Перейти до змісту

Україна нарощує військові м"язи. Тема про розвиток ЗСУ, ВПК і т.д.


Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, Electronshik сказал:

Для початку буде реституція

Пох. Хоч камні з неба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Electronshik сказал:

Для початку буде реституція

Значить, недарма, я прадідові бумаги на майно не викидаю.^_^

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Mr.X Видно з першого разу уроки історії нашим людям не доходять. І потім всі тут будуть плакати що всі нас тільки й хочуть "мати". І хтось щиро здивується коли його такого "гарного" виставлять з хати, бо тут чийсь прадід чи ще хтось пра пра жив. А він тут до чого?  Так і починається те, що вже описувалось у творах різних українських письменників.

Хоча мені все більш приходить на розум слово "Руїна"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Mr.X сказано:

Але, судячи по тексту, мало хто на Донбас рветься.

в тексті ще говориться про те, що москалі таки стягують до кордону війська.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Я б саме так і робив, щоб заставити американську розвідку повірити в серйозність своїх на намірів.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Electronshik сказал:

@Mr.X Видно з першого разу уроки історії нашим людям не доходять. І потім всі тут будуть плакати що всі нас тільки й хочуть "мати". І хтось щиро здивується коли його такого "гарного" виставлять з хати, бо тут чийсь прадід чи ще хтось пра пра жив. А він тут до чого?  Так і починається те, що вже описувалось у творах різних українських письменників.

Хоча мені все більш приходить на розум слово "Руїна"

До чого ти тут приплів "руїну"? Я ж забув, що ти совкодрот, і для тебе нормально, те що комуняки позабирали в людей майно і повиселяли їх в Сибір.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Mr.Xякщо зараз в людей забрати майно через реституцію то ця дія нічим не краще від дій тих же комуняк.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Electronshik сказал:

@Mr.Xякщо зараз в людей забрати майно через реституцію то ця дія нічим не краще від дій тих же комуняк.

 

Землі зараз достатньо і в державній власності. Ліси всі державні. Так само, і з деякою нерухомістю. Конкретно, будинок прадіда - зараз адміністративна будівля в одному нашому райцентрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже не має що реституцяти. Все вже давно розікрали. На вашу двушку і рено логан ніхто претендувати не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, WebTraveller сказал:

Мені дійсно соромно ,що в нас в бригаді усього шість бойових літаків в строю, а в Старконі 7, а в Мелітополі 2, а в Миколаєві 9, а в Полтаві в бригаді ,де по штату 42 вертольоти, в наявності один мі-2 і один мі -24, але бойовий не літає, вийшов ресурс лопатей… От такі Василь мНязи ,от так наростили.

А мені за таке колись купу мінусів наліпили.

20211222_205707.thumb.png.576f0f8d4ad0ce2c0b4b308ddbb4f316.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Electronshik сказал:

Для початку буде реституція

Ну реституція, так реституція. Буде в нас  земелька на холмщині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, volks сказал:

А мені за таке колись купу мінусів наліпили.

20211222_205707.thumb.png.576f0f8d4ad0ce2c0b4b308ddbb4f316.png

А до чого ти мені ту цитату приліпив?

Я цього не писав. Я цитував Алекса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, volks сказал:

Ну реституція, так реституція. Буде в нас  земелька на холмщині.

Ню ню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Mr.X сказал:

Землі зараз достатньо і в державній власності. Ліси всі державні. Так само, і з деякою нерухомістю. Конкретно, будинок прадіда - зараз адміністративна будівля в одному нашому райцентрі.

Якщо будинок був забраний незаконно, прадід репресований а будинок зараз є у державній чи комунальній власності то і зараз по закону нащадки можуть через суд вимагати у держави чи місцевої влади повернути їх власність у натуральній чи грошовій формі. Тут і реституцій від Польщі не потрібно.:)

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, jurgen007 сказал:

Якщо будинок був забраний незаконно, прадід репресований а будинок зараз є у державній чи комунальній власності то і зараз по закону нащадки можуть через суд вимагати у держави чи місцевої влади повернути їх власність у натуральній чи грошовій формі. Тут і реституцій від Польщі не потрібно.:)

Судитися з державою? То треба бабла на одних адвокатів, десь з пару десятків тисяч. Причому, не гривень.Я і не кажу про прихід Польщі сюди. Прийняла би такий закон наша влада, як це Польща зробила. Я знаю нащадків наших "забужан", які по цьому закону, отримали там або майно своїх предків, або нехілу компенсацію від держави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це цивільний позов, можеш подати в суд сам без адвоката, ну правда доведеться кілька років посудитись. В 90х ми так повернули дідову хату з ділянкою де була сільська пошта, сільрада пручалась але мусили повернути. Єдине потрібно, щоб на момент подачі позову будинок не встигли продати, на приватну власність цей закон не поширюється.:)

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, nickel сказал:

Ну що друзі, готуємо своїх дружин і подруг до вступу у діряве військо. :)

В Україні тепер ставитимуть жінок на військовий облік: Кого це торкнеться

Міноборони затвердило перелік, який охоплює сотні спеціальностей та професій, представники яких мають стати на військових облік. Серед них є навіть менеджери, головні бухгалтери та журналісти.

Згідно з документом, роботодавець має проконтролювати, щоб жінки, які вже працюють на підприємстві з такого списку, стали на військовий облік.

Крім того, у жінок під час прийняття на роботу перевірятимуть наявність документів та позначок про взяття на військовий облік. Комісаріати ставитимуть жінок на облік за двох умов:

посада чи спеціальність є у списку;

жінка придатна до проходження військової служби за станом здоров'я та віком. Стан здоров'я визначить військово-лікарська комісія, граничний вік перебування у запасі – 60 років.

хай феміністки радуються і біжать перші 

щось фейсбук не рясніє захватом всіх,хто там за права жінок виступає

 

я ніколи не виступала за рівноправ'я,тому й на облік ставати навіть не подумаю 

  • Ха-ха 4
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, paksivatova сказано:

я ніколи не виступала за рівноправ'я,тому й на облік ставати навіть не подумаю 

 

А за Зеленського або "слуг" випадково не голосували?

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, volks сказано:

А мені за таке колись купу мінусів наліпили.

20211222_205707.thumb.png.576f0f8d4ad0ce2c0b4b308ddbb4f316.png

Те що літаків мало, то одне, а те що це старе совкове гівно, із застарілою  бортовою рлс, яке бачить недалеко, із застарілими ракетами з пасивною головою, яким треба підсвічувати ціль, тією ж старою бортовою рлс - це ще плачевніше. Десь писали, що наші ракети р-27 з активною головою мають тільки почати випробовувати в 2021 році.

В кацапів давно авіація проапгрейджена + у них є літаки авакс, що дає їм суттєву перевагу. Тобто наші будуть збиті ще до того, як побачать кацапів на радарі.

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, paksivatova сказано:

хай феміністки радуються і біжать перші 

щось фейсбук не рясніє захватом всіх,хто там за права жінок виступає

 

я ніколи не виступала за рівноправ'я,тому й на облік ставати навіть не подумаю 

хочеш на дивані відсидітись як війна прийде до нас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, alexvvv сказано:

хочеш на дивані відсидітись як війна прийде до нас?

 

Думаєте Зе!лений барига буде наживатись на війні?

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, alexvvv сказал:

 

В кацапів давно авіація проапгрейджена + у них є літаки авакс, що дає їм суттєву перевагу. Тобто наші будуть збиті ще до того, як побачать кацапів на радарі.

Та то і так зрозуміло. Кацапи в рік на військових витрачають вдвічі більше ніж бюджет України.

Тому я й писав - якщо буде наступ, то нам тризда. 

Єдине, на що надія, що їм розуму вистачить цього не робити, бо яким би блискавичним не був наступ, а труни в кацапію таки поїдуть.

І треба ще нашій п'ятій колоні нагадати, що у випадку наступу, все їхнє шобло піде в розхід як посібники окупантів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, paksivatova сказано:

хай феміністки радуються і біжать перші 

щось фейсбук не рясніє захватом всіх,хто там за права жінок виступає

 

я ніколи не виступала за рівноправ'я,тому й на облік ставати навіть не подумаю 

Подумаєш. І станеш. Може не зараз ,трохи пізніше. Коли будеш прописку змінювати, або пенсійну картку заводити чи перевипускати, чи в трудовій книжечці запис захочеш зробити, Фопа відкрити чи продовжити ліцензію … а кругом феміністки будуть казати - відміточку в військкоматі зробите , потім приходьте.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, alexvvv сказал:

хочеш на дивані відсидітись як війна прийде до нас?

як прийде-тоді і поговоримо 

 

жінка ваша коли йде у військомат ?

Змінено користувачем paksivatova
  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...