Перейти до змісту

Вибір холодильника. Орієнтуюся на Атлант. Цікавлять думки форумчан.


Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, Dima4s сказал:

Якщо лише з цих, то моє імхо: у Вірпула морда страшна, а в Самсунга в морозилці непотрібна хєрня для льоду, яка суттєво зменшує об'єм морозилки. Тому з цих трьох вибрав би Беко. Або пошукав би Самсунг без льодогенератора. Усі з ноуфростом, якщо не користувався такими раніше, то спочатку може бути дискомфорт від звуків: потріскування, стук іноді доволі гучний.

Собі взяв вже другого Самсунга з ноуфростом. В першому дружина наклала в поличку вже заморожонего м'яса з верхом і з силою закрила, полопали направляючі морозилки. Лише через це поміняв. І взяв більшого 2-метрового, щоб більша морозилка була.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 95
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

3 хвилин тому, nickel сказано:

о спочатку може бути дискомфорт від звуків: потріскування, стук іноді доволі гучний.

Дивно,  купив нещодавно Samsung RB37J5220SA, тихенький, звук чути, якщо поруч стояти, шум, якщо від дверей кухні  стояти, то не чути. На цю модель мені у  Comfi (ТАМ-ТАМі) зробили знижку 1000 грн, скрізь була ціна (І на Розетці)  15449 грн. При покупці торгуйтеся, іноді знижку роблять. Купував оплату частинами на три платежі, ще один платіж залишився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, bormotuha сказал:

Дивно,  купив нещодавно Samsung RB37J5220SA, тихенький, звук чути, якщо поруч стояти, шум, якщо від дверей кухні  стояти, то не чути. На цю модель мені у  Comfi (ТАМ-ТАМі) зробили знижку 1000 грн, скрізь була ціна (І на Розетці)  15449 грн. При покупці торгуйтеся, іноді знижку роблять. Купував оплату частинами на три платежі, ще один платіж залишився.

Я не про роботу холодильника говорю, роботу чути лише, якщо біля нього стояти. Я про потріскування від різного теплового розширення у різних матеріалів. Це мінус усіх ноуфростів і я не вірю, що в тебе холодильник не потріскує. Тим більше що в мене також з цієї лінійки холодильник. Скоріше ти просто на нього не звертаєш увагу, а я звертаю, бо колись працював в торгівлі і пам'ятаю випадки повернень через цей шум, хоча він описаний в інструкції любого холодильника, навіть крапельного типу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, bormotuha сказал:

Дивно,  купив нещодавно Samsung RB37J5220SA, тихенький, звук чути, якщо поруч стояти, шум, якщо від дверей кухні  стояти, то не чути. На цю модель мені у  Comfi (ТАМ-ТАМі) зробили знижку 1000 грн, скрізь була ціна (І на Розетці)  15449 грн. При покупці торгуйтеся, іноді знижку роблять. Купував оплату частинами на три платежі, ще один платіж залишився.

Маю точно таких 2 штуки в кухні. Один купляв 3 роки назад, другий тижня 2 тому.

То навіть 2 разом працюють, не замічав якогось потріскування. Навіть коли жінка виганяє спати у вітальню :D, і сплю від них на відстані метрів 8

p.s. Купував точно по такій ціні в фокстроті, то ЛетіШопс ще кешбека дав майже 1400 грн

Змінено користувачем WebTraveller
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, WebTraveller сказал:

Маю точно таких 2 штуки в кухні. Один купляв 3 роки назад, другий тижня 2 тому.

То навіть 2 разом працюють, не замічав якогось потріскування. Навіть коли жінка виганяє спати у вітальню :D, і сплю від них на відстані метрів 8

Я в своїй квартирі куди не відійшов би від холодильника на 8 метрів, то буду вже за межами квартири чи навіть будинку. :) Холодильник в кухні, а я сплю в спальні і відстань до холодильника трохи більше двох метрів.

Це скріншот з інструкції до твого холодильника, якщо мені не вірите. Там різних картинок штук 5 з різними звуками.

image.thumb.png.29de9c954673fe48f0c28a71ae1695c0.png

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Я в своїй квартирі куди не відійшов би від холодильника на 8 метрів, то буду вже за межами квартири чи навіть будинку. :) Холодильник в кухні, а я сплю в спальні і відстань до холодильника трохи більше двох метрів.

Це скріншот з інструкції до твого холодильника, якщо мені не вірите. Там різних картинок штук 5 з різними звуками.

image.thumb.png.29de9c954673fe48f0c28a71ae1695c0.png

 

Ну хз)) Може не звертав увази. Спеціально прислухаюсь коли нап"юсь і жінка в кухню спати вижене :D

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nickel сказано:

Я про потріскування від різного теплового розширення у різних матеріалів. Це мінус усіх ноуфростів і я не вірю, що в тебе холодильник не потріскує

 

1 година тому, WebTraveller сказано:

Ну хз)) Може не звертав увази. Спеціально прислухаюсь коли нап"юсь і жінка в кухню спати вижене :D

Я порівнюю шум зі старим Снайге, який 15 років прослужив і ще працює, тільки вже вигляд не той і ящики поламані, віддав у село.

Шум від нового холодильника навіть не знаю, з чим порівняти, тріску точно не маю, якщо поруч стояти, то звук ніби водичка десь протікає або мишка тихенько шребеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не так давно займався продажем холодильників... 

однозначно проти Атланта - якість зборки і матеріалів слабенька. По вимогам - просто і надійно - Снайге. Прибалти роблять на совість. Всі родичі користуються, скарг нема

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував Атлант новим,з морозилкою на чотири ящики. Гарний дизайн,не смердить пластик в середині. Працював тихо,морозив добре! З мінусів -слабенький пластик ящиків морозилки,потрощились відразу. На дверях морозилки швидко зявилась корозія,фарба почала пухиритись,чи то в магазині не додивився чи що. Після пожежі довелось його викинути на металобрухт,а компресор використав для підкачки коліс. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, wasistdas сказал:

Гарний дизайн,не смердить пластик в середині. Працював тихо,морозив добре! З мінусів -слабенький пластик ящиків морозилки,потрощились відразу. На дверях морозилки швидко зявилась корозія,фарба почала пухиритись,

Погоджуюсь з абсолютно усіма твердженнями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.09.2021 at 17:11, super_bord сказано:

Не так давно займався продажем холодильників... 

однозначно проти Атланта - якість зборки і матеріалів слабенька. По вимогам - просто і надійно - Снайге. Прибалти роблять на совість. Всі родичі користуються, скарг нема

маленькі дуже. там максимум 220 літрів і 70 на морозилку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає досвіду в цьому напрямі, скажу просто від себе. Недавно вибирав пральну машину, супер дорогу з всякими наворотами не бачив сенсу брати, мені саме основне оптимальна ціна за адекватну якість. Дуже довго вибирав, питав різних спеціалістів, потім взяв ту що підходить по ціні з найбільшим терміном гарантії :)

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Amor сказал:

Немає досвіду в цьому напрямі, скажу просто від себе. Недавно вибирав пральну машину, супер дорогу з всякими наворотами не бачив сенсу брати, мені саме основне оптимальна ціна за адекватну якість. Дуже довго вибирав, питав різних спеціалістів, потім взяв ту що підходить по ціні з найбільшим терміном гарантії :)

Обычно самая большая гарантия на бытовую технику у  самых "китайских" бренды.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, romanc сказал:

Обычно самая большая гарантия на бытовую технику у  самых "китайских" бренды.


Я ж шукав щось адекватне, щоб був хочаб сервісний центр у місті ^_^ 

І якщо так дивитись, то найбільша гарантія взагалі була в самсунга, а взяв я беко

Змінено користувачем Amor
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, Amor сказал:


Я ж шукав щось адекватне, щоб був хочаб сервісний центр у місті ^_^ 

І якщо так дивитись, то найбільша гарантія взагалі була в самсунга, а взяв я беко

У самсунга не гарантия, а сервисное обслуживание большое. Беко - норм техника турецкая

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив свого часу (років 7 тому) Indesit NoFrost - працює тихо, бувають "потріскування", але, це мабуть всі ноуфорости такі звуки видають.

За 2 тижні до кінця гарантії ( 3 роки) - лопнула трубка, випарувався охолодчувач, добре що коли купував - оформив додаткову гарантію (2+1),

зателефонував в сервіс, приїхали - забрали з 4-го поверху, через 2 дні повернули назад - нічого не доплачував.

Далі,  вже двічі міняв реле відтайки - приблизно раз на 2 роки, майстрів не викликаю - міняється просто і коштує дешево (150-200грн.),

все інше в нормі, жодної корозії, тай пластмаса не пожовтіла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю, якась сумнівно позитивна характеристика 

56 хвилин тому, Bliksss сказано:

все інше в нормі

Купив самсунга нофрост років 7 тому, і ще не заглядав до нього ніхто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Ну не знаю, якась сумнівно позитивна характеристика

в якому сенсі - "сумнівно позитивна"? написав як є, без прикрас.

Крім того, самсунг та індезіт в різних цінових категоріях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому сенсі, що якщо в апараті протягом середнього терміну експлуатації довелось 3 рази проводити ремонтно-обслуговуючі роботи, то навряд чи в такому випадку можна віднести до його плюсів що все інше ремонтувати не довелось. :)  Іншими словами - треба говорити що з даною маркою краще не зв'язуйтесь.

До прикладу, купив собі колись пралку електролюкс, ніби й бренд поважний, але що я вже намахався з її ремонтами ! Причому з першого року експлуатації ! Добре що вже здихався її. Тому і сам надалі буду обходити їх десятою дорогою і іншим не рекомендуватиму. Хоча, звичайно, як завжди і кругом бувають винятки і "тупо не повезло".

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

років біля 15-17 у мене Снайге. Ручки поламалися (то їхнє слабке місце). І все.

Лампочку, навіть, не міняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SergLutsk сказано:

Іншими словами - треба говорити що з даною маркою краще не зв'язуйтесь.

я не казав що це плюс, висновки кожен робить сам, просто написав про свій досвід, хоча,

думаю що велика різниця в тому - де був зібраний холодильник. Я коли купував - не цікавився хто виробник,

поспішав, тому в фокстроті вибирав з того що було в наявності і ціна була більш-менш нормальна.

P.S. Зборка - зрозуміло хто...

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...