Перейти до змісту

Про "Нацдружини" або куди котиться Україна


Basil

Рекомендовані повідомлення

18 годин тому, zaHARE сказано:

 Тобто мєнтовські нацикі вимагають гаранта зробити акт корупції і порушити закон? Вони вимагають щоб гарант наказав суддям і прокурорам насрати на закони?Якшо гарант не порушить закон,то будуть порушувати вони? Тобто вони будуть збирати майдан проти верховенства права? Вони хочуть повернути назад часи,коли всі питання рішались по дзвінку зверху? Це вимагає мєнтура,яка фальсифікувала розслідування вбивства Гандзюк і хапнула першого-ліпшого щоб пришити йому справу?
   І цілком випадково і не залежно від дій нациків ворог стянув ударні батальйони до лінії зіткнення і розгортає масштабні навчання в Криму.  Я так розумію,що ГРУ та ФСБ вже прорахували результати виборів і готують підгрунтя для захвату всього морського узбережжя України. 


 

Мені завжди важко було тобі відповідати толерантно, без мата і приниження твоєї честі і гідності.А після останніх подій це стало неможливим.Так що будем вважати що я промовчав.

 

- мам, я розбив татову машину

- ти йому розповів?

- так

- і що він сказав?

- мат опустити?

- так

- він промовчав:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 124
  • Створено
  • Остання відповідь
16 минут назад, iiron сказал:

Мені завжди важко було тобі відповідати толерантно, без мата і приниження твоєї честі і гідності.А після останніх подій це стало неможливим.Так що будем вважати що я промовчав.

 

- мам, я розбив татову машину

- ти йому розповів?

- так

- і що він сказав?

- мат опустити?

- так

- він промовчав:)

 

  А ти спробуйц пояснити яким чином працівникі поліції перевдягаються в гражданку і бьють поліцейських у формі? Чи ти сам працівник поліції?
Поясни чому нацдружини мовчали,коли Бігус виклав це відео вперше?  Прості питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, zaHARE сказано:

 

  А ти спробуйц пояснити яким чином працівникі поліції перевдягаються в гражданку і бьють поліцейських у формі? Чи ти сам працівник поліції?
Поясни чому нацдружини мовчали,коли Бігус виклав це відео вперше?  Прості питання.

Прості питання - прості відповіді.

Під час Майдану я знаходився в диванній сотні перед телевізором.В багатьох сюжетах проскакували правоохоронці в цивільному на стороні протестувальників.Хтось заяву накатав, хтось відгул-лікарняні, були й такі що в вільний від роботи час.

Я не працівник поліції.

Мовчали мабуть тому, що звинувачення дуже сер"йозні і відповідальність буде відповідна.Треба було час на підтвердження або спростування.Інформація підтвердилась і тепер земля горить під ногами в ує...ня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і очікувано мацква вписалась за "нацика" "бєлого вождя" Білецького( Бєліцкого). Він вже лідер,а нацкорпус вже партія. Дивно,раніше мацква таких називала фашистами і бєндєрами.
D1c0BsOWsAANpXk.png

D1c0BsNW0AAH-iq.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, iiron сказал:

Мовчали мабуть тому, що звинувачення дуже сер"йозні і відповідальність буде відповідна.

Дай Бог.
Але мовчали бо не було уплочено,не було команди Авакова і вибори були ще не скоро.
 На акцію по Гандзюк,коли ніхто не пригав на мєнтів,виставили поліцію з кийками і щитами і загребли парочку активних. А у відділку беркутня ще й відматлошила всіх. А під АП поліцію виставили без щитів,кийків і ні кого не положили,і беркутня не приїхала . Якісь різні протоколи в них,нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плата за "Укроборонопром" – ультиматум Нацкорпуса для Порошенка. "Події дня з Мартиросяном" 11.03.19

Цитувати

НАШ.МАКСІ-ТВ

Опубліковано 11 бер. 2019 р.

 

В ефірі медіаплатформи НАШ ток-шоу "подію дня з Тиграном Мартиросяном".

Гості студії: – Ігор Смешко, доктор технічних наук, професор, екс-глава військової розвідки, глава СБУ (2003-2005 рр.); – Сергій Коротких ( "Боцман"), член "Національного корпусу"; – Вадим Івченко, народний депутат України від фракції ВО "Батьківщина"; – Андрій Ніколаєнко, голова партії "Основа". 

Обговорювані теми:

– "Національний корпус" приїхав до Житомира слідом за Петром Порошенко (01:25);

– Акція "Нацкорпуса" з вимогою Порошенко розслідувати корупцію в "Укроборонпрому" (05:10);

– Ірина Геращенко назвала активістів "Нацкорпуса" "тітушками", які не розмовляють українською (07:07);

– Деталі журналістського розслідування корупції в "Укроборонпрому";

– Андрій Білецький завив, що влада готує фізичне усунення керівництва "Національного корпусу" (45:56).

Також на зв'язку зі студією глава "Соціалістичної партії" Ілля Кива (20:55), екс-керівник державного концерну "Укрспецекспорт" Сергій Бондарчук (2005-2010 рр.) (37:40)

Спойлер

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, zaHARE сказано:

Дай Бог.
Але мовчали бо не було уплочено,не було команди Авакова і вибори були ще не скоро.
 На акцію по Гандзюк,коли ніхто не пригав на мєнтів,виставили поліцію з кийками і щитами і загребли парочку активних. А у відділку беркутня ще й відматлошила всіх. А під АП поліцію виставили без щитів,кийків і ні кого не положили,і беркутня не приїхала . Якісь різні протоколи в них,нє?

Як-би під Ап поліцію виставили з щитами, кийками і когось положили і беркутня приїхала, то на наступний день Київ виглядав би так - 

1330937.jpg.ee8611d8e69fd16f4f02bc0be9c2f7e8.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Nokian сказано:

Не виглядав би 

Народ не за нацкорпус.

Швидше навпаки.

 

Вже вносили ясність - люди зараз хвилюються не тому що вони за, а тому що вони проти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Nokian сказал:

І що,хтось вийде проти сьогодні на вулиці?

Десять тисяч вийде?

 

Справка для склеротиків: Коли Яник розвернув Україну в тайожний союз, на Майдан Незалежності 21 листопада вийшло усього 1500 осіб. Нокіана з ними не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді я був у Луцьку.

І коли ми йшли від Варшавського до центру із закликами ,, Україна вставай,,

нас було чоловік 30. може 50.Майже всі незнайомі.

Зібралися до речі через Борду 

А в Києві я вже був у грудні,коли там  були десятки тисяч.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Nokian сказал:

Тоді я був у Луцьку.

І коли ми йшли від Варшавського до центру із закликами ,, Україна вставай,,

нас було чоловік 30. може 50.Майже всі незнайомі.

Зібралися до речі через Борду 

А в Києві я вже був у грудні,коли там  були десятки тисяч.

Справка для склеротиків №2: Коли Яник розганяв  Євромайдан, на Майдані Незалежності 30 листопада залишалося близько 400 осіб. Нокіана з ними не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 листопада це ж не грудень.Справка для сліпих, неуважних та заангажованих.

І ще Нікель, ти всіх 400 та 1500 знав у обличчя  та 

 ПІП?

А ти сам де тоді був?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, Nokian сказал:

Тоді я був у Луцьку.

І коли ми йшли від Варшавського до центру із закликами ,, Україна вставай,,

нас було чоловік 30. може 50.Майже всі незнайомі.

Зібралися до речі через Борду 

А в Києві я вже був у грудні,коли там  були десятки тисяч.

 

 

брехуном ти родився, брехуном ти й здохнеш. Ніде ти не збирався, тим більше через борду. Спеціально промоніторив всі твої пости того часу, ЖОДНОГО, про те, що там кудись збираєшся йти. Про Київ у грудні те ж саме, ЖОДНОГО твого посту, про те, що ти там є, натомість неспішне обговорення *блокування регіоналів і коду 46* й таке інше 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а наскільки ти любиш піаритись на цьому зараз, то тоді ти тим більше сцяв би кипьятком й верещав би де тільки можна, який ти герой в Києві, а ми диванні аналітики тут просиджуєм дупу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо був, і там і там.?

Що ти Вадим тоді зробиш?

 Просто візьмеш свої слова назад?

Тепер я бачу, чому ти так прискіпуєшся до мене, мінусуєш.

Совість тебе мучить, що ти тоді просидів, заткнувши язик в дупу.Що Революція пройшла повз тебе.

Що тобі НІЧОГО БУДЕ СКАЗАТИ СВОЄМУ СИНУ,

коли він спитає. ,,Тату, а де ТИ тоді був??

Не позорся хоч далі, люба людина зі сторони бачить ,що тобою рухає сьогодні, і в кого ти перетворюєшся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Nokian сказал:

А якщо був, і там і там.?

Що ти Вадим тоді зробиш?

а якщо не був, що ти тоді зробиш ? Нащо та мова. Якщо ти де й був, то скоріше за все випадково, або не тоді, коли ти це описуєш. В любому випадку, на борді наразі нема ЖОДНОГО твого поста тих часів (конкретно листопад-грудень 2013го року) це підтверджуючих 

11 минут назад, Nokian сказал:

Тепер я бачу, чому ти так прискіпуєшся до мене, мінусуєш.

бо ти клоун

12 минут назад, Nokian сказал:

Совість тебе мучить, що ти тоді просидів, заткнувши язик в дупу.Що Революція пройшла повз тебе.

ти то точно на вістрі атаки був

13 минут назад, Nokian сказал:

Що тобі НІЧОГО БУДЕ СКАЗАТИ СВОЄМУ СИНУ,

коли він спитає. ,,Тату, а де ТИ тоді був??

клоун в квадраті

13 минут назад, Nokian сказал:

Не позорся хоч далі, люба людина зі сторони бачить ,що тобою рухає сьогодні, і в кого ти перетворюєшся.

клоун в кубі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОО о, вже ,,був випадково,, Так тебе там і ,,випадково ,, не було..

Не було  жодного поста.Ха ха.

Я добре памятаю, як мені в ті часи один модератор  виписав попередження лише за те, що я згадав Януковича в темі про футбол

Я тоді мав  писати про все  вголос?А саме головне, що не в моєму характнрі робити селфі  та оголошувати про всі мої свята та таке інше.

Але фото і докази в мене є.

Я не спущусь до образ тебе,  не спущусь до доказування щось тобі.

І зараз би про це не розказував, якби Нікель мене не \спровокував.,

Підленько так, останнім часом він у цьому добре просунувся.

По неврівноваженості ти та Ентіс геть один одного варті\ тому відповідати вам більше не буду.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Nokian сказал:

Не було  жодного поста.Ха ха.

і де вони ?

4 минуты назад, Nokian сказал:

добре памятаю, як мені в ті часи один модератор  виписав попередження лише за те, що я згадав Януковича в темі про футбол

думаєш, якби ти згадав Індіру Ганді в темі про футбол, він тобі не виписав би ?

6 минут назад, Nokian сказал:

Я тоді мав  писати про все  вголос?А саме головне, що не в моєму характнрі робити селфі  та оголошувати про всі мої свята та таке інше.

ага, телепатично так звязались на борді і пішли, ну ну

7 минут назад, Nokian сказал:

Я не спущусь до образ тебе,  не спущусь до доказування щось тобі.

та звичайно, перднув в муку і тікать

7 минут назад, Nokian сказал:

І зараз би про це не розказував, якби Нікель мене не \спровокував.

от бідолаха, вічно тебе всі провокують *атидебув*ати й  хвалитись, як ти майданив. Ну прям скотиняки

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

30 листопада це ж не грудень.Справка для сліпих, неуважних та заангажованих.

І ще Нікель, ти всіх 400 та 1500 знав у обличчя  та 

 ПІП?

А ти сам де тоді був?

В тебе точно пам'ять як в гуппі.

 

5 часов назад, Nokian сказал:

І що,хтось вийде проти сьогодні на вулиці?

Десять тисяч вийде?

 

Сам питав чи 10 000 вийде. Я тобі нагадав, що Євромайдан також далеко не з 10 тисяч починався. Так ти не тільки це забув, ти навіть своє питання вже забув, торочиш грудень-листопад. При чому тут місяці? Попий вітаміни чи що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікель,ти звісно  розумніший за Маняка, про Ентіса взагалі мовчу.

Але я ж тебе не питав думку про мене і не питав поради,що мені пити.

Розмова у форматі Питання- Аргументована відповідь тобі йраніше не сильно подобалась,а зараз  від тебе взагалі одні фальшиві аргументи та підтасовані факти

І все в одну антипрезидентську сторону.Все в одну лузу.

Тому вести якусь розмову з тобою теж не бачу більше жодного сенсу.

Адьйос!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Nokian сказал:

Нікель,ти звісно  розумніший за Маняка, про Ентіса взагалі мовчу.

Але я ж тебе не питав думку про мене і не питав поради,що мені пити.

Розмова у форматі Питання- Аргументована відповідь тобі йраніше не сильно подобалась,а зараз  від тебе взагалі одні фальшиві аргументи та підтасовані факти

І все в одну антипрезидентську сторону.Все в одну лузу.

Тому вести якусь розмову з тобою теж не бачу більше жодного сенсу.

Адьйос!

 

Адьйос, нарешті Вітя не вонятиме на Борді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, nickel сказал:

Адьйос, нарешті Вітя не вонятиме на Борді.

та хай пише )))) крутий мен майданівець так дєлає диванних аналітєгів, вже якось потерпим :)  Борді ж потрібен хайп, а то взагалі загнется :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...