Перейти до змісту

Коли буде в Україні автокефальна церква?


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

8 хвилин тому, halcogen сказано:

Дограються до того, що Гундяєв анулює Константинопольський Патріархат )))

А він вже давно нелегітимний 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 296
  • Створено
  • Остання відповідь

тут навіть наші святі отці до спільного знаменника ніяк прийти не можуь...

Автокефалія для України: Патріарх Філарет заявив про проблему

Цитувати

За кілька днів до Об’єднавчого Собору патріарх Філарет висловився про незгоду з Константинополем

Предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет заявив про свою власну незгоду з Константинополем у двох моментах процедури об’єднавчого Собору.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ТСН.

Патріарх Філарет зазначив, що архієреї не приймуть вимог Вселенського Патріархату, оскільки КП за те, щоб помісний собор між представниками УАПЦ і УПЦ КПС виключно архієрейським, а у Стамбулі наполягають на участі у ньому вірян та пересічних священників.

Окрім того, у Києві вважають, що голосування під час виборів очільника церкви має бути відкритим, а Константинополь за “таємні вибори”.

“Якщо це буде не корисно нам – ми просто не проголосуємо та відкинемо”, – зазначив Філарет.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звершилось....

Цитувати

Щойно після завершення Об'єднавчого собору Президент Петро Порошенко привітав українців з створення Єдиної помісної української автокефальної церкви та представив її очільника.
Зокрема очільник держави зазначив: "Сьогодні, 15 грудня, цей день увійде в історію України як день створення Автокефальної помісної церкви. День остачного здобуття української незалежності від Росії. Щойно представники усіх церков заснували Обє'днану українську церкву". Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2018/12/15/prezydent_poroshenko_ogolosyv_pro_stvorennya_ukrainskoi_pomisnoi_tserkvy_1470651

вітаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Basil сказано:

ото запорєбріком пукани рве...

В Ліцеморді теж шорох почався...

Мені, як атеїстові, таке закидують, що я аж прусь від ольгінських

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Volyniaka сказано:

що я аж прусь від ольгінських

"наші" теж не відстають...

"Страна"  мочить...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно, що "наші" в лапках. Крім strana.ua є ще strana.ru. Думаю всім зрозуміло, що в них є дещо спільне. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Ромко сказано:

Правильно, що "наші" в лапках. Крім strana.ua є ще strana.ru. Думаю всім зрозуміло, що в них є дещо спільне.

я знаю... це ж колишні "Вєсті" Гужви...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Basil сказано:

"наші" теж не відстають...

"Страна"  мочить...

 

Нехай своєю отрутою самі вдавляться перед тим як від неї здохнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пока вижу только то, что Филарет через Епифания будет руководить и автокефальными приходами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Філарет покерує ще кілька років, а церкви об'єдналися і стали Канонічні навіка.

 

В своїй хаті

Своя правда.

І сила ,і воля.

 

Тепер і церква.

 

От консерви кремлівські і вскриваються 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Nokian сказал:

 

В своїй хаті

Своя правда.

І сила ,і воля

:D:D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собаки загавкали... Добре припікає їм, певно.

5 хвилин брехні від Ондатрія - рішення "так званого" Об'єднавчого Собору - не визнаємо, Ондатрій - "митрополит Київський", "відбулося об'єднання двох неканонічних структур", "УПЦ МП - єдина канонічна церква, визнана всіма країнами" і т.д. Час запасатися попкорном, ще не таке почуємо.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер залишилось зробити як в Німеччині і будуть вже на Бугатті пересідати.

  • В Германии с осени 2012 года действует и обратное правило: все кто официально отказались платить церковный налог будут отлучены от немецкой католической церкви[10]. Существует мнение, что данная реакция вызвана тем, что многие германцы стали[11] заполнять заявления (в ЗАГСах и судах) о выходе из лона церкви именно с целью избежать налога. В 2010 году католическую церковь покинуло более 100 тысяч человек, а евангелическую - более 145 тысяч, что сильно сказалось на доходах этих конфессий.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, halcogen сказал:

В нас і зараз в церквах пусто, а ви ще хочете податок ввести ))). Краще ті гроші пробухати чим віддати попам.

Податок таки пора ввести, і вже давно - КОЖЕН священник має отримувати БІЛУ зарплату, по бухгалтерії, і платити з неї ПОДАТКИ, а не їздити на Лексусі, якого, я, платячи податки з білої з/п, не зароблю і до пенсії, і не давати державі нічого, невідомо скільки заробляючи. НА церкву платити - звиняйте, бенанів немає, і так достатньо оподаткований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замість тисячі слів (фото не моє, з гугла, я не фоткав 2 роки тому)

Там, внизу, є ще пунктик про "професійну фото- і відеозйомку" НА ВУЛИЦІ (в храмі  - "ніззя" кругом, і ніяк), відповідно 1000 і 2000 грн. на годину. (Пробували вибити з мене за діставання з рюкзака дзеркалки).

Мдя... То храм, чи комерційна організація? Єдине, що можна зрозуміти - екскурсії, і то... Там ще папірець з їх "церковними послугами" є, з трьох- і чотирьохзначними сумами.

Kiev-Pecherskaya-lavra-30-1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мешканці села Шишківці, Кіцманського району разом зі священиком сьогодні на зборах вирішили перейти з Московського патріархату до Православної церкви України

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...