Перейти до змісту

не очень гарячая вода


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

Друзі можуть і не запитувати? :D

Ну все тоді. ;) Ми збираємось. Злий чоловік, сподіваюсь, нас там не чекатиме? :)

Ну так він вам і спинку потре  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 700
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Води не буде я так зрозумів найближчим часом. Знову цей крадій Кропива скористався профілактичними роботами влітку і спекулює цим в самий гарячий сезон. Треба організовувати під його хатою акції якісь, щоб було йому веселе життя. На місці міської влади збудував би нову сучасну котельню, а цей умнік хай опалює свій заводік нею. Бо задрав вже щороку відключає цілому місту воду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Води не буде я так зрозумів найближчим часом. Знову цей крадій Кропива скористався профілактичними роботами влітку і спекулює цим в самий гарячий сезон. Треба організовувати під його хатою акції якісь, щоб було йому веселе життя. На місці міської влади збудував би нову сучасну котельню, а цей умнік хай опалює свій заводік нею. Бо задрав вже щороку відключає цілому місту воду...

Я тоже предлагаю , в конце концов , изменить русло реки Стырь поворотом на восток , в угоду населению, и вообще, название реки надо изменить решением горсовета кардинально! К примеру "Несерем" или "фсеремно".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо хтось має більш детальну інформацію.

сьогодні позвонив на ЛуцькТепло чи як їх правильно :angry: сказали що на цій неділі води не буде..... а нафіга тоді треба було вішати бамажкі з датами викл/вкл води теплої.

питання знімається, тільки шо побачив по Аверсу Кропиву....

сидим знову без теплої води етак до вересня як мінімум.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо хтось має більш детальну інформацію.

сьогодні позвонив на ЛуцькТепло чи як їх правильно :) сказали що на цій неділі води не буде..... а нафіга тоді треба було вішати бамажкі з датами викл/вкл води теплої.

питання знімається, тільки шо побачив по Аверсу Кропиву....

сидим знову без теплої води етак до вересня як мінімум.....

Передаю слова господина крапивы - жителям луцка на летнее время вообще можно в стырю или сапалаевке мыться... Не понимаю, зачем им летом гарячая вода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Действительно, а нафига она? Я так подумал, что и электрику до сентября можно отключить - на улице-то всё равно до 21:00 светло, а позже уже спать надо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Действительно, а нафига она? Я так подумал, что и электрику до сентября можно отключить - на улице-то всё равно до 21:00 светло, а позже уже спать надо...

гги, подивилист казочку і спаткі :D а взагалі на Відродження 43 вода гаряча є (зранку точно була), тікі такий прикол, на кухні є, а в ванній нема :) так шо берем шлангочку і з кухні в ванну підводимо воду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тікі такий прикол, на кухні є, а в ванній нема :) так шо берем шлангочку і з кухні в ванну підводимо воду :D

то вже простіше відром наносити, а то в мене коридор в довжину метрів сім, а ванна і кухня в різних його кінцях. Аби вода, а там вже щось придумали б. А то абидна, на початку Конякіна гарячої води нема, а на кінці є....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора Кропива по Аверсу виступав "он то плакал, то смеялся", емоцій було... Ліпіни від Карбишева не далеко... А ! Шибу назвав "гнилою кісткою в горлі лучан".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а взагалі на Відродження 43 вода гаряча є (зранку точно була), тікі такий прикол, на кухні є, а в ванній нема :( так шо берем шлангочку і з кухні в ванну підводимо воду :)

ги

познущалися з тебе, сасЕд!

З.І. пріхадітє миццо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так погляжу, народ уже ругается матом в приличном обществе. двое уже получили бан и ридонли, и один был предупрежден. советую быть спокойнее и свои эмоции выражать в приемной мэра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну нас писало что до 12го отключка, пока нет

но, говорят, что гдето что то начали копать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 23/07/2008 відключають гарячу воду на 33-му і 40-му до 06/08/2008

На рахунок коли включать, шось мені в це не сильно віриться... а би до кінця серпня в ключили. ;)

Во как я говорил включат в конце месяца перед 24.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так в нас взагалі нічого ніде не писало

ага, ніяких бумажок в падєздє не клеїли

ЗІ: а миццо можу прийти :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на радостях забыл вчера написать

в первой половине дня появиялась гарячая вода

нормально горячая и чистая

итого задержали на 1-2(в зависимости как считать) дня

так что терпимо

p.s. жителям 40го выражаю сочуствие

p.p.s. товарисчу Кропиве - привет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мож краще пулю в лоба?

не будьте базарними бабами. хоч раз сядьте мізками подумайте і розберіться. хоч на палю посадіть кропиву зараз нічого з того не буде.

від тої кулі шиба перестане брать собі в карман?

кропива як би ви не паганим чи гарним для всіх не був, подавав гарячу воду та опалення з початку року. без реального розрахунку за неї зі сторони мерії. при цьому ми всі платили за неї. тільки осідали вони чомусь в шиби/дячука. наскільки мені відомо зараз на рахунки луцьктепло накладено арешт судовими виконавцями у справі безакцептного списання боргу з підприємства в розмірі 9 млн.грн. за газ та воду для теплоносія. куди ділись гроші які 33й/40й квартал платили за опалення і гарячу воду згадана парочка шиба/дячук пояснити не можуть, шиба лише млявенько заікається що він буде жалітись в прокуратуру. хоча мені так само відомо, що відповідний запит для замилювання очей журналістів шиба пафосно пробував подати в луцьку прокуратуру, і прокурор міста його послав, так як справа завідомо дохла (як можна пожалітися на себе ж що не виконуєш оплату згідно отриманого товару). тепер знов же при всіх він подає скаргу в прокуратуру області, думаю там трошки потянуть для виду, і так само пошлють.

кропива яким би не був при усіх може назвати шибу гнилою кісткою в горлі міста, і попросити шибу хоч раз прийти на тіж теледебати і поговорити перед народом. але він не йде! ну як він піде і скаже - так лучани, кропива такий сучий син подавав вам тепло весь опалювальний сезон, і воду аж по 26 липня цього року. і грошики ви платили, понад 90% рівень проплат по місту. от тільки грошики ваші я потратив на інше... ну зовсім на інше. але це не для преси. невже він як би знав що правий не пішов би та при всіх би не опустив кропиву? ну подумайте.

тепер можна так само подумати - на старті новий опалювальний сезон, а рахунки луцьктепло й так заблоковані на списання великого боргу. куди зараз ідуть для прикладу мої оплати вода/опалення - правильно на погашення боргу і гаситись він буде ого-го скільки. а замість того мали б іти на авансування газових лімітів на 2008/2009 роки.

надія зараз одна - на день незалежності шановний голова ОДА таки скаже кропиві воду подати, а шибі гроші заплатити (ну здамо ще один муніципальний об"єкт, ділов то). хоча не факт. але того року була точнісінько схожа ситуація...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

єх, по ваших постах зрозуміла що води гарячоі на сороковому нема :)

я ще надіялась що зранку вона появиться, бо приіхали ми пізно :( а на ніч іі завжди відключають

і що саме головне, ми перекривали стояк, з холодною водою все нормально, а от з гарячою я запуталась :) , тепер незнаю включена вона чи ні :) , так що пишіть тут якщо появилась вода, буду своі крани крутити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ще надіялась що зранку вона появиться, бо приіхали ми пізно :) а на ніч іі завжди відключають

Хм...наївна:) Я теж з відпустки приїхав, думав зараз залізу в гарячу ванну, а тут фіг вам. І ще до того ж і холодну воду стали відключати. Тут вже просто ніяких слів не вистачає.

а в нас холодна з гарячого крана...пачімута..нда

Так це ж нормально:)

З.І. пріхадітє миццо

А от збирусь і прийду:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...