Перейти до змісту

Міняю жінку знову у Луцьку


Ukrainec

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!

Прогулючись з сім'єю на тижні містом помітили ось цих героїв:

IMG_20180501_113317.thumb.JPG.180e9da2da659110611192737e5be451.JPG

Знову чекаємо на пару з Луцька. Хоч це є постановочним шоу, але можемо знову повболівани за своїх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ukrainec сказал:

Всім привіт!

Прогулючись з сім'єю на тижні містом помітили ось цих героїв:

IMG_20180501_113317.thumb.JPG.180e9da2da659110611192737e5be451.JPG

Знову чекаємо на пару з Луцька. Хоч це є постановочним шоу, але можемо знову повболівани за своїх.

назвіть хоч одне шоу,яке не постановочне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, kroha сказал:

назвіть хоч одне шоу,яке не постановочне?

 

Життя наприклад :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MACCEN сказано:

Життя наприклад :)

Подивись старий добрий фільм із Джимом Кері "Шоу Трумена". Життя багатьох людей ну дуже схоже на життя головного героя.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Serpent сказал:

Подивись старий добрий фільм із Джимом Кері "Шоу Трумена". Життя багатьох людей ну дуже схоже на життя головного героя.

 

Деякі люди настільки пришиблені, що це ніяким шоу не пояснити. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я дивлюся тільки одне постановочне шоу, холостяк. Поржали з мене?)) а якби ви знали як я ржу з того «обіз‘янніка» я реально балєю з того цирку,кайф, фільми відпочивають. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вже пішла мова про шоу, то можете глянути перші серії (після 5-7 вже нудно стає) "100в1". Доволі схоже на правду: переважній більшості молоді абсолютно всеодно на правила, живуть в своє задоволення і сьогоднішнім днем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, MACCEN сказано:
9 годин тому, kroha сказано:

назвіть хоч одне шоу,яке не постановочне?

 

Життя наприклад :)

В деяких людей , навітьдеяких країн ,життя досить постановочне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yura-patriot сказал:

А я дивлюся тільки одне постановочне шоу, холостяк. Поржали з мене?)) а якби ви знали як я ржу з того «обіз‘янніка» я реально балєю з того цирку,кайф, фільми відпочивають. 

 

59 минут назад, Fahrenheit сказал:

Якщо вже пішла мова про шоу, то можете глянути перші серії (після 5-7 вже нудно стає) "100в1". Доволі схоже на правду: переважній більшості молоді абсолютно всеодно на правила, живуть в своє задоволення і сьогоднішнім днем.

невже вам в житті цього гамна не вистачає, щоб змушувати себе ще й спеціально на таке дивитись ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

 

невже вам в житті цього гамна не вистачає, щоб змушувати себе ще й спеціально на таке дивитись ?

 Я не змушую себе, я це дивлюся як якийсь фільм, типу  романтична комедія, але тут дибільних двіжух в разів більше, це шота, повір. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, yura-patriot сказал:

А я дивлюся тільки одне постановочне шоу, холостяк. Поржали з мене?)) а якби ви знали як я ржу з того «обіз‘янніка» я реально балєю з того цирку,кайф, фільми відпочивають. 

О, мсьє знає толк в збоченнях.:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянув минулого разу цю передачу коли про луцького таксиста було... надіюсь цього разу в кадрі буде не дебіл... за місто соромно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, woodwork сказал:

Глянув минулого разу цю передачу коли про луцького таксиста було... надіюсь цього разу в кадрі буде не дебіл... за місто соромно...

Соромно робити висновки про місто по одному таксистові. ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...