Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Літери знака не мають збігатися з літеросполукою, що визначає територіальну приналежність автомобіля.

А як же наші рідні лексуси (давно правда не бачив) з номерними знаками "ЛУЦЬК", "ВОЛИНЬ"? ))

Прочитав ще раз і зрозумів шо то я не про те ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

много фоток которые приклеены здесь вообще не имеют ничего общего с манерой парковаться. судя по всему многие "писатели" вообще никогда за рулём не сидели а расписывают здесь как заправские водили с многолетним стажем. в Луцке в последнее время стало очень сложно ездить соответственно и парковать своего "коня" тоже дело сложное. пример: в моем дворе которому отроду всего навсего 2-ва года, поставить на запланированной площадке можно всего навсего около 20-ти автомобилей!!!, а квартир в доме сколько?, явно не 20-ть!! Вот и приходится ставить автомобиль на газоне или выезжать одной осью на тротуар. Ведь даже заезд во двор проложен дорогой в ширину 3-и метра, как здесь могут разминуться 2-ва идущих друг другу на встречу автомобиля? Скажем же все дружно нашим архитекторам и планировщикам большое в ковычках "СПАСИБО", ведь благодаря им мы ездим по плохим дорогам и паркуемся где попало.

Пишите по существу а не только для того что-бы "засветиться" мол смотрите какой я!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Які дії порадити для виховної роботи з "майстрами парковки" ?

для АУДІ? вивернути йому смітник на капот :)?

много фоток которые приклеены здесь вообще не имеют ничего общего с манерой парковаться. судя по всему многие "писатели" вообще никогда за рулём не сидели а расписывают здесь как заправские водили с многолетним стажем. в Луцке в последнее время стало очень сложно ездить соответственно и парковать своего "коня" тоже дело сложное. пример: в моем дворе которому отроду всего навсего 2-ва года, поставить на запланированной площадке можно всего навсего около 20-ти автомобилей!!!, а квартир в доме сколько?, явно не 20-ть!! Вот и приходится ставить автомобиль на газоне или выезжать одной осью на тротуар. Ведь даже заезд во двор проложен дорогой в ширину 3-и метра, как здесь могут разминуться 2-ва идущих друг другу на встречу автомобиля? Скажем же все дружно нашим архитекторам и планировщикам большое в ковычках "СПАСИБО", ведь благодаря им мы ездим по плохим дорогам и паркуемся где попало.

Пишите по существу а не только для того что-бы "засветиться" мол смотрите какой я!

Ти вважаєш що я, з дитиною в колясці, повинен виїхати на дорогу щоб обминути припаркованого дибіла на тротуарі? Я буду виставляти фото таких мудаків стільки скільки вони будуть мені заважати порушуючи власнопідписані ПДР.

Приклад, вул. Глушець. Теке там відбувається практично щодня.

post-10-1239567778.jpg

Доречі коли я фотографував, той останній чорт видно замітив і дав по газам, втік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

много фоток которые приклеены здесь вообще не имеют ничего общего с манерой парковаться. судя по всему многие "писатели" вообще никогда за рулём не сидели а расписывают здесь как заправские водили с многолетним стажем. в Луцке в последнее время стало очень сложно ездить соответственно и парковать своего "коня" тоже дело сложное. пример: в моем дворе которому отроду всего навсего 2-ва года, поставить на запланированной площадке можно всего навсего около 20-ти автомобилей!!!, а квартир в доме сколько?, явно не 20-ть!! Вот и приходится ставить автомобиль на газоне или выезжать одной осью на тротуар. Ведь даже заезд во двор проложен дорогой в ширину 3-и метра, как здесь могут разминуться 2-ва идущих друг другу на встречу автомобиля? Скажем же все дружно нашим архитекторам и планировщикам большое в ковычках "СПАСИБО", ведь благодаря им мы ездим по плохим дорогам и паркуемся где попало.

Пишите по существу а не только для того что-бы "засветиться" мол смотрите какой я!

вот и я говорю: у меня что, дед зря воевал? Чтобы всякие мудаки на месте моей парковки ото теперь в пятиэтажке борщ варили???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти вважаєш що я, з дитиною в колясці, повинен виїхати на дорогу щоб обминути припаркованого дибіла на тротуарі? Я буду виставляти фото таких мудаків стільки скільки вони будуть мені заважати порушуючи власнопідписані ПДР.

Приклад, вул. Глушець. Теке там відбувається практично щодня.

post-10-1239567778.jpg

Доречі коли я фотографував, той останній чорт видно замітив і дав по газам, втік.

Я привёл в пример не все фотографии. Читай внимательнее.... Как раз твоя фотка в тему, там действительно полный хаос. Рынок рядом... технику ставить негде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще один вариант мести за неправильную парковку

Проблемы парковки в наше время все больше заставляют идти на неординарные шаги.

Владелец этой девятки был неприятно удивлен когда увидел в проемах своего авто строительную пену.

parc1.jpg

parc2.jpg

parc3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще один вариант мести за неправильную парковку

Проблемы парковки в наше время все больше заставляют идти на неординарные шаги.

Владелец этой девятки был неприятно удивлен когда увидел в проемах своего авто строительную пену.

А якщо немає часу на "ювелірне" запінення всіх щілин - достатньо в вихлопну трубу задути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо немає часу на "ювелірне" запінення всіх щілин - достатньо в вихлопну трубу задути.

Гы. Мы в детстве когда-то картошку запихивали в выхлопные трубы... по две-три штуки... ну и матов же было... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

картошку - долго, да и небезопасно. если бабахнет - уже уголовщина начинается. намного эффективнее с усилием закинуть в трубу пару шариков от большого подшипника, так чтобы они осели в глушителе. грохотать будет нещадно, а без снятия глушака их оттуда не достать, да еще и догадаться надо, что гремит именно там - обычно все склонны грешить на подвеску

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Места мало

А кому он мешает? Может его окно выходит прям на машинку, может спереди стоял товаришь, а он подьехал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може не по темі.

Надибав в неті 18 способів боротьби з сусідськими машинами, для "парковщиків" теж покатаять

18_________.doc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу для особливо обдарованих заміряти відстань між автомобілем і бордюром. З іншого боку таку картину вчора я спостерігав з самого обіду доки не стемніло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу для особливо обдарованих заміряти відстань між автомобілем і бордюром. З іншого боку таку картину вчора я спостерігав з самого обіду доки не стемніло.

Замеряй, и я уверен что там мусоровоз пройдет без проблем, к нам во двор на Сухомлинського еще и не такими путями мусоровоз заезжает и не проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Места мало

А кому он мешает? Может его окно выходит прям на машинку, может спереди стоял товаришь, а он подьехал?

Я памятаю як рік тому був в мене в будину пожар, автомобіль пожарки не міг нормально підїхати до будинку бо понаставляли авто ... але добило те, шо всі ті водії повилазили на свої балкони і дерли голову хто вверх хто в низ і жахались від пожару, але жодному недоумку не дійшло шо потрібно вийти з хати і прибрати свої "корчі" і дати дорогоу спецтехніці пожарної та швидкої мля.

І до коментару, "окно выходит прям на машинку" .... в нас авто стояла в гаражі за 10 км від булинку де проживаємо і не скучали за автомобілем ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ширина амулета 1682. Так що там ще один поставити можна.

Флуд зверху почистив. І на майбутнє, дійсно ідіотьскі методи парковки будемо залишати, а фото сумнівних ситуацій на наш розсуд будемо видаляти без обговорення. Особливо активні "фотографи" будуть отримувати попередження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мусоровоз КамАЗ

Габаритные размеры, мм

– длина 8230

– ширина 2500

- Радиус разворота шасси 10,5 м.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...