Перейти до змісту

не очень гарячая вода


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

b0rg, я не розумію, чого Ти заступаешся так за того Кропиву ?

можливо те що ти говориш і правда з одніеі сторони, а можна подивитись і іншу сторону .

Мене ніхто не запитував чи хочу я щоб та котельня перейшла в приватну власність , і я не голосувала ні за одного депутата якиі зараз і в міськраді, в тч і за мера не голосувала (не було достойних) , так шо ???

А Кропива разом із нашим мером обое винуваті в тому що стільки людей страдае, а чого так мае бути ?

Якщо Твій Кропива вже такий дуже чесний, білий і пухнастий, то чого він ховаеться по відрядженнях? чого не виведе всіх на чисту воду, не виступить на телебачені і не розкаже якими правдами і не правдами він получив ту котельню ?

Не мені судити , Бог все бачить і все таки за це все хтось буде покараний , рано чи пізно

Чесно кажучи, мені б не було діла ні до Кропиви ні до іншого власника тоі котельні, якби було все добре , і все вчано подавалось, я ж вчасно плачу за комунальні послуги, і більшість лучан зараз так і роблять , а що маемо ???

якщо двое чи трое чиновників не можуть розібратися між собою, то їм не місце на таких посадах.

Так що палка тут з двох кінців

b0rg, а в Тебе є гаряча вода ?

я ще ніколи не була така зла :):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 700
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

ДПЗ - гаряча є .. але проблеми з вкл/викл бувають, особливо чи то саме у мому будинку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

b0rg, я не розумію, чого Ти заступаешся так за того Кропиву ?

Visenka, ти путаєшся в поняттях :) я не за кропиву чи ще когось. я за правду. завжди стараюсь спочатку розібратись, і мало реагую на голосні заклики. а кропиву можеш собі забрати :)

Якщо Твій Кропива вже такий дуже чесний, білий і пухнастий,

:) нафік він мені треба, тим більше я вже писав що він вже твій

то чого він ховаеться по відрядженнях? чого не виведе всіх на чисту воду, не виступить на телебачені і не розкаже якими правдами і не правдами він получив ту котельню ?

роззуйте очі громадо, кропива як раз і виступає. піджавши хвіст сидить наш мер, і жахається дебатів як вогню. коли десь вже "гхгомада" геть обурена, туди посилають когось на зразок гоцалюка...

Не мені судити , Бог все бачить і все таки за це все хтось буде покараний , рано чи пізно

ось на це вся надія. а ще на те що рано чи пізно таки оберуть достойних. а вони сформуюють нормальну команду....

b0rg, а в Тебе є гаряча вода ?

в п'ятницю, 22/08 з'явилась. а так як і у всіх, з липня не було. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

роззуйте очі громадо, кропива як раз і виступає. піджавши хвіст сидить наш мер, і жахається дебатів як вогню. коли десь вже "гхгомада" геть обурена, туди посилають когось на зразок гоцалюка...

Кропива не виступає а устроює тільки клоунаду, в мене одне питання - Кропиві як запропонували поставити лічильники чому від відмовився? Мене цікавить лиш це питання якщо там до цих пір немає лічильників то тут все ясно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кропива не виступає а устроює тільки клоунаду, в мене одне питання - Кропиві як запропонували поставити лічильники чому від відмовився? Мене цікавить лиш це питання якщо там до цих пір немає лічильників то тут все ясно...

тобі скільки років? ну подумай, це ж черговий брєєд мерії. промисловим споживачам без лічильника не проводиться постачання газу. і такі ж лічильники він має на воду, думаю по іншому водоканал йому б воду не давав. що далі? ставити лічильники не згідно технічних норм і вимог, а згідно шибиних геніальних мислєй?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

b0rg, він і не мій , як би був мій, то я б йому вже давно голову відірвала (с)

Кропива не в моєму вкусі , та й у нього є свій вкус , так що я в прольоті :g05:

Щоб там не було, люди страдати неповинні , ця гаряча вода вже такий баян, рваний перерваний , що дивитись на нього страшно . Для таких розборок є суд , і якщо двое дятлів не можуть розібратися в чию касу мають іти кошти від населення за гарячу воду, то їм пряма дорога в суд , як там вирішать так і мае бути . Вже за стільки років це можна було вирішити і забутись . Але чомусь це не робиться ........

А з гарячою водою я Тебе вітаю :g25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З водою нічого не буде до опалювального сезону то верняк, а далі невідомо... Треба ставити бойлер і не чекати від цих козлів нічого... Бо так це все просто пусті балачки. Можна написати заяву в захист прав споживачів і подати в суд на Луцьктепло, але води все одно не дадуть. І ніяких моральних збитків не відшкодують я думаю. Якби таке було десь за кордоном, можна було б непоганий капітал на цьому заробити, а в нас суд гуманний і те, що в тебе немає води це буде вважатись дрібницею... та поки і пройдеш ті всі інстанції, то пройде не один місяць або рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То b0rg:

Я не голосува за ціх злодіїв і голосувати не буду,поки в країні не буде нормальна судо-виконавча система.Це по-перше.

Далі:може для тебе Кропива & Лучко чесні бізнесмени,але може крутнемо в минулі роки,згадаємо "суперприбутковий" шовковий комбінат?Чи може вони не замотивували депутатів які й проголосували за продаж котельні?Мабуть шо ні,бо вони чесні бізнесмени.Депутати просто не знали кому віддати курку,що несе золоті яйця.

Тепер про автономне опалення:то це вже точно супербоян,вже давно існують чіткі розробки переходу населення на автономне опалення,також підраховано,що це дасть колосальну єкономію газу.Не нада писати тут про кулібіних і т.п.Ніхто не каже пустити все на призволяще,має бути чіткий порядок і все має робитись згідно проектів,також мають бути органи яке це діло контролюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може крутнемо в минулі роки,згадаємо "суперприбутковий" шовковий комбінат?

вибачай, подальші дискусії недоречні. нажаль ти орієнтуєшся в цих питаннях не більше чуток і безпідставних домислів підпід"їздних розмов. одне тобі скажу - шовковий як підприємство вмирав ще задовго до всяких там кропив...

і ще - я не захищаю кропиву особисто, ніколи чесним його не називав чи ставив його чесність під сумнів - я за правду.

а правда така - є слова і емоції - їх можна вилити на "гхгомаду" скільки завгодно. тільки будуть з"являтись такі крикуни "кропиву/лучка/іванова/петрова на палю, спалим хату їм і накакаєм під коврик!". з вас роблять дурнів.

і є юридична сторона, тобто не словом, а ділом. я постарався і взнав. кропива зовсім недавно у господарський суд подав усі необхідні матеріали, договори з луцьтеплом, калькуляції витрат з нібито неіснуючиш (за словами турійського робінгуда) лічильників, зафіксовані обсяги відпуску теплоносія і гарячої води. суд, у відкритій справі, визнав його правоту, на луцьктепло, тобіш місто, судовими виконавцями зараз накладено арешт на рахунки луцьктепло. ясно зараз можем кричати суд купили! рятуйте люді родниє! але це та сама безмозгла істерія. суди в луцьку не мешне шиби ніж кропиви. а аверс чи волинське будуть вам в черговий раз показувати розгубленого мера з заученою фразою - ми будем жалітись в прокуратуру, ми всіх виведем на чисту воду, ми.... щось не виводить.

кожен сам робить висновки. я свої зробив. чекатиму наступних виборів, встановлю бойлер, іншого виходу не бачу :friday: сцукі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на счет кулибиных, чёт газовыми плитками народ пользуется уже не первый день, и взрывы происходят не так уж часто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судовими виконавцями зараз накладено арешт на рахунки луцьктепло

підтверджую, так і є, два раза на тиждень приходять з виконавчоі служби і приносять вимоги, вони оплачуються в наявній сумі.

Тільки не ясно чого води нема ......

це дійсно що дискусіі не доречні , вони не допоможуть .......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачай, подальші дискусії недоречні. нажаль ти орієнтуєшся в цих питаннях не більше чуток і безпідставних домислів підпід"їздних розмов. одне тобі скажу - шовковий як підприємство вмирав ще задовго до всяких там кропив...

кожен сам робить висновки. я свої зробив. чекатиму наступних виборів, встановлю бойлер, іншого виходу не бачу :) сцукі...

мне пофиг хто там пушистый,я заплатил деньги и хочу получить услуги,не можете-дайте альтернативу-не можете-разрешите ставить котлы-не можете-идите в ж...,тьху в отставку.

Я тоже буду ставить бойлер,но тока блин куда его ставить ума не приложу.Ремонт сделан!Мебель расставлена!Полочки сделаны!Теперь -тыц!Бойлер!А если и с отоплением будет лажа?Зиму раннюю и оч.холодную обещают.Бойлер не спасет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотелось бы также, чтоб народ осознал ту проблему, которая возникнет при массовом использовании бойлеров, когда резко возрастёт нагрузка на электросеть. Силовой кабель дома на такую нагрузку не рассчитан, а равно и подстанции. Гореть будем, особенно когда одновременно все включат бойлеры на режим купания, да ещё плюс стиралки и т.д. Единственный выход - это автономка, от газа, и тепло в доме круглый год, и горячая вода, одним словом - дёшево и сердито. Так что кто сделал ремонт, копите деньги на автономку. И разрешительные органы никуда от реальности не денуться? Алчевск не должен повториться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Единственный выход - это автономка, от газа

угу

а газовые трубы резиновые, и по ним можно прокачивать сколько угодно газа? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а газовые трубы резиновые, и по ним можно прокачивать сколько угодно газа? :)

нет конечно, но то же самый котёл потребляет не так уж много газа, по сравнению с нагрузкой бойлера на електросеть.

плюс следует учесть, что многие переходят на електрочайники, микроволновки, те же самые стиралки, новые холодильники, копьютеры, телевизоры и прочее...

я знаю одно, если я на кухне одновременно включаю ел-чайник и микроволновку, то микрово волновка не получает достаточно енергии. работает в 10 раз менееефективно. я уже молчу про постоянно греющиеся пробки.

а бойлер это тот же самый електрочайник, только размерами по больше и довольно таки прожорлив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Единственный выход - это автономка, от газа

угу

а газовые трубы резиновые, и по ним можно прокачивать сколько угодно газа? :D

а сколько по ним качается газа на подогрев ведер и кастрюль :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

газовый котёл берёт заначительно больше газа

одно из пряпятствий установки котлов по стояку - необходимость менять стояковую трубу на большую по диаметру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Плюс витяжна вентиляційна труба повинна бути не спільною на весь стояк а в кожну квартиру окремо, або ж робити дірку під потолком в стіні і відводити гази на вулицю, як в газових обігрівачах конвекторного типу. І робити вент. трубу потрібно так, щоб була в наявності "тяга".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув від людини, що давно займається будівництвом і ремонтами таке - якщо немає окремого "димаря" дозвіл на котел автономного опалення отримати нереально.

"Димарі" є в нових будинках, де це передбачено проектом, а також в "хрущобах" - там штатно запроектовані газові колонки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Чув від людини, що давно займається будівництвом і ремонтами таке - якщо немає окремого "димаря" дозвіл на котел автономного опалення отримати нереально.

Дозвіл дозволом, а от не проснутись одного ранку від продуктів згоряння реально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

парапетні котли мають трубу по якій повітря і подається і видаляється за рахунок різниці температур

тоді і кисень в квартирі не вигаряє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ось завтра 1 вересня а води як не було так і нема! ;) все за старою схемою нагрів кастрюльку води помився трохи.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ось завтра 1 вересня а води як не було так і нема! ;) все за старою схемою нагрів кастрюльку води помився трохи.....

Виховна година на 1 вересня буде тобі душем :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ось завтра 1 вересня а води як не було так і нема! ;) все за старою схемою нагрів кастрюльку води помився трохи.....

Виховна година на 1 вересня буде тобі душем ;)

Да та точно класний керівник мозок пополоще :ok2: Жарти-жартами та мені набридло жити без гарячої води в крані... Треба просити Діда Мороза, щоб подарував воду....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думала, приїду з моря - якраз гаряча вода з’явиться... но не тут то було....

хто шо чув, коли вона буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...