Перейти до змісту

не очень гарячая вода


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

Дик, Кропива нібито вже й не при чому..

Тепер місто цим заправляє..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 700
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Дик, Кропива нібито вже й не при чому..

Здається по Аверсі показували, що саме Кропива знову вимкнув подачу тепла, бо йому не заплатили ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хыба Шиба силою не забрав котельню? По тому ж Аверсу й показували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хыба Шиба силою не забрав котельню? По тому ж Аверсу й показували.

Той Шиба тільки й що по Аверсу всяку ху^_^ню розказувати. Чомусь більш нічого в нього не получаїться.

З.І. А Аверс, тоже добрий, крім Шибиної пи:)дьожи більш нічого путного показати не може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви шось плутаєте, це якраз кропива Аверсу платить за підєрачі, де він розповідає який він білий і пухнастий і який шиба муд@к. (Як на мене, то муд@ки обоє).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тількищо сказали в новинах, що з Нового Року ще світло мають виключати, бо вже ліміти по електроенергії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тількищо сказали в новинах, що з Нового Року ще світло мають виключати, бо вже ліміти по електроенергії

по ТВ говорили что у нас переработка електроенергии, и какойто один блок приостановили на АЕС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда весь мир идет в перед.., наша страна идет назад...

На Кравчука уже второй день батареи еле теплые. Вода из крана бежит такая "горячая", что для того чтоб принять ванну, нужно еще греть.

Правильно сказал наш горе-мэр, неуважаемый пан Шиба: "Наше місто стає все гавнішим і гавнішим..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мучаться з початку неділі :D

мені сподобалась відповідь як звонив розпитував причину - "Дивіться новини мають показати" :D

якщо хто знає скажіть - Знов не заплатили кропиві? чи кропива хоче лавочку биренько прикрити і свалити кудась на новий рік подарок собі хоче зробити, хатинку біля моря....:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, якщо ви хочете щоб було тепло потрібно як мінімум робити якісь акції протесту, а то з того що ми тут обговорюємо нічого не буде.

Влада бачить, що народ можна "кормити" будь-який лайном, типу немає грошей (гроші то є, просто вони йдуть не туди) і ніхто нічого не зробить, всі сидять і курять бамбук.

Не заблокують ніхто хоча б під'їзд до міської ради зі всіх сторін і вулиць, щоб Шибі довелось сунути свою ж хоча б півкілометра, а по дорозі кожен день йому б люди висказували яий він мудак та інші компліменти.

А ще нафіг все заблокувати і неплатити податки, поки влада щось не буде робити, тобто ставиться конкретна вимога, якщо не виконується - масові страйки, бо навіть 100 чоловік навряд що зроблять, не буде ефекту, хоча б декілька тисяч зібрати і тиждень їх поштурмувати. Інших виходів пока що не бачу, хіба що такий самий масовий процес подачі позову в суди, але то треба вивчити Житловий кодекс, не знаю чи там є реальна можливість стянути з них гроші за невиконання зобов'язань перед користувачами послуг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, якщо ви хочете щоб було тепло потрібно як мінімум робити якісь акції протесту, а то з того що ми тут обговорюємо нічого не буде.

Влада бачить, що народ можна "кормити" будь-який лайном, типу немає грошей (гроші то є, просто вони йдуть не туди) і ніхто нічого не зробить, всі сидять і курять бамбук.

Не заблокують ніхто хоча б під'їзд до міської ради зі всіх сторін і вулиць, щоб Шибі довелось сунути свою ж хоча б півкілометра, а по дорозі кожен день йому б люди висказували яий він мудак та інші компліменти.

А ще нафіг все заблокувати і неплатити податки, поки влада щось не буде робити, тобто ставиться конкретна вимога, якщо не виконується - масові страйки, бо навіть 100 чоловік навряд що зроблять, не буде ефекту, хоча б декілька тисяч зібрати і тиждень їх поштурмувати. Інших виходів пока що не бачу, хіба що такий самий масовий процес подачі позову в суди, але то треба вивчити Житловий кодекс, не знаю чи там є реальна можливість стянути з них гроші за невиконання зобов'язань перед користувачами послуг.

  Давайте конкретно,коли збираємося і де.Влаштуєм їм "теперішню грецію"! Ще треба написати це на волинських сайтах щоб і інші жителі підтягнулися.Я готовий на 100%.В мене дитинка хворіє і в хаті холодно. Хватить бути "терпілами" і тільки жалітися.Рулим туда і займемся вихованням. Чекаю на підтримку! Пишіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Право на протест також є демократією.

Створюй гілки на регіон-ресурсах, оргкомітет, на проведення треба дозвіл, інакше буде формальний привід розігнати, знач. ще юрист потрібен.

Думаю де підтягнеться 100, там і тисяча збереться.

Ато знов балачками все закічиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Право на протест також є демократією.

Створюй гілки на регіон-ресурсах, оргкомітет, на проведення треба дозвіл, інакше буде формальний привід розігнати, знач. ще юрист потрібен.

Думаю де підтягнеться 100, там і тисяча збереться.

Ато знов балачками все закічиться.

Тут на форумі є всі, і юристи також.Невже ми самі не можемо все організувати? Але я вважаю,що треба зробити не просто "ниття" перед вікнами,а дійсно рішучі дії. В мусарці місця не хватить всіх посадити,коза лопне. Чим більше людей буде,тим кращий результат.

Але наскільки я бачу,що тут реально більше "тріпал язиками" ніж рішуче налаштованих людей. Якщо так і далі будем соплі жувати,то не треба нити що так погано. Або щось робим конкретне,або др...им.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А есть ли хоть какие-нибудь прогнозы, когда вода и батареи приобретут нормальную температуру?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю з нового року прийдуть нові ліміти на газ, може й потеплішає, а може і ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в мене вже води з 3 тижні гарячої немає...... батареї холодні, правда бойлер є, але це все не те....

пожинаю перші плоди "льодовикового періуду"-я захворів.... вчора прокинувся з ужасним болем в горлі, сьодні вже в універ не пішов....а сесія на носі....

до-речі: коли в Києві на день виключили воду гарячу то новини відразу почали кричати про це....

а в нас? мерзнем вже давно, а толку????? неподобство якесь... :angry2: :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кльово...хто живе поблизу з автономним теплом/водою? *думає, де б то грітися взимку*

коли штурмуємо міську раду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читати усім і до кінця

Уже минимум третий раз эта ссылка выкладывается за два дня. Чти форум ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...