Перейти до змісту

Про "Нацдружини" або куди котиться Україна


Basil

Рекомендовані повідомлення

Я в Юванті , магазин 176.

Всі дні ,крім понеділка ,з 9ї до 17 30

.Приходь,вгошу чаєм , і покажу документів,які тебе цікавить.

Це запрошення дійсне для ВСІХ користувачів Борди.

Незалежно від поглядів та уподобань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 124
  • Створено
  • Остання відповідь
31 хвилин тому, zaHARE сказано:

О,вже й Шуфрич вписався за нацкорпус. Це тіпа "ворог мого ворога-мій друг". 

ти диви, виліз, щось давно його не пиздили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідно теорії Фрідріха фон Хаєка (Шлях до кріпацтва) Україна котиться до соціалізму та тоталітаризму.

Нацдружини - це намагання повернути Україну до старих, добрих часів, до племінного устрою (Карл Поппер. Відкрите суспільство та його вороги).

З розвитком цивілізації племінна форма стала не ефективною, тому зникає внаслідок культурної еволюції (Фрідріх фон Хаєк. Згубна самовпевненість) .

Тому йти по шляху Нацдружин значить загубити Україну (вона буде асимільована, або завойована сусідніми, більш ефективними країнами).

Українстького Рейху теж не получиться, бо немає на чому будувати (все вже розкрадено).

Так що намічається доля стати Україні банановою (яблучною, ріпаковою і т.п.) республікою зі своїм, українським диктатором :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найстрашніше,що Розкрадено в головах.

Щедро засівається малоросійство.

Типу Томос не потрібен, мова не потрібна,армія не потрібна.

І тут місцеві весельчаки та саркасти проявляють свій випендрьож.

А гра то з вогнем.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знято років 10 тому. В кадрі засновник нацкорпусу Малюта. І не кажіть шо кацапня не готувалась.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Затримали осіб,які підозрюються у  вбивстві солдата-контрактника в Чугуєві. Підозрювані віком від 15 до 22 років,члени організації "народні дружини". Основний мотив убивства- заволодіння банківською карткою.Обрано запобіжний захід- тримання під вартою 2 місяці без права внесення застави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось всі ЗМІ мовчать про що аваковські дружини кинули в хонку медведчука коктейль молотова і пікетують офіс бойка і 112 канал. Чи вони мовчать бо цього не було? Дивні в нас "НАЦІОНАЛЬНІ" дружини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
On 11.03.2019 at 20:14, Cherman сказано:

Вже тут один тему про бункер піднімав. Цікаво, як у нього справи.

 

 

карантиню:0003:.

На бункера досі не заробив.

Але придивляюсь.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 29.04.2020 at 22:29, Cherman сказано:

Якийсь ти лінивий. За стільки часу, вже міг би побудувати бункер, як в Садама Хусейна.

 

 

Поки ви тут смієтесь, люди гроші заробляють.

 

https://www.olx.ua/obyavlenie/bomboshovische-ubezhische-IDHQqNl.html#cf64e6ec8b

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
1 час назад, Cherman сказал:

Щойно їхав по 8 Березня в напрямку пр. Перемоги. Бачу, біля мормонів суне по проїзжій частині купа малолєток в футболках Нац. Дружин. Догріблися до якогось пацана(можливо. ще школяра), почали його бити та закопувати ногами, він щось почав кричати, то його відпустили. Далі, так і поперли по дорозі в бік пр. Перемоги, якраз там заїзжала машина, яка посигналила, щоб звільнили дорогу. Доїпалися до машини, щось теж почали грюкати по ній. Ну, а я розвернувся та й поїхав собі через Огієнка. 

Цікаво, зазвичай, гей-паради в нас проводяться в червні, чого це ці підори зараз розбушувалися?

А визвати когось там, чи зібратися з кимось і дати їзди нє? Пост це зісно добре. але як же відповідальність...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Cherman сказал:

Я не зовсім зрозумів, що ти мав на увазі, під тим, щоб "зібратись з кимось і дати їзди".

Що тут розуміти? Якесь бидло бє дитину, замість того щоб якось повпливати, ви розвернудись і поїхали. Дати пізди, напишу без зірочок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, Cherman сказал:

Я маю один дати *изди 20-30 парубкам? Я щойно глянув в свій паспорт, мене, вроді, не Джон Рембо звуть.

 

Ти ж "тренер" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці ущербні розуміють що можуть відгребти від громадян тому тусуються групами і щоб поряд було прикриття, там  якраз контора патрульної поліції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Cherman сказано:

Вчора ще знайомі казали, що вони на 8 Березня натовпом ганялися за якимось 2-3 хлопцями, лякаючи людей і дітей по дворах. В них офіс поруч, на Перемоги, там де раніше Самооборона була.

А, пару років назад,було таке, що дали на рівному місці в щелепу чоловіку в Нашому Краї, поряд з їх офісом. На зупинці "Історичний факультет" теж якось ввечорі, бородаті азовці гурьбою відкопали мужика. Звичайні чорнорубашечники, які маскуються під патріотів.

 

 

веселий у вас райончик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормально так...А що то за 'патріоти" такі, що людей на вулицях б'ють? Блін...в мене дочка цього року в "історичний" поступила...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Юріч сказано:

в мене дочка цього року в "історичний" поступила...

 

Вітаю.

 

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку в них якась тусовка була в центрі, з Коперніка на Шопена направо поліція всіх завертала і якісь юнаки з юнками тусувались з пов"язками на голові як в камікадзе.:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Cherman не вздумай подумати шо я за них мазу тягну, але "точка зрєнія опрєдєляется мєстом сідєнія". Може то якийсь закладчік біля мормонів був. Ну і в Нашому Краї, і з Азовцями бородатими - може було за шо. Але то самоуправство, тра крутити і чекати наряд чи слідчо-оперативну. Живу в 100-200 метрах від тебе, ніколи не стикався з їхньою діяльністю.

А взагалі не хватає піших ПеПеЕсніків, особливо в дворах - і не треба ніяких дружинників і іншої хєрі. З іншої сторони півас в дворіку на расслабоні тепер можна попити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Vadimm сказано:

А взагалі не хватає піших ПеПеЕсніків, особливо в дворах - і не треба ніяких дружинників і іншої хєрі. З іншої сторони півас в дворіку на расслабоні тепер можна попити.

Бачив, що ходять внутрішні війська, але в  двори практично не заходять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Бачив, що ходять внутрішні війська, але в  двори практично не заходять.

В Україні немає внутрішніх військ. Це Національна гвардія, структура МВС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Basil сказал:

В Україні немає внутрішніх військ. Це Національна гвардія, структура МВС.

Якось пішли з малим в парк Л.Українки в неділю на день молоді, бачили ту Нацгвардію, три срочніка в ботінках і собака, люди навіть фотографувались біля них. Тільки присіли ми на лавочку на центральній алеї , всівся до нас якийсь небритий і його баба і розкурюють якусь траву, за дамбою шашликі смалять аж димова завіса стоїть,  машинами вздовж дамби по пішохідним і велодоріжкам  ганяють поки ті памороки з собаками селфі роблять.:blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Якось пішли з малим в парк Л.Українки в неділю на день молоді, бачили ту Нацгвардію, три срочніка в ботінках і собака, люди навіть фотографувались біля них. Тільки присіли ми на лавочку на центральній алеї , всівся до нас якийсь небритий і його баба і розкурюють якусь траву, за дамбою шашликі смалять аж димова завіса стоїть,  машинами вздовж дамби по пішохідним і велодоріжкам  ганяють поки ті памороки з собаками селфі роблять.:blink:

Їх "головний офіс" на Лідавській...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Basil сказал:

Їх "головний офіс" на Лідавській...

Там ще на казармі гарний такий плакат висить в дусі совка - мужній нацгвардієць з автоматом і кіндером на руках.:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...