Перейти до змісту

не очень гарячая вода


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

Кропива тільки що у прямому ефірі Аверса заявив, що звільняється з посади директора Луцьктеплоенерго...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 700
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

это не должность, а вежливая приставка к имени. английский вариант - "эсквайр" :0004:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та в принципі, можна і найняти директора, якщо ти власник, логічно, хай директор відмазується за всі напряги :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рівненська - батареї холодні, котельня Зеленого господарства без газу. Гаряча лінія докладує що половина котельнь стоїть без газу. Видно Шиба розпочав таки суд з державою за газ :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато чого від дебільної совкової планової системи залишилось.

Якогось статевого органа коли темпріча на вулиці була днем близько 18 градусів батареї давали тепла більше, ніж на початку отоплювального сезона. Не суб'єктивно, а по градусах приблизно 10 різниці. Може додаткове тепло бралося з земної мантії, може від термоядерної реакції, але більш за все схоже на спалювання "плану". В квартирі жара, відкривав вікна. Коли почало холодати, то десь і батареї стали менш щедрими, вчора до вечора знизили тиск гарячої води і поступово зробили її холодною. Сьогодні взагалі все здохло, от тільки лічильники крутяться )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас на підїзді оголошення:

"Шановні жильці,можливе виключення опалення на невизначений термін під час всього опалювального сезону.По причині низького тиску газу в котельні на Карбишева.Усі претензії до пп.Шиби та Кропиви."

То я шо гроші за опалення платив Шибі і Кропиві?

Зі: а батареї стають теплими якшо на них потримати руку з годину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кропива тільки що у прямому ефірі Аверса заявив, що звільняється з посади директора Луцьктеплоенерго...

Таки звільнився. Тепер, уже, мабуть не тероризируватиме народ :huh:

http://www.volynnews.com/news/government/2941/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кропива тільки що у прямому ефірі Аверса заявив, що звільняється з посади директора Луцьктеплоенерго...

Таки звільнився. Тепер, уже, мабуть не тероризируватиме народ :D

;)

100%, кропива чіпідрос, один тільки він має зараз в луцьку ліміти на газ, остальні тупо сосуть в шиби і дячука. от кропива терорист, навіть газовиків затероризував... зараз одна котельна на карбишева яка працює, осередок терористів, мать їх так. і коли вже шиба за них візьметься, щоб і на 33му і 40му кварталі було холодно як і всюди :huh:

коли вже почнем думати, аналізувати, відрізняти правду від брехні, біле від чорного? щодня нам на вуха виливають купу лайна, так дехто я бачу ще й руки підставляє, щоб залилось побільше. час показав хто говорив правду а хто без мізерних сумнівів нагло брехав цілому місту. є на волі тепло? а на київському майдані? а на...? нема. так там чистий шиба, без кропиви...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один тільки він має зараз в луцьку ліміти на газ

На який термін він отримав ліміти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь через кілька годин після мого повідомлення тепло з'явилося. Тобто зараз все нормально. Навіть ліфт відремонтували ) Holiday_2.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конечно читає. Як тільки почнеться форумний рух типу я знаю, що Шиба знаходиться з якоюсь ціллю протягом двох годин і має намір бути ще три в телефонній будці за адресою -/-/-//---/ , ідем його бити. Поки знающій приведе юрбу до будки - Шиба пропаде як Нео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заступник голови Волинської ОДА Василь Дмитрук під час селекторної наради з Міністром ЖКГ Олексієм Кучеренком з питань опалювального сезону поскаржився, що і ОДА, і ВАТ «Волиньгаз» щодня отримують телеграми від НАК «Нафтогаз України» про зниження тиску в мережах постачання. Про це сьогодні, 10 листопада, повідомив власкор ЗІКу.

За словами Дмитрука, зниження тиску їм пояснюють перебором газу. «Перебір йде у зв’язку з відсутністю обсягів газу на теплопостачальні підприємства та населенню. А населення проплачує 100%, отож я просив би НАК «Нафтогаз» вирішити цю проблему», - наголосив він. За словами голови правління ВАТ «Волиньгаз» Мирослава Короті, ліміти газу для населення Волинської області дорівнюють нулю.

Своєю чергою заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Володимир Триколіч нагадав про заборгованість «Волиньгазу». «Ви отримали 89 млн грн від населення, і де вони?», − запитав Триколіч. «Ми ввели ліміти для промисловості і населення у розмірі 100%. Ви забрали від промисловості і дали тепловикам, а промисловість має право на вас подати в суд», - додав він.

От і мені цікаво,де наші 89 мільйонів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і мені цікаво,де наші 89 мільйонів?

На це запитання,відповіді ,я з вами отримати так і не зможемо.....нажаль!!! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра вроді обмежать подачу тепла і води,бо Шиба так і не заплатив за газ.Шо йти автомат куплять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра вроді обмежать подачу тепла і води,бо Шиба так і не заплатив за газ.Шо йти автомат куплять?

не обмежать, вже немає ні опалення ні гарячої води. Пі#$ец. :smile3:

недумав що будинок так бистро охолоне... відчувається за пів дня різке зменшення температури

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще завтра має і холодної не бути на 33-му, 40-му хтось шось чув ?

Даа т1льки що таке щось казали знайом1, т1льки щось н1де н1 про

що в нет1 не згадуеться, хай би це так 1 залишилось чуткою.....

але водою все таки запасусь)) бо кажуть що на 2 дн1 :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо житлові будинки 33-го і 40-го відносяться до тої ж точки подання води, що й 6-й гуртожиток, а це найвирогідніше, то води не буде :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, кажуть 2 дні на тиждень не буде холодної води.

поясніть 2 дні підрят? і декілька тижнів... місяців... буде повторюватись? і рубануть взагалі на 24 години чи можливо як недавно до 18.00 (приблизно).

може це звязано те що біля варшавки дорогу розрили і прокладають нову трубу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...