Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

а от так!

post-58-1246948463.jpg

А можливо це чекають, щоб пропустити пішохода на "зебрі" :D

(щоправда пішоход ще метрів за 300 :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, даже на хорошо держащем ручнике протащит полюбэ. У меня както колодки прикипели(хз почему, оставляю всегда на передаче), так я протянулся сантиметров 30-40 пока не отцепились.

тіки зимою або на слизькій поверхні можна таке устроіть =)

Три недели назад при выезде из гаража;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Хлопець припаркувався і пішов на Північний ринок :)

Там дуже часто так паркуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на вузенькому Кривому Валі "інфузорія" припаркувала своє авто з "туфелькою".

post-2095-1248419914.jpg

post-2095-1248419979.jpg

post-2095-1248419987.jpg

post-2095-1248419995.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька днів назад сфоткав.

І главне коли сам десь під знаком, і нікому не мішаеш, то вже даец біжить до тебе ніби ти родіну продав, а тут без коментарів...

post-6067-1248426848.jpg

post-6067-1248426864.jpg

post-6067-1248426877.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У луцьку велопарковок можна на пальцях порахувати і туди мусять автівки всунути.. (враховуючи що місьць для парковки перед "нашим краєм" було предостатньо)

чесне слово часом виникає бажання дістаючи вела "ненароком" подерти педалею крило чи дверку...

post-2135-1249149646.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У луцьку велопарковок можна на пальцях порахувати і туди мусять автівки всунути.. (враховуючи що місьць для парковки перед "нашим краєм" було предостатньо)

чесне слово часом виникає бажання дістаючи вела "ненароком" подерти педалею крило чи дверку...

post-2135-1249149646.jpg

пошкодував ти його. я маю на увазі крило чи дверку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

post-5279-1249977030.jpg

вул. Б.Хмельницького - така ситауція майже щодня (тільки стоять інші авто). Ні велосипедом дитині не проїхати, ні мамам з коляскою <_< А умнік на девятці ще й виїзд з двору перекрив (справа на фото чорні ворота).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вот если машиной трудно занять два места - можна еще и самому постоять :) чтоб наверняка

post-379-1249978421.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в 90% випадків ...

скажімо пост №315!

а ти не думав шо це і є хата і ворота мудака на 9ці ? і шоб не заїжжати в ворота, він залишив машину біля них ...

№316 а як довго стояла там та машина ? 2 хвилини ?

ви б хоть трохи думали ....

+ не можна забувати, шо коли стоїть повно машин, і ти ледь вклинюєшся між ними... а потім всі від*їхали ... а ти як мудак стоїш раокм-боком посеред 3х місць ... про таке в голову не приходило ?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не пішохід, моя машина ліворуч від скорпа (316 пост)

стосовно 2 хвилини: уяви ситуацію. він зайняв місце на півтори машини, я свою ставлю поруч і буду їхати лише завтра зранку.

скорп через 2 хвилини поїде і лишить після себе місце на півтори машини. кілька таких і в дворі всі машини стоять "по-королівські"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажімо пост №315!

а ти не думав шо це і є хата і ворота мудака на 9ці ? і шоб не заїжжати в ворота, він залишив машину біля них ...

Навіть якщо він і живе там - це не означає, що він там живе один. Перевір сходи, чи то пак, з'їздь - але машину свою там не лишай.

№316 а як довго стояла там та машина ? 2 хвилини ?

Яка в звізду різниця, як довго? В мене часом теж буває, що я думаю, що на 2 хвилини кудись заскочу, а доводиться півгодини там простирчати. Невже важко відразу стати нормально? Тим більше, в попередньому пості ясно написано про шкоду таких уродів, які стають поперек на "дві хвилини" - адже хтось інший стане нормально, і в ті півтора місця, які залишаться після "двохвилинного", вже дві машини не встромляться, а лише одна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 DefJamajca:

ви б хоть трохи думали ....

ось таке писати не треба. чи ти вважаєш тільки себе тут "думаючим"?

стосовно посту №315 - за воротами багатоквартирний будинок, там завжди стоїть в дворі стоїть Toyota Camry. А ту девятку я ніколи раніше там не бачив. Тому і роблю висновок, що машинка зальотна. А якби власнику Тойоти треба було заїхати/виїхати? Стояв би на проїзжій частині і сигналив поки той умнік не найдеться?

Знову ж таки вул. Б.Хмельницького. Я йшов на роботу, а за мною сусідка малого на колясці везла - довелося їй на проїзжу частину виїзжати. "Но пассаран", блін! <_<

post-5279-1250258956.jpg

post-5279-1250258965.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот оцi орли тут постiйно так стають =)

З.Ы.

ныкого не хотыв образити..

вибачаюсь ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мля... я от взагалі не розумію, невже в голові одне лайно???

це скільки ж його (лайна) там повинно бути щоб отак припакуватись!!! :101010:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...