Перейти до змісту

не очень гарячая вода


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

Мдии! Тепер ваще ніякої немає!

Шоб цим сцукам всю жизднь митись в тазіках!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 700
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Кропива сьогодні по Аверсу казав щось на зразок: "Вс..мся но не здамся" . Тобто поки що, будинкам залежним від

його котельні чекати гарних новин зась:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кропива сьогодні по Аверсу казав щось на зразок: "Вс..мся но не здамся" .

Він взагалі виглядав неадекватним. Добре, що в нього лише котельня, а не червона кнопка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молоди, 11 - аналогично :angry:

По привычке мылся холодной водой и только вот недавно понял, что есть горячая. Понял по запаху и смене влажности - они были характерны для времени, когда горячая вода была. Открыл кран - точно, есть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соборності, 24 - сьогодні в обід дали гарячу воду :) Питання: чи на довго? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну вроді :)

наскільки я чув, карбишева запускають. день незалежності все таки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я чув, карбишева запускають. день незалежності все таки :)

День Незалежності мешканці 33-го і 40-го кварталів Луцька святкуватимуть без гарячої води?

Заступник Луцького міського голови Петро Гоцалюк і директор ТзОВ «Луцьктеплоенерго» Олександр Кропива так і не домовились про відновлення постачання гарячої води від котельні, що на вулиці Карбишева,2. Про це 22 серпня повідомляє інтернет-видання «Волинська правда».

Петро Гоцалюк закликав пана Кропиву не робити громадян заручниками проблеми комерційних відносин КП «Луцьктепло» і ТзОВ «Луцьктеплоенерго». «Що стосується боргів, про які говорив Олександр Кропива (а з його уст звучали вже дві цифри – 13 і 11 мільйонів гривень), то я думаю, що питання має бути вирішено у плані взаємин між підприємствами, які надають послуги. В нас не така капіталістична економіка, як комусь би хотілось, а перехідна. І основне – якщо підприємство прийшло на ринок і надає соціально необхідні послуги, то говорити тільки про гроші недоречно», – вважає пан Гоцалюк.

У свою чергу Олександр Кропива вкотре повторився і наголосив на сплаті заборгованості, назвавши суму 11 мільйонів гривень: «Оце розплатіться за лютий, березень, квітень, травень, червень і липень». «Заручниками ситуації є мешканці, але наше терпіння має межі», – сказав, спілкуючись із журналістами, Олександр Кропива.

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Кравчука, 44 горячая вода по состоянию на 20:13 так и не появилась. Не понял, сюда вода идёт не с той же котельни, что и на Молоді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Кравчука, 44 горячая вода по состоянию на 20:13 так и не появилась. Не понял, сюда вода идёт не с той же котельни, что и на Молоді?

Скоріше всього так і є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого вони включили всі будинки в районі крім мого??? сцукі. як не було так і нема води :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Води так і не дали.Мабуть прийдеться все-таки купляти і ставити бойлер на гарячу воду,а от як нам бути з опаленням?Воно вроді також через Кропиву йде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю повторно цього шибу не виберуть. взагалі як нікому невідому людину в Луцьку вибрали того разу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки пам"ятаю, це перший з 2000 року День незалежності без гарячої води...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кравчука, 44. Горячая идёт нормально, а холодной нету целый день, даже чаю не попьёшь ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мат поскипан модератором

Как будто мои мысли оживают на форуме....

Согласна на 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...