Перейти до змісту

95% таксистів працюють нелегально, - Держслужба з питань транспорту


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

19 хвилин тому, natalka) сказано:

Але нічого, скоро в нас в Луцьку з таксі все буде добре. Ніякі бляхи і нелегали не складуть конкуренцію теслам :D

Читали недавно новину ? Син Пащенка заявив про створення нового таксі в Луцьку

Новину канєшно вже "відредагували". В початковому варіанті, в статті писалось про те що вони не будуть брати гроші у батьків (бо скільки вже ж можна), а будуть брати кредити б банку. Надихнув на цю ідею сина Пащенка Ілон Маск і його тесли. Все б нічого, тільки дітям по 14-15 років :) Але хтось сумнівається що таксі таки буде? Батько вже анонсує/піарить майбутній бренд.

Альтернативна бізнес ідея - бігом треба відкривати СТО по обслуговуванню  тесл )

А хто сказав що Тесла? Думаю Нісан Ліф. В Харкові їздять ліфи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 78
  • Створено
  • Остання відповідь
34 минуты назад, natalka) сказал:

а все закономірно.

Люди "просєкли тему". Якщо можна авто на бляхах ввозити і не платити податки, то чому не можна таксувати без сплати податків? 

Безнаказанність породжує анархію.

І головне, що при бажанні ж можна це все припинити...

Всі пішли онлайн. Ніхто не бачить оф.адрес гаражів, таксопарків і т.д. Смс-ки сумнівний доказ, шашечки - зйомні, машина - не моя і все...

Зараз більшість купує авто за 2-3 тис.євро, і хоче на таксі за 2-3 місяці "відбити" цю машину і заробити.

Попит породжує пропозицію... Поки користувачі будуть користуватись, пропозиція завжди буде.

Люди просєкли тєму ,бо в Америці чи Європі де доходи і купівельна спроможність вище машина коштує адекватних грошей ,нормальне авто можна взяти за 4000 $

можна й дешевше

в Штатах на неі можна заробити за місяць-два при сильному бажанні

А чому бідніший українець має платити за неі 10 000 $ ?

бо держава встановлює неадекватні умови 

і чи має право верхівка звинувачувати в цьому людей,коли сама масово що можна виводить в офшори і втікає від оподаткування за допомогою різних схем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, yu2007 сказано:

А шо такоє?

Чоловік просто представився хто він і як до нього звертатися :smile3:

 

 

Залізобетонний доказ.

А от в Луценка на депозитах не було 25 мільйонів. Довелося вигадувати, що гроші на Сейшели син подарував (а він в нього успішний підприємець, ага).

 

І чого б це за Ахмєтова згадувати? Він такий самий пізнесмен, як і Порошенко. Теж певно на депозитах мільйони тримає. Заробив, молодець. А раз не сидить - значить немає за що.

 

а ахметов основний показник для таких крох

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, kroha сказал:

бо в Америці чи Європі де доходи і купівельна спроможність вище машина коштує адекватних грошей ,нормальне авто можна взяти за 4000 $

Так тому там і авто дешевші, бо купівельна спроможність вища.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, volks сказал:

Так тому там і авто дешевші, бо купівельна спроможність вища.

З плюс -мінус однакового доходу в кількості одиниць американець платить 4000, а украінець 108 000 одиниць своіх грошей

а якщо авто у нас таке ж 10 000 - то 270 000 одиниць за стару машину 2000 року

це адекватні ціни?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Dima4s сказал:

Сама попробувала "відбити" те авто за 2-3 тисячі евро за 2-3 місяці? Раз так розбираєшся в заробітках таксистів.

Я не пробувала. Але якщо щось на форумі пишу - то завжди маю на це підстави. Тобто, це не моє власне припущення, а реальні факти.

Маю декілька знайомих таксистів, які вихваляються що "без проблем", особливо не напрягаючись за день/добу 1000 грн. мають. Може й обманюють, але навіщо ;) ?

Сама недавно їхала Львівська - Відродження (авто таксі - рено меган)  - 100 грн. При таких розцінках - цілком реально. Розрахунки можна зробити.

Може Ви пробували, але в Вас не вийшло? - тому Ви так обізнані? Але ж комусь і в Польщі на заробітках хрєново, а комусь дуже добре. Комусь в Луцьку зп велику платять, а комусь - ні. Все відносно. Скільки людей - стільки думок. Раз на раз випадає.

16 минут назад, kroha сказал:

Люди просєкли тєму ,бо в Америці чи Європі де доходи і купівельна спроможність вище машина коштує адекватних грошей ,нормальне авто можна взяти за 4000 $

ну ми в цій темі не про вартість авто ведемо бесіду, і справедливість податків, а про нелегальних таксистів. Це трошки інше.

На рахунок податків в Європі (бо про Америку не знаю), давно вже хочу написати дещо, але інформація потребує підтвердження, а не це потрібно час. А просто так "розкидатись словами" не звикла. Все не доходять руки. 

23 минуты назад, Gendruk сказал:

А хто сказав що Тесла? Думаю Нісан Ліф. В Харкові їздять ліфи.

Там в статті писало, ще в першій версії. Там ще було що надихнув на ідею Ілон Маск і його tesl-и. А по факту - хто ж його знає що буде. Але хотілося б з теслами :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі вчора Держслужба праці говорила,що кожен 3 украінець працює в тіні -і вони будуть з цим боротися 

так що таксисти не останні,за кого візьмуться 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, kroha сказал:

це адекватні ціни?

Ну якщо купують, то значить адекватні. То ж є авторинок. Ціна формується на основі попиту і пропозиції. І там ніхто нікого не змушує купувати по завищених цінах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, volks сказано:

Ну якщо купують, то значить адекватні. То ж є авторинок. Ціна формується на основі попиту і пропозиції. І там ніхто нікого не змушує купувати по завищених цінах.

Податки не є складником ринкових відносин, вони швидше встановлюють мінімальну вартість. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sergkots сказал:

Податки не є складником ринкових відносин

Є досить таки вагомим регулючим фактором. Але у випадку ціни на бу авто є дуже багато інших чинників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, volks сказал:

Ну якщо купують, то значить адекватні. То ж є авторинок. Ціна формується на основі попиту і пропозиції. І там ніхто нікого не змушує купувати по завищених цінах.

Так-так,такі адекватні ціни що масово люди пересідають на машини з єврономерами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, kroha сказал:

Так-так,такі адекватні ціни що масово люди пересідають на машини з єврономерами

Якби ніхто по таких цінах не купував, то і ціни падали б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, volks сказал:

Якби ніхто по таких цінах не купував, то і ціни падали б.

А ви вважаєте,що ціни не впали?

я бачу,що опустилися -але все одно вони високі порівняно з цивілізованим світом через великі апетити держави

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, kroha сказал:

А ви вважаєте,що ціни не впали?

я бачу,що опустилися -але все одно вони високі порівняно з цивілізованим світом через великі апетити держави

А до чого тут апетити держави до тих авто, що вже в Україні. Це апетити виключно продавців автомобілів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Получається, що люди завжди погані (як і в даному випадку), а бюрократи - хороші :(
І це стосується не тільки таксистів, а й маршрутчиків, МАФів і т.д.

 

Може щось тут не так? :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, volks сказал:

А до чого тут апетити держави до тих авто, що вже в Україні. Це апетити виключно продавців автомобілів.

Бо дехто купував авто за кордоном і розмитнював

Не знаю як зараз, а раніше в такій нелюбій всім Росіі новий автомобіль в салоні коштував дешевше як у нас

а деякі моделі виходило вигідніше купити там і розмитнити 

Ну все,на носі вихідні ;) 

час для себе та сім‘ї

Було приємно зі всіма поговорити 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, kroha сказал:

Не знаю як зараз, а раніше в такій нелюбій всім Росіі новий автомобіль в салоні коштував дешевше як у нас

В 1.5 рази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, kroha сказано:

Не знаю як зараз, а раніше в такій нелюбій всім Росіі новий автомобіль в салоні коштував дешевше як у нас

Так само і зараз, і не дивно - шкоди, кіа, рено, мерседес, бмв - вже давно збирають у рашці, і будують нові заводи, і пох на ті санкції - двигуни до деяких моделей збирають у рашці і відправляють у Європу!!! 

P.S. А везти з рашки тепер не вигідно - спецмито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Bliksss сказал:

Так само і зараз, і не дивно - шкоди, кіа, рено, мерседес, бмв - вже давно збирають у рашці, і будують нові заводи, і пох на ті санкції - двигуни до деяких моделей збирають у рашці і відправляють у Європу!!! 

P.S. А везти з рашки тепер не вигідно - спецмито.

А чому вони не збираються у нас? 

Я пам‘ятаю ще після Помаранчевоі на піднесенні Форд хотів зайти в Україну,думаєте дали?

ага 

А оці новини ,нещодавні,коли Європа виділила кошти для реконструкціі чи на розвиток державних кордонів і тепер забирає назад ... 

згадуються слова Ірени Карпи,що вийшли в друці в 2005 році:

«Кожен уже змучився встидатися за свою батьківщину»

вже йде другий десяток,а до сих пір актуально...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, natalka) сказано:

Сама недавно їхала Львівська - Відродження (авто таксі - рено меган)  - 100 грн. При таких розцінках - цілком реально. Розрахунки можна зробити.

Може Ви пробували, але в Вас не вийшло? - тому Ви так обізнані?

Виїзджав якого вечора по ТАЧКУвати (програма така на смартфоні, звертаюсь до  natalka), так як з Львівської до Відродження зазвичай їздять 50-60грн, а якщо на аву "Сіськи", чи ще якісь елементи гарного жіночого тіла поставити, то й за 30грн їздунів вистачає).

От, до чого я веду... це за вечір прокатавши 250км по місту можна 1000грн і більше  заробити, це в звичайний день, а на свята й більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

250 за вечір по місту? За ніч повірю, за вечір якось мало віриться.

Товариш теж таксує на тачці, після роботи і години до 12ої, то наїжає 100-150 км прицьому деколи виїжає у найблищі до Луцька села, не завжди але буває. 

250 км мабуть і парашутка за цілий день по гравіку від і до не наїздить по місту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, kroha сказано:

А чому вони не збираються у нас? 

Це запитання явно не до мене, а до того хто на майдані обіцяв одне, а в реалі.... самі знаєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, kroha сказал:

А чому вони не збираються у нас? 

В Росії - значно більша купівельна спроможність населення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Ha3aP сказано:

250 за вечір по місту? За ніч повірю, за вечір якось мало віриться.

Товариш теж таксує на тачці, після роботи і години до 12ої, то наїжає 100-150 км прицьому деколи виїжає у найблищі до Луцька села, не завжди але буває. 

250 км мабуть і парашутка за цілий день по гравіку від і до не наїздить по місту.

вечір в кожного різне поняття, в одного з 16 до 20год, і в правда, так як зазвичай пізно лягаю спати вечір в мене з 16год і до початку глибокої ночі (коли лягаю спати) 3год ночі. Проте якось зайшов в програму в 8 ранку, так побачив, що  в цей час навіть більше заявок,  до того ж, вдень майже немає конкуренції- більшість водіїв працюють на основних роботах. 

На якому він авто їздить? Можливо він переберає поїздками і за 25-35грн не їздить, хоча саме такі заявки найбільш вигідні, бо час і  відстань поїздки мінімальна, але двері за вечір так набрязкають, що готовий :angry2:виходити з авто і сам їх закривати :D.

500$ за місяць для таксі взагалі не проблема, але треба мати бажання, і менше кого слухати, що це не вигідно, а якщо купити PL, LT, то взагалі канфетка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cherman сказал:

В Росії - значно більша купівельна спроможність населення.

а хто нам заважає її підняти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...