Перейти до змісту

Україна нарощує військові м"язи. Тема про розвиток ЗСУ, ВПК і т.д.


Рекомендовані повідомлення

35 хвилин тому, Alex S сказано:

Ось і все приготування до російського вторгнення.

а шо ти хтів? в нас чоловіки так уміло вміють прикриватись жінками від військового обліку, так вміло ховаються за жіночими спідницями, що тепер будемо працювати з жінками...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Basil сказано:

а шо ти хтів? в нас чоловіки так уміло вміють прикриватись жінками від військового обліку, так вміло ховаються за жіночими спідницями, що тепер будемо працювати з жінками...

Скажи чесно ,от як сам собі, ЗСУ готове до реального російського вторгнення? Я про логістику і тих ліцедєїв при владі мовчу. Вони закони про кульочки бомажні приймають …. Грошей на війну не буде. Бо їх немає . От по грузинському сценарію, хоча б. Перша величезна фаза повітряна. Бомбиться все і вся. Потім наземна коротка ,де анексовується те що треба.Зможе Україна ,реально ,протистояти  всрф? Хоча б якийсь час?( 7 повних років Україна  після зроблених висновків ,нарощувала м язи, пере озброювалась,робила професійне військо і флот)

Змінено користувачем Alex S
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Alex S said:

Грошей на війну не буде. Бо їх немає .

А точно немає? Державний бюджет 2021 в частині доходів буде перевиконано за результатами року на скількись там « -дцять» мільярдів гривень! :) В держави бабла - що в дурня фантиків!))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, yu2007 сказано:

А точно немає? Державний бюджет 2021 в частині доходів буде перевиконано за результатами року на скількись там « -дцять» мільярдів гривень! :) В держави бабла - що в дурня фантиків!))

Дай пруф - теж порадію за державу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, Basil сказал:

а шо ти хтів? в нас чоловіки так уміло вміють прикриватись жінками від військового обліку, так вміло ховаються за жіночими спідницями, що тепер будемо працювати з жінками...

Ти то сам підеш в окопи? Чи в штабі відсидишся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, sergkots said:

Дай пруф - теж порадію за державу.

Ну так пік ще ж не закінчився)

а наразі так: https://index.minfin.com.ua/ua/finance/budget/gov/2021/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, Alex S сказано:

Скажи чесно ,от як сам собі, ЗСУ готове до реального російського вторгнення?

ну мені важко оцінити прям всі ЗСУ, сидячи тут, тому я утримаюсь від подібних оцінок...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ну так пік ще ж не закінчився)

а наразі так: https://index.minfin.com.ua/ua/finance/budget/gov/2021/

image.png.c20c772fda166919a53da14b7026fc6b.png

Круто, молодці.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, weldermaster сказано:

Ти то сам підеш в окопи? Чи в штабі відсидишся?

я людина військова на даний час, куди накажуть, туди і піду...

і я вже там був в минулому році...

Змінено користувачем Basil
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Alex S сказано:

в нас  РККА

?

35 хвилин тому, Alex S сказано:

ні до якого вторгнення ,через СІМ років,ми не готові.

в 14-му ми теж не були готові... і армії не було майже зовсім...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Basil сказано:

а шо ти хтів? в нас чоловіки так уміло вміють прикриватись жінками від військового обліку, так вміло ховаються за жіночими спідницями, що тепер будемо працювати з жінками...

Скільки я себе пам'ятаю, завжди більшість молоді хотіла "відкосити" від армії.

І причин на це завжди знаходилося багато. 

афган у 80-х

той совок із дідовщиною міжнародною, хачики срані і  цинкові труни де  солдат впав сам і забився на смерть, а ексгумація показала, що побили і забили.

зараз війна на Сході.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Basil сказал:

а шо ти хтів? в нас чоловіки так уміло вміють прикриватись жінками від військового обліку, так вміло ховаються за жіночими спідницями, що тепер будемо працювати з жінками...

Василь, ти ж сам кажеш, що людина військова. То навіщо ти пишеш нісенітницю? Яке відношення ухиляння чоловіків від призову, має до взяття жінок на військовий облік?

Просто почитай список професій - там є і бібліотекарі і спеціалісти з лізингу і менеджери з дослідження ринку. Як вони допоможуть боронитися від ворога, я гадки не маю.

Змінено користувачем Mr.X
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Mr.X сказано:

Просто почитай список професій - там є і бібліотекарі і спеціалісти з лізингу і менеджери з дослідження ринку. Як вони допоможуть боронитися від ворога, я гадки не маю.

грубо кажучи зарплату потрібно нарахувати чи відпустку, це обов'язково має чоловік робити? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Mr.X сказано:

То навіщо ти пишеш нісенітницю?

взагалі то був сарказм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Mr.X сказано:

Просто почитай список професій - там є і бібліотекарі і спеціалісти з лізингу і менеджери з дослідження ринку. Як вони допоможуть боронитися від ворога, я гадки не маю.

Це як в 300 спартанців. 

Прийшли воювати всі - але воїнів серед них не було.

Хіба як гарматне м'ясо.

 

але оце дзвіночок хуйовий

 

https://meduza.io/feature/2021/12/22/kak-vyyasnila-meduza-verbovschiki-sobirayut-v-rossii-gruppy-naemnikov-dlya-komandirovki-v-donbass-chto-oni-tam-budut-delat-neizvestno

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, Basil сказано:

ну мені важко оцінити прям всі ЗСУ, сидячи тут, тому я утримаюсь від подібних оцінок...

 

44 хвилин тому, Basil сказано:

?

в 14-му ми теж не були готові... і армії не було майже зовсім...

То була здебільшого гібридна війна, чи  я щось пропустив , коли 1500 бойових літаків бомбилися по військовим частинам і об’єктам військового тилу? Чи три групи армій заходили танковим проривом з Білорусі, Криму і Ростову? То була тактика кацапурських розвід -диверсійних груп, снайперських команд , окремих танкових і артпідрозділів. А тут орда. І в небі і на землі. В першу чергу наноситься удар по об’єктам ппо і аеродромам. В нас два в одному. І аеродром і фронтові винищувачі ,що чергують по ппо. Я питався в багатьох грузин,  як це було в 2008 му. Бомбили все - більше за все Тбіліссі,завод ,що су 25 робив , всі військові і окремі поліцейські частини, водогін, теплоцентралі, електростанцію, залізницю. Потім віджали прихильну до них Аджарію. А …. потім ,ні ,не кацапи прийшли в Тбілісі, а свої шестьорки ,куплені кацапами ,почали формувати проросійський тимчасовий уряд, потім свої вибори … ,і лояльні до кацапів партії і презідєнтіки прийшли до влади.А реальним рулітєлєм і фактично президентом кацапи зробили  ,повністю про пукінського беззмінного ,олігарха Іванішвілі.( як цьої красавіци йопаної Оксани чоловіка звати.?.) Так от Вася , мені дуже соромно ,що за 7 років наша держава так і не створила потужну армію і флот . Бо ні повітряних сил ,ні флоту в нас немає. Є тільки СВ ЗСУ, і на них вся надія. Але з царюванням в повітрі, пару - тройку днів, ну неділя. Всі ці дєпутатіки срані ,хоч одна бомба ,самий звичайний ОФАБ впаде на Кійофф…, та їх просто не стане, вони розбіжаться хто куди, а то і здриснут з країни. Я все рівно надіюся, що в хюман бінс є мозок, і цього не станеться. Мені дійсно соромно ,що в нас в бригаді усього шість бойових літаків в строю, а в Старконі 7, а в Мелітополі 2, а в Миколаєві 9, а в Полтаві в бригаді ,де по штату 42 вертольоти, в наявності один мі-2 і один мі -24, але бойовий не літає, вийшов ресурс лопатей… От такі Василь мНязи ,от так наростили. ПС . Забув додати .., всі живі міги до Києва підтягнули , цілих 10-12 літають в Васюгані, ппо сталіци ,як не як.

Змінено користувачем Alex S
  • Cумний 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Zheny@ сказал:

але оце дзвіночок хуйовий

Але, судячи по тексту, мало хто на Донбас рветься. Зворотня сторона кацапської пропаганди про українських фашистів, негрів у добробатах та НАТО - українську армію стали сприймати значно серйозніше.

8 минут назад, alexvvv сказал:

грубо кажучи зарплату потрібно нарахувати чи відпустку, це обов'язково має чоловік робити? 

То в армії є вже штатні бухгалтери. Просто почитай список професій. Там якийсь суцільний маразм.

Змінено користувачем Mr.X
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 minutes ago, sergkots said:

Круто, молодці

Молодці - хто? Платники податків?))

якщо поскролиш нижче, то там на 22.12.21 вже 1214 млрд зібрано «доходів»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Alex S сказал:

 

То була здебільшого гібридна війна, чи  я щось пропустив , коли 1500 бойових літаків бомбилися по військовим частинам і об’єктам військового тилу? Чи три групи армій заходили танковим проривом з Білорусі, Криму і Ростову? То була тактика кацапурських розвід диверсійних груп, снайперських команд , окремих танкових і артпідрозділів. А тут орда. І в небі і на землі. В першу чергу наноситься удар по об’єктам ппо і аеродромам. В нас два в одному. І аеродром і фронтові винищувачі ,що чергують по ппо. Я питався в багатьох грузин,  як це було в 2008 му. Бомбили все - більше за все Тбіліссі,завод ,що су 25 робив , всі військові і окремі поліцейські частини, водогін, теплоцентралі, електростанцію, залізницю. Потім віджали прихильну до них Аджарію. А …. потім ,ні не кацапи прийшли в Тбілісі, а свої шестьорки куплені кацапами ,почали формувати проросійський тимчасовий уряд, потім свої вибори … і лояльні до кацапів партії і презідєнтіки. А реальним рулітєлєм і фактично президентом кацапи зробили  повністю про пукінського беззмінного олігарха Іванішвілі.( як цьої красавіци йопаної чоловіка звати.?.) Так от Вася , мені дуже соромно ,що за 7 років наша держава так і не створила потужну армію і флот . Бо ні повітряних сил ,ні флоту в нас немає. Є тільки СВ ЗСУ, і на них вся надія. Але з царюванням в повітрі, пару - тройку днів, ну неділя. Всі ці дєпутатіки срані ,хоч одна бомба ,самий звичайний ОФАБ впаде на Кійофф…, та їх просто не стане, вони розбіжаться хто куди, а то і здриснут з країни. Я все рівно надіюся що в хюман бінс є мозок, і цього не станеться. Мені дійсно соромно ,що в нас в бригаді усього шість бойових літаків в строю, а в Старконі 7, а в Мелітополі 2, а в Миколаєві 9, а в Полтаві в бригаді ,де по штату 42 вертольоти, в наявності один мі-2 і один мі -24, але бойовий не літає, вийшов ресурс лопатей… От такі Василь мНязи ,от так наростили. ПС . Забув додати .., всі живі міги до Києва підтягнули , цілих 10-12 літають в Васюгані, ппо сталіци ,як не як.

Ти хоч якісь абзаци роби, пропуски.

Дуже важко читати твої пости коли всьо підряд)))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, Mr.X said:

Просто почитай список професій - там є і бібліотекарі і спеціалісти з лізингу і менеджери з дослідження ринку. Як вони допоможуть боронитися від ворога, я гадки не маю.

Бібліотекар допоможе розвести книжки по бліндажам, щоб бійці не нудьгували під час артобстрілів, спеціаліст з лізингу - допоможе підібрати бійцю в лізинг авто, на якому він їздитиме додому/в частину під час ротацій, менеджер з дослідження ринку - допоможе придбати телефон чи телевізор за вигідною ціною. Роботи є купа!))

  • Ха-ха 2
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yu2007 сказал:

менеджер з дослідження ринку - допоможе придбати телефон чи телевізор за вигідною ціною. Роботи є купа!))

Або дослідить, скільки вартують Джавеліни та допоможе їх продати.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Basil сказано:

взагалі то був сарказм...

Сарказм…. От дивися… , пукіну після війни, буде дуже і дуже  важко з Західною Україною, скорше за все по Хмельницькій області буде границя до 39 року … з ЗУНР. Сільське господарство і митники. Те що з потужного. Як любить писати Вейвер, в общім - якщо підем назад під Польщу, як думаєш , вона українські пенсії буде платити чи ні?:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Alex S сказал:

якщо підем назад під Польщу, як думаєш , вона українські пенсії буде платити чи ні?:D

Для початку буде реституція

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Alex S сказал:

Як любить писати Вейвер, в общім - якщо підем назад під Польщу, як думаєш , вона українські пенсії буде платити чи ні?:D

Буде. Не переживайте. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...