Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

23 minutes ago, Nokian said:

А сьогодні хто є міністром економіки України?

 

Quote

Уже після того, як він залишив посаду стало відомо про його зловживання щодо рефінансування окремих банків. До моменту звільнення Кубіва у червні 2014 року, НБУ роздав банкам понад 101 млрд грн. З них 30 млрд грн отримав Ощадбанк, решта – комерційні банки. Зокрема, кожна п’ята гривня пішла в ПриватБанк, а кожна десята – в Дельта Банк. 

Степана Кубіва звинувачували, що, володіючи конфіденційною інформацією про вимогу МВФ «відпустити» гривню, він розповів про це давньому знайомому власнику Дельта Банку Миколі Лагуну та ще кільком банкірам. Кубів запропонував їм взяти понад 4 млрд грн кредиту рефінансування від Нацбанку під 12,61% річних. Оскільки очікувалося швидке падіння гривні, банкіри отримали унікальну можливість отримати надприбутки. У Генпрокуратурі говорять, що за цю інформацію Кубів зажадав 25% від офіційного обсягу рефінансування. Банки отримали від НБУ мільярди і пустили їх на покупку долара. Це призвело до того, що курс всього за кілька тижнів зріс майже на 50% і досягнув позначки в 12 грн за $1.

Генпрокуратура в розподілі рефінансування вбачає ознаки зловживання службовим становищем і корупції. Нині ведеться слідство.

 

Quote

Однак це все політичну кар’єру Степану Івановичу не зіпсувало. На парламентських виборах 2014 року він знову пройшов до Верховної Ради. Цього разу від Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Президент навіть призначив його своїм представником в парламенті.

14 квітня 2016 року Верховна Рада призначила новий склад Кабінету Міністрів. Кубів обійняв посаду першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
4 минуты назад, Nokian сказал:

А хто буде міністром економіки, якщо президентом оберуть Зе?

Кошовий :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, Nokian said:

А хто буде міністром економіки, якщо президентом оберуть Зе?

 

Як варіант, можна запропонувати цю посаду Петру Олексійовичу. Думаю, той не відмовиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, WebTraveller сказано:

Кошовий :huh:

Непоганий вибір - 

https://youtu.be/RIk0DfdyP5A

https://youtu.be/X1pVaW1ySm0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Nokian сказано:

Одна надія на Ляшка.

Та там і так всі пєрєдасти ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 minutes ago, Nokian said:

Кабмін клоунів?

 

А хіба не ти сам писав, що в першому турі голосуватимеш за клоуна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Одна надія на Ляшка.

я от думаю )))) може то дурачка Нокіана включити, зробити козью морду й спитати : а де то й коли я казав, що за Ляшка голосувати буду ? :) :) Цікаво, полізе рити чи ні ? :) :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, halcogen сказано:

До речі, кого військові підтримують? Що там чути?

Волинські «кіборги» повертають свої нагороди після з'їзду «Батьківщини»

Цитувати

Волинські «кіборги» відмовляються від нагород через те, що Юлію Тимошенко нещодавно назвали «політичним кіборгом». Військові заявили, що «не хочуть бути в одному ряді з Тимошенко». 

Нагороди «кіборгам» підписав голова Всеукраїнської спілки учасників бойових дій «Побратими України» Микола Миньо, - пише Район.Луцьк.

Зазначимо, що під час з'їзду партії «Батьківщина» боєць 80-ї бригади Микола Миньо зі сцени заявив: «Ми вас підтримуємо, ви наш президент і верховний головнокомандувач». Також один військовий зі сцени прочитав вірша, у якому назвав Юлію Тимошенко «єдиним політичним кіборгом України».

Офіцер 80-ої десантно-штурмової бригади Вадим Ваврищук розповів, що дев’ять волинських кіборгів здали свої нагороди. А ініціатором такого вчинку став Юрій Оксенюк. Нагороди віддали голові Володимир-Волинської спілки учасників АТО Юрію Степанюку. А він має передати їх першому заступнику «Побратимів України».

«Ми здали ті нагороди, які були підписані головою «Побратимів України» Миколою Миньо, який разом із Юлією Тимошенко виступав на сцені під час з’їзду. Ініціатором цього став наш бойовий побратим Юрій Оксенюк», – розповідає атовець.

...

Адже останнім часом слово «кіборг» стало трохи «зашкварним». Ми хочемо розмежувати ці дві катерогії. Ми не одобряємо те, що Юлю назвали «кіборгом». І ми не хочемо бути «юліними кіборгами», – розповів Вадим Ваврищук.

Також він зауважив, що вони в жодному разі не цураються того, що вони – «кіборги». Однак, вони не хочуть бути учасниками політичних ігор.

«Вчора ми зібрали наших волинських людей, які були в самому ДАПі. Справжніх «кіборгів». І зараз ми не цураємось того, де ми були, і ким ми є. Ми протестуємо проти того, щоб Тимошенко ставили з нами в один ряд», – додав волинський кіборг.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, halcogen сказано:

Я хоч надіюся, що після перемоги ЮВТ військові не будуть робити збройного перевороту. А нагороди вони дарма здали.

Виборчий список «БПП «Солідарність» до Волинської обласної ради - дивись номер 7 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, halcogen сказано:

Я хоч надіюся, що після перемоги ЮВТ військові не будуть робити збройного перевороту. А нагороди вони дарма здали.

та вони при януковичі перевороту не робили 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, halcogen сказал:

Я хоч надіюся, що після перемоги ЮВТ військові не будуть робити збройного перевороту. А нагороди вони дарма здали.

Государственные награды или значки  «Побратимів України»? Закарпатские киборги тоже с Миньо не согласны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про паркетного офіцера:

 

У нещодавньому інтерв'ю виданню "Гордон" генеральний прокурор Юрій Луценко розповів, що Анатолій Гриценко у 2014 році відмовився від пропозиції очолити Міністерство оборони або Генштаб ЗСУ. На питання про те, чи бачить він можливим президентом Анатолія Гриценка, Луценко відзначив:

"Ні, не бачу. Я вважаю, що людина, яка на моїх очах відмовилася обійняти посаду міністра оборони, начальника Генштабу або керівника інших силових структур після перемоги Порошенка, не може претендувати на те, щоб стати верховним головнокомандувачем".

На уточнення, чи справді Юрій Луценко був очевидцем відмови, генпрокурор відповів ствердно: "Так точно".

Сам Гриценко у коментарі BBC News Україна факт такої зустрічі за участі Луценка заперечує: "Ми з ним не зустрічалися і таких пропозицій мені не надходило". А щодо ідеї очолити Генштаб, Гриценко назвав її "нереалістичною":

"Начальник Генштабу - це старший військовий начальник, головнокомандувач військових сил. Людина, яка володіє питаннями тактики і стратегії, знає взаємодію всіх видів збройних сил, вміє планувати операції. Я не хочу надувати щоки - я цього не вмію. Я не командував корпусами чи арміями", - пояснив пан Гриценко.

В грудні Міхеїл Саакашвілі розповідав, що в 2013 році під час Революції Гідності на його очах Анатолій Гриценко відмовився від пропозиції очолити самооборону Майдану, а потім зник на декілька днів. Сааакашвілі різко розкритикував Анатолія Гриценка за відсутність рішучості та нездатність протистояти небезпечним викликам, що постали перед Україно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важко втриматись щоб не вставити свої 5 копійок,  от часом дивишся на весь цей срач і думаєш, а навіщо мені взагалі йти на ті вибори, таке враження, що порядних людей серед кандидатів нема. Але згадую картинку де написано, що молодь не йде на вибори, а вони (старші жінки) підуть.

Я не можу прогнозувати який президент буде з Зеленського, я не знаю, що очікувати від Коломойського, але іноді хочеться за нього проголосувати тільки тому, що всі староперді політики на нього вз'їлися, хочеться щоб всралися ті хто погрожують наслідками від неправильного голосування вчителям, бюджетникам і т.д.

До речі хтось знає де дають 1000 грн. за Порошенка? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому, якщо новий то заразу Зеленський? Цікаво, хто і що має проти Садового? Жодного компромату, і те, що можна йому закинути не знаю. Просвітіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, kuper11 сказано:

Жодного компромату, і те, що можна йому закинути не знаю. Просвітіть

не дуже копали, тому і нема...

 

а що там зі "Львіським сміттям"? далі мандрує Україною?

 

p.s. є відомі франшизи "Львівський Штрудель", "Львівський Шоколад"...... і...... "Львівське Сміття"

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

не дуже копали, тому і нема...

 

а що там зі "Львіським сміттям"? далі мандрує Україною?

 

Коли Львів просив про допомогу у вивезенні сміття, хто допоміг?  Продвохкінцева більшість у Луцьку, що сказала? З Вусенко воювали. Чия вказівка була по владній вертикалі не допомагати? Хто руку дружби подав?  Але ж земля кругла... а потім після львівського сміття з'явилась мова про Луцький сморід. Не забули?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

 

 

Та і на похорон до Романюка хто ще приїхав з обласних міських голів? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...