Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Якого фіга картинок не видно? Тупо напис "Прикрепленные изображения" на сірому фоні.

Спробую свою прикріпити...

post-263-007851200 1287740225_thumb.jpg

ЗІ. Та сама фігня. Якщо хтось бачить картинку в цьому пості - там мій скріншот. Я ж не бачу.

post-263-094578600 1287740239_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все бачу...І твій скріншот теж...

Ну, значить бачиш, як на моєму скріншоті виглядають "Прикрепленные изображения".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парковка біля ТЦ "Слон" (маг."Сільпо"), сьогодні, 11-30, місце - на вагу золота...

ти бачив як він туда заїзжав? є варіант, що перед тим, там стояв рагуль, і припаркуватися інакше не було як.

П.С. шось я на дату не звернув увагу :-(((

Змінено користувачем 4iter
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий маршрутчик сфоткав і прислав, просив викласти, бо задовбались його об"їзджати. Стояв (червоний Шевроле)на переході довго, він встиг, як мінімум, доїхати до КРЗ, відстоятись і повернутись назад (тобто не в аптеку водій вискочив :) ).

Вибачався за якість фоток (шкода номерів не видно).

ЗІ. Стоїть досі, понад 2-х годин.

...Об 16-00 ще стояв.

Хтось міг-би й зачепити... :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я коли паркуюсь, вибираю як мені зручно стати так щоб я міг нормально потім виїхать, щоб я нікому не перекрив вїзд-виїзд, стараючись максимально дотримуватись правил. А на всяких оленів з фотоапаратами, які деколи навіть і за кермом не сиділи, мені пофіг. Чому написав, тому що багатьом фотографіям тут не місце, слідкуйте за тим як самі їздите і паркуєтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я коли паркуюсь, вибираю як мені зручно стати так щоб я міг нормально потім виїхать, щоб я нікому не перекрив вїзд-виїзд, стараючись максимально дотримуватись правил. А на всяких оленів з фотоапаратами, які деколи навіть і за кермом не сиділи, мені пофіг. Чому написав, тому що багатьом фотографіям тут не місце, слідкуйте за тим як самі їздите і паркуєтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виродки, що тут скажеш...

а заголом що дивного? всім на все насрати - то і вони показують приклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ось так паркуються настоящі водії, які не тільки думають про сабе, а щоб місця хватило всім. Одна з невеличких центральних стоянок нашого міста. :lol:

post-684-0-16162300-1289250926_thumb.jpg

post-684-0-40325700-1289250934_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

піпец, осталось ззаду вкопати стовпчика... :jeer:

хоча якщо на парковці - то буває і калька сантиметрів все вирішують.

Змінено користувачем voldf
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене вдворі кодного ранку наступна ситуація :post-4893-032538300 1288255163_thumb.jpg

нічо. зараз почали машини знову тирити.

Та й біля фуршету стояночку відкрили по 150 грн за місяць...

Розумію, що стоянка біля колізею ближче була...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот из-за такого чуда невозможно было поставить нормально машину когда приехал домой. :mdr: А ведь в районе Завокзального рынка дорог каждый сантиметр, а там места на 2(!) машины.

post-6505-0-11426600-1289753284_thumb.jp post-6505-0-52660800-1289753296_thumb.jp

Змінено користувачем Hexus
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парковка на Дубнівській. Як відкрили там генделик, то й почалось. Слабо разом із генделиком парковку забацати? Або принаймні правил не порушувати? "Ноги в дупі не вихитаються" за кілька зайвих метрів.

dt-512904371496.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парковка на Дубнівській. Як відкрили там генделик, то й почалось. Слабо разом із генделиком парковку забацати? Або принаймні правил не порушувати? "Ноги в дупі не вихитаються" за кілька зайвих метрів.

dt-512904371496.png

Ноги то не відхитаються але ж він поставив для того , що в такому стані який він вийде з генделику він до дороги не дійде )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

літом на дружби народів, джигіт на джипі, по тротуару під'їхав до кіоска з квасом і, не виходячи з джипа, купив стаканчик квасу. А це мєлочі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз так модно, я так само їжджу в підвал за картоплею а ще на базар. :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ноги то не відхитаються але ж він поставив для того , що в такому стані який він вийде з генделику він до дороги не дійде )

keeper detected із теми ""наскільки я камікадзе"? :friday:

Зараз так модно, я так само їжджу в підвал за картоплею а ще на базар

Не підходить. Там підвал із другого боку. А базар взагалі за кілька км. ))

А якщо серйозно - то це означає, що его водія чхало на навколишніх. Там же кругом місця повно, але треба саме на тротуарі прямо під порогом генделика, загородивши людям тротуар. Діагноз - "русіше швайне".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

літом на дружби народів, джигіт на джипі, по тротуару під'їхав до кіоска з квасом і, не виходячи з джипа, купив стаканчик квасу. А це мєлочі.

Мабуть з макдональдсом перепутав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один мудаг став на вїзді до ВОПАКУ, мля ну невже в людини невиникла навіть думка про те як він став ... Називається скачіть по бордюрах а мені пох

post-684-0-98904100-1290546772_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...