Перейти до змісту

Переезд в Луцк


caramail

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, snouden сказал:

То в укр. вікі. А в гуглі так ( просто "Ужгород" набери ):

Шукаючи інфу по українському місту, більше довіряю українській Вікі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 241
  • Створено
  • Остання відповідь
3 хвилин тому, nickel сказано:

Шукаючи інфу по українському місту, більше довіряю українській Вікі.

В будь-якому разі, це ніяк не відноситься до дезінформації користувача Volyniaka

Якщо питання з площею спірне, то питань по "протяжності" не може бути ніяких.

Я навів докази що по довжині відстань від крайній точок не тільки не більша в 2 рази, як стверджував користувач, але й менша.

Мені не хотілось б що б борда перетворювалась в ресурс, де що завгодно, можна, вибачте, пизданути, і навіть не вибачитись.

 

Сподіваюсь, даним Google Maps ви довіряєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, snouden сказал:

Мені не хотілось б що б борда перетворювалась в ресурс, де що завгодно, можна, вибачте, пизданути, і навіть не вибачитись.

Та я також так вважаю, тому й тицьнув тебе в укр. вікі. А ти щось не хочеш вибачатись. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Та я також так вважаю, тому й тицьнув тебе в укр. вікі. А ти щось не хочеш вибачатись. ;)

Так я і кажу, що питання спірне. Я тобі показав що видає google.com.ua , не ru

Я ж тобі не кажу, що тільки моя позиція вірна. Один варіант так видає, другий так. Спірне питання. Та я і не кричав, що тільки так, якщо десь з достеменних джерел доведемо що, гугл мене обманув (чуєш різницю - не я волаю щось, що сам придумав, а просто взяв недостовірну інформацію), то я скажу, ок, от бачите гугл мене обманув, я недостовірну інфу використав, надалі будемо вважати за правильну таку-то інфу.

 

Але тут з гугл мапс інша історія бо будь-яка людина може сама переміряти.

Чи ти просто за дружка заступаєшся? :) Як варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, snouden сказано:

З вами все в порядку? Ви у своїй ненависті до Луцька вже переходите межі.

 

Я вибрав дві крайні точки і максимум що виходить, це ~10км.

Далі. Навіть по вікі площа Ужгорода 40км кв, проти 42 у Луцька, але все це що біля кордону - фактично незаселена місцевість, тому фактично Ужгород ще раза в півтора менший.

Вам слід було б вибачитись.

1. Я і ненависть до Луцька - оксюморон. Вам слід було б вибачитись. ;)

2. Щодо протяжності. Дійсно, по знакам Ужгород менший, тому вибачаюсь. А от як водій скажу: власне до Ужгорода належить купа приміських сіл , а отже, щоб проїхати наскрізь місто разом з тими селами виходить набагато більше, як 10 км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

 Я і ненависть до Луцька - оксюморон. Вам слід було б вибачитись.

Кажу тільки те що бачу, а побачив приниження ролі Луцька ;) 

Якщо так висловлюватись може людина яка любить Луцьк - тоді вибачаюсь!

Ніхто ж не каже, що Луцьк більший чи багатший за Київ, але те що є відбирати не слід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, snouden сказал:

Сподіваюсь, даним Google Maps ви довіряєте?

 

Не зовсім. Он гугл мапс показує що в Луцьку дві вулиці Устилузькі, одна від Київського майдану до Рівненського мосту, інша від Драмтеатру до кільця, де пушка колись стояла. Можеш перевірити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, yura-patriot сказал:

 

 

Отож @Юріч ти вчора писав зелені у нас в дворі мало:

 

 ну не знаю друже,не парк канєшно,але як на мене затишно:
 

  Показать контент

 

IMG_4485.thumb.JPG.1c568606667e69b5d7ff71d4f3b81bae.JPGIMG_4483.thumb.JPG.54b7ec5668986183d9fbeab6807c8fc5.JPGIMG_4482.thumb.JPG.b6b0a060135bf36d950d1ad3e171838e.JPGIMG_4481.thumb.JPG.6205bf9689b6308fe58814660ea16067.JPGIMG_4480.thumb.JPG.def740404b17e5f0aa19cadf60a64058.JPG

 

 

 

 

 

Вибачай, друже, був неправий. Вже виросло. Бо коли я був в твоєму дворі крайній раз, то все було голо).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, yura-patriot сказал:

 

 

Отож @Юріч ти вчора писав зелені у нас в дворі мало:

 

 ну не знаю друже,не парк канєшно,але як на мене затишно:
 

  Показать контент

 

IMG_4485.thumb.JPG.1c568606667e69b5d7ff71d4f3b81bae.JPGIMG_4483.thumb.JPG.54b7ec5668986183d9fbeab6807c8fc5.JPGIMG_4482.thumb.JPG.b6b0a060135bf36d950d1ad3e171838e.JPGIMG_4481.thumb.JPG.6205bf9689b6308fe58814660ea16067.JPGIMG_4480.thumb.JPG.def740404b17e5f0aa19cadf60a64058.JPG

 

 

 

 

Ну от навіщо ти фоткав спортмайданчик і зелену зону? Тепер чекай Ваймана\Чорнуху і свіженьку 9-поверхівку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, snouden сказал:

Львові, та й мабуть інших обл. містах, які вище згадували, немає нічого подібного до наших "об'їздних" Набережної, Глушець, Рованців - куди не ткнись треба їхати через центр. 

В Рівному є. В Івано-Франківську є.

А в Луцьку  немає нормальної окружної.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, snouden said:

У Львові, та й мабуть інших обл. містах, які вище згадували, немає нічого подібного до наших "об'їздних" Набережної, Глушець, Рованців - куди не ткнись треба їхати через центр. Крім випадків коли з південних районів треба на Сихів. Є тільки велика об'їздна навколо міста. Так, Луцьк унікальний в плані організації руху.

 

 

Насправді у Львові можна все гарно об'їхати між цими сегментами об'їзної. І центр, і Високий Замок, і тд. Проблема тут справді в кількості машин.

Луцьку ніколи ж не грозить таке засилля. Банально глянути на двори в Луцьку і у Львові - облаштовані так само, але машин в рази більше. Луцьк в цьому плані 100% комфортніший

image.thumb.png.0d4aad5bc9bf54a07460c77c70786c95.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, yura-patriot сказал:

 

 

Отож @Юріч ти вчора писав зелені у нас в дворі мало:

 

 ну не знаю друже,не парк канєшно,але як на мене затишно:
 

  Показать контент

 

IMG_4485.thumb.JPG.1c568606667e69b5d7ff71d4f3b81bae.JPGIMG_4483.thumb.JPG.54b7ec5668986183d9fbeab6807c8fc5.JPGIMG_4482.thumb.JPG.b6b0a060135bf36d950d1ad3e171838e.JPGIMG_4481.thumb.JPG.6205bf9689b6308fe58814660ea16067.JPGIMG_4480.thumb.JPG.def740404b17e5f0aa19cadf60a64058.JPG

 

 

 

 

Конякіна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

А в Луцьку  немає нормальної окружної.

да ладно!

Вже кілька років їздимо з дружиною в сторону Ковеля замість через місто - на Ківерці і ліворуч на Озерце, Жидичин. Виїжджаєш в Маяках (Княгининок). Машин і світлофорів - немає. Да +2 км, але є свої плюси.

Якщо в Сторону Львова, то до СРібних лелек через Рованці і частинку ЛПЗ на Львівську одразу за місто. (єдиний напряг - перехрестя Дубнівської біля посольства. )

 

Рівне -згоден, ніяк не об'їдеш.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

да ладно!

І як потрапити з Дубенської-Рівненської на Львівську-Володимирську, не заїжджаючи в місто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@volks  малося на увазі не скільки об'їзну ,скільки можливість зручного доїзду.

 

Справжні об'їзні далеко не у всіх містах є. та й Луцьк маленький занадто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, nickel сказано:

тицьнув тебе в укр. вікі

як можна довіряти відкритому ресурсу, який може правити практично будь-який користувач інтернету?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Насправді у Львові можна все гарно об'їхати між цими сегментами об'їзної. І центр, і Високий Замок, і тд.

Те що ти намалював все йде через велику окружну. Хіба що ти мав на увазі ВСЕРЕДИНІ сегменту якось пересуватись цими дорогами. Але це особо нічого не міняє. Може, якщо десь на Сихові жити, або в районі Стрийської, і їхати скажем на Патона, то так, вроді більш-менш нормально можна заїхати. Але якщо тобі треба на інший кінець Львова, то центр ніяк не оминути, крім як через велику Окружну. А ті районі що я сказав - це переважно спальні районі, і ділове життя все рівно йде ближче до центру. На карті видно, що центр оточений зеленими насадженнями + гівняний (для їзди, а мені - й так) рельєф, що ускладнює ситуацію.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, snouden said:

Але якщо тобі треба на інший кінець Львова, то центр ніяк не оминути, крім як через велику Окружну. 

 

Неправда, якщо не орієнтуватися і не знати Львів - то так. Але тема не про Львів 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, yucore сказано:

Неправда, якщо не орієнтуватися і не знати Львів - то так. Але тема не про Львів 

Дороги у Львові, ті що зроблені давно, вузькі. От з старих шляхів, крім Городоцької, які там дороги широкі? Я так навіть не згадаю. Походу і нема нічого. Хіба з натягом Шевченка (що в сторону Рясне йде)

А в нас ізначально (тобто ще до совєтів) Львівська, Володимирська, Ковельська, Дубнівська робились широкими. Та ширина що там є була вже давним давно.

По Львову повно вузеньких "корків" як наприклад, на Героїв УПА, як їхати в сторону центру від Любінської, які стопорять весь рух. Так що проблема не в кількості машин.

 

Скільки ж їздили, на таксі, просто знайомий на автівці, і ніхто не орієнтується. Я так, одного разу спробував і плюнув. Нашо мені той мазохізм. Це притому що в Києві як водій я себе відчуваю доволі комфортно. Так, машин багато, але й місця багато. А у Львові місця мало. І реально по карті видно що нічого там не придумаєш - всі дороги орієнтовані на те, щоб ти їхав в центр і там зав'яз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rrid сказал:

як можна довіряти відкритому ресурсу, який може правити практично будь-який користувач інтернету?!

Можна, сам зареганий як редактор. Але твою правку побачать інші редактори і, якщо правка неправдива, інший редактор відмінить її.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забув, ще Стрілецька з самого початку була широченна. А це точно стара вулиця. У Львові ти хрін знайдеш таке :) 

 

Цитувати

Але тема не про Львів 

Більш не будемо, він того не вартий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Юріч сказано:

Але по вікі Луцьк 42 км², Тернопіль - 72 км², Ужгород - 65 км², а Чернівці - 153 км².

як можна довіряти відкритому ресурсу, який може правити практично будь-який користувач інтернету?!

як можна довіряти відкритому ресурсу, де інформація, подана різними мовами, відрізняється цифрами?! (наприклад, площа Ужгорода з оф.сайту - 40кв.км, як і на болгарській версії сторінки Вікі; площа Тернополя з оф.сайту міста - 5.9тис.га)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

якщо правка неправдива, інший редактор відмінить її

і чому досі "інші" (в т.ч. нікель) не помітили й не виправили? (запитання риторичне, якщо шо...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, volks сказал:

І як потрапити з Дубенської-Рівненської на Львівську-Володимирську, не заїжджаючи в місто?

на перехресті повертаєш наліво, на Рованці, печеш до перехрестя, де наліво ГПЗ, а прямо Депо, печеш прямо, до Депо, а там весь час прямо й попадаєш на Львівську :) Якщо треба на Володимирську, повертаєш в кінці направо й до кільця ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...