна - служи дурачьок - получиш значьок.

Товариш лежав в госпіталі під  Києвом і з ним прапор з  учебки Десна, весь в капельницях, хвалився, що недавно вийшов на пенсію, командування нагородило бензопилою "Дружба", лошара. А другим сусідом по палаті був інший ветеран служби, работнік тилового забазпечення, по батькові здається  Моісєєвіч чи Самуіловіч, років під 80, здоровий румянець, кожен день ходив на прогулянки в лісок по гриби. :)

Змінено користувачем jurgen007
  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Alex S сказано:

:0016: Та всім глибоко пох твоя сім’я і твої проблеми з житлом. Тебе інколи неділями ,а то і місяцями не буде вдома.

Ти так говориш, ніби сам служив і мотався по світу з сім'ю і знімав житло.

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

Ти так говориш, ніби сам служив і мотався по світу з сім'ю і знімав житло.

 

З 99 го по 2010 рік . 14 зйомних квартир . 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Ти так говориш, ніби сам служив і мотався по світу з сім'ю і знімав житло.

 

А були ще дачі, були ще гаражі, була общага … місяці з три, де молода дружина заходить на загальну кухню каструлю з плити зняти ,а там прапор наваляний в сраку сцить в мойку з чиїмись тарілками. В курортній зоні тобі здають житло до середини травня ,а далі виселяють ,або просять 40 дол за добу. І рази два я був в відрядженнях і дружина з малими дітьми переїздила сама.

  • Подобається 1
  • Збентежений 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Alex S сказано:

З 99 го по 2010 рік . 14 зйомних квартир . 

Ну сорян, знімаю шляпу!

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Ну сорян, знімаю шляпу!

Та ну про що ти.Не варто.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Якщо тебе з умовного Луцька направлять в умовний Житомир, з сім'єю, то мають забезпечити житло. Це буде "барак / казарма" для сімейних, або сам знімай.

То ж дбають. Тільки в такі бараки селять, що там собаці страшно жити.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Zheny@ сказано:

весь термін контракту, кормлять, поять, 

контрактника в ппд ніхто не кормить, тільки обід. кормлять три рази або на польових виходах (полігонах) або в зоні оос...

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, weldermaster сказано:

Женя. Не хочете піти послужити за 10-12к ?

 

7 годин тому, weldermaster сказано:

Я ні, я не хочу. 

не посилай туди, куди сам не хочеш йти!

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перечитав указ преЗЕ!дента і так як я трохи ближче до тієї "кухні", виникли певні думки...

ну по-перше: чисельність ЗСУ збільшується законом, а не указом, тобто парламентом, а не президентом. щось я про такий закон не чув... та й не так просто збільшити чисельність ЗСУ...

друге: перехід до професійної армії зазвичай означає скорочення Збройних сил, а не їхнє збільшення, тобто військових меншає, але вони стають краще навченими, ліпше озброєними й мають отримувати суттєво більше. збільшити за рахунок кого? що зараз черги в центрах комплектування не стоїть... теперішні бойові бригади і так не укомплектовані...

що це? некомпетентність в цих питаннях, чи звичайнісінький популізм?

і ще одне: ЗЕ! згадав трирічний термін своїх безпекових «реформ». Чи означає це, що він впевнений у своєму перебуванні на посаді верховнокомандувача через три роки?

про наші зарплати і житло я взагалі мовчу. напевно я вже застарий, щоб вірити у ті казки....

 

надобраніч!

Змінено користувачем Basil
  • Дякую! 1
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Basil сказано:

контрактника в ппд ніхто не кормить, тільки обід. кормлять три рази або на польових виходах (полігонах) або в зоні оос...

Якщо ти пам’ятаєш ,всі пайки відмінив одним наказом Ющ.Офіцера не кормлять також. Крім чергового / пом чергового частини ,коли той в добовому наряді, на польовому виході, чи в зоні. Військова авіація кормлять тричі в день ,включно з вихідними ,тільки льотний склад, ІТС ( інженерно тех . склад) тільки в нарядах чи в дні проведення польотів. Але тільки тих ,хто задіюється безпосередньо до обслуговування техніки .

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Basil сказано:

перехід до професійної армії зазвичай означає скорочення Збройних сил, а не їхнє збільшення, тобто військових меншає, але вони стають краще навченими, ліпше озброєними й мають отримувати суттєво більше.

Я про це вище і писав.

8 годин тому, Basil сказано:

збільшити за рахунок кого?

Тих, хто уже служив?  Колишні військові?

Або нові, ті, хто хоче йти в Армію.

8 годин тому, Basil сказано:

зараз черги в центрах комплектування не стоїть...

ніколи не стояли особо.  Вже хіба по 3-й повістці, щоб воронок  по них не приїхав.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Basil сказал:

контрактника в ппд ніхто не кормить, тільки обід.

А обед- это еда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Одним з елементів реформування є перехід на систему інтенсивної військової підготовки та відмова від призову на строкову службу з 1 січня 2024 року.


"Президент доручив, і ми підготували бачення моделі, на першому етапі якої призов зберігається, проте в якості альтернативи вводиться короткострокова (3-4 місяці) інтенсивна військова підготовка. Пройшовши таку підготовку, молоді люди не потраплятимуть під призов. Натомість вони отримають базові військові навички. З 1 січня 2024 року ми плануємо повністю замінити призов на короткотривалу інтенсивну підготовку, поступово збільшуючи обсяги залучених і підтримуючи їхні навички шляхом періодичних тренувань та зборів. На сьогодні вже є розрахунки та обґрунтування різних моделей виконання Указу. Для реалізації зазначених кроків Уряд найближчим часом запропонує пакет необхідних законопроектів і підзаконних актів. Ми сподіваємся на єдність українського парламенту у цих питаннях» — відзначив Олексій Резніков.

звідси

Змінено користувачем Basil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

До 2024 року строкову військову службу заплановано замінити на 3-4 місяці інтенсивної підготовки.

 

@Basil то виходить що дідів не буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, alexvvv сказал:

 

До 2024 року строкову військову службу заплановано замінити на 3-4 місяці інтенсивної підготовки.

 

@Basil то виходить що дідів не буде?

Будуть. Через 2 місяця ти будеш вже дєдом, через 4 - дємбєль.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, weldermaster сказано:

Будуть. Через 2 місяця ти будеш вже дєдом, через 4 - дємбєль.

жесть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...