Перейти до змісту

Україна нарощує військові м"язи. Тема про розвиток ЗСУ, ВПК і т.д.


Рекомендовані повідомлення

19 минут назад, nickel сказал:

@Peace Duck - то чий клон чи трушний новорег?

Трушний бот. Я раніше мало писав, тільки купляв-продавав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно зайшов на сторінку - знов фото  крупним планом з ос складом бригади…. От такі любітєлі - врєдітєлі.

A82D7CB5-0AFC-4325-BEC9-BC441B2212F4.jpeg

F8ABD9FA-EB6A-4969-97CD-8E3BB3114F14.jpeg

D638DF91-9C1A-401F-AB5A-82C655E1D8FF.jpeg

Змінено користувачем Alex S
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Alex S , службу безпеки, на жаль, ці "авіалюбителі" мало цікавлять. бо там грошей не заробиш. А от патріотичні хлопці з Луцька вже декілька раз з ними бесідували, просто в них теж руки зв'язані і вони стараються вести профілактику в межах допустимого.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alex S сказал:

Щойно зайшов на сторінку - знов фото  крупним планом з ос складом бригади…. От такі любітєлі - врєдітєлі.

A82D7CB5-0AFC-4325-BEC9-BC441B2212F4.jpeg

F8ABD9FA-EB6A-4969-97CD-8E3BB3114F14.jpeg

D638DF91-9C1A-401F-AB5A-82C655E1D8FF.jpeg

Вони мене також напрягають, але хтось їх пускає всередину чи звідки у них стільки інсайдерських фоток і інфи?

А ще до мене по роботі тєло приходило, несло пургу про незаконну Україну, а на заперечення називав порушником Конституції (виходить незаконної України) і сепаратистом. Я його в Гуглі пробив, так він сам підар сєпаратіст і це на західній Україні, як ти казав, колисці УПА. Директор спочатку взяв завдаток, а потім повідомив що таке ми не будемо друкувати, то той прийшов по завдаток з включеною камерою і бейджиком журналіста якогось говносайту псевдоновин. І от кому його здати разом з тим овальним льотчиком?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, nickel сказал:

Я його в Гуглі пробив, так він сам підар сєпаратіст і це на західній Україні, як ти казав, колисці УПА. Директор спочатку взяв завдаток, а потім повідомив що таке ми не будемо друкувати, то той прийшов по завдаток з включеною камерою і бейджиком журналіста якогось говносайту псевдоновин. І от кому його здати разом з тим овальним льотчиком?

Буду вдячний, якщо ти в приват скинеш його дані.:)

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, Alex S сказал:

Всі ці бесіди, це пасідєлі -пазвіздєлі -разашлісь.

Там не тільки розмовляли. Трохи і під ребра дали. Хотіли щось троха зламати, але в таких випадках держава стає на захист сєпарів, тому цього і не робили.

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 minutes ago, Alex S said:

Я не поняв ,а Ю2007 як пропетляв

От село, ну ти даєш. Хто ж його посадить? Він же пам'ятник! ))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Mr.X сказал:

Буду вдячний, якщо ти в приват скинеш його дані.:)

А чого в приват? Я тут хотів викласти.

Чи щоб не спугнути? :)

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, nickel сказал:

А чого в приват? Я тут хотів викласти.

То вже, як ти захочеш. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Mr.X сказал:

То вже, як ти захочеш. :)

image.thumb.png.c7b9864f3928f11617766909e260bf8f.png

Отаку херню хотів вчепити в себе на воротах Мачульський В'ячеслав. "Попередня держава" - це наша Україна.

0988173312 - його номер

2w.JPG

 

  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, nickel сказал:

Отаку херню хотів вчепити в себе на воротах Мачульський В'ячеслав. "Попередня держава" - це наша Україна.

0988173312 - його номер

То ще не самий активний сєпар. Скоріше, просто старий дурачок з комуністичними поглядами. На минулій квартирі в мене половина сусідів таких була. Набагато небезпечніші молоді сєпари, їх теж багато, навіть серед молоді 20-25 років, вони вміють фотографувати, знають що і де треба взнавати, добре орієнтуються в інтернеті та часто вміють замітати сліди.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Mr.X сказал:

То ще не самий активний сєпар. Скоріше, просто старий дурачок з комуністичними поглядами. На минулій квартирі в мене половина сусідів таких була. Набагато небезпечніші молоді сєпари, їх теж багато, навіть серед молоді 20-25 років, вони вміють фотографувати, знають що і де треба взнавати, добре орієнтуються в інтернеті та часто вміють замітати сліди.

Ти просто з ним не спілкувався. Пропонував "кришу" для бізнесу від "незаконної податкової", про газ по 2 грн, я навіть згадувати не буду. Бачив як під виглядом громадських активістів ховається різний непотріб? Так це якраз такі. Я спочатку якось дуже легко пробив весь ланцюжок до верхівки айсберга. Лінки позберігав в вайбері в замітках, а потім видалив, бо не придумав куди його здати. А зараз спробував відновити той ланцюжок, а фігушки, так як тоді, не вдається.

Але якось так:

image.png.1cfb0ad0e88ccfa590c95359f9b74674.png

  • Я знайшов лише одного Анатолія пов'язаного з Міжнародною Антикорупційною Асамблеєю. Одеський  рейдер. Та й сама асамблея зареєстрована одеситами

image.thumb.png.8def01c0628aa85d266056e21ca977a4.png

 

От хто мені пояснить нащо одеському рейдеру представництво "Суверення в державу Українського народу" в Луцьку, якщо він не путінська консерва?

 

Змінено користувачем nickel
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, nickel сказал:

Ти просто з ним не спілкувався. Пропонував "кришу" для бізнесу від "незаконної податкової", про газ по 2 грн, я навіть згадувати не буду. 

Нічого собі дєдуля.:D

22 минуты назад, nickel сказал:

Я знайшов лише одного Анатолія пов'язаного з Міжнародною Антикорупційною Асамблеєю. Одеський  рейдер. Та й сама асамблея зареєстрована одеситами

Що цікаво, вони пов'язані з одеським БПП.

24 минуты назад, nickel сказал:

От хто мені пояснить нащо одеському рейдеру представництво "Суверення в державу Українського народу" в Луцьку, якщо він не путінська консерва?

Якщо це рейдер, то це може бути пов'язане з баблом. Створять тут відділення, наберуть тітушок активістів, та й гайда кошмарити місцевий бізнес.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Mr.X сказал:

Якщо це рейдер, то це може бути пов'язане з баблом. Створять тут відділення, наберуть тітушок активістів, та й гайда кошмарити місцевий бізнес.

Не знаю як пояснити, але від спілкування з ним склалося таке враження, що вони підбивають народ не визнавати діючу владу, типу створимо справжню державу, а цю несправжню не визнаємо, як і її органи влади. Але коли почали його на йух посилати, то він швидко почав згадувати закони "не спражньої держави", а нас називати сепарастистами раз ми не визнаємо законів "не справжньої" України. Карочє каша з протилежних понять і переконань, але явно не рейдерська, а сепарська. Одна картинка чого варта, яку він приніс.

Змінено користувачем nickel
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

image.thumb.png.c7b9864f3928f11617766909e260bf8f.png

Отаку херню хотів вчепити в себе на воротах Мачульський В'ячеслав. "Попередня держава" - це наша Україна.

0988173312 - його номер

2w.JPG

 

А куди прийти щоб вломити йому мзди?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Zheny@ сказал:

А куди прийти щоб вломити йому мзди?

Схоже, в село Усичі, що по Володимирській трасі. Чи @nickel маєш його луцький адрес?:)

Змінено користувачем Mr.X
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Всьо набагато простіше. В дядька в ті часи якраз суди з Приватбанком.

 

https://data-ua.com/person/1789442

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Vadimm сказал:

Твій нівротєбацца ядерний статус дозволяв по дальності в 16 тищ км бомбити папуасів в Новій Гвінеї. Накуя? Пару десятків ядерних ракет малої дальності - для агресивних сусідів вистачить за очі. 

Завод з виробництва авіанесучих крейсерів - накуя? Конкурувати з колективним Заходом на теренах Світового океану, чи експортувати? Ха-ха. 1 в Китай, 1 в Індію і 1 в Пакистан. Далі куди?

Найпотужніша армія в Європі - це та яка шапками може закидати, поки хакери ворога ламають захист АЕС або відключають світло в половині країни? Ти шо, в нас 100500 танків і іншої 30-літньої куйні. Бійтеся!

Поросрали, аяяй!

Я б подивився якби тобі умовний багатий родич у спадок залишив би палац чи Майбах, який би ти бюджетом не тягнув, як би ти довго намагався дати тому ради. Чи може б спулив і купив би трьошку в новобудові і Шкоду?

Отож, країна яка витрачає трильйони на оборону, може собі це дозволити, в тому числі і за рахунок багатого населення, яке не радується отриманому хрущу, а не може визначитись з виробником ключок для гольфу. А в тебе виходить, що нам треба було рвати жопу аби те все утримувати, а самим класти зуби на полку як в Північній Кореї. Щоб усі боялись і не насміхались.

Я цю мантру про - што ми будєм делать с ЯО, бюджет ніпатяніт і тд, чую з 94 року. І норатив цей був підкинутий тими хто зараз стоїть у нашого порога. Треба було залишити пару сотень тактичних ракет, і пару таких що до московії долітають, від Києва трохі менше 900 км, що є дрібницею для такої зброї. Одного того що піздять на корупці вистачило б. Тим більше я не думаю що знаючи що в нас є ЯЗ, путін робивби те що робить. Але не вберегли, не захотіли, прогнулись. От тепер і маєм. І де тепер ваш Будапештський меморандум? правильно в пі..
P.S Ядерна зброя це не тільки балістичні ракети між іншим.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, AnimaNoir сказал:

І норатив цей був підкинутий тими хто зараз стоїть у нашого порога. Треба було залишити пару сотень тактичних ракет, і пару таких що до московії долітають, від Києва трохі менше 900 км, що є дрібницею для такої зброї.

Про що, Вадим і написав:

Цитата

Пару десятків ядерних ракет малої дальності - для агресивних сусідів вистачить за очі. 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

Всьо набагато простіше. В дядька в ті часи якраз суди з Приватбанком.

 

https://data-ua.com/person/1789442

Там і суми чималі:

«Стягнути з ОСОБА_1 на користь публічного акціонерного товариства «ПриватБанк» заборгованість за кредитним договором № VOZ0GA00001533 від 11 липня 2007 року станом на 17 січня 2015 року: з тіла кредиту в розмірі 23378,48 доларів США, що еквівалентно 371016 (трьомстам семидесяти одній тисячі шістнадцяти) грн. 47 коп.; зі сплати відсотків за користування кредитними коштами в сумі 5983,04 долари США, що еквівалентно 94950 (дев`яносто чотирьом тисячам дев`ятиста п`ятдесяти) грн.. 84 коп. та пені в розмірі 27726 (двадцять сім тисяч сімсот двадцять шість) грн.. 48 коп.»

Схоже, дядько з тих людей, які побрали в свій час дешеві баксові кредити і кричали, що вони поімели систему.

Змінено користувачем Mr.X
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Zheny@ сказал:

А куди прийти щоб вломити йому мзди?

Я вище номери виклав, один його, той що не на картинці. Можеш подзвонити і домовитися про зустріч. :) Я, на жаль, адреси не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, volks сказал:

Всьо набагато простіше. В дядька в ті часи якраз суди з Приватбанком.

 

https://data-ua.com/person/1789442

Було б простіше, тим більше що він представник ГО "Кредитний Майдан", але він не в ті часи до нас приходив, а в кінці листопада цього року. І він пропонува нам захист не від Приветбанку чи суду... Зате такого з просроченим кредитом легко можна підсадити на гачок, гроші треба і в таку скруту вони точно не пахнуть. Він, правда, і раніше до нас один раз приходив, але я його тоді відразу послав, а зараз ближче до вхідних дверей сидить і приймає замовлення дружина власника фірми. І перед тим як взяти завдаток, вона подзвонила до власника, тому я й не вмішувався, лише слухав. І я доказувати не збираюся, вам би 5 хвилин його послухати і все б зрозуміли, а я передати це словами не можу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Alex S сказано:

Щойно зайшов на сторінку - знов фото  крупним планом з ос складом бригади…. От такі любітєлі - врєдітєлі.

 

13 годин тому, nickel сказано:

І от кому його здати разом з тим овальним льотчиком?

 

знайти б знайомих у місцевих виданнях і дати цим історіям розголосу, з приміткою "а куди дивиться СБУ?", можливо попередньо звернувшись туди... адже одні явно зливають москалям дані, а інший - фсбшна консерва по типу тих, які сиділи в Донецьку і зараз "влада " ДНР

спробую у одного знайомого поцікавитися - раніше мав відношення до журналістики

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...