Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

В 02.10.2020 в 22:44, AgentSmith13 сказал:

...2) Фонтан - там хай і буде, але... Фонтани бувають РІЗНІ, і я категорично проти будівництва всякого "красіво" за шалені мільйони, поки, як МІНІМУМ не буде закуплено новий електротранспорт для міста.

Так взагалі-то тролейбуси і замовили, все так як Ви хочете.

Перші скоро вже заберуть https://www.volynnews.com/news/all/pokazaly-iak-zbyraiut-troleybusy-iaki-kursuvatymut-lutskom/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Волинська територіальна організація Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

В попередньому повідомленні я згадувала за Лапіна… Зараз теж доведеться. Тільки почну з його помічників в ВРУ:

-          Моклиця Юрій Володимирович

-          Ніколайчук Олександр Петрович

№2 і №6 в списках ЄС. Йдуть по стопам шефа, пробують попасти в депутати вже не перший раз. Прямо як медом намазано… Враховуючи що вони до цього часу є помічниками «простого хлопця» - довіри до них вже немає ніякої.

Моклицю – я хронічно не переношу, особливо після того як взнала що він після звільнення з міської ради «відсижувався» на фірмочці одного з олігархів…  І дуже частий гість на 12-му каналі  А Ніколайчук вже освоює тендерні процедури – поремонтував секундомір в лікарню )))

Номер 3 в списках - Яручик  Микола (ТОВ «Апельсин»)  – не менш цікавий персонаж. За його каденції, його дружина-журналістка (а колись Карамба писав що то я :D) дуже швидко стала підприємцем  (в тій самій сфері що і чоловік) і забезпечила комп’ютерною технікою державні установи Волині https://volynonline.com/divchyna-yiyi-batky-susid-ta-inshi-fopy-yak-deputat-luczkrady-vygraye-derzhzakupivli-na-pidstavnyh-osib-dokumenty/

І напевно чисто випадково в депутати хоче і бухгалтер ТОВ «Апельсин» - Панасюк Вікторія Олександрівна (№39 в списках)

Номер 5 Малютіна Валентина – колишній директор Луцьктепло, а тепер керівник одного з ОСББ. Не пам'ятаю, за що її поперли з Луцьктепло?

Номер 8 Лазука О.І. – нічого про нього не знаю, але його майбутній колега Яручик Микола, сказав що він довбойоб :ohmy: https://volyninfa.com.ua/news/2020/05/30/44994/

 

Номер 10 – Артем Запотоцький – людина реально постраждала за справедливість на майдані.  Зіпсував собі життя… дуже шкода, але коли в цій партії перші номера помічники Лапіна і «успішні» підприємці, то голосувати за таку партію я не буду.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішки про майбутнє:

Партія «За Майбутнє» належить Коломойському і це повинні знати всі українці! Кожне обличчя яке зараз закликає з білбордів та інтернет реклами підтримати партію «За майбутнє» вже продались олігарху за великі гроші вкрадені у народу! Саме ці люди присягають на вірність не українцям, а своєму хазяїну Коломойському, який планує запустити свої брудні лапи в кожний населений пункт України!
Лише розповсюджуючи інформацію по всій країні про всіх його посіпак ми з вами зможемо зупинити олігарха!
На Волині Коломойський давно контролює Палицю! Ігор Палиця - права рука Коломойського. Давно вивіз родину в Європу, а сам розповідає, що безвіз - це зло. Тобто, для Палиці кордони відкриті, а для простих українців - зась, потрібно сидіти вдома і не рипатись. Також на користь олігарха працюють і інші діючі нардепи:
⛔ Тарас Батенко. На словах - патріот України, на ділі - захищає Коломойського і розвертає курс країни в бік РФ. Регулярно бере компенсацію за оренду житла, хоча $90 тисяч на Audi Q7 для дружину все ж назбирав.
⛔ Антон Яценко. Людина-схема. Раніше були тендерні закупівлі, далі електронні майданчики, а зараз замахнувся на реєстрацію собак і котів. Все за гроші. Наші з вами. А ще плював на карантин, обідаючи в “закритих” ресторанах.
⛔ Олександр Герега. Доларовий мільярдер, літаки якого зустрічає сам президент. Сколотив статки не в останню чергу через вміння знайти спільну мову з будь-якою владою. Фігурант розслідувань про незаконний бізнес в Криму і незадекларовані вілли в Іспанії.
⛔ Ярослав Дубневич. Галицький король. Фігурант справи про незаконне збагачення, поки цю статтю не вбив суд. Підозрюваний у справі про заволодіння 93 млн грн Укрзалізниці.
⛔ Антон Поляков. Правковий терорист, який зі "слуг" втік в "За Майбутнє". Намагаючись вислужитись перед Коломойським, подав рекордні 6033 правки до антиколомойського закону.
⛔ Віктор Бондар. Срібний призер змагання серед слуг Коломойського. Подав 1911 правок до антиколомойського закону. Попри те, що останні 20+ років сидить у владних кабінетах, має неабиякі статки: колекція картин, ікон, антикварних годинників, будинок на 600 квадратів і понад мільйон доларів лише готівкою.
⛔ Анна Скороход. Представляє округ, де менти вбили 5-річного Кирила Тлявова і зґвалтували затриману прямо у відділку в Кагарлику. Підпису Скороход під постановою про відставку Авакова ми не знайшли. Це все, що потрібно знати про депутатку.
⛔ Анатолій Урбанський. Один з найбагатших депутатів: володіє біткойнами на сотні мільйонів гривень, а ще зберігає майже 20 млн грн готівкою. Задекларував Bentley, золоті годинники, прикраси з діамантами та картини. Але бере компенсацію за житло!
⛔ Ярослав Москаленко. Колишній регіонал. "Прославився" тим, що двома руками голосував за диктаторські закони 16 січня.
Якщо ви проти Коломойського і його слуги Палиці, проти того, щоб він зі своїми маріонетками отримав владу і ще дужче почав грабувати Україну, то є можливість їх зупинити! Долучайтесь до проекту «Серпом по рейтингу», який створений для того, щоб доносити правду українцям про всі брудні передвиборні схеми і обман!
Акцію започаткував та його керівник Віталій Шабунін - це люди, які послідовно здійснюють антикорупційну викривальну діяльність. Тут кожна ваша гривня допоможе поширити через інструменти Facebook правду про слуг Коломойського!
Тисніть на посилання, щоб перейти на сайт «Серпом по рейтингу» і долучайтесь до проекту та підтримуйте його фінансово. Разом ми зможемо зупинити олігархів! https://www.serpom.org.ua/faction/za-majbutnye/
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, natalka) сказал:

Моклицю – я хронічно не переношу, особливо після того як взнала що він після звільнення з міської ради «відсижувався» на фірмочці одного з олігархів…  І дуже частий гість на 12-му каналі

В олігарха є прізвище? Їх на всю область у нас цілих три - Мартиняк, Івахів і Палиця (чи когось забув?). Маю здогадку, що мова про Палицю, але чому не назвати , є якийсь страх?

1 час назад, natalka) сказал:

 А Ніколайчук вже освоює тендерні процедури – поремонтував секундомір в лікарню )))

В самих тендерах не бачу нічого поганого, скоріше навпаки. Чи Ніколайчук їх "по особливому" виграє?

1 час назад, natalka) сказал:

голосувати за таку партію я не буду.

А за яку будеш? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, toj_tu сказано:

Якщо ви проти Коломойського і його слуги Палиці,

тобто, всі інші - "білі та пухнасті"?

1 година тому, toj_tu сказано:

і долучайтесь до проекту та підтримуйте його фінансово.

з цього і потрібно починати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Bliksss сказал:

тобто, всі інші - "білі та пухнасті"?

Угу. Ангелочки з крилами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, toj_tu said:
На Волині Коломойський давно контролює Палицю! Ігор Палиця - права рука Коломойського. Давно вивіз родину в Європу, а сам розповідає, що безвіз - це зло. Тобто, для Палиці кордони відкриті, а для простих українців -

мм, я щось не розібрався. вони з Бубочкою чи проти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

мм, я щось не розібрався. вони з Бубочкою чи проти?

це звичайне явище

не складати всі яйця в одну корзину..

"алігатори" так завжди роблять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

В олігарха є прізвище? Їх на всю область у нас цілих три - Мартиняк, Івахів і Палиця (чи когось забув?). Маю здогадку

відповідь є в повідомленні

2 часа назад, nickel сказал:

...В самих тендерах не бачу нічого поганого, скоріше навпаки. Чи Ніколайчук їх "по особливому" виграє?

я теж не бачу, але уявляєте, наші "винахідливі" Лучани навчились і їх обходити ^_^

От наприклад https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-04-01-000002-b

Тендер оголошено 01 квітня, переможця обрано 01 квітня. Дата договору 31 березня. Як Ви думаєте чому інші учасники не прийняли участь в такому тендері?

от ще парочка:

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-04-01-000004-a

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-04-01-000005-a

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-04-18-000304-a

 

2 часа назад, nickel сказал:

...А за яку будеш? 

ми ще всіх не "обіср...ли", а вдруг я передумаю 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, natalka) сказал:

відповідь є в повідомленні

В чиєму, в твоєму чи моєму? Нє, краще напиши прізвище, а то я знову не зрозумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 minutes ago, nickel said:

В чиєму, в твоєму чи моєму? Нє, краще напиши прізвище, а то я знову не зрозумію.

Тут згадується про якесь ТОВ СПЕЦПРОЕКТ- СТАНДАРТ: 

https://www.chesno.org/politician/37151/

апд. Нагуглилось:

Spoiler

Подейкують, що саме команда «Континіуму» зробила вам протект у цьому. Чи співпрацюєте і спілкуєтесь з Степаном Івахівим і Денисом П’ятигорцем?

– З Денисом П’ятигорцем підтримуємо спілкування і бачимося, бо ми зараз практично в одному кабінеті працюємо. Зі Степаном Івахівим за весь час я бачився може двічі чи тричі. Але і це були ситуативні зустрічі, а не якийсь прийом. У нас дуже прагматичні відносини. Але, звичайно, ми співпрацюємо, тому що я сприймаю команду «Континіуму», як союзника у політичній роботі.

https://pershyj.com/p-yurii-moklitsya-rozpoviv-pro-propozitsiyi-ukropu-i-chomu-ne-vvazhaye-sebe-lyudinoyu-kontiniumu-22479

 

 

Юрко певно і уявити тоді не міг, що у 2020 закляті вороги об’єднаються в «Замайбах» (с) @paksivatova :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Zevs_Isver сказал:

мм, я щось не розібрався. вони з Бубочкою чи проти?

Вони не за і не проти - вони разом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, toj_tu said:

Вони не за і не проти - вони разом.

Зібрались Медведчук, Коломойський і Зеленський разом повечеряти. Медведчук піднімає чарку: «Ну, за життя». Коломойський: «Ну, за майбутнє». Зеленський: «Ну, за лохів».

І тут на вайбер приходить повідомлення від Петра Олексійовича: «Не зміг прийти, застудився. Але думками і душею я з вами!»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, що новий політичний проект Палиці та Коломойського — нова технологія олігарха для того, щоб продовжувати збагачуватися на українцях, не є новиною. Цікаво, а кого ця політсила веде на вибори? Знайомтеся, це Євгеній Ткачук, депутат Луцької міської ради. Відомий він перш за все тим, що його неодноразово ловили на хабарях.Ось лише декілька епізодів з біографії цього "бійця за народне щастя".— 22 лютого 2019 року Євгена Ткачука спіймали на хабарі. Він пропонував 1100 доларів хабаря інспектору управління Держпраці в області. Євген Ткачук провів ніч в ізоляторі тимчасового тримання, звідки його вранці 23 лютого забрали в прокуратуру, де і оголосили про підозру.— Відомо, що Євген Ткачук "мав долю" у так званій скандальній справі Рачкова. Зокрема, що у січні 2018 року зафіксували факт вимагання та одержання Рачковим другої частини від усієї суми неправомірної вигоди. Рачков одразу ж після зустрічі із заявником на автостоянці поблизу готелю «Україна» у Луцьку передав голові земельної комісії Євгену Ткачуку 5 000 доларів США в автомобілі останнього. Хабар давали, щоб Ткачук не перешкоджав та не створював перешкод у проведенні процедури узаконення збудованого житлового будинку та сприяння у зміні цільового призначення земельної ділянки.Як бачимо, на совість нації цей політик, м'яко кажучи, не тягне. То ж якщо ви думали віддати свій голос "За Майбутнє Палиці та Коломойського" двічі подумайте та подивіться КОГО вони ведуть у своїх списках. Ці люди точно не покращать ваше життя, а будуть займатися набиттям своїх кишень.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От читаю і офігіваю.

Всі такі філантропи і альтруїсти, аж підташнює!

 

От хтось з тих, що тут розказують, які погані олігархи / депутати і їхні помічники.  Хтось готовий працювати за ідею? Для людей!

Ідеєю сім'ю не нагодуєш! 

І можна подумати, що кожен кому будуть пропонувати суму з трьома, або й чотирма  нулями в $, скаже, "ні, я чесний, я буд безплатно робити, (або) мені вистачить державних 5000 грн!"

Не городіть пурги.  ВСІ ми працюємо за гроші. І ще я не знаю людини, як би відмовилася від грошей бо альтруїст!

Всі ці мутки / схеми / многоходовочки - це зрозуміло.  Але я впевнений, що кожен би робив те ж саме, за свою грошову / матеріальну винагороду.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

От читаю і офігіваю.

Всі такі філантропи і альтруїсти, аж підташнює!

 

От хтось з тих, що тут розказують, які погані олігархи / депутати і їхні помічники.  Хтось готовий працювати за ідею? Для людей!

Ідеєю сім'ю не нагодуєш! 

І можна подумати, що кожен кому будуть пропонувати суму з трьома, або й чотирма  нулями в $, скаже, "ні, я чесний, я буд безплатно робити, (або) мені вистачить державних 5000 грн!"

Не городіть пурги.  ВСІ ми працюємо за гроші. І ще я не знаю людини, як би відмовилася від грошей бо альтруїст!

Всі ці мутки / схеми / многоходовочки - це зрозуміло.  Але я впевнений, що кожен би робив те ж саме, за свою грошову / матеріальну винагороду.

 

 

та хай собі крадуть, але так, щоб країна жила нормально

а по фатку вони тягнуть останні соки, а народ бідує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Cherman сказано:

Не може такого бути, щоб в країні кралося і при цьому жилося нормально. 

 

думаєте в Європі не крадуть ? чи у Китаї ?

про США взагалі мовчу

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Zheny@ сказал:

Але я впевнений, що кожен би робив те ж саме, за свою грошову / матеріальну винагороду.

 

От тому так і живемо.

8 часов назад, flashmax сказал:

хай собі крадуть, але так, щоб країна жила нормально

О свідки секти "хайкрадуть, аби щось робили"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, Zheny@ сказал:

От читаю і офігіваю.

Всі такі філантропи і альтруїсти, аж підташнює!

 

От хтось з тих, що тут розказують, які погані олігархи / депутати і їхні помічники.  Хтось готовий працювати за ідею? Для людей!

Ідеєю сім'ю не нагодуєш! 

І можна подумати, що кожен кому будуть пропонувати суму з трьома, або й чотирма  нулями в $, скаже, "ні, я чесний, я буд безплатно робити, (або) мені вистачить державних 5000 грн!"

Не городіть пурги.  ВСІ ми працюємо за гроші. І ще я не знаю людини, як би відмовилася від грошей бо альтруїст!

Всі ці мутки / схеми / многоходовочки - це зрозуміло.  Але я впевнений, що кожен би робив те ж саме, за свою грошову / матеріальну винагороду.

 

є люди,які не продаються

 

і не у всіх зарплати 5 тисяч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, paksivatova сказано:

є люди,які не продаються

 

і не у всіх зарплати 5 тисяч

Продаються АБСОЛЮТНО усі. Єдине питання - ціна!

Можеш навіть не намагатися з цього приводу сперечатися.

Навіть ти маєш свою ціну. Як і я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Zheny@ сказано:

От читаю і офігіваю.

Всі такі філантропи і альтруїсти, аж підташнює!

 

От хтось з тих, що тут розказують, які погані олігархи / депутати і їхні помічники.  Хтось готовий працювати за ідею? Для людей!

Ідеєю сім'ю не нагодуєш! 

І можна подумати, що кожен кому будуть пропонувати суму з трьома, або й чотирма  нулями в $, скаже, "ні, я чесний, я буд безплатно робити, (або) мені вистачить державних 5000 грн!"

Не городіть пурги.  ВСІ ми працюємо за гроші. І ще я не знаю людини, як би відмовилася від грошей бо альтруїст!

Всі ці мутки / схеми / многоходовочки - це зрозуміло.  Але я впевнений, що кожен би робив те ж саме, за свою грошову / матеріальну винагороду.

 

Якщо людину не влаштовує зарплата то вона шукає роботу з більшою зарплатою. Ти ж поїхав у Польщу на заробітки щоб отримувати більше?

Але чомусь зараз виправдовуєш злочинців - всі працюють за гроші, але по різному заробляють. В тій же Польщі за такі заробітки посадять аж бігом.

І не треба всіх в потенційні злочинці записувати - є й чесні люди. Мені сумно, що ти таких не зустрічав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Продаються АБСОЛЮТНО усі. Єдине питання - ціна!

Можеш навіть не намагатися з цього приводу сперечатися.

Навіть ти маєш свою ціну. Як і я.

Ти цим дописом безапеляційно всіх записав у злочинці. Навіть тих кого не знаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, sergkots сказано:

Але чомусь зараз виправдовуєш злочинців

НЕ плутай мухи і котлети.

Для початку людина працює за зарплату.

А стати злочинцем - це її свідомий вибір . Якщо мова йде про політику, то злочинцем стане із вірогідністю у 75%. (ну, або, як в анекдоті - 50/50, або стане або ні)

@sergkots  от запропонують тобі представляти інтереси (допомагати в роботі) якогось політика. За ,скажімо, $5000 / міс.

Ти такий ідейний, що відмовишся?

Приходиш, такий, додому і кажеш дружині, "знаєш, кохана, мені пропонували роботу, на 5000 доларів! (дружина, уже в мріях купила собі нове норкове манто і нове авто, і злітала на Балі усією сім'єю). Але я відмовився, я не продаюся!.

Я і далі буду отримувати своїх 650-700$.  Бо я патріот, філантроп і альтруїст!" Знаєш що скаже твоя дружина після цього? "ти не патріот - ти і**от, а найближчих кілька тижнів чи місяців, ще (у ліжку) о***іст."

Спойлер

c35d1e3658530a3fbbcc1d320b70fec8.jpg

 

30 хвилин тому, sergkots сказано:

В тій же Польщі за такі заробітки посадять аж бігом.

Ой, нє смєшитє моі тапочкі!

Лобізм не карається законом. І схемки там також присутні. І головних фігурантів схем ніхто не посадив! Кажу, як людина яка там працювала, яка розуміє польську і розмовляє.

 

26 хвилин тому, sergkots сказано:

Ти цим дописом безапеляційно всіх записав у злочинці. Навіть тих кого не знаєш.

Доведи мені, що я не правий! Ти або продаєшся, або помираєш (в кращому разі сидиш).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zheny@ сказано:

запропонують тобі представляти інтереси (допомагати в роботі) якогось політика. За ,скажімо, $5000 / міс.

Ти такий ідейний, що відмовишся?

 

Мені на пошту прийшов спам, пропонували 50000$ я відмовився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Zheny@ сказано:

от запропонують тобі представляти інтереси (допомагати в роботі) якогось політика. За ,скажімо, $5000 / міс.

Ти такий ідейний, що відмовишся?

Приходиш, такий, додому і кажеш дружині, "знаєш, кохана, мені пропонували роботу, на 5000 доларів!

Я тебе здивую, але знаю особисто людину які після роботи на одного політика, з дуже гарною зарплатою - категорично відмовилась взагалі з політиками працювати. І від грошей відмовився - буває і таке.

Не завжди людина продається. Звісно коли вона не має альтернативи, не беруть на іншу роботу - то таких як раз і можна купити. 

 

32 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Лобізм не карається законом. І схемки там також присутні. І головних фігурантів схем ніхто не посадив! Кажу, як людина яка там працювала, яка розуміє польську і розмовляє.

Ні ти ні я не писали за лобізм. Ловлять там за різні схеми значно більше. Маю приклади з Австрії, Франції - там є реальне верховенство права.

 

32 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Доведи мені, що я не правий! Ти або продаєшся, або помираєш (в кращому разі сидиш).

Я процитую тебе:

1 година тому, Zheny@ сказано:

Можеш навіть не намагатися з цього приводу сперечатися.

 

Як ти собі уявляєш докази в цьому спорі? Ти кажеш, що всі продаються, я кажу, що ні. Ти думаєш, що хтось признається що продався? Чи ти повіриш людині яка каже, що не продалась.

Все одно кожен при своїй думці залишиться.

В наших умовах всі принципові давно пішли з держвлади - за таку зарплату дійсно немає сенсу працювати. 

В Луцьку був підприємець який задовго до Революції продав успішний бізнес (кілька кафе) і подався в Чехію на ПМЖ - тому, що там він людина з правами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...