Перейти до змісту

Складання купюр однаковою стороною


MANJAK11

Рекомендовані повідомлення

Коли я в русі то тулю як попало але коли при потребі дістаю гаманець чи "прес" і маю трохи вільного часу-по складаю.

 

Я рахую що це, як прибирати час від часу необережно покладені  речі в в квартирі чи ставити взуття ...правий-зправа, лівий-зліва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь
6 минут назад, Dorothy сказал:

 Сортування та обробка готівки - прямі обов'язки касира. В ультрафіолеті добре просвічуються купюри з будь-якої із сторін. Це прояв непрофесіоналізму. Це все одно що офіціант примусить відвідувачів ресторану винести собі декілька страв самостійно, тому що у нього надто багато клієнтів)))

в ресторані люди зайняті: п"ють, їдять, а перед касиром здебільшого в черзі буває простоїш пару хвилин.

вважаю, що прихована повага і етикет тут присутній,  до грошей як до національної валюти, так і до працівника....до перукаря з брудною головою не гарно приходити, зуби треба чистити перед прийомом стоматолога чи митися перед прийомом масажиста. Це справа кожного і відношення до того, що про тебе подумають люди, для когось це просто напросто бумажки, а для касира-постійна робота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в тему але дуже  дратує, коли люди дозволяють собі викинути дріб"язок чи надірвану гривню, хочеться  вбити ту копійку йому чи їй ребром у лоб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Такер сказал:

в ресторані люди зайняті: п"ють, їдять, а перед касиром здебільшого в черзі буває простоїш пару хвилин.

вважаю, що прихована повага і етикет тут присутній,  до грошей як до національної валюти, так і до працівника....до перукаря з брудною головою не гарно приходити, зуби треба чистити перед прийомом стоматолога чи митися перед прийомом масажиста. Це справа кожного і відношення до того, що про тебе подумають люди, для когось це просто напросто бумажки, а для касира-постійна робота.

Одна справа, коли людина сортує готівку добровільно, інша - її до цього примушувати.

P.S. У далекому минулому це було теж моєю "постійною роботою".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ахах, Зевс, багато речей роблю так само.)

Це як на дорозі: їду, як хочу, паркуюсь як хочу, я ж нічого не порушую, а якщо порушую, значить, на це у мене є поважна причина. А інше не валить.

А є люди, які трохи вміють думати, тому у них ситуація в голові миттєво складається трохи далі власного носа.

Так, ніхто не може зобов’язати складати куп’юри однаково чи викладати товар на стрічку, щоб легко було знайти штрих код, так само ніхто не може зобов’язати пропустити автомобілі, перед якими у тебе  пріоритет. Але коли якось я приніс непогану суму в обмінник розкладену на купки певного номіналу різними куп’юрами, то дуже довго чекав, поки їх поскладають. У подальшому завжди старався знайти час поскладати їх гарно, хоча б тому, що це і мій час також, і черга швидше рухатиметься.

Так само, коли я бачу, що на касі курочка, яка чомусь так і не зрозуміла, як працює сканер штрих-кодів, а її чомусь ніхто не навчив, то намагаюсь оптимізувати процес, бо ціную свій час перш за все. Є те, що хтось там з якихось причин повинен, а є реалії життя. І тут сам вирішуєш: чи задерти носа, бути гордим і покласти на всіх, чи зробити, що у твоїх силах, що б тобі ж самому було краще. Це ж абсолютно нескладно.

Так само на дорозі, часом є сенс впустити пропустити, навіть якщо хтось там поліз бо розумніший, мало того, що за правилами я зобов’язаний робити все можливе, щоб уникнути аварійний ситуацій, то й з точки зору здорової логіки, краще зняти можливу напругу абсолютно контралюючи ситуацію, все рівно, скажімо, в місті, особливо в часи пік, набагато швидше нікуди не заїдеш, як не поспішай.

Звісно, в цьому є доля здорового перфекціонізму, але ж ніхто не заставляє робити так, це лише мій погляд на світ.

Принаймні, цей перфекціонізм не заважає мені розуміти, чому іноді максі спринтер краще припаркувати вздовж тротуару зайнявши кілька парковочних місць. Тут вже працює думалка-моделювалка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, MANJAK11 сказал:

Періодично, вимушений робити перекази на карту приватбанку готівкою через касу відділення. Й сьогодні теж, після роботи пішов робити переказ. Гроші одного номіналу однаковою стороною ніколи не складав й не заморочувався цим моментом взагалі. Так от, сьогодні касир, в черговий раз отримуючи від мене готівку на переказ, *наїхав* на мене, мол чого я не складаю гроші однаковою стороною й наступного разу вона переказ від мене не прийме. На моє резонне питання, де написано, що я зобовьязаний це робити й якщо таке є , то я буду це робити, відповідь була  - мовчання. Ззаду,  від жіночки пролунало, що це , виявляєтся прояв етикету, складати правильно гроші, що ізза мене затримуєтся черга (ізза мене це вимушений робити касир) й далі в такому ж дусі. У відповідь я промовчав. Але я хочу таки розібратись. Може я дійсно один такий скотиняка й не складаю суми більше тисячі рубашками в одну сторону ? Може то дійсно такий *етикет*, а я таке бидло, вліз на стіл з ногами ? 

Так і захотілось всім ім заспівати пісню Шнурова "Дорожная"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Zevs_Isver сказал:

 

от  що ще подумалось, коли банкомат видає пачку грошей вони ж лежать як попало ж....  то є так?

 

А не повинні лежати як попало.

А взагалі, якщо чесно, то робота касира є  складною та виснажливою. Це тільки на перший погляд все дуже просто)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, Такер сказал:

Не в тему але дуже  дратує, коли люди дозволяють собі викинути дріб"язок чи надірвану гривню, хочеться  вбити ту копійку йому чи їй ребром у лоб

якби ти писав про хліб, я був би з тобою згідний, а повага до шматка паперу чи металу, ще й з таким остервінінням, це клініка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Dorothy сказал:

А взагалі, якщо чесно, то робота касира є  складною та виснажливою. Це тільки на перший погляд все дуже просто)

згідний, ніхто й не каже, що вони там сидять й байдики бьють. Тим більше, там така фінансова відповідальність. Але разом з тим, я ж не приніс їй кульок з насипаними туди купьюрами різного номіналу й з різною степінню випрямленності, що їй прийшлося розкладати по номіналу й випрамляти пожмакані купюри, хоча й в такому випадку, імхо вона не має права відмовити. А ще можна кожну сотню з дрібніших купюр перекладати збоку купюрою, щоб кожна сотня виділялась, потім кожну тисячу й так далі, тоді взагалі веселуха. Вважаю, що я зробив все, для полегшення перерахунку, гроші склав по номіналу й рівно

46 минут назад, Yuraul сказал:

І тут сам вирішуєш: чи задерти носа, бути гордим і покласти на всіх, чи зробити, що у твоїх силах, що б тобі ж самому було краще

так касир це зробить швидше ніж я, образно кажучи, мені треба десять хвилин, касиру - дві, то як мені буде краще ? раз вже з цього боку зайшли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, MANJAK11 сказал:

якби ти писав про хліб, я був би з тобою згідний, а повага до шматка паперу чи металу, ще й з таким остервінінням, це клініка

наруга над державними символами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Такер сказал:

наруга над державними символами

наруга, це коли на цьому робится акцент, є дуже багато речей, на яких є державна символіка, але чомусь нікому й в голову не приходить вважати наругою викидання упаковки чи рекламного політичного буклета, газети, з прапором України чи тризубом, а от гроші, то вже ооооо, наруга, мда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як є купюри складаю, як нема - не складаю.

9 часов назад, yura-patriot сказал:

То вони собі так просто балдєють і це просто легкий брєдок/маразм/збочення/страдання, кароч називайте як хочете))

Уявляєш, Юрік, в мене в квартирі, зачасту, все в порядку стоїть, на своїх місцях, по-поличках...І дітей до цього привчаю. І око радується, коли воно все в порядку. Певно я збоченець - в дурку мене!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щодо теми. то є люди які живуть в порядку речей, інші в хаосі - все залежить від характеру. І це ні тим, ні іншим не заважає жити.

А касир була не в гуморі от і зірвалася, людський фактор. Складати і рахувати то її обов'язок, прописаний в посадових інструкціях, змушувати покупюрно складати та й хамити не мала права. Могла Маньяка попросити ввічливо, на наступний раз скласти для прискорення операції, тоді можливо б він в майбутньому і склав би (хоча судячи з ніку сильно сумніваюся :) ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, vaz75 сказал:

А щодо теми. то є люди які живуть в порядку речей, інші в хаосі - все залежить від характеру. І це ні тим, ні іншим не заважає жити.

А касир була не в гуморі от і зірвалася, людський фактор. Складати і рахувати то її обов'язок, прописаний в посадових інструкціях, змушувати покупюрно складати та й хамити не мала права. Могла Маньяка попросити ввічливо, на наступний раз скласти для прискорення операції, тоді можливо б він в майбутньому і склав би (хоча судячи з ніку сильно сумніваюся :) ).

Во-во. А то розвели холівар на дві сторінки. Ще й якусь повагу до грошей і державних символів приплели.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне знати скільки грошей в тебе, в гаманці, як на мене. Сортувати - зайвий раз руки бруднити, все одно коли поспішаю впіхую як вийде ті купюри. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, MANJAK11 сказано:

Може я дійсно один такий скотиняка й не складаю суми більше тисячі рубашками в одну сторону ? Може то дійсно такий *етикет*, а я таке бидло, вліз на стіл з ногами ? 

Спиши на критичні дні у панянок та й заспокойся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, S30 сказал:

Спиши на критичні дні у панянок та й заспокойся.

ну, побачим наступного разу, як воно буде :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vaz75 сказано:

 

Уявляєш, Юрік, в мене в квартирі, зачасту, все в порядку стоїть, на своїх місцях, по-поличках...І дітей до цього привчаю. І око радується, коли воно все в порядку.

 Нє, я не про це,коли все в порядку то це добре.

  Якщо людина наводить порядок у себе в гаманцю для свого "удобства",що і я раз в день,а мо і раз в два,три дні роблю,то це просто нормально,а не якась там повага до купюр і тим більше до якихось там майбутніх касирів з якими ти може завтра будеш мати справу.А от (чисто моя думка) якщо людина після кожного погляду в гаманець думає,що гроші  непосортовані і потрібно їх для чогось "правильно" поскладати і взагалі вона нашось про це думає,ну то я не знаю,хоча,є такі люди які шукають у чомусь проблеми, ну то на здоров'я )).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Alex S сказал:

...Навіть одногу дзвінку на гарячу лінію та грамотне  повідомлення про такі фінти вже просто їм не буде.

на 3700 полюбому передзвоніть. вкажете місце і час та причину скарги. вони самі вияснять хто Вас там файно обслуговував. відеоспостереження там ведеться постійно. 

тільки здійснюючи на них тиск через спеціальні важелі ми зможемо їх заставити змінитися. 

можливо у центральному банку є цілий департамент що має основну функцію контроль за якістю обслуговування. треба дати їм інформацію. хай працюють. а мовчанням ми тільки спонукаємо ще більше хамство. чомусь так складується як вихована людина промовчить раз, другий то потім вже на голову починають вилазити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж стараюсь складати нормально, залишилась звичка після однієї з робіт. Але якби там не було, це робота касира, і вона за це отримує гроші. І якби мені нахамили за таке, дуже б здивувався і як мінімум попросив книгу скарг. Це як приходш на укр почту, а тобі мають нерви, бо бачишно в них зарплата маленька, це не мої проблеми, не подобається - міняй роботу.  Я можу поскладати, а можу ні, можу подякувати а можу й ні,  у кожного своє виховання та бачення ситуації. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блин ! У меня карты в кошельке не сортированные УЖАС!!!! Пошёл сложил все по номерам ..... По возрастанию .... Как я до этого жил???? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підримаю маньяка! просто бісить коли маршрутчики гривні перекладають однаковими сторонами, краще б на дорогу дивилися, а те що людина не може розібрати номінали купюр коли вони лежать як попало то це проблема людини і повний бред!

а касирша хіба не затримує людей коли перекладає ті купюри?? ні реально просто бісить!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Sashapetrash сказал:

підримаю маньяка! просто бісить коли маршрутчики гривні перекладають однаковими сторонами, краще б на дорогу дивилися, а те що людина не може розібрати номінали купюр коли вони лежать як попало то це проблема людини і повний бред!

а касирша хіба не затримує людей коли перекладає ті купюри?? ні реально просто бісить!!

Наврядки маршрутчики сортують "лице-зворот", по номіналу-так, щоб здачу здавати не відволікаючись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, yura-patriot сказано:

А от (чисто моя думка) якщо людина після кожного погляду в гаманець думає,що гроші  непосортовані і потрібно їх для чогось "правильно" поскладати і взагалі вона нашось про це думає,ну то я не знаю,хоча,є такі люди які шукають у чомусь проблеми, ну то на здоров'я )).

А, так це типу по феншую, підсвідомо.  Колись читав, що гроші люблять коли їх перераховувати - вони від цього множаться. Може і тут теж саме.;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, S30 сказано:

 Може і тут теж саме.;)

Може.

 

8 хвилин тому, S30 сказано:

А, так це типу по феншую, підсвідомо.

Або це типу якийсь фетиш:)

 А взагалі,хто як хоче так і дро.. так і складає ті бумажки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...