Перейти до змісту

Допоможіть оцінити збиток


sergkots

Рекомендовані повідомлення

Ситуація наступна: в новобудові на першому поверсі робили реконструкцію магазину. Від цих робіт у моїх родичів в квартирі на другому поверсі з'явились тріщини на стелі по всіх кімнатах та в арці. Власник магазину хоче відшкодувати завданий збиток, але маємо узгодити суму ремонтних робіт. Площа потолків 65 кв.м., арка 204 на 96 см. Проблему ще в тому, що там живуть квартиранти із малою дитиною - тому зараз ремонтні роботи там не будуть робитись. Потрібно взяти із винуватця достатню суму грошей для ремонту на потім. Допоможіть оцінити суму та час робіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так мені потрібно допомогти аргументовано визначити яку саме суму вимагати. Я приблизний порядок робіт накидав уже. Питання в цінах ще стоїть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть варто з цим питанням звернутися в проектне бюро, щоб вони склали кошторис ремонтних робіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, FOX сказано:

Мабуть варто з цим питанням звернутися в проектне бюро, щоб вони склали кошторис ремонтних робіт.

Поки немає потреби в цьому - вирішуємо мирно. Питання стоїть в ціні - скільки вимагати і чим аргументувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Ситуація наступна: в новобудові на першому поверсі робили реконструкцію магазину.

Врахуй, що там ситуація може бути неоднозначна з можливим продовженням в майбутньому.

Це при умові, що чіпали несучі конструкції. Залучи ліпше спеціалістів і оформляй документально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

А тріщини на стелі де, на швах між панелями? Арка з гіпсокартону?

Швидше всього так, арка - звичайний прохід, штукатурка.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, S30 сказано:

Врахуй, що там ситуація може бути неоднозначна з можливим продовженням в майбутньому.

Це при умові, що чіпали несучі конструкції. Залучи ліпше спеціалістів і оформляй документально.

Документально вже все оформили. Питання стоїть скільки взяти грошей, щоб не влетіти потім, коли буде змога провести ремонт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевне мається на увазі документальне оформлення вже з зазначеною ціною(суммою)!!!!Бо так ви можете з нашими цінами ходити до власника кожен рік, матеріали,та робота дешевшати не буде....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, vaz75 сказано:

бери 2 штуки баксів і не парся

Як обгрунтувати таку суму? Один майстер оцінив роботи на 15 000 грн. Але я хочу допомогти розписати хоча б таку суму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти не зрозумів. Якщо в тебе тріщини пішли від роботи перфоратора скажім і це оцінили в 15к грн, то це одна справа . Заплатив тобі винуватець ремонту і всі щасливі.

Інша справа коли тріщини пішли від просадки , бо зачіпали несучі стіни, колони і т.д. То в цьому випадку вони можуть і швидше будуть поширюватись.

І якщо ти сьогодні домовився за 15к грн, то через місяць, два, півроку чи рік ця сума зросте, бо доведеться усувати значно більше.

Тому і раджу. Бери експертів, робіть обстеження і документуйте це все з огляду на майбутнє і прописуйте пункт де буде зазначено, що зійшлися на такій-то сумі з огляду на те, що після виконання ремробіт не будуть поширюватися тріщини і таке інше по причині робіт проведених винуватцем інакше він зобовязується усувати наслідки знову ж за свій рахунок.

Якось так. На словах все гарно обговорюється, а якщо надалі будуть просадки то фіг що потім доведеш, бо вже домовились і оплочено збитки.

Он на Рівненській після перепланувань стіна завалилась, а в новобудові  (на місці кінотеатра Комсомолець) після таких робіт люди поверхами вище достатньо клопоту мали.

Власне, діло твоє. Тобі вирішувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, sergkots said:

Як обгрунтувати таку суму? Один майстер оцінив роботи на 15 000 грн. Але я хочу допомогти розписати хоча б таку суму.

Малюєш табличку і ділиш в ній 15к на 67 квадратів, виходить 200 грн з хвостиком за 1 метр, друкуєш і віддаєш людині. Бінго :) 

А ні, тоді відкриваєш ексель і складаєш 2 колонки. В одній: шпаклівка кнаф старт - 100 кг, фініш - 30 кг, фарба садолін - 50 літр і т.д. Ціни береш на сайті НЛ або епіка. В другій: демонтаж старої шпаклівки на швах - 100 метрів погонних x 30 грн, шпаклювання 100 м.п. X ??? Грн, фарбування + ....

 

15 штук мало, заяви йому 2к баксів, як вище ВАЗ радив. А потім, якщо він прифігіє, "скинеш" відсотків 20-30. Щоб після ремонту родичам ще на море залишились гроші з'їздити, за моральні збитки, так би мовити )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ложка дорога к обєду". Чим довше тягнеш, тим менше шансів отримати хоч щось. Експерти затягнуть справу. Власник магазину ще трішки почекає і пошле тебе. Суд? "Наш суд самий гуманний суд в мірє!" (перевіряв особисто).

Це так, до слів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

Довідник Стеля

Ну на 15000 я вже знайшов аргументи. Шукаю далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.08.2018 в 16:44, sergkots сказал:

Ситуація наступна: в новобудові на першому поверсі робили реконструкцію магазину. Від цих робіт у моїх родичів в квартирі на другому поверсі з'явились тріщини на стелі по всіх кімнатах та в арці. Власник магазину хоче відшкодувати завданий збиток, але маємо узгодити суму ремонтних робіт. Площа потолків 65 кв.м., арка 204 на 96 см. Проблему ще в тому, що там живуть квартиранти із малою дитиною - тому зараз ремонтні роботи там не будуть робитись. Потрібно взяти із винуватця достатню суму грошей для ремонту на потім. Допоможіть оцінити суму та час робіт.

Ага, ось вам і новобудови міста!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Sashapetrash сказано:

Ага, ось вам і новобудови міста!!

Це не в Луцьку.

Власник магазину розбирав простінки, сліди є - вони були в пів цегли. Але я так гадаю, що їх змурували до того, як поклали панелі. Одна і дала усадку, плюс вібрація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergkots сказал:

Це не в Луцьку.

Власник магазину розбирав простінки, сліди є - вони були в пів цегли. Але я так гадаю, що їх змурували до того, як поклали панелі. Одна і дала усадку, плюс вібрація.

Перестінок, в основному, мурується до монтажу панелей, а потім підганяється вже під саму панель. Так було колись. Але це значення немає, тому що панель  після демонтажу перестінка не може зміститися. Це, швидше за все, тріщіни появилися внаслідок вібрації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, mykola сказано:

Але це значення немає, тому що панель  після демонтажу перестінка не може зміститися

вліво-вправо може й не може вже "зміститися", а от щодо провиснути на пару міліметрів - я б не був таким категоричним. усадка несучих стін є нормою, а провисання панелі - тим більше. особливо - в новобудовах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панель могла просісти після демонтажу перегородки тільки в тому випадку, якщо опиралася на неї. Але опирання панелі на перегородку неприпустиме!, якщо забудовник таке допустив, то його потрібно обходити стороною...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звертатись треба в архітектурно-будівельну інспекцію. Вона за білим домом на Київській, Кременецька,38. Вони встановлюють порушення й збитки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Lubart сказано:

Звертатись треба в архітектурно-будівельну інспекцію. Вона за білим домом на Київській, Кременецька,38. Вони встановлюють порушення й збитки.

спеціально для спеціалістів в області спорту:

 

5 годин тому, sergkots сказано:

Це не в Луцьку

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...