Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

человек умеет парковаться

dsc311uyu.jpg

я потом, спустившись, так и не понял, как он туда заехал

что спереди, что сзади - не больше 10 см до машин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гідропідсилювач руля і великий кут повороту коліс рулять. В батьків в дворі теж так само машини паркуються, спочатку думав підперли, а потім побачив як він виїжає зранку :) ну і хороших навиків не проп"єш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикол в тому, шо друга знизу машинка не виїде, пока "мастєр" або перше авто не від*їде =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикол в тому, шо друга знизу машинка не виїде, пока "мастєр" або перше авто не від*їде =)

Нічого подібного. Там досить вільного місця між 1 та 3 машинкою знизу. Виїде без проблем, при умові, якщо водій 2 авто не "Блондінко"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без проблем выедет: полностью влево руль и вперёд (запасу вполне достаточно), полность вправо руль-назад и вперёд привеваючи(если тока не девушка за рулём)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гідропідсилювач руля і великий кут повороту коліс рулять. В батьків в дворі теж так само машини паркуються, спочатку думав підперли, а потім побачив як він виїжає зранку :) ну і хороших навиків не проп"єш :)

Не знав, що та Тойота має великий кут повороту коліс. Наскільки я розумію, DJ Cruiser 4х4, відповідно діаметр розвороту його не може бути маленьким, якщо бути точнішим - приблизно 12,74 метрів.

Для порівняння в Мерсів Е-класу - 9,9 метри...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може й так =) просто здалося на перший погляд =) ..

з власного досвіду .. я завжди залишаю "перед собою" місце для маневру....

тобто шоб не здаючи назад, можна було викрутивши "до упора" баранку, виїхати ...

З.І.

певно враження склалось із=за того шо останнім часом катаюсь на джипі .. хоть і маленькомі, але всерівно кут повороту там не такий як в легкового седану/універсалу ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без проблем выедет: полностью влево руль и вперёд (запасу вполне достаточно), полность вправо руль-назад и вперёд привеваючи(если тока не девушка за рулём)

Адназначна. Але дівчат ображати не слід. Є дівчата, які любого мужика за пояс заткнуть по майстерності водіння. А поняття "Блондінко" мабуть що мона використовувати по відношенню як до жінок, так і до чоловіків. Це не стать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без проблем выедет: полностью влево руль и вперёд (запасу вполне достаточно), полность вправо руль-назад и вперёд привеваючи(если тока не девушка за рулём)

Адназначна. Але дівчат ображати не слід. Є дівчата, які любого мужика за пояс заткнуть по майстерності водіння. А поняття "Блондінко" мабуть що мона використовувати по відношенню як до жінок, так і до чоловіків. Це не стать.

Ни в коем случае не хотел их обидеть, просто видел не один раз такие манёвры и у меня сложилось твёрдое убеждение, что девушка за рулём оч сильно теряет чувство пространства (если мона так выразится)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гідропідсилювач руля і великий кут повороту коліс рулять. В батьків в дворі теж так само машини паркуються, спочатку думав підперли, а потім побачив як він виїжає зранку :) ну і хороших навиків не проп"єш :)

І саме головне датчики парковки. :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикол в тому, шо друга знизу машинка не виїде, пока "мастєр" або перше авто не від*їде =)

Затягує ручника, руль в ліво до упору і газ в підлогу, щоб гума диміла :-) Бачив як на дев'ятці мужик таке робив. Спереду було може сантиметрів 30, ззаду й того менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Затягує ручника, руль в ліво до упору і газ в підлогу, щоб гума диміла :-) Бачив як на дев'ятці мужик таке робив. Спереду було може сантиметрів 30, ззаду й того менше.

Скільки спереду см. не важно, головне шоб ручник добре тримав. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, даже на хорошо держащем ручнике протащит полюбэ. У меня както колодки прикипели(хз почему, оставляю всегда на передаче), так я протянулся сантиметров 30-40 пока не отцепились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, даже на хорошо держащем ручнике протащит полюбэ. У меня както колодки прикипели(хз почему, оставляю всегда на передаче), так я протянулся сантиметров 30-40 пока не отцепились.

тіки зимою або на слизькій поверхні можна таке устроіть =)

З.І.

а насправді ... на тих машинах .. скорше за все задні приводи =) так шо нащьот ручніка =) фейл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ви зрозуміли де це, і аварійки не горіли.

...а в цей час доблесні ДАйці щемили якогось пенсіонера, що запаркувався навпроти Старого ринку, бо йому важко було далеко нести картоплю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а в цей час доблесні ДАйці щемили якогось пенсіонера, що запаркувався навпроти Старого ринку, бо йому важко було далеко нести картоплю...

ну це "хвороба" мєсних дайців ....

став на 3 хвилини купити мішок цукру(біля повороту на ст.ринку), вже дивлюсь іде (лежень) ... (хоча аварійка горить, і бачать шо біля машини постійно якесь двіженіє)

загрузив цукор, якраз підходить лежень, ну і далі стандартна процедура ... ваші документи і тд ...

дої*бався (вибачте) на пів години, запросили до себе в авто, мовляв я створив аварійну ситуацію, прочитали курс лекцій, попросили страховку показать (яка була в машині, і він повір на слово шо там все ок, хоча я дома в неї глянув, а її термін закінчився якраз в той день)

висновок такий

своїми діями, вони самі створили незручності (відволікаючи мене, і залишивши машину біля повороту) і ше й гроші вимагали, причому майже прямим текстом ...

я сказав зразу, шо платить нічого не збираюся, і протоколи ніякі підписувати теж, хіба шо оскаржу їх....

через 45 хвилин я поїхав ...

ну і де тут здоровий глузд ?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... на виїзді зі стоянки по Клима Савура, так щоб неможливо було виїхати... Швидше за све зроблено свідомо...

post-5266-1246947594.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...