Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

в мене в дворі практикувався метод з листочком і цеглиною, але приходилось кожному класти записки ну і цеглин на всіх не вистачить але в результаті вони стали паркувались у відведених місцях...

а зараз на цих місцях приватні гаражи...і проблема з парковкою повернулась...

як бути?

Змінено користувачем MikasA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьми водостійкий маркер і напиши на зеркалі заднього виду "Так паркуються БИКИ !!! " (шкоди автомобілю не нанесеш, але трішки постаратись, щоб відтерти доведеться)

на лобовому склі більш дієво :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цеглинки+записки - недієво..... сьогодні поверталася додому... в результаті - додому не дійшла: травмпункт - вивих ноги.... прикро. зла невистачає.

п.с. а в цей час стоянка пустує....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цеглинки+записки - недієво..... сьогодні поверталася додому... в результаті - додому не дійшла: травмпункт - вивих ноги.... прикро. зла невистачає.

п.с. а в цей час стоянка пустує....

Бідняга... Як так получілося?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цеглинки+записки - недієво..... сьогодні поверталася додому... в результаті - додому не дійшла: травмпункт - вивих ноги.... прикро. зла невистачає.

п.с. а в цей час стоянка пустує....

Бідняга... Як так получілося?

пояснюю - у нас в дворі є стоянка для власників авто. але! вони їх туди не ставлять, бо значно зручніше виповзти з підїзду і зразу втулити сраку на сидіння свого автозасобу. тобто - ставлять машини відразу на тротуарі.... обійти їх важко.... сьогодні я зробила спробу.... результат плачевний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цеглинки+записки - недієво..... сьогодні поверталася додому... в результаті - додому не дійшла: травмпункт - вивих ноги.... прикро. зла невистачає.

п.с. а в цей час стоянка пустує....

Бідняга... Як так получілося?

пояснюю - у нас в дворі є стоянка для власників авто. але! вони їх туди не ставлять, бо значно зручніше виповзти з підїзду і зразу втулити сраку на сидіння свого автозасобу. тобто - ставлять машини відразу на тротуарі.... обійти їх важко.... сьогодні я зробила спробу.... результат плачевний...

Ну це я зрозумів. Я питаю як саме ти вивихнула ногу? Послизнулася, впала, підвернула?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

то все фігня, от вчора біля ТАМ-ТАМ був шедевральний випадо

Вот это точно шедевр, там же Сиерра никак не выкрутит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то все фігня, от вчора біля ТАМ-ТАМ був шедевральний випадо

Вот это точно шедевр, там же Сиерра никак не выкрутит

в ваза просто бензин закінчився - от і не доїхав, а водій погнався на заправку :D:D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то все фігня, от вчора біля ТАМ-ТАМ був шедевральний випадо

Вот это точно шедевр, там же Сиерра никак не выкрутит

в ваза просто бензин закінчився - от і не доїхав, а водій погнався на заправку :D:D:D

він в там-тамі був, я потім бачив того сілюка як він вийшов з магазину і сів в машину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це, мабуть, в Клімчука нарада, певно багацьо поважних "чинуш" з"їхалось, місця не вистачило...

post-5266-1272025312,24_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це, мабуть, в Клімчука нарада, певно багацьо поважних "чинуш" з"їхалось, місця не вистачило...

а ви що не знали ??? влада закупила декілька суперсучасних газонокосарок. так це, напевно, одна з них :D:D;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де це зфотографовано?

так це схоже на Писаревського 8. внутрышні двори..там завжди така картина. Іноді проблематично звідти виїхати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сфоткано - Шота Руставелі 9. 2 кармана (в одному метелевий гараж), 1 карманчік повздовжний. З двору до стоянкі пішочком до 5 хв.

Бидло на Даньшина 52

post-6231-1272356891,32_thumb.jpg

Змінено користувачем VeryFate
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже колись писав, що не варто так діяти (див. попередній пост).

По-перше це кримінал, нищення чужого майна.

По-друге, навряд чи це адекватна відповідь, як на мене то значно перевищена.

Краще зробити щось, щоб власник (водій) і помучився трішки, і задумався на майбутнє.

Наприклад наклеїти моментальним клеєм на дзеркало заднього виду папірець з написом "так паркюються козли" або написати стійким маркером те ж саме на лобовому склі. Вказані "поломки" автівки можуть бути виправлені шляхом наполегливого витирання власником (водієм) при одночасному обдумуванні наступної парківки...

Змінено користувачем Volyniaka
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Жигулик припаркувався не правильно, треба було впритул правим боком під'їхати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов на телефоні. Фотка зроблена під час якогось святкування. Купа людей і машин відповідно. Проте у цього чоловягі бемеве, а значить мами з калясками можуть ходити по газонах.

post-81-1272878036,69_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора якийсь "гумовий виріб" поставив білого "чобітка" впоперек тротуару на Січовій. Мусив з коляскою з'їзджати з тротуару, щоб об'їхати. Погано, що ДАІ не слідкує за правилами паркування (не знаю, правда, чи за це можуть штрафувати). От би як у фільмах американських: поставив не там, приходиш - а в тебе під двірником папірець зі штрафом виписаний. Тоді культура паркування значно б покращилася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

:)

Доречі, машина власника одгого з відомих Луцьких сервісв таксі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...