Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

post-2135-1241288835.jpg

не розумію... напів пуста стоянка перед "наш край".і то ж треба втулитися до велостоянки....

я ледве свого вела витягнув щоб не обдерти йому крило.  

можливо, він думав що в нього "велотранспорт" :g33:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Це в 9-ки номера що йшли на перед прикручені ззаду ?

Вообще-то номера и назад и наперед одинаковые ;) Это просто зеркальное отображение :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як воно так вийшло? Якщо просто фоткати то воно вроді не відображається так як тут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як воно так вийшло? Якщо просто фоткати то воно вроді не відображається так як тут...

не без фотошопа :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це в 9-ки номера що йшли на перед прикручені ззаду ?

Та то фігня!!! Там поряд стоїть жигуль - ПРАВОРУЛЬНИЙ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як воно так вийшло? Якщо просто фоткати то воно вроді не відображається так як тут...

не без фотошопа :)

Фоткав телефоном, включився якийсь режим, сонце світило, спочатку не побачив, коли скинув на комп, та й жигулик вже зрулив. Вот така фігня :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще одне чудо паркування :D (хоча і не блондинка) деваха на КРАЙСЛЕРІ (польська реєстрація) заїхала в двір до Телекому, розвернулася і стала посеред виїзду, і пішла! :angry: Заблокувала виїзд службових авто хвилин так на 20-30. Охорона викликала ментів, а ті не хочуть їхати, кажуть багато гемороя з ними, треба консула викликати, багато бумаг писати, і сказали що не приїдуть :D

Коли прийшла шумахерша, здивовано так "Я НЕ ДУМАЛО ЩО НА ДОВГО ПІДУ"!?

P.S. і хто таким посвідчення водія видає ?

post-6274-1242995349.jpg

post-6274-1242995356.jpg

post-6274-1242995363.jpg

post-6274-1242995370.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. і хто таким посвідчення водія видає ?

Треба було їй колеса спустити і все.

post-119-1242998855.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мо не в тему трошки. Сьогодні на стоянці ТАМ-ТАМу їду помаленьку вздовж там-таму, шукаю місце де припаркуватись, їду правою стороную по стрілках. Навпроти починає на зустріч мене по моїй смузі їхати авто, ну я думаю поки до нього доїду водій переїде на свії правий бік, але ні ) Стала бландінка передімною і маякує фарами шоб я її обїхав. Я наблизився в притул, включив дальні, сигнальнув парураз. Ну та баба здала взад, обїжаючи мене відкриває вікно... в одні ручі тримає телефон і з кимось базарити, потім витягує морду і каже, мол неможна обїхати. Мля, мене так дратують отакі баби за кермом, аж чорти беруть... Я в 2 словах сказав шо хай вчить розмітку і поїхав бістріше шоб не урвався терпець і не послав її

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Чудєса парковкі, блін. Мало того, що став біля парковки для швидкої, на виїзді з двору, безпосередньо біля перехрестя, так ще й умудрився поставити машину мордою до тротуару.

post-81-1245238277.jpg

post-81-1245238289.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-6274-1242990393.jpg

ще один :D

Гм.. також власник жінка..

Мабуть мамочки синочкам понакупляли. Чи на жінку оформлено а чоловік рулить.. Щоб "листи щастя" жінці приходили ;) ги..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

выхожу с работы чтобы сесть в свой форд и вижу такую картину -охуехххе деу

post-4194-1245417673.jpg

post-4194-1245417681.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да я знаю чей это Деу и чей этой Форд. И вообще это скорее можно назвать не парковка, а подгонка авто для того чтобы сфоткать, или вообще этим двум компьютерщикам нехер чем занятся днем )))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маленька корекція до фото вище. форд мондео власник якого westboiuu підпер вже стоявше моє авто, видно йому з правої дверки зручніше виходити... :P , отож я двго сміявся як він туди знову залазив!!!

P.S. тільки чомусь фото зеркальні вийшли - видно він і фотоапаратом користується теж (як і дверками) навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да я знаю чей это Деу и чей этой Форд. И вообще это скорее можно назвать не парковка, а подгонка авто для того чтобы сфоткать, или вообще этим двум компьютерщикам нехер чем занятся днем )))))))

ты че бальной я ваще за рульом без году неделя меня так в автошколе не учили так парковаться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маленька корекція до фото вище. форд мондео власник якого westboiuu підпер вже стоявше моє авто, видно йому з правої дверки зручніше виходити... :P , отож я двго сміявся як він туди знову залазив!!!

P.S. тільки чомусь фото зеркальні вийшли - видно він і фотоапаратом користується теж (як і дверками) навпаки.

сфоткал я тебя так чтоб некто не узнал

тай не не вмію я так заіхати

нема стажу :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чудєса парковкі, блін. Мало того, що став біля парковки для швидкої, на виїзді з двору, безпосередньо біля перехрестя, так ще й умудрився поставити машину мордою до тротуару.

ну по фотці парковка для скорих начинається через 5 метрів. по правилам можна паркуватися вже за метр чи що до перехрестя (чи це тільки в києві?).

і в чому проблема "мордою до тротуару", якщо все одно таку ширину дороги забрано під стоянку для швидких?

Mr. Ves ну закрив чувак проїзд в підїзд. кому це заважає? проїхати рядом можна.

Yarik швидко ж у вас менти приїзжають. а стукнути по колесам аби сигналка маякнула не протів? в будьякому випадку машинка классна. і вполне логічно что девушка ніяк не винна, що біля вашого телекому нема стоянок і такі великі очереді на банальний підпис ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну по фотці парковка для скорих начинається через 5 метрів. по правилам можна паркуватися вже за метр чи що до перехрестя (чи це тільки в києві?).

і в чому проблема "мордою до тротуару", якщо все одно таку ширину дороги забрано під стоянку для швидких?

Выучи правила, а потом пиши;) Правила действуют по всей Украине ;)

15.9. Зупинка забороняється:

* ґ) на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на них пішохідного переходу

Yarik швидко ж у вас менти приїзжають. а стукнути по колесам аби сигналка маякнула не протів? в будьякому випадку машинка классна. і вполне логічно что девушка ніяк не винна, що біля вашого телекому нема стоянок і такі великі очереді на банальний підпис ^_^

Не вижу никакой связи между тупым оставлянием машины посреди дороги и очередями. По твоей логике если машина и её тупая водительница классные, то можно кидать свой металлолом где попало :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка :девушка ніяк не винна: а якби скора або пожарка тоді шо, Я НЕ ДУМАЛА ШО ТАК НА ДОВГО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...