Перейти до змісту

не очень гарячая вода


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

Води так і не дали.Мабуть прийдеться все-таки купляти і ставити бойлер на гарячу воду,а от як нам бути з опаленням?Воно вроді також через Кропиву йде.

Я от теж все частіше задумуюсь над придбанням такої штуки.

Достало! Грьобані тазіки! Втопити Кропиву в одному з них!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 700
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Такого галімого Дня Незалежності, як цього року навіть не було ніколи, ні концерту в центрі, ніфіга. Діджус 23-го замутив концерт, а міська влада типа під шумок День Міста так зробила. Під облдержадміністрацією все розрили і кинули, для чого це було починати, якщо немає бабок? Води так і нема, щороку одне і теж, говорять води не буде як мінімум до опалювального сезону. Геть цього мера з нашого міста! Не можеш вирішити питання - заяву на стіл і нахер звідси. Скоро все одно вибори. Завтра купую бойлер Арістон собі на 80 л.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прошу матерщинников расслабиться. где приемная мэра находится, надеюсь, все в курсе? вот, записывайтесь на приём и там ругайтесь матом. а здесь не надо, иначе буду наказывать..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лучше к товарищу Кропиве....

а то мер у нас один, в Луцке,

а вода в разных раёнах по разному....

задумайтесь....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лучше к товарищу Кропиве....

а як на мене то двох зразу їх :)

неможуть поділити бабло між собою :)

кричали що до 24-го буде тепла вода, так і немає її до цих пір, а після суботньої грози (я так думаю не тільки в нашому будинку було) чи тиск піднявся чи що - труби розірвало в підвалі будинку. вообщем до 17.00 24 серпня майже суткі сидів без каплі води =) - гори грязної посуди на кухні, немитий :D не бритий :) добре що кампотіка була кастрюля :lol: - але і так дякую Комунальникам, що мучились ночью майже суткі.

З.І. ВооПщем не відчув себе незалежним в День Незалежності :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як вам ідея влаштувати якись флешмобчик?

Наприклад привселюдне спалення чучела п. Кропиви в нього перед будинком, на очах у його жінки :)

Подія екстраординарна, ЗМІ підтянуться там, в нас на форумі і свої є :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

реально, скинуться баблом и где-то в центре разместить на бигборде все что народ думает про Кропиву и Шибу, думаю єфект будет мгновенній, особенно если всеукраинские газеті и новости узнают! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея.. закон про рекламу/антирекламу ніхто не відміняв...

Вже уявляю - "чумазік" із однойменного відео про шахтарів позаду Кропиви та Шиби каже - "Включіть врешті решт гарячу воду, помитися хочеться!"

Або " - а скільки там тої зими.?.!"

іще - Чумазі дітлахи із простягнутими брудними руками - "...ми до школи такі ж брудні й підемо?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад привселюдне спалення чучела п. Кропиви в нього перед будинком, на очах у його жінки :)

ну ты даёш

кто ж тебе даст жечь что-то в пригороде одного из западноевропейских городов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея.. закон про рекламу/антирекламу ніхто не відміняв...

Вже уявляю - "чумазік" із однойменного відео про шахтарів позаду Кропиви та Шиби каже - "Включіть врешті решт гарячу воду, помитися хочеться!"

Або " - а скільки там тої зими.?.!"

іще - Чумазі дітлахи із простягнутими брудними руками - "...ми до школи такі ж брудні й підемо?"

да ради такого не вопрос скинуться деньгами я ЗА!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ты даёш

кто ж тебе даст жечь что-то в пригороде одного из западноевропейских городов

если мне не изменяет память, то когда-то в центре Луцка спалили чучело буша, или кого-то ещё.

а если уж на то пошло, то не проще ли найти де его хата, и тупо трубу с водой заполнить строительной пенкой :) или ещё какую-то пакость сделать :)

что бы было дешево, сердито и понятно за что :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, сьогодні на ВТ кумедний матеріальчик по темі очікується. Дивіться в новинах о 19-ій :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заграбайте

а то на сайте наших телекомпаний........ оооо на каких сайтах..... у их и сайтов нет...

видео не скачаеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І нічого там кумедного не було , показали пару бабок які матюкалися на Кропиву, сам Кропива у відрядженні його заступник не може сказати коли буде вода

а Шиба щось таке говрив, я й не почула добре, бо якраз Динамо забило слідуючий гол і Юрка в другій кімнаті так радів......

почула, що якщо там нічого не вирішиться то він буде звертатися на пряму до презедента , а коли там і шо там мае вирішитись не почула , чула тільки ГОООЛЛЛЛЛ

я пану Кропиві від всіеі душі бажаю щоб і він і його дружина і його діти з внуками і правнуками завжди милися в холодній воді

сорі но ємоціі переважають .......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І нічого там кумедного не було

І справді вийшло не так, як очікувалось... :) В останній момент на

зйомку поставили іншого автора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І нічого там кумедного не було

І справді вийшло не так, як очікувалось... :) В останній момент на

зйомку поставили іншого автора

той відмовився знімати таку лажу?

мені от цікаво - ви такі сюжети як собакі павлова, вже по команді штампуєте? а хоча б бензин мерія вертає? бо чого катались незрозуміло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та просто зробили з людини "козла..." Шиба полив водичку, ясно ж, що сам поки ради дати не може. Ну а з Кропивою не пощастило - у відрядженні чоловік;), а заступник не взявся відповідати. Довелось будувати сюжет на людях. Тому і корисність його звелася до банальної стимуляції посадових осіб!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад привселюдне спалення чучела п. Кропиви в нього перед будинком, на очах у його жінки ;)

ну ты даёш

кто ж тебе даст жечь что-то в пригороде одного из западноевропейских городов

Тоді можна не палити. Можна чучело (або два чучела) на палі посадити :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на каких сайтах..... у их и сайтов нет...видео не скачаеш

Та яке там відео, які сайти?! Це ж не інтер, і навіть не аверс. Це держтелерадіокомпанія, якій і на банальні то потреби грошей не вистачає ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад привселюдне спалення чучела п. Кропиви в нього перед будинком, на очах у його жінки ;)

ну ты даёш

кто ж тебе даст жечь что-то в пригороде одного из западноевропейских городов

Тоді можна не палити. Можна чучело (або два чучела) на палі посадити :smile3:

Прикрутіть мо' хтось голо-сувалку, ато в мене в Опері невиходить :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея.. закон про рекламу/антирекламу ніхто не відміняв...

Вже уявляю - "чумазік" із однойменного відео про шахтарів позаду Кропиви та Шиби каже - "Включіть врешті решт гарячу воду, помитися хочеться!"

Або " - а скільки там тої зими.?.!"

іще - Чумазі дітлахи із простягнутими брудними руками - "...ми до школи такі ж брудні й підемо?"

Я звісно,перепрошую,вроді я ніби-то людина культурна,але мене вже це так дістало,що я б запропонував слоган: "Кропива та Лучко-води не буде-ПОРВЕМ @чко!"

та й малюнок відповідний.Ще раз вибачаюсь,але з такими злодюжками тільки так і треба.

ЗІ:Ну і звісно я також внесу свою частку в такий біг-борд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз вибачаюсь,але з такими злодюжками тільки так і треба.

Кропива та Лучко що в тебе особисто вкрали? чи це ще одне з тих же базарно-бабських розмов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз вибачаюсь,але з такими злодюжками тільки так і треба.

Кропива та Лучко що в тебе особисто вкрали? чи це ще одне з тих же базарно-бабських розмов?

А в кого вони вкрали?Вкрали в міста,значить і в мене.Вони монополісти, в мене ні копійки заборгованості по гарячій воді,а я вже місяць без води!Чому?А чи не повториться така сам чудасія і з опаленням.Якби була альтернатива,то я і не рипався,а послав би їх,але вони та іже с німі,пролобіювали заборону на автономне опалення.Шо буржуйку на зиму ставити в хаті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в кого вони вкрали?Вкрали в міста,значить і в мене.Вони монополісти, в мене ні копійки заборгованості по гарячій воді,а я вже місяць без води!Чому?А чи не повториться така сам чудасія і з опаленням.Якби була альтернатива,то я і не рипався,а послав би їх,але вони та іже с німі,пролобіювали заборону на автономне опалення.Шо буржуйку на зиму ставити в хаті?

в тебе розум є подумати перед тим як говорити? хто тобі сказав що вкрали? хто тобі сказав що вони?

те що місто брало участь в оборутці в результаті якої теплогенеруюча одиниця опинилась в приватних руках хто винен? місто! поясню - "те" рішення з подачі колишнього мера ухвалила міськрада. що таке міськрада - вибрані містом представники, яким лучани (в т.ч. і ТИ) доручають діяти від імені громади та представляти інтереси громади. ти, zaHARE, особисто був тоді на виборах в міськраду, голосував? певно був і голосував. значить не прямо але відносно це ТИ передав в т.ч. це майно. скажеш я не знав? а чому ти не цікавився що робить депутат з твого округу? значить це ти проявив свою громадську безвідповідальність. значить, іншими словами, це ти особисто (з твого дозволу) теж маєш на собі частину відповідальності за це.

чи не так?

а кричати кропива вкрав, буду ставити буржуйку, рятуйте люді родниє... фубля...

а писати що хтось лобіює заборони на автономне опалення взагалі брєєєд. в наших мурашниках я б теж вводив такі заборони. котел - це маленька бомба. так вони всякі там автомати тепер, і т.п. і т.д. але де гарантія що за стіною твоєї опочивальні якийсь кулібін не вирішив в домашніх умовах "модернізувати" той котел? так, вірогідність одиничного випадку мала - а як таких домашніх систем буде 1000? 10 000? 20 000? знов же краще думати потім писати...

і останнє всім про "вкрав" майно громади - хто в вас вкрав ЦУМ? був ж громади? де зараз? магазини на зразок меблі на відродження? волиньгази? обленерго? хто вкрав? воно ж було громади. а зараз? а міські землі хто краде? чому в дворах зараз будуть ще будинки? хто вкрав ваш двір? певно кропива...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...