Перейти до змісту

не очень гарячая вода


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

На Конякіна 9 и в ближніх будинках біля ДАІ також вода ледь тепла. Но помитися і сполоснутись можна. Загартовуємо організми мож зовсім холодна буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 700
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

На Конякіна 9 и в ближніх будинках біля ДАІ також вода ледь тепла. Но помитися і сполоснутись можна. Загартовуємо організми мож зовсім холодна буде.

Во-во, вчора неприємно була здивована.... бо до того проблеми з гарячою водою в нас не було....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платимо за холодну воду - по ціні гарячої..

ЗаШИБісь... Кропиву під суд..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм. з Відродження 49 сьогодні в обід таких претензій не поступало )) правда, недавно поступили з ФЕдорова.

та сцикота Крапіва знову воду мутить...

НА МИЛО!!!!

З.І. чому, до речі прозвучало наступне:

але какого патичка я платю по лічильнику гарячої води за холодну - це беспредел
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На тіпа гарячу воду піднімуть ціну.

Ось з офіціозу міськради:

ДКП "Луцьктепло" з 1-го серпня піднімає ціни.

1Гкал теплоенергії-211,02грн.(було 174,72)

за централізоване опалення 1кв.м.опалювальної площі-3,28грн.(було2,58) в міжопалювальний період і

5,04грн(було 3,96) в сезон.

1куб гарячої води-11,82грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 23/07/2008 відключають гарячу воду на 33-му і 40-му до 06/08/2008

уже відключили.... :lol:

пора діставати тазики.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ууу таазики таазиикииии

але блін.. мені чорт забирай подобається система...

хоч би на під*їздах вішали попередження, що води не буде

цивілізація все ж таки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какого же, простите, х..., никаких объявлений нигде не было? О, с... :lol:

И то ж была у меня вчера вечером мысль поплавать часика три в ванной - но я её подавил, нефиг, типа, расслабляться посреди недели :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставте бойлери. Користуюсь 2 роки. Тоді і відключення не так нервує і тазики не потрібні.

Така вже у нас дибільна система, не для людей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бойлер - электро? На сколько литров лучше ставить? На сколько человек хватает воды? Как быстро греется вода? Как быстро он устанавливается? Нужны ли какие-то разрешения? Куда от него выводить воду - только в ванную или на кухню тоже? :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50-80 литров.

больше смысла не вижу.

нагрев - от 30 минут.

а вот куда его выводить... сложно в квартире с ремонтом его запустить в систему по всей квартире.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда що тут скаж... :lol:

Но мені, як ніколи повезло, якраз їду туди де все в порядку завжди з холодною і гарячою водою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страна-чудес. Як завжди без попередження і в останій момент, а я то думаю чого зранку вода гаряча пропала ... мда як казали тут дістаємо тазікі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоч би на під*їздах вішали попередження, що води не буде

цивілізація все ж таки

А якби вивісили, ви б гарячою водою на 2 тижні вперед запаслись би ?

Цивілізація - це якби вам на ел. пошту прийшло повідомлення або хоча б СМС на мобільний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бойлер - электро? На сколько литров лучше ставить? На сколько человек хватает воды? Как быстро греется вода? Как быстро он устанавливается? Нужны ли какие-то разрешения? Куда от него выводить воду - только в ванную или на кухню тоже? :dont:

В мене стоїть бойлер-електро, Арістон на 80 л. Маю сім"ю 2 дорослих + 2 дітей. Вистачає помитися всім. Я його не вимикаю круглорічно і цілодобово. Виручає, коли хтось проводить ремонтні роботи в підїзді :ok2:  Тобто він підтримує задану температуру і сам вмикається і вимикається коли треба.

Встановлювали за 30 хв. Повісили у ванні, до нього подається холодна вода, а з нього виходить душем вода тої температури, яку ти наставив. В мене кухня з ванною в протележних кінцях квартири, але в кого поруч, то подачу можна зробити і у дві точки.

Звісно відсутність гарячої води помітно на кухні для господині :) ,(якщо немає посудомийки) але я поставила собі мийку з двома чашами. В одній маю теплий миючий розчин в іншій змиваю. Можна жити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоч би на під*їздах вішали попередження, що води не буде

цивілізація все ж таки

А якби вивісили, ви б гарячою водою на 2 тижні вперед запаслись би ?

Цивілізація - це якби вам на ел. пошту прийшло повідомлення або хоча б СМС на мобільний.

мляць

тоді це не було б таким "сюрпризом"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бойлер - электро? На сколько литров лучше ставить? На сколько человек хватает воды? Как быстро греется вода? Как быстро он устанавливается? Нужны ли какие-то разрешения? Куда от него выводить воду - только в ванную или на кухню тоже? :)

В мене стоїть бойлер-електро, Арістон на 80 л. Маю сім"ю 2 дорослих + 2 дітей. Вистачає помитися всім. Я його не вимикаю круглорічно і цілодобово. Виручає, коли хтось проводить ремонтні роботи в підїзді :)  Тобто він підтримує задану температуру і сам вмикається і вимикається коли треба.

Встановлювали за 30 хв. Повісили у ванні, до нього подається холодна вода, а з нього виходить душем вода тої температури, яку ти наставив. В мене кухня з ванною в протележних кінцях квартири, але в кого поруч, то подачу можна зробити і у дві точки.

Звісно відсутність гарячої води помітно на кухні для господині :) ,(якщо немає посудомийки) але я поставила собі мийку з двома чашами. В одній маю теплий миючий розчин в іншій змиваю. Можна жити :)

В мене теж на старій хаті стояв бойлер. І я не знав однієї підступної речі. Коли вночі пропадала холодна вода, то гарячу воду з бойлера висмоктувало назад в систему. Коли вода з'являлась, кожен ранок бойлер нагрівав 80 літрів до заданої температури. Приходилось багато платити за світло. Потім я на ніч почав перекривати кран подачі холодної води в бойлер і все стало класно. Зверни увагу і не наступай на мої граблі. :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава порада. Хоча в мене вода в бойлер поступає лише тоді, коли я відкриваю воду з бойлера. Тому в мене такого і не трапляється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли вночі пропадала холодна вода, то гарячу воду з бойлера висмоктувало назад в систему.

Є така штука як клапан зворотнього тиску ставиш на вході в бойлер і немає проблем з витіканням води з нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бойлер - электро? На сколько литров лучше ставить? На сколько человек хватает воды? Как быстро греется вода? Как быстро он устанавливается? Нужны ли какие-то разрешения? Куда от него выводить воду - только в ванную или на кухню тоже? :dont:

Я ставив бойлер сам. Встановив в туалеті (тут головне хороші дюбелі для надійного кріплення), холодну воду на вхід бойлера взяв на вході туалетного бачка, а гарячу запустив в трубу гарячої води після лічильника. Таким чином вода з бойлера поступає на всю систему яка є в квартирі. Звичайно ніяких дозволів не потрібно. Оптимальна місткість бойлера, на мою думку 50 л. Прийняти ванну одночасно може тільки одна людина і то не повну. А душ прийняти і для чотирьох вистачить. З нуля бойлер повністю нагрівається протягом двох трьох годин, а далі як термос тримає температуру кілька днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...