Перейти до змісту

Вибір змішувачів


yu2007

Рекомендовані повідомлення

Хотілося б почути думку громади щодо вибору змішувачів в ванну/кухню (можливо хтось підбирав/купував собі останнім часом). В першу чергу цікавлять "бюджетні" варіанти, що прослужать хоча б 3-5 років (якщо такі ще залишились в природі :) ).

Також був би вдячний, якщо підкажете місця з хорошими цінами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На роботі стоїть кухонний (без душа) zegor. Підвід води з стіни, на ексцентриках.  Користуються 7 людей мінімум три рази в день. Я там два роки, змішувач не знаю з якого часу, жодної поломки чи заміни кранів. За бюджетність не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо бюджетні і на 3-5 років, то китайські q-tap можна брати. На коробках пише 5 років гарантії, але по факту навряд чи хтось стільки дасть. Брав в постачальника, але радити не буду, бо для людини з вулиці ціна вища ніж на базарі. За 5 років, лише зараз почав прокапувати один змішувач з трьох і то не настільки сильно, щоб я пішов купувати новий картридж (буксу).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в продовження теми:

ставили сьогодні мені змішувач з душем (висувною лійкою) на кухню.

і поламали трубку, яка використовується 2в1 - по ній подається вода на шланг і вона ж використовується для кріплення змішувача до мийки.

підкажіть - де можна купити таку трубку окремо? 

фото завтра докину.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приємно здивували ціною\якістю польські COSH. Мінус - не латунь, а силумін.

 

А так то q-tap теж ніби непоганий виробник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Selbeor сказал:

Вони реально латунні?

А я звідки знаю, я ще жодного не розбирав. Але вони дуже важкі, коли береш інші дешеві змішувачі в руки, вони відразу викликають підозру своєю легкістю, а ці ні.

 

п.с. Зсередини жовті, а чи це латунь, хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, nickel сказал:

Але вони дуже важкі,

Якщо важкі, то це вже добре, є велика ймовірність, що це дійсно латунь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім бюджет, але...

Маючи досвід користування радянських, польських, китайських ще яких змішувач, в нову квартиру поставив Grohe\Hansgrohe, всюди, окрім кухні (там Franke). 4 роки експлуатації показали, що наступними будуть тільки Grohe\Hansgrohe, і жалкую, що повівся на кольорове поєднання і не поставив такий змішувач на кухню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Selbeor сказал:

Плюсану за Zegor, досить хороша якість, стоїть на кухні два роки, проблем немає. По ціні не пам'ятаю.

був на кухні якийсь потато китай і зігор китай,навіть року не відслужили облетіло хромнапилення з сілуміну, і почали протікати, купив  KLUDI німецький за 100 дол. просто клас, масивний міцний одразу видно, що латунь,  скупий завжди платить двічі а той тричі я переконуюся уже не раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самі змішувачі служать довго. Їм не робиться нічого.

В мене болячка це гусак (крутять в різні боки ) і гумові прокладки стираються стираються. І картриджі. Бо не всі дома можуть акуратно відкрити кран і закрити. Обов'язково потрібно шарпати чи ще щось. (картридж хоч 50 грн хоч 75 грн - служить однаково хєрово, або я не знаю де купити людський)

 

 

+1 до "Арматура".

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, dimmon said:

В мене польські Armatura, вже більше 10 років стоять, норм

В мене арматурі в наступному буде 15 років) Вентильні. В ванні перемикач душ/кран не тримає. Розібрав повністю, почистив як зміг, ніц не дало. Не впевнений, чи взагалі є в продажі ця внутрішня деталь, яка відповідає за перемикання, і чи справа в ній, чи вже виробилася опорна поверхня, до якої вона притискає. В умивальнику через 5 років перестав тримати один вентиль. Купив оригінальну буксу, не допомогло, напевно теж виробітка в корпусі. Затягнув на максимум і не користувався тим вентилем (в мене газова колонка). Зараз перестала тримати друга букса, заміна резинки не допомагає, плюс згнило кільце, яким кріпиться змішувач, а там воно теж не стандартне, де знайти - ХЗ.

Я б з радістю ще користувався ними і далі, бо ззовні вони ще супер, от тільки думаю реставрацію провести вже не реально...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В змішувачах не пораджу особливо нічого але латунь на сьогоднішній день латуні "рознь", а силумін то то "вобщє". В таких виробах треба звертати увагу на конструкцію ( товщина стінок, кріплень і т.д ) і доступність змінних елементів, запчастин.

А прислухатись треба до тих хто роками юзає. І дешеве якісним не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

7 годин тому, Selbeor сказано:

Плюсану за Zegor, досить хороша якість, стоїть на кухні два роки, проблем немає. По ціні не пам'ятаю.

також за ....

але треба брати важкий латунний, продавець казав що Україна і штрихкод також наш. Сам по собі не дорогий,  брав у ванну( вже біля року)  і на кухню (пів року) на Північному ринку є магазинчик раніше здається в ньому зч до вело продавали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю бюджетний cron, ниби все добре але вода з нього тече або холодна , або окроп , добитись якойсь теплой при невеликой струи майже неможливо. Замина катриджа не допомогла

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купуйте арматуру, реально класні змішувачі, за помірну ціну, якщо потрібно можу рішанути покупку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 minutes ago, dimon18 said:

купуйте арматуру, реально класні змішувачі, за помірну ціну, якщо потрібно можу рішанути покупку

 

Та я тільки за. Які моделі порадите за помірну ціну? В мене газова колонка (вже старенька), тому хотілося б вентильні змішувачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, vaz75 сказал:

Не зовсім бюджет, але...

Маючи досвід користування радянських, польських, китайських ще яких змішувач, в нову квартиру поставив Grohe\Hansgrohe, всюди, окрім кухні (там Franke). 4 роки експлуатації показали, що наступними будуть тільки Grohe\Hansgrohe, і жалкую, що повівся на кольорове поєднання і не поставив такий змішувач на кухню.

аналогічно, тільки вже більше 10 років

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, MANJAK11 said:

аналогічно, тільки вже більше 10 років

 

вони з того часу сильно подорожчали))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж Zegor у ванній вже зо 3 роки. Нічого не тече, хром не облущився, за свою ціну норм. Один тільки мінус - важкувато відрегулювати комфортну температуру води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, Serpent said:

Теж Zegor у ванній вже зо 3 роки. Нічого не тече, хром не облущився, за свою ціну норм. Один тільки мінус - важкувато відрегулювати комфортну температуру води.

 

Якраз дивлюся в неті на ці Зегори.

Quote

МАТЕРИАЛ КОРПУСА:Алюминиевый сплав

 

У вас теж силуміновий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, yu2007 сказал:

 

вони з того часу сильно подорожчали))

та да, як побачив ціни в епіцентрі, сам прифігів ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...