Перейти до змісту

95% таксистів працюють нелегально, - Держслужба з питань транспорту


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, steelk сказал:

вечір в кожного різне поняття, в одного з 16 до 20год, і в правда, так як зазвичай пізно лягаю спати вечір в мене з 16год і до початку глибокої ночі (коли лягаю спати) 3год ночі. Проте якось зайшов в програму в 8 ранку, так побачив, що  в цей час навіть більше заявок,  до того ж, вдень майже немає конкуренції- більшість водіїв працюють на основних роботах. 

На якому він авто їздить? Можливо він переберає поїздками і за 25-35грн не їздить, хоча саме такі заявки найбільш вигідні, бо час і  відстань поїздки мінімальна, але двері за вечір так набрязкають, що готовий :angry2:виходити з авто і сам їх закривати :D.

500$ за місяць для таксі взагалі не проблема, але треба мати бажання, і менше кого слухати, що це не вигідно, а якщо купити PL, LT, то взагалі канфетка

500 доларів вже чистого доходу?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 78
  • Створено
  • Остання відповідь
Щойно, kroha сказано:

500 доларів вже чистого доходу?

 

+- так, 500$ чистого (мається на увазі за мінусом витрат на пальне, але не рахуючи амортизації). Зазвичай катаючись по місту співвідношення прибуток до витрат на пальне співпадає 1:4, тобто якщо проїхали 100км, то в кармані буде 400-500грн, а отже при витраті на пальне на 100км= 100грн і чистого 300-400грн*30днів =9000-12000грн, а 100км по місту зазвичай достатньо близько 5годин, а уявіть якщо  хочаб працювати робочий день 10годин....то й до близько 1000$ , або на свята Новий Рік 100$ за вечір з 21-23 і з 2 до 6 ранку без проблем і це лише на Тачці, а в таксі розцінки в 2 рази й так вищі. PS На Новий Рік лише посадка була 40грн.

Розписав такий собі бізнес план для тих, хто каже що немає роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, steelk сказал:

+- так, 500$ чистого (мається на увазі за мінусом витрат на пальне, але не рахуючи амортизації). Зазвичай катаючись по місту співвідношення прибуток до витрат на пальне співпадає 1:4, тобто якщо проїхали 100км, то в кармані буде 400-500грн, а отже при витраті на пальне на 100км= 100грн і чистого 300-400грн*30днів =9000-12000грн, а 100км по місту зазвичай достатньо близько 5годин, а уявіть якщо  хочаб працювати робочий день 10годин....то й до близько 1000$ , або на свята Новий Рік 100$ за вечір з 21-23 і з 2 до 6 ранку без проблем і це лише на Тачці, а в таксі розцінки в 2 рази й так вищі. PS На Новий Рік лише посадка була 40грн.

Розписав такий собі бізнес план для тих, хто каже що немає роботи.

 

Якби все було б так просто, всі, хто має своє авто, були б таксьорами (при умові, що не мають іншу більш оплачувану роботу).

І да, звідки 100 км = 100 грн?  Наскільки знаю, бензинові автівки беруть по місту від 8 л в середньому, а це зараз від 200 грн, якщо на газу - від 10-12 л газу плюс літр бензину на прогріви, а це в сумі від 150 грн/100 км, якщо дизель, то в середньому від 6-7 літрів на сотку, а це від 150 грн/100 км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, steelk сказано:

прибуток до витрат на пальне співпадає 1:4, тобто якщо проїхали 100км, то в кармані буде 400-500грн, а отже при витраті на пальне на 100км= 100грн і чистого 300-400грн*30днів =9000-12000грн, а 100км по місту зазвичай достатньо близько 5годин, а уявіть якщо  хочаб працювати робочий день 10годин....то й до близько 1000$ , або на свята Новий Рік 100$ за вечір з 21-23 і з 2 до 6 ранку без проблем і це лише на Тачці, а в таксі розцінки в 2 рази й так вищі. PS На Новий Рік лише посадка була 40грн.

Розписав такий собі бізнес план для тих, хто каже що немає роботи.

Фантазер, казки писати не пробували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, steelk сказано:

Розписав такий собі бізнес план для тих, хто каже що немає роботи.

Фантазер, не інакше.

Ті, хто працюють зі службами "морячки" "гайдуки" "ще_там_хтось"

Мають сплачувати щомісяця немалу суму за послуги. А це і місце, і диспетчер,і рація із проплаченим ефіром (частотою) і т.д.

І з твоїх умовних 500 у.о. - лишиться ( в кращому випадку), ледь 250.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, steelk сказал:

+- так, 500$ чистого (мається на увазі за мінусом витрат на пальне, але не рахуючи амортизації). Зазвичай катаючись по місту співвідношення прибуток до витрат на пальне співпадає 1:4, тобто якщо проїхали 100км, то в кармані буде 400-500грн, а отже при витраті на пальне на 100км= 100грн і чистого 300-400грн*30днів =9000-12000грн, а 100км по місту зазвичай достатньо близько 5годин, а уявіть якщо  хочаб працювати робочий день 10годин....то й до близько 1000$ , або на свята Новий Рік 100$ за вечір з 21-23 і з 2 до 6 ранку без проблем і це лише на Тачці, а в таксі розцінки в 2 рази й так вищі. PS На Новий Рік лише посадка була 40грн.

Розписав такий собі бізнес план для тих, хто каже що немає роботи.

1 грн км давно немає

і я не думаю,що таксист може мати закази в режимі нон-стоп 

може й все так,як ви пишете-але я не вірю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас від З. вокзалу до Експрес Там-Таму 63 грн. з лічильником , в Києві від З.вокзалу до заводу "Дарниця" 130 грн., точно не знаю, але Києвом їхати десь разів у 4-6+ більше. Висновок: луцькі таксисти охуєвші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, SunSeth сказано:

У нас від З. вокзалу до Експрес Там-Таму 63 грн. з лічильником , в Києві від З.вокзалу до заводу "Дарниця" 130 грн., точно не знаю, але Києвом їхати десь разів у 4-6+ більше. Висновок: луцькі таксисти охуєвші.

ЧАсто їжджу РАГС-Вишків. Розброс в ціні до 15 гривень. раз 50, інший 65. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Якби все було б так просто, всі, хто має своє авто, були б таксьорами (при умові, що не мають іншу більш оплачувану роботу).

І да, звідки 100 км = 100 грн?  Наскільки знаю, бензинові автівки беруть по місту від 8 л в середньому, а це зараз від 200 грн, якщо на газу - від 10-12 л газу плюс літр бензину на прогріви, а це в сумі від 150 грн/100 км, якщо дизель, то в середньому від 6-7 літрів на сотку, а це від 150 грн/100 км.

 Юріч, от чого коли тобі кажеш "A", то ти відразу "Б"?? І якби все було так просто, то б всі були маляками, рихтовщиками, витрат  ж ще менше... але ж чомусь ні, половина елементарно не вміють да і не хочуть спілкуватись чемно з клієнтами, навіть під шафе, інші їздять на авто з витратою 8-10л бензину чи то дизелю і тому це не вигідно, ще багато хто жаліють своє авто, до того ж не всі захочуть на ніч кудись їхати, не всі знають вулиці і орієнтуються в місті.....це багато факторів, не все так просто.

   Щодо розходу, то це дійсно приблизні показники, так як в середньому на 100грн проїзджаю від 75-90км по місту, по трасі 90-100км. Прогріви, заради цікавості заправив на 100грн = 3.6л А92 і вирішив побачити скільки вистачить на прогріви і доїзди до заправки коли закінчувавсь газ (так як завжди заправляв на 100грн і замірював дистанцію), так от кінечний результат дистанції був ~700км (вже точно не пам'ятаю) це на 3,6л і це зима!PS правда коли заміряв так, то останній раз закінчивсь газ, подумав...ну ще на бензині доїду до заправки і відразу як я це подумав закінчивсь бензин:ohmy:, добре, що дотягнули до заправки 500м (На Винниченка був), після того так не заміряю:D

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, steelk сказал:

 Юріч, от чого коли тобі кажеш "A", то ти відразу "Б"?? І якби все було так просто, то б всі були маляками, рихтовщиками, витрат  ж ще менше... але ж чомусь ні, половина елементарно не вміють да і не хочуть спілкуватись чемно з клієнтами, навіть під шафе, інші їздять на авто з витратою 8-10л бензину чи то дизелю і тому це не вигідно, ще багато хто жаліють своє авто, до того ж не всі захочуть на ніч кудись їхати, не всі знають вулиці і орієнтуються в місті.....це багато факторів, не все так просто.

   Щодо розходу, то це дійсно приблизні показники, так як в середньому на 100грн проїзджаю від 75-90км по місту, по трасі 90-100км. Прогріви, заради цікавості заправив на 100грн = 3.6л А92 і вирішив побачити скільки вистачить на прогріви і доїзди до заправки коли закінчувавсь газ (так як завжди заправляв на 100грн і замірював дистанцію), так от кінечний результат дистанції був ~700км (вже точно не пам'ятаю) це на 3,6л і це зима!PS правда коли заміряв так, то останній раз закінчивсь газ, подумав...ну ще на бензині доїду до заправки і відразу як я це подумав закінчивсь бензин:ohmy:, добре, що дотягнули до заправки 500м (На Винниченка був), після того так не заміряю:D

 

 

 

Ну тут багато з чим згоден. Тільки от не варто було переходити на "маляки, рихтовщики". Я ж твою професію не принижував, я навпаки говорив, що якби все було так просто, то всі б ломанулись в таксисти. А там да, і п'яні клієнти, і ночами мерзнути, і авто шкода, і клієнтів не завжди є, і т.д. А на рахунок моєї професії - так для свого діла там треба більше вкласти (і матеріально, і розумово, бо якщо будеш гнати халяву, до тебе ніхто не приїде), ніж просто купити авто і таксувати.

І на рахунок твоїх розрахунків по паливу. Ти оперуєш суто своїми розрахунками, а далеко не у всіх є газ в авто, і далеко не у всіх авто бере навіть 10 літрів бензину по місту, є й 12-15 літрів.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Юріч сказано:

 

Ну тут багато з чим згоден. Тільки от не варто було переходити на "маляки, рихтовщики". Я ж твою професію не принижував, я навпаки говорив, що якби все було так просто, то всі б ломанулись в таксисти. А там да, і п'яні клієнти, і ночами мерзнути, і авто шкода, і клієнтів не завжди є, і т.д. А на рахунок моєї професії - так для свого діла там треба більше вкласти (і матеріально, і розумово, бо якщо будеш гнати халяву, до тебе ніхто не приїде), ніж просто купити авто і таксувати.

І на рахунок твоїх розрахунків по паливу. Ти оперуєш суто своїми розрахунками, а далеко не у всіх є газ в авто, і далеко не у всіх авто бере навіть 10 літрів бензину по місту, є й 12-15 літрів.  

от я ж про те, не у всіх є газ, не всі хочуть, не всі можуть і т.д. але не можна відразу казати, що це все не правда і так не буває.

Твою професію ніяк не хотів принизити,  навпаки рахую що будь яка професія достойна і вигідна, якщо вона по душі і підійти до неї з розумом. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, steelk сказал:

але не можна відразу казати, що це все не правда і так не буває.

 

Де я таке казав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

 

Якби все було б так просто, всі, хто має своє авто, були б таксьорами (при умові, що не мають іншу більш оплачувану роботу).

і інші хто сумнівається: kroha,  Zheny@, bormotuha

Я вам навів розрахунки, розказав приклад з досвіду, а вони мені - "НЕ ПРАВДА!", 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, steelk сказал:

Я вам навів розрахунки, розказав приклад з досвіду, а вони мені - "НЕ ПРАВДА!", 

 

 

Ну це ж вони, а не я)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да таксисти стільки бабок закалачують ну нфіг, класна робота, особливо вечором стільки інтелектуального народу під синім флагом стільки тобі нарозказують та начудять в авто.

плюс пальне у нас копійки коштує, про запчастини я взагалі мовчу, не робота, а пєсня :)

 

Якщо серйозно, то наші люди деякі вміють рахувати чуже бабло і не так як його треба рахувати, наприклад дивляться продала людина товару 100 одиниць по 100 гривень, ото накосив бабла аж 10000 гривень, тільки ніхто не враховує витрати, і що чистого прибутка може бути 100-200 гривень, якщо порахувати всі попандоси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, kroha сказал:

а хто нам заважає її підняти?

Спочатку, треба анексувати Сибір з її природніми запасами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спартак Короткевич

22 год · 
 

А знаете ли вы, что люди, получающие пособие по безработице и параллельно работающие без оформления - тоже против барыг. И те матери-одиночки, которые специально не расписываются с отцами детей, чтоб получать пособие от государства - так же. И очень против барыг предприниматели, которые не оформляют сотрудников. И крайне не удовлетворены властью те, кто считает, что оформлять ФОП, занимаясь частным предпринимательством, совершенно необязательно. Ведь нужно же и домик достроить, и машинку прикупить, а потом деток выучить, а затем - на старость отложить... И все они очень хотят реформ. Ну, как реформ, в основном они хотят, чтоб сидели все, у кого денег больше, чем у них. Ведь те - настоящие барыги, не то что они. Они же не воруют и не обманывают. Они просто крутятся. Как же иначе. Все на Майдан!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Частина правди в його словах є, але реально вже тошнить від цих клонованих порохоблогєрів, таке враження, що пише одна людина під різними акаунтами. Примітно, що як правило, у них населення сволочі і суки, а вони такі д'Артаньяни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, SunSeth сказано:

Частина правди в його словах є, але реально вже тошнить від цих клонованих порохоблогєрів, таке враження, що пише одна людина під різними акаунтами. Примітно, що як правило, у них населення сволочі і суки, а вони такі д'Артаньяни.

Гнила маніпуляція. А не правда.
від хорошого життя люди так роблять...
Так і бачу що мамашкі поголовно не йдуть заміж щоб мати тисячу від держави....))
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MACCEN сказано:

да таксисти стільки бабок закалачують ну нфіг, класна робота, особливо вечором стільки інтелектуального народу під синім флагом стільки тобі нарозказують та начудять в авто.

плюс пальне у нас копійки коштує, про запчастини я взагалі мовчу, не робота, а пєсня :)

 

Якщо серйозно, то наші люди деякі вміють рахувати чуже бабло і не так як його треба рахувати, наприклад дивляться продала людина товару 100 одиниць по 100 гривень, ото накосив бабла аж 10000 гривень, тільки ніхто не враховує витрати, і що чистого прибутка може бути 100-200 гривень, якщо порахувати всі попандоси.

Так від тебе (родич), чи сам ти якось займавсь чи займаєшся перевезенням, на білому бусі тиму Мовано їздив, в мінус собі мабуть? то ще і оплату чекав місяцями, добродушна людина...не вигідно, але ж щось робити треба, бо посадять за туніяцтво:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.02.2018 в 08:51, steelk сказал:

Виїзджав якого вечора по ТАЧКУвати (програма така на смартфоні, звертаюсь до  natalka), так як з Львівської до Відродження зазвичай їздять 50-60грн, а якщо на аву "Сіськи", чи ще якісь елементи гарного жіночого тіла поставити, то й за 30грн їздунів вистачає).

ну все сходиться, бо Ви "тачкуєте" а не таксуєте, тому й розцінки нижчі.

Про "тачку" знаю, але то не моє (принаймні коли їдеш одна, ще й пізно ввечері). А "сіські" чи ще якісь елементи :D на аву - то взагалі... А потім їдеш з тим "збоченцем" що майже за безплатно везе і не  знаєш що в нього в голові і що від нього чекати. Нє, дякую. З таким самим успіхом можна відразу на дорогу виходити і автостопити  в час ночі )

22 часа назад, steelk сказал:

...але треба мати бажання, і менше кого слухати, що це не вигідно...

нікому не розказуйте. Тут більшість не слідкує за тенденціями і живе старими стереотипами. Ну і не хай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, natalka) сказано:

ну все сходиться, бо Ви "тачкуєте" а не таксуєте, тому й розцінки нижчі.

Про "тачку" знаю, але то не моє (принаймні коли їдеш одна, ще й пізно ввечері). А "сіські" чи ще якісь елементи :D на аву - то взагалі... А потім їдеш з тим "збоченцем" що майже за безплатно везе і не  знаєш що в нього в голові і що від нього чекати. Нє, дякую. З таким самим успіхом можна відразу на дорогу виходити і автостопити  в час ночі )

нікому не розказуйте. Тут більшість не слідкує за тенденціями і живе старими стереотипами. Ну і не хай.

Зараз багато недобросовісних водіїв.... маршруток, таксі, тачки...., але в тачці є рейтинг і увімкнувши в програмі торг при заявці можна самому вибирати водія і авто, вказувати навіть щоб з дитячим кріслом приїхав (в таксі так можна?) дивлячись рейтинг ви хоча б уявляєте, що він адекватний і  не буде його собі псувати, тим більше у вас є вся інформація, номер авто, колір, марка, а в таксі хто ближче/погодивсь - той приїхав і незрозуміло яке авто і водій може бути. Таксі зараз всі інформаційні служби в них відповідальності "0" перед пасажирами.

PS Послухавши, як вони по рації спілкуються, то враження що всі  з місць обмеження волі вчора повернулись.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В таксі людина зареєстрована документально, тому її знайти легше і адекватність там теж присутня в більшості.

А в тачці рейтинг? (можна за енну кількість бабок накрутити рейтинг без проблем - технічно це реально).

Я визивав тачку аж в Колки, приїзало два хлопця по років 20, але якось внушили мені довіру, бо бачив що адекватні - але було стрьомно бо одне діло їдеш сам то особливо якось пофігу, а от коли дитина та жінка, і людина взагалі мало знайома якась з інтернету - то не пустив би саму жінку сервісом таким користуватись нехай там вона переплатить але я буду спокійний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, MACCEN сказал:

В таксі людина зареєстрована документально, тому її знайти легше і адекватність там теж присутня в більшості.

А в тачці рейтинг? (можна за енну кількість бабок накрутити рейтинг без проблем - технічно це реально).

Я визивав тачку аж в Колки, приїзало два хлопця по років 20, але якось внушили мені довіру, бо бачив що адекватні - але було стрьомно бо одне діло їдеш сам то особливо якось пофігу, а от коли дитина та жінка, і людина взагалі мало знайома якась з інтернету - то не пустив би саму жінку сервісом таким користуватись нехай там вона переплатить але я буду спокійний.

не погоджуся ,в таксі ще ті кадри попадаються

нещодавно в Києві викликали через службу (хоча в Луцьку я надаю перевагу все таки Тачці), я ще й подумала щось довго ми по місту їдемо

хлопці теж помітили не зовсім адекватну поведінку водія ,почали питати як давно таксує,коли спав востаннє

ну і трохи поіздили по районі кругами ... поки не сказали йому про це ...

реально було страшно ,я і пропонувала викликати інше таксі ,час був - ну правда той довіз,але ми вже по картам самі маршрут контролювали....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, kroha сказал:

не погоджуся ,в таксі ще ті кадри попадаються

нещодавно в Києві викликали через службу (хоча в Луцьку я надаю перевагу все таки Тачці), я ще й подумала щось довго ми по місту їдемо

хлопці теж помітили не зовсім адекватну поведінку водія ,почали питати як давно таксує,коли спав востаннє

ну і трохи поіздили по районі кругами ... поки не сказали йому про це ...

реально було страшно ,я і пропонувала викликати інше таксі ,час був - ну правда той довіз,але ми вже по картам самі маршрут контролювали....

 

Так то в Києві. Викликайте Морячок і будете мати щастя. Там і за технічним станом авто слідкують і за зовнішнім виглядом водіїв, не те що адвекватністю. За недотримання штрафи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...