Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

https://m.facebook.com/derevyanko.yuriy/

Еще один кандидат. 

Пиарится на бляхах ( висит на рассмотрении 10%растаможка), интересный вариант, но не проходной.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

От тащусь від глорів Йулі, Чєсть-полковніка і МістераЗе!

Якби з такою енергією, як ви мінуси ставите (гляньте на мою репутацію, то мені до дупи ) ви виробляли електрику, то дитячий будинок би вже освітлили б, а можливо і обігріли, якщо з електрокотлом)

Саме смішне, що я щодного разу не агітував за будь-якого кандидата! Просто викладав деякі матеріали...

Худєю від упоротих... ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 31.01.2019 в 21:16, Volyniaka сказал:

Двулікий" навіть за ту хню мінуса втулив. От же ж фанат "косатої"! Аж горджусь такими! ;)

 

3 часа назад, Volyniaka сказал:

Якби з такою енергією, як ви мінуси ставите (гляньте на мою репутацію, то мені до дупи ) ви виробляли електрику

 

Три мінуса всього від Дуала - у відповідь два коментаря про "мені мінуси до дупи". Ну ну)). Аж якісь глори в множині вважаються))). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуал же майже ніколи не аргументує щось.

Просто мінусить, так гаденько.

Як кіт шкодливий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене 3 варіанти: 

1. Політтехнологи Пєті - дибіли.

2. Політтехнологи Пєті вважають людей дибілами.

3. Хтось вирішив потролити Пєтю.

 

20190203_090203.jpg

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніть увагу, на бордах Петі жодної інформації про замовника, тираж і друкарню. В Луцьку з подачі Опори вже оштрафували всіх кандидатів за аналогічне порушення, крім Петі. Совпадєніє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це стосується Передвиборчої агітації, якщо матеріал містить її явні ознаки- то підпадає під дію закону.

Там пише не Порошенко(кандидат в президенти),а блок Порошенка.

Спочатку треба розібратись по суті,а потім вже гівно метати.

В нас же аби репетувати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Nokian сказано:

Це стосується Передвиборчої агітації, якщо матеріал містить її явні ознаки- то підпадає під дію закону.

Там пише не Порошенко(кандидат в президенти),а блок Порошенка.

 

Воно то так, але прихована реклама Петруся працює...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, bormotuha сказано:

Воно то так, але прихована реклама Петруся працює...

Працює? Ну саме від цієї, вибачте, блюнути хотілось як побачив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, Nokian said:

Це стосується Передвиборчої агітації, якщо матеріал містить її явні ознаки- то підпадає під дію закону.

Там пише не Порошенко(кандидат в президенти),а блок Порошенка.

Спочатку треба розібратись по суті,а потім вже гівно метати.

В нас же аби репетувати.

 

Ой який ти правильний, але головне, що розібрався :D знаєш анекдот про божу росу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, Nokian said:

Це стосується Передвиборчої агітації, якщо матеріал містить її явні ознаки- то підпадає під дію закону.

Там пише не Порошенко(кандидат в президенти),а блок Порошенка.

Спочатку треба розібратись по суті,а потім вже гівно метати.

В нас же аби репетувати.

 

А на бордах "армія, мова, віра" пише Петро Порошенко. Підпадають ці борди під дію закону? Адже агітація дозволена з моменту подачі документів до цвк. То виходить, що Порошенко грубо порушував закон?

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любий кандидат може розміщати таку приховану рекламу,от тільки в них вона працювати не буде.

Бо вони лише мандять та критикують діючу владу.

Як не крути це так і є.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Агітація, це коли сказано- голсуй за мене, або в разі обрання ,,знижу ціни ,,  і тд.

Тобто людина рекламує Себе.

А мова,армія ,віра- це рекламують мову ,армію та віру.

В першу чергу не для себе,а для держави найкраз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, Nokian сказал:

Це стосується Передвиборчої агітації, якщо матеріал містить її явні ознаки- то підпадає під дію закону.

Там пише не Порошенко(кандидат в президенти),а блок Порошенка.

Спочатку треба розібратись по суті,а потім вже гівно метати.

В нас же аби репетувати.

 

Ну тоді поясни чому оштрафували за цей сітілайт, спеціаліст по гівну? Друзям усе, ворогам закон?

26.12.2019_News_Volyn_Zajava-6.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповідь вам одна-Мандіти,це не при владі бути.

Як і наводити документи, а не просто волати. Адекватні люди визнають свої промахи.

Скільки не ставте мені мінусів, в роті вам від того солодше не стане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, halcogen сказано:

За чий кошт мова, армія та віра? Президенту краще підійшов би лозунг - президент слуга народу, але він про це забув. Але де ж там, Мальдіви )))

В мене я п'ятеро слуг,які завше зі мною, слухають лише мене, і абсолютно не залежать від того,хто при владі.

Ну а тим, в кого таких слуг нема,або вони з ними не дружать- то їм таки дійсно потрібен президент слуга.

Скоро ще якийсь придурок кине гасло- президент,раб натовпу.

Знайде широкий відгук, в кого образи дитячі на всіх і вся ніяк не пройдуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже 74. Список охочих стати президентом зростає

Спойлер

У неділю, 3 лютого, документи в ЦВК подав представник політичної партії Сила людей, колишній журналіст Дмитро Гнап.
Неділя, 3 лютого, останній день, коли Центральна виборча комісія приймає заяви від потенційних кандидатів на посаду президента.

Представники ЦВК з прийому документів зазначають, що вранці в неділю не спостерігалося великого потоку охочих зареєструватися кандидатом.

Так, з 9:00 ранку до 13:00 заяви про висунення в Центрвиборчком подали тільки три людини.

"Станом на 2 лютого було подано 71 заяву. Сьогодні документи подали ще три потенційні кандидати. Станом на 13:00 заяви в ЦВК подали 74 людини", - повідомив спікер ЦВК Костянтин Хівренко.

Варто зазначити, що ЦВК вже відмовив 22 особам в реєстрації кандидатами в президенти.

Сьогодні в ЦВК подав документи представник політичної партії Сила людей Дмитро Гнап.

Також 2 лютого в ЦВК подав документи представник екс-нардепа від Партії регіонів Володимира Олійника, який після Революції Гідності виїхав в РФ і заснував там Комітет порятунку України.

І де у світі ще таке є? Більша половини "технічні"! А на призвища подивитись - жах! Приїздять до виборців на  Land Rover-ах та Land Cruiser -ах, бабулькам та іншим про покращення розповідають і обіцяють... мабуть для себе! Прірва яка у статках!!! Це ж знущання! То про який розвиток, зміни, реформи... можна казати? Допоки таке буде - буде Україна у низах по всіх життєвих показниках! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То всьо фігня, хлопаки, але треба все-таки щось вирішувати. Мене ось мама при кожній зустрічі питає, за кого голосувати. А я і не знаю, що ввдповісти, бо мого варіанту в бюлетені не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.02.2019 at 13:31, volks сказано:

Пртчиною може бути те, що всі інші вже за стільки років підзадовбали.

Алілуя,

Зе не "такой, он ждьот трамвая"?

 

 

 

P.S. і як хтось вже казав, голосувати за Зеленського при живому Поплавському то  святотатство

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

То всьо фігня, хлопаки, але треба все-таки щось вирішувати. Мене ось мама при кожній зустрічі питає, за кого голосувати. А я і не знаю, що ввдповісти, бо мого варіанту в бюлетені не буде.

Добре шо мама не питає йдеш ти в кандидати чи ні !?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, Ha3aP сказал:

Добре шо мама не питає йдеш ти в кандидати чи ні !?

В смислі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zevs_Isver сказал:

Алілуя,

Зе не "такой, он ждьот трамвая"?

 

 

 

P.S. і як хтось вже казав, голосувати за Зеленського при живому Поплавському то  святотатство

Поплавский-вакарчук зарегались?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

В смислі?

То сарказм на тему зеленського йдеш/не йдеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...