Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

На злодієві , на Дуалі, шапка горить.

Так мінуси ставить.

Цікаво, скільки він їх всього вже поставив?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Колись в рекламі МММ  був такий ролик 

,,Я адінокая женщіна і нікаму нє вєрю.,,

І тут же несла свої грошики Мавроді.

 

4 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

це та ж сама маніпуляція, тоді то було основне, а зараз рєзко стало другорядне. Хоча особисто з тебе я не дивуюсь, ти мені вживу продемонстрував цей метод маніпуляції колись ))))

Може ти вже зрозумієш,  розводять ВСІ і ВСІХ

але ДЕХТО ведеться ПОСТІЙНО.

Що йому заважає визнати свої промахи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко перестала бути кандидатом в президенти з найбільшим рейтингом .

Про це повідомляє "Репортер" на "Прямому" з посиланням на дані трьох соціологічних досліджень.

До другого туру виборів виходять Володимир Зеленський та Петро Порошенко.

Рейтинг Зеленського пояснюється тим, що він заявив про кандидування першого січня і розпочав активну передвиборчу кампанію.

Петро Порошенко кампанію лише починає. Його рейтинг протягом останніх місяців поступово зростає. Багато громадських та політичних діячів підтримали Порошенка після того, як він заявив про своє кандидування.

Соціологи називають Зеленського не самостійною політичною фігурою, а серйозними політико-бізнесовим проектом олігарха Ігоря Коломойського. На їх думку, Коломойський використовує зеленського, щоб уникнути відповідальності за розграбування "ПриватБанку".

За результатами соціологічного дослідження "Україна напередодні президентських виборів 2019" Socis, рейтинг кандидатів виглядає так:

reyting.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, Volyniaka said:

Соціологи називають Зеленського не самостійною політичною фігурою, а серйозними політико-бізнесовим проектом олігарха Ігоря Коломойського. На їх думку, Коломойський використовує зеленського, щоб уникнути відповідальності за розграбування "ПриватБанку".

 

В той же час британські соціологи називають Порошенка не самостійною політичною фігурою, а серйозними політико-бізнесовим проектом масонорептилоїдів. На їх думку, Ротшильди використовують порошенка, щоб уникнути відповідальності за розграбування золотовалютних резервів України у 2014/15 роках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, romanc сказано:

Интересно, новая власть отдаст Порошенко под суд по традиции?

Ну ви як добрий день! Як він сам себе зможе посадити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, polsno сказано:

Навіть блазні інколи говорять розумні речі ;)

відпрацьовуєш? ;)ну-ну :0024:

Правда, блазень ти, та й то слабенький. А він - успішний продюсер і розумний мужик. І я так бачу - майбутній президент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 minutes ago, sergkots said:

А яка команда у Зеленського? З ким він йде у політику?

 

крепкі дніпровські господарники))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість соціологічних опитувань свідчать на користь кандидата від "Батьківщини" Юлії Тимошенко, однак найбільші українські букмекерські контори не поспішають віддавати їй беззаперечну перемогу.
Зокрема, за версією букмекерської компанії "Фаворит", станом на 31 січня головним претендентом на перемогу 31 березня є чинний президент Петро Порошенко – коефіцієнт на його перемогу складає 1,90. На другому місці – Юлія Тимошенко з коефіцієнтом 2,35, замикає трійку шоумен Володимир Зеленський – 4,70. Значно нижчі шанси у екс-міністра оборони Анатолія Гриценка (15,00), нардепів Юрія Бойка (20,00), Олега Ляшка (50,00), Олександра Вілкула (150) та мера Львова, лідера "Самопомочі" Андрія Садового (200). При цьому найімовірнішою парою в другому турі компанія вважає Порошенко-Тимошенко – ймовірність цього протистояння оцінюється з коефіцієнтом 1,42.
 

1104913_6009533.jpg?201901121922

 

Більше прогнозів ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, jack74 сказано:

відпрацьовуєш? ;)ну-ну :0024:

Правда, блазень ти, та й то слабенький. А він - успішний продюсер і розумний мужик. І я так бачу - майбутній президент.

Чому ми сама бідна країна Європи?

Бо в нас дорослі мужики сприймають пародію за дійсність.

Не всі, але відсотків 10 точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

пародію за дійсність.

ну то ти вже не розмазуй, ти вже чітко кажи, кого ти за пародію мав на увазі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Чому ми сама бідна країна Європи?

Бо в нас дорослі мужики сприймають пародію за дійсність.

Не всі, але відсотків 10 точно.

Я навіть не знаю, з чого я буду більше реготати, якщо Зеленський стане президентом. З того скільки гівноїдів серед українців, чи з того що Тимошенко пролетить утретє :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, polsno сказано:

, якщо Зеленський стане президентом. З того скільки гівноїдів серед українців,

ти людей, котрі проголосують за Зеленського, назвав гівноїдами? Я вірно тебе зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, jack74 сказал:

ти людей, котрі проголосують за Зеленського, назвав гівноїдами? Я вірно тебе зрозумів?

А це такий прикол у певних груп "людей" - хто не з нами, той проти нас - ну і далі йдуть мати, образи і т.д. Але це тільки на форумах, бо коли по життю зустрічаєшь таких "людей", то мати і образи чомусь припиняються і взагалі затихають. Одним словом, достойні сини покоління ЗНО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

ти людей, котрі проголосують за Зеленського, назвав гівноїдами? Я вірно тебе зрозумів?

причиною віддати свій голос за Зеленського, окрім повного перетворення головного мозку на гуано від постійного впливу новоросського ТБ

може бути тільки дуже важке матеріальне становище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

причиною віддати свій голос за Зеленського, окрім повного перетворення головного мозку на гуано від постійного впливу новоросського ТБ

може бути тільки дуже важке матеріальне становище

Пртчиною може бути те, що всі інші вже за стільки років підзадовбали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так а в Зе професія така - п$3даболити. Тому нічого нового кращого від нього очікувати теж не варто. Це так, в двох словах якщо не заглиблюватись в його зв'язки.

 

P.S. От кому б повірив, так це Кузьмі. Але на жаль...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, volks сказано:

Пртчиною може бути те, що всі інші вже за стільки років підзадовбали.

порох вже при владі від 2004 року, як тут не задовбати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Alex S сказано:

Та ну який президент з блазня.Ну дійсно.Так, кіноактори ,люди мистецтва ,та військові ветерани мають місце в вищій політиці США .АЛЕ! ВСІ ВОНИ проходять довжелезний шлях в політиці починаючи з депутатиків містечок, через губернаторів штатів, та конгресменів.Зєлєньський клоун ,який поняття не має у управлінні державою ,тим паче в стані війни.Як на мене ,то він може стати президентом, якщо ним в росіі стане Галустян.Обидва ніфіга корисного ні на йоту не зроблять, зате хоч посміємося досхочу.

а з інших з досвідом багато толку було? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, rabzy сказано:

 

P.S. От кому б повірив, так це Кузьмі. Але на жаль...

Я теж:)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Alex S сказано:

Один Кучма був відомий в Дніпрі промисловик та керівник.То він з всіх тих  матняків що були та є був самим толковим.

А то нічого, що за Кучми основні підприємства за копійки позабирали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Alex S сказал:

Хто з них і скільки був на місцях маю на увазі хоча б головою міськоі ради і де?Хто з рядових людей про них і як довго знав?

А як же вікфьодорич. Все-таки з області починав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...