Перейти до змісту

95% таксистів працюють нелегально, - Держслужба з питань транспорту


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

Перевірки протягом минулого року показали, що майже 95% таксистів здійснюють перевезення без оформлення відповідних дозволів

Про це заявив голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк, передає Укрінформ.

У 2017 році профільна служба здійснила низку загальнодержавних заходів з виявлення перевізників, які надають послуги з перевезення пасажирів без оформлення відповідних документів.

“Я неодноразово вже говорив, і знову звертаюся до суспільства, бізнесу, що, на нашу думку, поза межами правового поля на ринку таксі працюють близько 95% перевізників", -  заявив Ноняк.

Він додав, що є низка законопроектів, які врегулюють цей ринок і дадуть змогу побачити, як тільки ринок таксі легалізується, почнуть сплачуватися податки, а таксомоторні організації, диспетчерські центри будуть нести відповідальність.

  • У січні активісти нарахували 26 номерів маршруток, що нелегально перевозять столичних пасажирів. 

https://espreso.tv/news/2018/02/22/95_taksystiv_pracyuyut_nelegalno_derzhsluzhba_z_pytan_transportu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 78
  • Створено
  • Остання відповідь

самі винні

податки мають бути адекватні до рівня доходів/витрат таксиста

щоб він міг їх оплатити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, kroha сказано:

самі винні

податки мають бути адекватні до рівня доходів/витрат таксиста

щоб він міг їх оплатити

а адекватні то скільки? і які доходи має таксист в місяць? 

так, щоб знати чи може він безболісно побудувати хатинку овер 100 квадратів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, rl72 сказал:

а адекватні то скільки? і які доходи має таксист в місяць? 

так, щоб знати чи може він безболісно побудувати хатинку овер 100 квадратів

не хочу довго писати,напишу коротко

коли щодня публікуються пачками матеріали з доказами,як різноманітні державні мужі розкрадають гроші

і триває це десятиліттями  і кінця-краю не видно

і на скільки я памятаю державні мужі не можуть по закону мати власний бізнес ,а дехто Інкогніто став на цю стежину в 1998 році

і де ж у нього  взялося 500 тисяч доларів на Мальдіви в 2018?

і коли на кожному кроці таксист бачить оце все , і думає : а чому я маю бути законослухняним,якщо ті що пишуть ці закони самі часто податки не платять і за комуналку борги мають і живуть значно краще рівня своїх офіційних доходів

а у таксиста доходи значно менші і він так само людина,дай думає хоч в Єгипет полечу за 500 баксів зимою

а податки ... хто їх платить,ті податки?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 minutes ago, kroha said:

податки мають бути адекватні до рівня доходів/витрат

 

2 minutes ago, kroha said:

а чому я маю бути законослухняним,якщо ті що пишуть ці закони самі часто податки не платять

то так і треба писати, що питання не в адекватності податків, а у солідарному "а шо, я гірший чи дурніший"

щодо статті, то гадаю журналісти або ж посадовець переплутали кількість перевізників з кількістю перевезень, тобто легальних перевізників точно більше 5%, а от те що більшість перевезень приховується, то вже ближче до реальності.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Revolver сказал:

 

то так і треба писати, що питання не в адекватності податків, а у солідарному "а шо, я гірший чи дурніший"

щодо статті, то гадаю журналісти або ж посадовець переплутали кількість перевізників з кількістю перевезень, тобто легальних перевізників точно більше 5%, а от те що більшість перевезень приховується, то вже ближче до реальності.

 

я знаю одне,я плачу податки з 2008 року

і знаю людей,які продають те саме і податки не платять

для мене це мінус,для держави це мінус  - а для людини плюс

у нас податки не адекватні стали з оцією владою , докази цьому я не маю наміру озвучувати на загал але факт такий є

так само як і не адекватні ціни на комунальні послуги згідно рівню доходів

просто всякі там депутати і тому подібні дуже відрізані від реального життя простого украінця

от хай би іздили на ланосах,лікувалися виключно в Украіні ,а діти вчилися  в наших школах - то певно було б інакше все у нас

а так ... дуже відрізані від життя простого украінця ,а гроші своі знають і вміють перевести в офшори чи інші безподаткові раї

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 minutes ago, kroha said:

податки не адекватні стали з оцією владою

окрім двох пунктів згоден,

40 minutes ago, kroha said:

не адекватні ціни на комунальні послуги згідно рівню доходів

ціни на комуналку у великій мірі повинні визначатись ринковою вартістю (інша річ наш дикий ринок)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, kroha сказал:

 

у нас податки не адекватні стали з оцією владою

А що ж так сильно змінилось в оподаткуванні малого бізнесу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, volks сказал:

А що ж так сильно змінилось в оподаткуванні малого бізнесу?

перепрошую,я наводити факти не буду

у нас не настільки вільна краіна,щоб про деякі речі говорити відкрито і в голос

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, kroha сказал:

перепрошую,я наводити факти не буду

у нас не настільки вільна краіна,щоб про деякі речі говорити відкрито і в голос

А з яких пір відсоткові ставки стали державною таємницею?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, volks сказал:

А з яких пір відсоткові ставки стали державною таємницею?

я не про відсоткові ставки

а про те ,що суми податків збільшуються в той час,коли населення  і підприємства заробляють менше

і фактично доходи зменшуються

питання: як вони мають платити постійно більше податків,більше за продукти,більше за комуналку,більше за бензин,більше за все решта,якщо доходи зменшуються?

правильно,шукають як платити менше чи не платити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, kroha сказал:

коли населення  і підприємства заробляють менше

А статистика каже, що середня зп виросла більш ніж вдвічі при нинішній владі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, volks сказал:

А статистика каже, що середня зп виро

в гривнях і мінімальна виросла

а купівельна спроможність?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, kroha сказал:

в гривнях і мінімальна виросла

а купівельна спроможність?

 

Впала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, halcogen сказал:

Ціни виросли, значить дохід продавців виріс

ви помиляєтеся

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, kroha сказано:

не хочу довго писати,напишу коротко

коли щодня публікуються пачками матеріали з доказами,як різноманітні державні мужі розкрадають гроші

і триває це десятиліттями  і кінця-краю не видно

і на скільки я памятаю державні мужі не можуть по закону мати власний бізнес ,а дехто Інкогніто став на цю стежину в 1998 році

і де ж у нього  взялося 500 тисяч доларів на Мальдіви в 2018?

і коли на кожному кроці таксист бачить оце все , і думає : а чому я маю бути законослухняним,якщо ті що пишуть ці закони самі часто податки не платять і за комуналку борги мають і живуть значно краще рівня своїх офіційних доходів

а у таксиста доходи значно менші і він так само людина,дай думає хоч в Єгипет полечу за 500 баксів зимою

а податки ... хто їх платить,ті податки?

 

 

а ще ахметов не сидить.

в принципі дальше вести дискусію немає про що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше законів - більше хаосу :unsure:

 

Може варто скасувати зайві, тоді таксистам буде легше їздити по ліцензії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, rl72 сказал:

а ще ахметов не сидить.

так він і не сидить. Думаєш простіше всіх податки заставити платити, ніж ахметова посадити ? Й поки весь (чи більшість) *командний состав* не сяде, аргументи, щоб простий люд стимулювати платити податки, навряд чи знайдутся. Навпаки (ви податки починайте платити, а ахметова посадять, потім, колись, може, *еслі захочєш*) не буде точно.

10 минут назад, rl72 сказал:

в принципі дальше вести дискусію немає про що

та да

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, kroha сказано:

самі винні

податки мають бути адекватні до рівня доходів/витрат таксиста

щоб він міг їх оплатити

 

Щойно, MANJAK11 сказано:

так він і не сидить. Думаєш простіше всіх податки заставити платити, ніж ахметова посадити ? Й поки весь (чи більшість) *командний состав* не сяде, аргументи, щоб простий люд стимулювати платити податки, навряд чи знайдутся. Навпаки (ви податки починайте платити, а ахметова посадять, потім, колись, може, *еслі захочєш*) не буде точно.

та да

 

а тепер скажи при чому тут мальдіви/ахметов/чиновники і т.д.

якщо йде мова про співвідношення податків таксиста до його доходів?

невже 1800 грн. в місяць це занадто неадекватно до доходів, які дозволяють будувати будинок на 100кв.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, rl72 сказал:

невже 1800 грн. в місяць це занадто неадекватно

я не знаю

11 минут назад, rl72 сказал:

дозволяють будувати будинок на 100кв

ууу, це таке розмите поняття, починаючи від часу будівництва, закінчуючи загальною вартістю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, kroha сказано:

 Інкогніто став на цю стежину в 1998 році

і де ж у нього  взялося 500 тисяч доларів на Мальдіви в 2018?

 

офіційно в банках на депозитах овер $25млн.

тепер ідем сюди 

один раз набираєм 8 цифр і нажимаєм "розрахувати"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Dima4s said:

модераторів всіх сліпота взяла?

А шо такоє?

Чоловік просто представився хто він і як до нього звертатися :smile3:

 

1 hour ago, rl72 said:

 

офіційно в банках на депозитах овер $25млн.

тепер ідем сюди 

один раз набираєм 8 цифр і нажимаєм "розрахувати"

 

Залізобетонний доказ.

А от в Луценка на депозитах не було 25 мільйонів. Довелося вигадувати, що гроші на Сейшели син подарував (а він в нього успішний підприємець, ага).

 

І чого б це за Ахмєтова згадувати? Він такий самий пізнесмен, як і Порошенко. Теж певно на депозитах мільйони тримає. Заробив, молодець. А раз не сидить - значить немає за що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, seolutsk сказал:
Перевірки протягом минулого року показали, що майже 95% таксистів здійснюють перевезення без оформлення відповідних дозволів

а все закономірно.

Люди "просєкли тему". Якщо можна авто на бляхах ввозити і не платити податки, то чому не можна таксувати без сплати податків? 

Безнаказанність породжує анархію.

І головне, що при бажанні ж можна це все припинити...

Всі пішли онлайн. Ніхто не бачить оф.адрес гаражів, таксопарків і т.д. Смс-ки сумнівний доказ, шашечки - зйомні, машина - не моя і все...

Зараз більшість купує авто за 2-3 тис.євро, і хоче на таксі за 2-3 місяці "відбити" цю машину і заробити.

Попит породжує пропозицію... Поки користувачі будуть користуватись, пропозиція завжди буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але нічого, скоро в нас в Луцьку з таксі все буде добре. Ніякі бляхи і нелегали не складуть конкуренцію теслам :D

Читали недавно новину ? Син Пащенка заявив про створення нового таксі в Луцьку

Новину канєшно вже "відредагували". В початковому варіанті, в статті писалось про те що вони не будуть брати гроші у батьків (бо скільки вже ж можна), а будуть брати кредити б банку. Надихнув на цю ідею сина Пащенка Ілон Маск і його тесли. Все б нічого, тільки дітям по 14-15 років :) Але хтось сумнівається що таксі таки буде? Батько вже анонсує/піарить майбутній бренд.

Альтернативна бізнес ідея - бігом треба відкривати СТО по обслуговуванню  тесл )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, natalka) сказано:

Зараз більшість купує авто за 2-3 тис.євро, і хоче на таксі за 2-3 місяці "відбити" цю машину і заробити.

Сама попробувала "відбити" те авто за 2-3 тисячі евро за 2-3 місяці? Раз так розбираєшся в заробітках таксистів.

В одного знавця таксисти будинки по 100м2 будують розчерком пера.. в іншої штуками евро розкидаються...
Оце ж живуть таксисти! Краще всіх.

І от від хорошого життя податки не платять...
Смішно читати всю цю фігню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...