Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

То них раз в рік зібрання в військовій частині на Карпенка -Карого, де була швейна фабрика, наскільки я знаю вони дають присягу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В середу бачив аса-паркуваса.

Залишив свого мєлко-джипа прямо на виїзді з двору біля магазину Салют на Грушевського.

Ауді, яке хотіло виїхати собі по своїх аудівських справах довго і нудно сигналило. Розв'язки я не дочекався.

Так подумати - а ідея з запіненням дверей була непоганою... :)

Фотка є, але ніч, дощ, нічого не видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

передаю пламенный привет нехорошему человеку припарковавшему свой Богдан в пять утра под Домом Офицеров и забывшему заглушить мотор (часов в шесть таки вспомнил). тонкий аромат солярки и рык раздолбанного дизеля - именно то, что помогает крепкому утреннему сну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

http://blonde.in.ua - шедеври

post-429-1259234834.jpg

p.s. треба представника по цим наклейкам в Луцьку, може хоч так вдасться когось перевиховати

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

королеви парковки дивітться-пригодиться

боян,

а в последнем ролике, если не обрезали, собсче за рулем мужик, ибо англия, и у них рульне там

хотя всётаки весело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Це вже не просто " Я не вмію паркуватись!", це повний пофігізм воділ і абсолютна бездіяльніясть ДАЙців. В середині дня, практично на переході біля ЦУМу запарковані 3 автівки - ДЕУ, бус і Субару.

Хоча б хтось ввімкнув аварійку, для "прілічія"...

post-5266-1262094383.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це вже не просто " Я не вмію паркуватись!", це повний пофігізм воділ і абсолютна бездіяльніясть ДАЙців. В середині дня, практично на переході біля ЦУМу запарковані 3 автівки - ДЕУ, бус і Субару.

Хоча б хтось ввімкнув аварійку, для "прілічія"...

перший пост за останній місяць. я вже подумав, що водії навчились паркуватись ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і чого це фото в рубриці "я невмію паркуватись"

в чувака сама козирна парковка :):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

порадьте! хелп!!! можливо трохи офф-топ, але наболіло-допекло!!! у нас в дворі будинку, де я живу зросли кількість щасливих автовласників... все було б нічого але ці..... нехороші люди.... паркуються прямо на бровці... і щоб їх обійти, треба або кущами дертися.... а якщо дощ і в нас на весь двір величезна яма - то по воді. зараз зима. але стан доріг + наші погодні умови влаштують лише автомобільні шини і аж ніяк не мої тедітні ніжки! що порадите? для цього ж спеціально відведене в дворі місце під парковку!!! чи можливо я не права і це мені варто обходити їхні дорогоцінні машинки??? колись спересердя не витримала, копнула по колесу такої машинки, то водій, який висунувся з вікна, вислухавши всі мої прокльони більше там не паркується... а ставить машину законно! проте на його місце знайшлося ще кілька розумників!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Під щітку на лобове скло покласти папірець з текстом типу: "Час від часу з даху падає цегла. Для збереження вашого автомобіля не рекомендується ставити його на тротуарі"

Або приліпити це діло суперклеєм :) Але це вже навмисне заподіяння шкоди майну, стаття кку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А законне місце в цей час вільне? Якщо так - то спробувати для початку порозмовляти з кожним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Яка б не була ситуація, але тротуар для пішоходів. Автомобілю дозволяється бути на ньому у випадку, коли пішоходам забезпечуються при цьому не менше 2-ох метрів ширини проходу.

згідно пункту 15.10 правил дорожнього руху стоянка автотранспорту забороняється на тротуарах (крім місць, позначених відповідними дорожніми знаками, встановленими табличками); на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 метри.

І ще один пункт, який говорить про те, що взагалі неможливо заїхати на тротуар не порушивши пдр

11.13. Забороняється рух транспортних засобів по тротуарах і пішохідних доріжках, крім випадків, коли вони застосовуються для виконання робіт або обслуговування торговельних та інших підприємств, розташованих безпосередньо біля цих тротуарів або доріжок, за відсутності інших під'їздів і за умови виконання вимог пунктів 26.1 — 26.3 цих Правил.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порадьте! хелп!!! можливо трохи офф-топ, але наболіло-допекло!!! у нас в дворі будинку, де я живу зросли кількість щасливих автовласників... все було б нічого але ці..... нехороші люди.... паркуються прямо на бровці... і щоб їх обійти, треба або кущами дертися.... а якщо дощ і в нас на весь двір величезна яма - то по воді. зараз зима. але стан доріг + наші погодні умови влаштують лише автомобільні шини і аж ніяк не мої тедітні ніжки! що порадите? для цього ж спеціально відведене в дворі місце під парковку!!! чи можливо я не права і це мені варто обходити їхні дорогоцінні машинки??? колись спересердя не витримала, копнула по колесу такої машинки, то водій, який висунувся з вікна, вислухавши всі мої прокльони більше там не паркується... а ставить машину законно! проте на його місце знайшлося ще кілька розумників!

post-6237-1263457545.jpg

post-6237-1263457228.jpgg]

post-6237-1263457200.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поклади йому під щітку на лобове скло - бумажку з надписом В МЕНЕ ПОВНЕ КАСКО - ПАРКУЮСЬ ДЕ ХОЧУ...остальне люди зроблять самі)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьми водостійкий маркер і напиши на зеркалі заднього виду "Так паркуються БИКИ !!! " (шкоди автомобілю не нанесеш, але трішки постаратись, щоб відтерти доведеться)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за поради, але після маркера боюсь аби мені не натовкли носика!))) але з записочкою варто спробувати. бо вже реально дістало....!....(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Записочку прикласти великою каменюкою до лобового скла. Типу - одна цеглинка, як пушинка, мя'якенько спустилася на Ваш автомобіль, що припаркований там, де мають ходити люди..

Наступного разу, цеглиночку будете виймати із салону!

все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Записочку прикласти великою каменюкою до лобового скла. Типу - одна цеглинка, як пушинка, мя'якенько спустилася на Ваш автомобіль, що припаркований там, де мають ходити люди..

Наступного разу, цеглиночку будете виймати із салону!

все.

треба спробувати - результати обов"язково повідомлю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...