Перейти до змісту

Шукаю професіонала


D.GryWeB

Рекомендовані повідомлення

Підскажіть будь-ласка хороших спецалістів у відділі кузовного ремонту(покраска,рихтовка , зварювання)

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, vaz75 сказано:

Рихтовка то до @Юріч

 

А в його місць ніколи нема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, D.GryWeB сказано:

Підскажіть будь-ласка хороших спецалістів у відділі кузовного ремонту(покраска,рихтовка , зварювання)

Дякую

 

Ласточку свою надумав робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, vaz75 сказал:

Рихтовка то до @Юріч

+100500 

краще почекати і попасти до норм майстрів ніж зразу до халтурщиків. хоча, це вже як хто любить себе і свій автомобіль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підпишусь. Робив задню арку терміново, (ворота вітром погнули перед самим приїздом дружини) Маю далекого родича в Кульчині що цим займається. Спочатку ніби й непогано, враховуючи ціну і строки, але через пару років іржа вилізла через ЛКП з сторони колеса, не по-технології робили, а я всіх тонкощгано, враховуючи ціну і строки, але через пару років іржа вилізла через ЛКП з сторони колеса, не по-технології робили,  я особливо і не перевіряв, понадіявся на родинні зв'язки.  Краще-б чекав в черзі, переплатив, але зробив-би як слід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.12.2017 в 10:17, Polehan сказал:

+100500 

краще почекати і попасти до норм майстрів ніж зразу до халтурщиків. хоча, це вже як хто любить себе і свій автомобіль

тимпаче що якщо зроблять погано то прийдеться їхати до хороших людей і переплачувати ще більше (скупий платить двічі), бо люди не сильно хочуть за кимось дупу терти. Це не залежно які роботи по обслуговуванню автомобіля. (працюю на сервісі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.12.2017 в 00:08, Oli сказал:

 

А в його місць ніколи нема...

 

Не "в його", а "в нього".  І що значить "місць ніколи нема"? В нас черга, що цілком нормальне явище. Люди можуть по пару місяців чекати, якщо ремонт серйозний і складна робота. Можу без лишньої скромності сказати - ми робимо роботи практично любої складності, швидко і якісно, халяви ніколи не гнали (відгуки клієнтів, єслі шо). І ще питання - ми тобі відказали чи весь час футболили, бо не розумію, звідки такий коментар?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Халяви не було, заявляю авторитетно...Бо роботку сам підкидав "рєдко но мєтко". Оф. сервіс в Києві не знайшов, як робилася Шкода Суперб (ну і я не розповідатиму). А Фабія взагалі ледь не півтора місяця чергу чекала. Зате зроблена толком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я повторюсь певне, але хотілось би бачити від вас топік в якому були б фото до і після, а можливо частково і процесу відновлення. Мені як автолюбителю дуже цікаво)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Polehan сказано:

Я повторюсь певне, але хотілось би бачити від вас топік в якому були б фото до і після, а можливо частково і процесу відновлення. Мені як автолюбителю дуже цікаво)

А нічого, що ці авто - чиясь власність? Чому моє (наприклад) побите авто виставляють на загальний огляд? А якщо я його хочу "впарити" як "нєбіт-нєкрашен"?

Не ображайтеся, але "фільтруйте" трохи свої "хотєлкі". За такі фото можна й по шапці отримати - і небезпідставно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, fedot сказано:

А нічого, що ці авто - чиясь власність? Чому моє (наприклад) побите авто виставляють на загальний огляд? А якщо я його хочу "впарити" як "нєбіт-нєкрашен"?

Не ображайтеся, але "фільтруйте" трохи свої "хотєлкі". За такі фото можна й по шапці отримати - і небезпідставно. 

там що номера є?

чи в луцьку одна біла фабія чи суперб чи може чорна біміві....?

@Юріч, слухай,  це що розібрали по кусках і рихтували чи як то воно,

чесно дах зірвало від до і після....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.А по шапці можеш і сам отримати від того, кому "впариш" :)  Незалежно від того було тут фото , чи ні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирізали криве і вварили ціле.

Таку фабію не страшно й для себе брати, коли бачиш якісну роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, fedot сказал:

А нічого, що ці авто - чиясь власність?

та "чого" звичайно, але ж я не кажу шоб номера і паспортні дані добавляли до цих фоток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Polehan сказано:

Я повторюсь певне, але хотілось би бачити від вас топік в якому були б фото до і після, а можливо частково і процесу відновлення. Мені як автолюбителю дуже цікаво)

 

підпишись і буде тобі щастя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Voronin10 сказано:

там що номера є?

чи в луцьку одна біла фабія чи суперб чи може чорна біміві....?

Немає, хоч і не номерами єдиними...

Фабія сіра, і з іншого краю України (тому ті фото і тут)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Саня сказал:

Вирізали криве і вварили ціле.

 

Нууу, якщо все було б так просто, то любий сварщик з вмінням володіти болгаркою, робив би такі авто. І тобі б до нас черги точно не було б :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Polehan сказал:

Я повторюсь певне, але хотілось би бачити від вас топік в якому були б фото до і після, а можливо частково і процесу відновлення. Мені як автолюбителю дуже цікаво)

 

2 часа назад, Voronin10 сказал:

@Юріч, слухай,  це що розібрали по кусках і рихтували чи як то воно,

чесно дах зірвало від до і після....

 

Хлопаки, з одної сторони @fedot правий, з іншої сторони, тут, на форумі, багато вразливих, а ще більше всезнаючих в кузовних ремонтах. Тому, подробиць більше не буде, звиняйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Юріч сказано:

Тому, подробиць більше не буде, звиняйте.

 а дарма... Якщо є чим похвалитись і не соромно показати, то чом би й не прорекламуватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

а ще більше всезнаючих в кузовних ремонтах

Не тільки в кузовних ремонтах, а взагалі в будь-якій сфері і напрямку:0024:. На ютубі глянув, сам нічого ще не зробив, а вже пздц який спец :0031:

Така українська натура)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Юріч сказано:

 

Нууу, якщо все було б так просто, то любий сварщик з вмінням володіти болгаркою, робив би такі авто. І тобі б до нас черги точно не було б :).

Не хотів образити, то я Voronin10 мав відписати. В загальних рисах.

12 годин тому, Voronin10 сказано:

 

@Юріч, слухай,  це що розібрали по кусках і рихтували чи як то воно,

 

чесно дах зірвало від до і після....

Робота видно що професійна. На щастя, не доводилось користуватись послугами, але фото бачив неодноразово. Так тримати! Мало хто в нас робить якісно й професійно. Успіхів в Новому році!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...