Перейти до змісту

Касовий апарате, прощавай!


sergkots

Рекомендовані повідомлення

9 minutes ago, Unknown said:

При даруванні такий де податок,  як при спадщині))) 

а де я написав, що інакше?  такий самий податок - 0%

Quote

Якщо майно успадковують чи отримують у подарунок особи, які є членом сім'ї першого ступеня споріднення (батьки, діти, чоловік або дружина), ставка податку становить 0 відсотків.

ось про податок

Quote

За ставкою 5 відсотків, оподатковується вартість будь-якого об'єкта спадщини, що успадковується спадкоємцями, які не є членами сім'ї спадкодавця першого ступеня споріднення (пп. 174.2.2 п. 174.2 ст. 174 ПКУ). Крім того, відповідно до пп. 1.2 п. 16 1 підрозділу 10 розділу XX ПКУ об'єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені ст. 163 ПКУ, зокрема, загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 72
  • Створено
  • Остання відповідь
2 годин тому, Bliksss сказано:
  Quote

Якщо майно успадковують чи отримують у подарунок особи, які

Та знаю я про 0% для членів сім'ї. Суть мого допису була в тому,  що закон спадок і отриманий подарунок розглядає як тотожні поняття,  що і написано у вашій цитаті.  Це в районі першої половини нульових прописали ще. Базова ставка 5%, а якщо від нерезидентів щось перепаде,  то ніби й більше було. 

В нас іноді рідним внукам люблять дарувати/заповідати,  то таке під 0% не підпадає))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, Unknown said:

В нас іноді рідним внукам люблять дарувати/заповідати,  то таке під 0% не підпадає))) 

чому іноді? так - часто буває, я так отримав. Спадщина від бабусі прейшла до батька, через рік - мені, як подарунок.

 

14 minutes ago, Unknown said:

Базова ставка 5%, а якщо від нерезидентів щось перепаде,  то ніби й більше було. 

було і більше, але, це якщо признаєшся що тобі десь "там"  - щось перепало... якщо з "тої" країни прийшов офіційний запит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Bliksss сказано:

чому іноді? так - часто буває, я так отримав. Спадщина від бабусі прейшла до батька, через рік - мені, як подарунок.

Я ж про інше писав,  про пряму передачу,  яка під 5% підпадає. 

Ваша схема теж не ідеальна,  бо потрібно держмито і нотаріальні послуги двічі платити.  Але кращої мабуть немає. (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, flashmax сказал:

з першого січня, касовий аппарат привіт((

штрафи кінські, вимог багато, рахую малий бізнес не перенесе такого

 

шо за паніка?

не з січня, а з квітня 2021, ще є час вивчити програмні рро

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось на днях зустрічав інфу про електронні касові апарати. Checkbox чи якось так називається. Там ніби і ціна була адекватна. Чи це взагалі не те?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, Amor said:

Якось на днях зустрічав інфу про електронні касові апарати. Checkbox чи якось так називається. Там ніби і ціна була адекватна. Чи це взагалі не те?

Дубілет просуває, ніби непогано
http://checkbox.in.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, natalka) сказано:

 

шо за паніка?

не з січня, а з квітня 2021, ще є час вивчити програмні рро

 

З 01.01.2021:
Незалежно від обороту, ФОП: інтернет-магазини, послуги у сфері охорони здоров'я, ресторани та кафе, турагентства та туроператори, готелі, продавці ювелірних виробів, текстилю (в т.ч. одяг, взуття), автозапчастин.

З 01.04.2021:
Всі ФОП 2-4 груп на єдиному податку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Amor сказано:

Якось на днях зустрічав інфу про електронні касові апарати. Checkbox чи якось так називається. Там ніби і ціна була адекватна. Чи це взагалі не те?

сама ПРРО безкоштовна

4 годин тому, xc90 сказано:

Дубілет просуває, ніби непогано
http://checkbox.in.ua

це прокладка між безкоштовним ПРРО (програмним реєстратором розрахункових операції) та товарами які ви продаєте. Адже ПРРО просто передає те що Ви продали на сервер дпс,  робиться перевірка чеку, його фіскалізація, і повертається назад продавцеві для видачі для покупця.

Але у чеку треба відобразити товар (послугу), ось це і робить чек бокс.

270630969_.thumb.png.670961c525b61e5f1594ef93a731c329.png

Якщо у Вас є програма для ведення товарного обліку, то можливо просто доробити передачу чеку на сервер дпс, заплативши 1раз програмеру невеликі гроші, ніж потім платити кожен місяць за те що у вас і так є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 minutes ago, Nokian said:

Діло пахне керосином

Еге ж . Тепер дві фури айфонів не продасиш, сплативши лише тисячу грн єдиного податку в місяць. Кляті кровосісі, душать малий бізнес :(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, yu2007 сказано:

Еге ж . Тепер дві фури айфонів не продасиш, сплативши лише тисячу грн єдиного податку в місяць. Кляті кровосісі, душать малий бізнес :(((

там оборот 2група - 5лямів

кіко там тих айфонів на 2-х фурах

та й і єдиний вже буде 1200грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Європі,на яку так люблять посилатися наші зекономити,малий бізнес ,це з оборотом від 2 до 10 міліоніа євро на рік. Тобто 60 міліоніа грн в рік обороту,і тоді треба касовий апарат.

Менші обороти в них це мікробізнес,який не оподатковується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Nokian сказал:

Менші обороти в них це мікробізнес,який не оподатковується.

Взагалі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, Nokian said:

В Європі,на яку так люблять посилатися наші зекономити,малий бізнес ,це з оборотом від 2 до 10 міліоніа євро на рік. Тобто 60 міліоніа грн в рік обороту,і тоді треба касовий апарат.

Менші обороти в них це мікробізнес,який не оподатковується.

:D Вам варто спробувати виступити в «розсміши коміка» )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в любому випадку, коли введуть касовий апарат на першу групу, процентам 70 малих підприємців пизда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Nokian сказал:

Наші в Києві сьогодні.

А "наші" то хто, ти за кого вболіваєш?

І чому "наші", а не "ми"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Верховна Рада проголосувала за відтермінування до 1 січня 2022 року застосування обов’язкових касових апаратів для фізосіб-підприємців.
 

Це перемога.джпг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, nickel сказал:

І чому "наші", а не "ми"?

а ти через пів року-рік спитай :0016: дупу буде рвати собі на німецький хрест, доказуючи, що він там був :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...