Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

31 минуту назад, kuper11 сказал:

Коли Львів просив про допомогу у вивезенні сміття, хто допоміг?  

Це залишиться на їх совісті. А виникнення такої ситуації на совісті львівської влади. Можна було б спихнути на папередників, якби Садовий не був би при владі вже третій термін. 

Я вже мовчу про те, що можна було хоча б його сортувати перед катанням Україною. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Є знайомі львів'яни, які, м'яко кажучи, не в захваті від Садового.

Багато самопіару, а за три каденції проблему сміття так і не вирішив.

Для себе викреслив цього кандидата, коли він здав Вілкулу Кривий Ріг :(

 

Стаття писалась у 2016 р.

 

Андрей Садовый планирует свою будущую президентскую кампанию (хоть и делает вид, что нет) и понимает, что без союзников в восточной Украине успех невозможен. Голосов родного города, прилегающих областей и любителей Львова по выходным будет недостаточно. Такой опытный политик не мог не понимать, что замена Милобога на Семенченко станет настоящим подарком штабу Вилкула. Сохранив хорошие отношения с кланом "хозяина Кривбасса" Андрей Иванович вполне может рассчитывать на ответный реверанс через пару лет. Даже если бы Семен Семенченко или кто-либо другой и победил бы в городе, им бы не удалось, скорее всего, так умело мобилизовать электорат под Садового. А вот Вилкул-старший обеспечивать явку и мотивировать криворожан умеет - еще раз доказано 27 марта. Тем более, что оглушительной победой в первом туре Вилкул, при активной помощи конкурентов, надолго (может быть, даже навсегда, с учетом преклонного возраста) снял вопросы о своей легитимности в городе. Теперь он не какой-то фальсификатор времен Януковича, а победитель честных выборов и ценный партнер столичных политиков. И раз он гарантировано будет работать и распоряжаться ресурсами 600-тысячного города, то ссориться с ним теперь уже не имеет никакого смысла.

https://news.liga.net/politics/articles/samopomoshch_vilkula_chto_pokazali_povtornye_vybory_v_krivom_roge

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Zevs_Isver said:

не дуже копали, тому і нема...

 

а що там зі "Львіським сміттям"? далі мандрує Україною?

 

p.s. є відомі франшизи "Львівський Штрудель", "Львівський Шоколад"...... і...... "Львівське Сміття"

 

 

29 minutes ago, volks said:

Це залишиться на їх совісті. А виникнення такої ситуації на совісті львівської влади. Можна було б спихнути на папередників, якби Садовий не був би при владі вже третій термін. 

Я вже мовчу про те, що можна було хоча б його сортувати перед катанням Україною. 

Назвіть мені хоч одну сміттєсортувальну лінію яка нормально працює в нас в державі. Про сміттєпереробні заводи я мовчу, бо їх просто немає. 

Не забувайте, що проблема сміття - це не тільки проблема Львова, це проблема всіх наших регіонів. Просто у Львові загинули перші люди.

Тому на рахунок цього я не був би таким однозначним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, yucore сказал:

 

Назвіть мені хоч одну сміттєсортувальну лінію яка нормально працює в нас в державі. Про сміттєпереробні заводи я мовчу, бо їх просто немає. 

Не забувайте, що проблема сміття - це не тільки проблема Львова, це проблема всіх наших регіонів. Просто у Львові загинули перші люди.

Тому на рахунок цього я не був би таким однозначним

То хто в цьому винен? Не міська влада?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, volks said:

То хто в цьому винен? Не міська влада?

Міська влада теж. Але я веду до того, що ніхто не намагається вирішити цю проблему. Коли стається сміттєвий коллапс, а він таки колись станеться, це вже буде далеко не проблема одного регіону. Але якщо вигідно дивитися на дане питання під таким кутом - будь ласка :) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Садовий не зміг побороти питання з сміттям, куди вже йому пхатись у президенти. Це реально смішно як на мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, Zevs_Isver said:

p.s. То не ми, воно саме

 

Якраз таки ви. Ви - всі ті, хто голосував за чинних можновладців різних рівнів і їх попередників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Якраз таки ви. Ви - всі ті, хто голосував за чинних можновладців різних рівнів і їх попередників.

 я про сміття....

 

я за Яроша голосував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, MACCEN сказано:

Садовий не зміг побороти питання з сміттям, куди вже йому пхатись у президенти. Це реально смішно як на мене.

Садовий не зміг, бо полігони раптово відмовлялись приймати сміття. Садовий передав проблему облдержадміністрації - всі раптом вирішили, що треба приймати. В цьому випадку не все так однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Nokian сказано:

А ви білі та пухнасті?

так ми ж не президенти не висуваємося...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, Ромко сказал:

Садовий не зміг, бо полігони раптово відмовлялись приймати сміття.

А до того 10 років, хто заважав? Ющенко з Яником?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@volks , до того такої критичної проблеми не було. Все що згадаю, так це жителі Грибович час від часу блокували дорогу на звалище, вибивали собі щось, якийсь ремонт садочку чи щось схоже, і йшли по домах вирощувати городину на продаж до Львова. Не думаю що ситуація принципово відрізнялась від ситуації на решті полігонів України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, Ромко сказал:

до того такої критичної проблеми не було

А в нас ніколи критичної проблеми нема. Поки декілька складів не вибухне, ліфт не обірветься, декілька маршруток з людьми не розхерачаться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, Ромко сказал:

@volks , до того такої критичної проблеми не було. Все що згадаю, так це жителі Грибович час від часу блокували дорогу на звалище, вибивали собі щось, якийсь ремонт садочку чи щось схоже, і йшли по домах вирощувати городину на продаж до Львова. Не думаю що ситуація принципово відрізнялась від ситуації на решті полігонів України.

Ситуація там була критична вже більше десятка років. При Садовому подавали заявку на сортування і утилізацію сміття з переробкою у біогаз більше 40-ка інвесторів. Всіх бортанули. На звалищі чорні схеми. Сміттєвози не важать. наприклад заїзджає сміттєвоз привозить 2 тони сміття,а вписують в наряд 10тон. За прийом сміття платиться з бюджету міста. Різниця 8 тон йде на кармани. Таких машин за день сотні. Це мільйони гривень щомісяця. Садовий не дурік відмовитись від таких наварів. 
Зараз на депозитах пів мільярда гривень грошей громади лежить. Вже можна 10 заводів з переробки побудувати,але сміття продовжує гастролювати по Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не адвокат Садового і голосувати за нього навряд чи буду, але навколо того сміття насправді дуже багато роздували шуму і серед нього треба розбиратись, де правда, а де ні. Ось можете почитати про аліба... тьфу, Садового та 40 інвесторів, і хто з них що пропонував.

 

Стоcовно продовження подорожей сміття і грошей що лежать, поцікавтесь для початку про місце для заводу і як люди радісно і з відкритими обіймами всюди чекають з транспарантами і сприяють вже на цьому етапі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, Ромко сказал:

але навколо того сміття насправді дуже багато роздували шуму і серед нього треба розбиратись, де правда, а де ні. 

А що тут розбиратись. 3 терміни достатньо, щоб вирішити цю проблему, чи ще декілька треба? Щоб хоча б його сортувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, volks сказал:

3 терміни достатньо, щоб вирішити цю проблему, чи ще декілька треба?

Одне уточнення: коли тобі заважають впливові люди чи коли - не заважають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, zaHARE said:

Це мільйони гривень щомісяця. Садовий не дурік відмовитись від таких наварів. 

 

А не так давно ти писав, який садік молодець в порівнянні з нашим очільником. Мовляв, він вже достатньо собі нацарював і тепер розвиває Львів ударними темпами, не те що наш комсомолець.

 

Що там твої знайомі астролохи прогнозують на цей рік? Петя переможе? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вспоминайте эту картинку каждый раз, когда на Youtube вылазит реклама, в которой ЮВТ и Зе значительно опережают всех кандидатов.
( На КПДВ не рейтинги, а количество упоминаний в СМИ)

Ibigdan:
“Пять лет назад Тимошенко уже практически победила на выборах.
Причём, если верить социологам (ахаха), в 2014-м отрыв от Порошенко был ещё больше.
А потом что-то пошло не так, и Юля проиграла с треском, в первом туре.
Оказалось, что у нас пол страны порохоботов 1f642.png:)
И сколько ни вкатывай денег в соцопросы - правда побеждает”.

Роман Доник:
“Сначала, политтехнологи Тимошенко, использовали тему ветеранов и кибргов для поддержки самой Тимошенко, задействовав на съезде некоторое количество ветеранов. А после этого начали резко вбразывать тезисы, что все остальные ветераны и военнослужащие, не должны использовать форму и свою принадлежность к силовикам, в случае поддержки кого-либо из кандидатов.

По факту получится, что единственная, кого поддерживают люди в форме - ЮВТ. Не будьте такими наивными. Тимошенко уже заявляла о том, что призывает всех отказаться от наружной рекламы. И навешала билбордов по всей Украине.

Світлина від Дмитрий Чекалкин.
 
 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

Одне уточнення: коли тобі заважають впливові люди чи коли - не заважають?

А Президенту будуть набагато вплмвовіші заважати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, volks сказал:

А Президенту будуть набагато вплмвовіші заважати.

Тоді варто вже ставити питання Садовому, чому він досі не завершив АТО проти Путіна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, nickel сказал:

Тоді варто вже ставити питання Садовому, чому він досі не завершив АТО проти Путіна.

Не зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...