Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

7 часов назад, MANJAK11 сказал:

причому тут профіт від виробництва, до витрачених коштів на недіючу рекламу ?

То в будівельників так модно. "Світлий хутір" також таку незрозумілу рекламу мав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
8 часов назад, MANJAK11 сказал:

причому тут профіт від виробництва, до витрачених коштів на недіючу рекламу ?

Це ж ніби очевидно, що коли грошей кури не гребуть - можна не особливо переживати про не надто зрозумілий посил реклами.

Так як собівартість кв.м. +/- схожа, то для потенційного інвестора в новобудову є над чим задуматись який % коштів йде у саме будівництво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Oggy сказал:

Це ж ніби очевидно, що коли грошей кури не гребуть - можна не особливо переживати про не надто зрозумілий посил реклами.

 

очевидно ? походу, для нас з вами, очевидними являются зовсім різні речі. До цих пір вважав очевидним, що реклама робится для збільшення популярності марки,бренду, виробу, що в свою чергу збільшує дохідність. Якщо цього не стаєтся, значить гроші на рекламу викинуті на вітер, або по простому, просрані. З яких логічних заключень випливає, що якщо грошей багато, то можна робити любу, навіть кончену рекламу - не зрозуміло. Це ж ринкові відносини, де гроші роблять гроші, а не комунізм, де партія сказала *нада* й роблять *на від*бись*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви вже другий день говорите про Інвестора. Вже вся Борда знає що Супернова майже добудувалася, бо я, наприклад, не знав. Хтось візьме і подзвонить в відділ продажу Супернової, а хтось і купить квартиру. Це одна з найефективніших рекламних кампаній місцевого рівня на моїй пам'яті. І це тільки перша черга рекламної кампанії. Я так розумію на місці цих постерів мають з'явитися інші, але більш зрозумілі. І лише тоді народ має почати про них говорити. Ну а ми вже це зробили. А кажете, що неефективна. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, nickel сказал:

Ви вже другий день говорите про Інвестора. Вже вся Борда знає що Супернова майже добудувалася, бо я, наприклад, не знав. Хтось візьме і подзвонить в відділ продажу Супернової, а хтось і купить квартиру. Це одна з найефективніших рекламних кампаній місцевого рівня на моїй пам'яті. І це тільки перша черга рекламної кампанії. Я так розумію на місці цих постерів мають з'явитися інші, але більш зрозумілі. І лише тоді народ має почати про них говорити. Ну а ми вже це зробили. А кажете, що неефективна. :)

я спостерігаю за Інвестором - тому мені було відразу зрозуміло,що то іх реклама

і вони гарно так будують зовні,але планування та квадратура мені не подобаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, MANJAK11 сказал:

реклама робится для збільшення популярності марки,бренду, виробу, що в свою чергу збільшує дохідність. Якщо цього не стаєтся, значить гроші на рекламу викинуті на вітер, або по простому, просрані. З яких логічних заключень випливає, що якщо грошей багато, то можна робити любу, навіть кончену рекламу - не зрозуміло. Це ж ринкові відносини, де гроші роблять гроші, а не комунізм, де партія сказала *нада* й роблять *на від*бись*

Ніби як все правильно, лише гарні тези з книг мають менший стосунок до реалій будівельного бізнесу в такому місті, як Луцьк

Хай кожен залишиться при своїй думці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Oggy сказано:

Судячи з автівок і новозбудованого офісу на Коперника - профіт з будівництва (до речі, хоч одна супернова здана?) нереально високий.

Офіс далеко не факт що їхній!

12 годин тому, Volyniaka сказано:

Звісно. Вже, вроді, на 3-й будинок подали декларацію, а перші два здано.

І будівництво активно триває.

Перші два здано, а от з комунікаціями не все так гладко-в другому будинку тільки недавно включили воду, світло, починають подачу газу, каналізація не працює ще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інвестор- компанія Разумовського. Разумовський-син Ваймана(ЛДБК)(відповідно гроші на офіс є незалежно від профіту). Інвестор будує не тільки Супернову. В нього ряд проектів з космічними назвами- Сіріус,Юпітер і т.д.(це тіпа фішка така). І їхніх бордів з цими назвами досить багато.

Також вони будують цілу серію таунхаусів,квадрохаусів  і компакт-котеджів в с. Струмівка

 І думаю,що не дарма його в цій темі згадали. Він був депутатом міськради від Сильна Україна.А потім ПР.Але з ПР вийшов. Думаю його політична кар'єра-це питання часу,хоча й каже,що політика його більше не цікавить..  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

3 годин тому, nickel сказано:

Ви вже другий день говорите про Інвестора. Вже вся Борда знає що Супернова майже добудувалася, бо я, наприклад, не знав. Хтось візьме і подзвонить в відділ продажу Супернової, а хтось і купить квартиру. Це одна з найефективніших рекламних кампаній місцевого рівня на моїй пам'яті. І це тільки перша черга рекламної кампанії. Я так розумію на місці цих постерів мають з'явитися інші, але більш зрозумілі. І лише тоді народ має почати про них говорити. Ну а ми вже це зробили. А кажете, що неефективна. :)

Ну всьо, треба дзвонити хай мені виділять квартиру за рекламу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, zaHARE сказал:

Інвестор- компанія Разумовського. Разумовський-син Ваймана(ЛДБК)(відповідно гроші на офіс є незалежно від профіту). Інвестор будує не тільки Супернову. В нього ряд проектів з космічними назвами- Сіріус,Юпітер і т.д.(це тіпа фішка така). І їхніх бордів з цими назвами досить багато.

Також вони будують цілу серію таунхаусів,квадрохаусів  і компакт-котеджів в с. Струмівка

 І думаю,що не дарма його в цій темі згадали. Він був депутатом міськради від Сильна Україна.А потім ПР.Але з ПР вийшов. Думаю його політична кар'єра-це питання часу,хоча й каже,що політика його більше не цікавить..  

 

А ще Бетон Брук Сервіс і лінія по виробництву бруківки Ле Брук. Та й площини всі де бачите рекламу Інвестора також його. А нащо ми то рахуємо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, zaHARE сказал:

Не дуже приязний мені цей чувак,але тут я з ним згоден. Дивитись з 23-ї хв.

А що там? Як завжди в порохоботів: винуваті самі хохли, а Пеця хуроший? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, nickel сказал:

А що там? Як завжди в порохоботів: винуваті самі хохли, а Пеця хуроший? 

 Він говорить,що дешевий сир у мишоловці.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, zaHARE сказал:

 Він говорить,що дешевий сир у мишоловці.)))

Візьми, як буде вільний від порохоботсва час , прослідкуй еволюцію виборчого права українців за роки незалежності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 листопада Путін заявив, що не можна розраховувати на мирне вирішення питань на Донбасі за нинішньої влади в Україні.


Ось і все,що треба знати, за кого голосуваати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Electronshik сказано:

за цю кодлу точно голосувати не буду.

Саме цього Путін і добивається.

Ще не второпав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Nokian сказал:

Саме цього Путін і добивається.

Ще не второпав?

Подивіться у комунальні рахунки, зробіть висновки.

Чи у Вас асоціація: якщо не Порошенко то значить за путіна?

Я не збираюсь голосувати за людей, відповідальних за те що зараз робиться в нашій державі.

За космічні платежі, за зубожіння населення, за нездатність відстоювати інтереси держави.

Вони вміють тільки дерибанити та влаштовувати майдани, руйнуючи все.

Щоразу коли вони приходили до влади, що після першого, що після другого майдану, Україну лихоманило. Може вистачить танцювати на граблях?

Опоненти правда нічим не краще, нажаль.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А невже не ясно,що все це І ТАК БИ відбулося?

Невже не ясно,що в Росії всю цю аферу  з Кримом і Донбасом затіяли для того,аби потім пояснити своєму народу,що різке погіршення через санкції?

Всі процеси мають під собою в першу чергу економічне підгрунтя і вони є основними,а політики лише грають і виграють на них.

Або програють.

Є цикли спаду і розвитку економіки і вони такі ж незворотні ,як прихід весни, зими чи літа.

Може бути зима раня ,чи пізня, холодна чи тепла, але вона буде обов'язково.

Якби у 2014 обрали не Пороха- сьогоднішня зима була би сибірською..

Дехто хоче такого на підсвідомості.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Nokian сказано:

Невже не ясно,що в Росії всю цю аферу  з Кримом і Донбасом затіяли для того,аби потім пояснити своєму народу,що різке погіршення через санкції?

 

А то нічого, що спочатку загарбали Крим та частину Донбасу, а вже потім ввели санкції.

8 хвилин тому, Nokian сказано:

Всі процеси мають під собою в першу чергу економічне підгрунтя і вони є основними,а політики лише грають і виграють на них.

Або програють.

Тобто люди ні при чому? Економіка та політика існують окремо від суспільства?

9 хвилин тому, Nokian сказано:

Якби у 2014 обрали не Пороха- сьогоднішня зима була би сибірською..

 

То він одноособово нас від москалів захищав? Чи все ж були добровольці, волонтери, прості люди, що не залишились осторонь агресії?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, то він хоче сказати, що в кацапстані все стабільно хєрово було і йшло ще до хєровішого. От пуцєн і затіяв "многоходовочку" щоб те "хєровіше" виправдати санкціями і напав на Україну.

От така хєрня, малята.

А Петра Олексійовича нє трож. Іч руки розпустив і топчеш заслуги  захистника Неньки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, sergkots сказано:

Тобто люди ні при чому? Економіка та політика існують окремо від суспільства

Для  кого пишу-економіка( опосередковано і суспільство) розвиваються ЦИКЛАМИ,

Спад, підйом, спад, підйом.

Кожні 7-10 років.Розумні люди це знають і вміло використовують.

11 годин тому, sergkots сказано:

То він одноособово нас від москалів захищав? Чи все ж були добровольці, волонтери, прості люди, що не залишились осторонь агресії?

Бачив коли небудь гру висококласних,зіркових футболістів, під орудою  тренера , що вибрав неправильну тактику?

З яким результатом це закінчується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...