Перейти до змісту

Яке вибрати сухе червоне вино


Гість Selbeor

Рекомендовані повідомлення

Я взагалі не по винах, але щось захотілося червоного сухого вина. Купив пляшку Інкермана - такий шмурдяк що жах, смердить спиртом і кисляк такий, що пити не можливо.

Розкажіть хто яке вино купляє? Щоб смачне і ціна адекватна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СУХЕ вино ніяк не може бути солодким і НЕ кислим.

Сходи в  магазин напроти Бігбена, там має бути сомельє.Спеціально навчена людина, яка знає все про вина, відповідно має смак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купую в "контрабасних" точках які возять продукти зза кордону

середньостатистичне молоде італійське вино вартує в районі 80 грн за 0.7, 140-150 - півторлітрова

якщо трішки витримане то 110-120

якесь дороге купувати тут не бачу сенсу, не настільки я гурман, а такий варіант недороге, простеньке, якісне. якраз добре стаканчик під вечерю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Nokian сказал:

СУХЕ вино ніяк не може бути солодким і НЕ кислим

Тільки не треба умнічати, я прекрасно розумію різницю між сухим і солодким вином.

6 минут назад, vampirich сказал:

якесь дороге купувати тут не бачу сенсу, не настільки я гурман, а такий варіант недороге, простеньке, якісне. якраз добре стаканчик під вечерю :)

Це мій варіант))) "недороге, простеньке, якісне. якраз добре стаканчик під вечерю".

Здай "точку")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

північний ринок. крайній ряд, який найближче до "колібріса"

там є 3 магазинчики з іноземними продуктами, в двох з них вино є постійно, в одній, самій великій - не завжди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, zplanetaz12 сказал:

Я бачив ці оголошення, але щось маю сумнів на рахунок натуральності....

Чи можливо хто купляв це вино і може сказати щось на рахунок якості і смаку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Selbeor сказано:

Я бачив ці оголошення, але щось маю сумнів на рахунок натуральності....

По другому оголошенню ми вже 2 рази брали. Все ок. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок вина Ізабелла вичитав, що воно заборонене в Євросоюзі, так як через особливості сорту винограду має в складі достатньо багато синильної кислоти і метилового спирту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сапераві, Кіндзмараулі, Цинандалі (Головне щоб не Мі_Насцалі)  - ну і дивитися в сторону вин, які розлиті саме в Грузії, а не десь в ОДесі на Малій Арнаутській, чи в Харкові десь там на "окружній".

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай беру якісь отакі рідко підводили, орієнтовно 120-150 грн пляшка.  Є і червоне сухе

Кінгзмараулі  хороше також, грузинське стане в 250-300 грн пляшка. 

"ДонСімон" той що іспанський,  дешевший і не поганий, але по відгукам буває підробляють.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо відкласти в сторону понти, то купiть і охолодіть "Бастардо" від "Коблево". Отримаєте задоволення від смаку і від ціни. Смак, до речі, дуже схожий на "Кіндзмараулі".  Хіба що позиціонується воно як напівсолодке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, Selbeor said:

Я взагалі не по винах, але щось захотілося червоного сухого вина. Купив пляшку Інкермана - такий шмурдяк що жах, смердить спиртом і кисляк такий, що пити не можливо.

Розкажіть хто яке вино купляє? Щоб смачне і ціна адекватна.

 

Приходжу у WineTime, шукаю сомельє Володимира та прошу рекомендації відповідно до того що планується на столі, ситуації та ціни. Ніколи ще не пошкодував. Нещодавно вперше спробував там же в магазині за столиком сісти з нарізкою сиру, хамону та канапками :) зайшло.
По факту, ті вина що у нас тут по 150-200 грн то є дешевеньке пойло, що вартує 2-3 євро в тій же Франції. Але методом перебору можна щось для себе знайти.
Українські шмурдяки не купую впринципі. З нормального лише Колоніст або домашнє (типу щоб набухатися) якщо довіряєш виноробу, імхо.

Щоб трохи для себе той світ вина привідкрити рекомендую хоча б декілька разів відвідати дегустації, котрі проводить той же WineTime. То так, щоб зрозуміти що ми зазвичай вживаємо і чому деколи варто доплатити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, ViktorT сказано:

Якщо відкласти в сторону понти, то купiть і охолодіть "Бастардо" від "Коблево". Отримаєте задоволення від смаку і від ціни. Смак, до речі, дуже схожий на "Кіндзмараулі".  Хіба що позиціонується воно як напівсолодке

А ще краще "Мерло" від того ж "Коблево". Сухе червоне вино!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну молдавське наприклад дуже специфічне, тому радити його кожному не варто. Відчувається своєрідний присмак бочки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Selbeor сказал:

...Розкажіть хто яке вино купляє? Щоб смачне і ціна адекватна.

Тут тільки методом проб знайдете своє ;) В кожного індивідуальне сприйняття.

Мені з українських "зайшло" лише кошерне від Чизай А от інші чизай не то....

Підтримую вибір LCD,  оце французьке біле Maison Bouey Lettres de France Blanc Sec ніччо так, це притому що я більше по червоних :) (червоне не пробувала)

Ще часто в сільпо купувала португальське SANTO ISIDRO DE PEGOES , але вже давненько його там немає...

Французьке MONTMEYRAC ROUGE SEC мені гірше за португальське, але теж інколи купую...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А є тут поціновувачі чилійського Carmenere? З недорогих варіантів воно мені саме смачне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, natalka) сказано:

Мені з українських "зайшло" лише кошерне від Чизай А от інші чизай не то....

Чизай тільки кошерне Кабарне, однак останнім часом його не бачу на поличках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть у випадку "чесного" виробництва вин в Україні сировину шампталізують, в гіршому випадку дотягують етилом. Ще є така поширена думка про дозволені гібридні сорти, в Європі вони заборонені. Типу в їх шкірці висока кількість речовини яка в процесі бродіння перетворюється в метил, пектин ніби.

До озвучених Соромітником Колоніста можу дожати резерв від Гулієвих. В простішому випадку їх селекти теж нічо, я правда тільки біле коштував.

Чи купувати винний продукт з Італії або ультра дешеві столові вина Франції - діло ваше. Але, як кажуть, во врємя путі корова смогла подрасті.. ціна від 0,8 євро в реджисі зростає до 200грн на полці будки північного ринку.

 

Любите вино - вайнтайм, сліпий підбір в тій же розетці, та і контрабандять теж хороші вина, але їдуть вони в основному в столицю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...