Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

як завжди - "ХОДІТЬ ПО ДОРОЗІ, ШАНОВНІ, ПІШОХОДИ"

post-5438-1250674927.jpg post-5438-1250674904.jpg

У мене в дворі люблять машини на тротуарах ставити - якось після дощу йду - чмошніки наставили тачок - лише по дорозі пройти можу і то перестрибаючи калюжі - ладно, йду - прохожу 10 метрів - один дятел із ти що стояв на тротуарі вже вирішив їхати і доїхавши до мене сигналить мені у спину - мол зійди з дороги, я йду далі і все помалішее - він навіть хотів вийти з машини щось там мені повтирати - чесно кажучи добре що не вийшов - прибивби точно - а так кілкьа слів прийшлось сказати щоб він зрозумів що коли буде сатвити на тротуарі - то я буду легко і ненапряжно стояти на дорозі і часом навіть із чимось важким у руках - щоб не було бажання придавити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди не паркуйтесь так як цей мерс, там ж проїзд.

06092009.jpg

а того мотоцикла не стосується???

і взагалі, нема слів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось іще два "парковщика"

Водій тойоти при мені зупинився і пішов балакати в джип який стоїть попереду

а жишуль - без коментарів

post-379-1252245193.jpg

post-379-1252245209.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є такий собі проїзд через який щодня проїжає безліч авто (я знаю), і от яким місцем треба думати щоб так припаркуватись?

там пробував мерин протиснутись (покруче того), але незміг. вийшов поматюкався, уї...нив ногою по колесу - сигналка не спрацювала і пішов пішки :(

post-5438-1252333721.jpgpost-5438-1252333735.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а того мотоцикла не стосується???

Стосується, але він вроді тільки припаркувався і від'їхав, тобто не стояв, може допер як по дурному він став.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там біля Краю популярне місце - парковка прямо на в'їзді я бачу...

Наприклад, коли я став в тіньку за новою лінією (з лівого боку від центрального входу), то тут же прийшов охоронець і попросив перепаркуватися, хоч я там нікому і не заважав.

А охорона Краю зовсім не дбає про зручний заїзд/виїзд своїх покупців.

post-6583-1252394625.jpg

До речі - стоянку була абсолютно вільна, приїхало четверо молодих людей, запаркувалися прямо на дорозі і пішли собі в магазин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі проїхати можна, але так паркуватись - жлобство.

До речі, "Москалик" на дальньому плані теж "маладца", якраз навпроти виіїзду притулився, що явно сприяє роз"їзду автівок в тому непростому місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі проїхати можна, але так паркуватись - жлобство.

До речі, "Москалик" на дальньому плані теж "маладца", якраз навпроти виіїзду притулився, що явно сприяє роз"їзду автівок в тому непростому місці.

Та ні, він собі їхав, то фотка просто руху не показує ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад, коли я став в тіньку за новою лінією (з лівого боку від центрального входу), то тут же прийшов охоронець і попросив перепаркуватися, хоч я там нікому і не заважав.

якщо це в проїзді між краєм і НЛ, то там йде роз"їзд фур що везуть товар і народу нецікаво потім тебе по матюгальнику шукати на всій території магазину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки інвалідів ви тут бачите?

post-6583-1252645013.jpg

было бы отлично "шэфу" тоже наклейку желтую прилепить, да на все лобовое стекло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цього власника Мерса ніщо не в змозі навчити паркуватись... То ще якось він не поперек став, аж дивно

post-5266-1252666928.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки інвалідів ви тут бачите?

post-6583-1252645013.jpg

ги ... :P або в мене із зором погано, або я в школі всі уроки математики прогуляв ... :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цього власника Мерса ніщо не в змозі навчити паркуватись... То ще якось він не поперек став, аж дивно

А "довгі" машини тільки так і треба ставить.

ЗІ Я колись, якщо буде час і бажання нафоткаю як паркуються в "цивилізованій" Європі, і ви поймете що більшість фоток в цьому топіку тупі придиркі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цього власника Мерса ніщо не в змозі навчити паркуватись... То ще якось він не поперек став, аж дивно

А "довгі" машини тільки так і треба ставить.

ЗІ Я колись, якщо буде час і бажання нафоткаю як паркуються в "цивилізованій" Європі, і ви поймете що більшість фоток в цьому топіку тупі придиркі ;)

По-перше, не факт, що ті хто "тупо" паркується в Європі, то не наші співвітчизники :D

2. Звісно, іноді фотки вирвані з контексту і виглядають, як мініімун неоднозначно.

Але...

Ось тут (див фото), наприклад, як правило може запаркуватись 5 автівок...

post-5266-1253180758.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один МнМ (Мудак на Мерседесі).

post-4500-1253787923.jpg

На вузькій вулиці, зліва, під кутом та ще й перед поворотом. Надіюсь, наступного разу запаркується на швидкості в бульдозер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...