Перейти до змісту

не очень гарячая вода


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 700
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

в мене на соборності все нормально, колись тож така не приятность була, але зараз вроді все стабілізувалось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене ( біля княжого двору) дуже часто перепади бувають.

Коли в кого зранку є гаряча вода? бо в мене півсьомого ніколи не буває і вночі після 12 немає. Якби так може і має бути, але всерівно якось дико, то ж літо, люди раніше встають, пізніше лягають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене на Соборності теж така х..ня, зранку десь до 8-8.30 і вдень, коли майже ніхто не користується водою. Дзвонили в ЖЕК, вони кажуть - це проблема тепломереж, тепломережі спригують на ЖЕК. І всі кажуть "Ви довше спускайте, вона нагріється". В міськраді порадили всім під'їздом написати скаргу, може тоді хтось щось зробить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене ( біля княжого двору) дуже часто перепади бувають.

Коли в кого зранку є гаряча вода? бо в мене півсьомого ніколи не буває і вночі після 12 немає. Якби так і може має бути, але всерівно якось дико, то ж літо, люди раніше встають, пізніше лягають...

г півсьома не встаю :) тому не скажу, а от після 00:00 годин реально немає гарячої води :( по другу сторону від княжого двора :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас на ЛПЗ гарячу воду сьогодні вже вимкнули. Вроді як на профілактику на 2 тижні. Така доля напевно скоро очікує і інші райони :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас на ЛПЗ гарячу воду сьогодні вже вимкнули. Вроді як на профілактику на 2 тижні. Така доля напевно скоро очікує і інші райони :(

падлы, а написать нельзя было на подъезде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, з'явилась. Дзвінок до водоканалу прояснив, що це було тимчасове дводенне відключення в зв'язку з ремонтом котельні. Профілактичне відключення буде пізніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А никому ещё не известен график плановых отключений горячей воды?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 17 червня в звязку з урізанням лімітів на газ можлива зупинка котелень Луцька! (достовірні джерела)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Чи не чув/не знає ніхто коли воду гарячу включать в 9типоверхівки на Клима Савури-8-го Березня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

в районі Таму з ранку і досі з гарячого крану йде вода температурою36,6.Мабуть оператор котельні гріє її власним тілом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в районі Таму зранку з гарячого крану йде вода температурою36,6.Мабуть оператор котельні гріє її власним тілом.

подтверждаю! :0036:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чув що велику кількість будинків, що опалювала котельня на КРЗ, переключена на котельню по вул. Загородня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінка обійцялася передзвонити на "гарячу лінію" до Шиби. Вчора там лише була чергова, яка тонко натякнула, що вона лише чергова і телефонувати варто сьогодні із 8-ї ранку за номером 72-06-44

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міський голова Луцька Богдан Шиба доручив підготувати матеріали стосовно зменшення ТзОВ «ЕК «Луцьктеплоенерго» температури води і тиску у мережах для передачі їх до прокуратури. Про це Шиба повідомив 8 липня під час прес-конференції, - інформує ЗІК.

За словами міського голови, «проблема «Луцьктеплоенерго» залишається». Богдан Шиба пояснив суть проблеми: підприємство, яке очолює відомий на Волині бізнесмен Олександр Кропива, зменшило температуру гарячої води і тиск у мережах.

Як пояснив у телефонному коментарі ЗІКу гендиректор ТзОВ «ЕК «Луцьктеплоенерго» Олександр Кропива, його підприємство справді пішло на такий крок. «Ми зменшили подачу підживлювальної хімочищеної води», – розповів Кропива. За його словами, «Луцьктеплоенерго» пішло на такі заходи через борги ДКП «Луцьктепло», яке винне ТзОВ орієнтовно 12 мільйонів гривень.

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мну на 33 кварталі також немає гарячої води, ні я розумію літо і прохолодна вода освіжає але какого патичка я платю по лічильнику гарячої води за холодну - це беспредел

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...