Перейти до змісту

не очень гарячая вода


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

Ну що, наша пісня гарна й нова, починаем її знову

[hide]козли ...........!!!!!!!!!![/hide]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 700
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ну що, наша пісня гарна й нова, починаем її знову

я бы сказал, что продолжение этой комедии уже совсем не веселит...

там у вас ваще охренели, чтоль? :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там у вас ваще охренели, чтоль? :mdr:

Да, хрін їли, причому з баночок з попередньої теми ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В даний момент на вул.Кравчука батареї ледь теплі якщо не сказати що вони холодні. За вікном 2-ва градуси морозу, і що буде далі? Думаю що зима буде багата на такого роду сюрпризи від нашої під@ра.тичної влади бо вже іншими словами таке назвати немає сили. Поживемо - побачимо :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воїнів інтернаціоналістів ситуація з батареями аналогічна :mdr:

Для перестраховки з виключенням води набрав повну ванну ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вода з гарячого крана ледь доходить до 36 градусів,батареї чуть тепліші мого тіла.Хоча лічильники гарячої води не фіксують температуру,а об'єм,а за опалення також платиш по повній.В мене за жовтень кварплата вийшла на 100$(не було опалення калатали конвектори,не було гарячої води збільшився розхід газу,та й нові тарифи на воду).При настав момент істини-у всьому винуватий Шиба.Хочу наразі вибачитись перед п.Кропивою(якшо десь на нього гнав),у всякому разі зараз ситуація саме так і виглядає.

Народ треба якийсь план дій скласти,бо те чмо буде нас і далі розводити як баранів.

Пропоную:

Перший крок: бомбити дзвінками антимонопольний комітет,захист споживачів,санстанцію,мерію,канцелярію губернатора.

Другий крок всі ті самі інстанції тільки вже колективні письмові звернення.

Якщо є в когось правильні контакти і особи викладіть тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную не платити за опалення ті дні,коли його немає. І щоб це робили всі,бо по одному нічого не получиться. Я хочу просто

вираховувати скільки днів було нормальне опалення і за це платити. Якщо не вийде і почнуть писати в борг,тоді треба подавати в суд і

буде порядок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тиск газу понижений по місту, точніше по містах, це вже з початку пуску тепла визнано офіційно, так сказать ліміти.

Висновок з цього - котельня працює на мін оборотах, тобто на подачу дає ну хай 40-45 градусів! тепер згадую ПЦБ і наше совкове централізоване опалення. По теорії, воно працює із-за різниці температур, так по нормі повинно бути 70-75 на подачі і десь 50 на обратці. Щоб система не глохла, треба вроді як на подачі 55 градусів. Тепер добавимо поганий стан наших мереж і самовільні звуження чи "батереї" батарей в "декого", тому виходить що носій має бути вище щоб покрити це все. Спеціально спускався в підвал для діагнозу транзитки опалення, вода тепліша але більше 38-40 не бачив.

От тепер сижу з пірометром і міряю свою батарею, 28 градусів вже тижня два, це при тому що зазвичай в нас дуже тепло. Звідси висновок: народ Луцьктепло тримає на мін обертах свою систему щоб та не заглохла. тобто ганяють воду яка реально нагріває нам житло з низьким КПД.

Да щасливі ті хто на початку транзітки!, вони найбільше тепла збирають, а як же інші? Тому поки ви лінуєтесь Вас будуть "сношати" (вибачте за слово), бо ви навіть не опираєтесь.

А хто винен в цьому я думаю всі знають... частково мабуть і люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную не платити за опалення ті дні,коли його немає. І щоб це робили всі,бо по одному нічого не получиться. Я хочу просто

вираховувати скільки днів було нормальне опалення і за це платити. Якщо не вийде і почнуть писати в борг,тоді треба подавати в суд і

буде порядок.

Ну є наказ чи постанова міської влади що якщо пераметри не відповідають то за опалення люди не платють.

Для цього необхідно засвічити сам факт, вроді як з жеку приходять міряють і складають акт чи ще щось....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учора, 18 листопада, ТзОВ «Енергетична компанія «Луцьктеплоенерго», власник котельні на вул. Карбишева, 2, що подає тепло у помешкання третини лучан, зупинила виробництво та транспортування теплової енергії для мешканців 33 та 40 кварталів міста Луцька. Про це повідомив сьогодні міський голова Богдан Шиба, – інформує власкор ЗІКу.

У зв’язку з цим Богдан Шиба звернувся до прокурора міста Олексія Решетника, що підтримали більшість депутатського корпусу міськради.

У зверненні міський голова вказує, що будь-які дії щодо зупинення, передачі теплової енергії та гарячої води ТзОВ «Луцьктеплоенерго» є неправомірними. «Просимо вжити заходів прокурорського реагування до ТзОВ «Луцьктеплоенерго», яким порушуються норми чинного законодавства та рішення суду, а також притягнути винних осіб до відповідальності», йдеться у зверненні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарячою водою з моменту її появи так і не натішився. Лише пару разів вдалося попасти на дійсно гарячу воду, а так все літня тече. Сьогодні зранку відверто холодна тече з крану. Спускав хвилин з 20 - стала ледве тепла :-( Якби літо було, то ще ладно, прохолодний душ не зашкодить, а зараз хочеться, щоб водичка була тепла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ги-ги, б...

Гарячої води другий день немає. А холодна вода така, що руки "ломить" - не те, що влітку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ага, вода в крані ледь тепла. Так і застудитись не довго. Я знов на холодний душ перейшов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надоїли вони вже, за що ми платимо? знов - кастрюлі

Просто доісторичні часи!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неужели, у меня чутьё проснулось? Вчера отрывался в ванной несколько часов - откисал, словно селёдка :)

И тут - на тебе...

И ещё думал, что ж такое случилось, что батареи были просто неприкасаемые: только прислоняешь руку - и сразу же отдёргиваешь, невозможно даже полсекунды удержать... Видать, запасы газа сжигали...

Позитив: спать ночью будет не так жарко :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так. Про бойлер.

Зекономлено ~60 грн (враховуючи те, що збільшилися витрати холодної води та електроенергії. Проживає 5 чоловік, встановлені лічильники)

Ось так. Вода - яку виставлю (ставлю на 75%-80% потужності (термостат) ) майже кип'яток. Коли 2-3 прийняли душ майже все використали 2-3 для того щоб набрав холодної води і нагрів до такої температури.

ніби все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не зовсім зобов'язаний ділитися тим, скільки грошей я на що витрачаю. Написав те, що порахував.

Скажу так:

Середньомісячний платіж за гарячу воду, за електроенергію та за холодну воду (за 4-6 місяців) . Порівняно із платою за останній місяць за теж саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУ що це за неподобство? :D

Води гарячої нема, тільки ледь тепла, батареї також тільки тепленькі. От і за що тут питається платимо? :D

Чи не пора вже Кропиву привселюдно розстріляти? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУ що це за неподобство? :D

Води гарячої нема, тільки ледь тепла, батареї також тільки тепленькі. От і за що тут питається платимо? :D

Чи не пора вже Кропиву привселюдно розстріляти? :0026:

Повністю підтримую! приходиться обігрівачем користуватись (ну не мерзнути ж...) ;):0084:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та от і я користуюся обігрівачем, але ж всю квартиру ним не нагрієш ^_^ І воду гарячою ним не зробиш, прийдеться думати про автономне опалення і бойлера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...