Перейти до змісту

Складання купюр однаковою стороною


MANJAK11

Рекомендовані повідомлення

продовження : сьогодні намагався таки знов зробити переказ в цьому відділенні. Гроші касир не взяла :blink: Заплатив в іншому відділенні, без проблем. Було набрано 3700 і залишена скарга, обіцяли розглянути в пьятиденний термін й повідомити про результат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь
51 минуту назад, MANJAK11 сказал:

продовження : сьогодні намагався таки знов зробити переказ в цьому відділенні. Гроші касир не взяла :blink: Заплатив в іншому відділенні, без проблем. Було набрано 3700 і залишена скарга, обіцяли розглянути в пьятиденний термін й повідомити про результат

Тобто ця чума тебе таки запам'ятала? Адресу відділення в студію, при нагоді буду тролити касира.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, nickel сказал:

Тобто ця чума тебе таки запам'ятала? Адресу відділення в студію, при нагоді буду тролити касира.

ну так я не перший раз там був, та й мою морду важко не запамьятати :) На Кравчука, навпроти Слона

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MANJAK11 сказал:

ну так я не перший раз там був, та й мою морду важко не запамьятати :) На Кравчука, навпроти Слона

В мене там сьогодні відмовилися взяти 92 грн копійками (дитяча копілка, розсортировані) на поповнення  картки, зсилаючись на якусь внутрішню постанову про залишок копійок в касі в кінці операційного часу. На моє питання яким законним актом чи нормою вони відмовляють мені, їх взяв ступор, але взяти копійок не хотіли. Шкода не було начальника відділення Тетяни...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, vaz75 сказал:

В мене там сьогодні відмовилися взяти 92 грн копійками (дитяча копілка, розсортировані) на поповнення  картки, зсилаючись на якусь внутрішню постанову про залишок копійок в касі в кінці операційного часу. На моє питання яким законним актом чи нормою вони відмовляють мені, їх взяв ступор, але взяти копійок не хотіли. Шкода не було начальника відділення Тетяни...

я її теж просив покликати начальство, відморозилась : дзвоніть на 3700. Ну хай буде так, корона з голови не спала, подзвонив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во блин БАТАЛИИ :)  по всей видимости, а это видно с минимизацией процентов по депозитам , ДЕНЬГИ банку уже наЮх не нужны :(  и отношение не только к вкладчикам , но и к плательщикам такое - что «мама не грусти». А ху.и вы хотели ...... был банк комерчиский , а стал «как всегда» :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це в тій чи іншій мірі кругом так.

Довелось отримувати нову зарплатну карту в ощаді.

Почали втюхувати договір на кредит.

Відмовився. Сказали карточку тоді не дамо.

На питання "з якого перепугу?" і що порушуєте мої права відповіли що потрібно підписати договір про кредит.

На зустрічне питання чи дружить банк з головою? і розуміє слова "ваш кредит не цікавить" отримав відповідь що таке спустили зверху. Запропонували підписати договір і написати відмову. Що і зробив.

 

Вже коли вийшов з банку прийшла думка , що потрібно було сказати нехай закриває рахунок і нафіг їх послуги. Цікаво щоб тоді відповіли?

Перед цим , правда, довго діставали дзвінками про кредит на що врешті отримали відповідь не телефонувати на цей номер з цього приводу.

 

Апофеозом було коли наступного дня отримав дзвінок від банку, що мене чекає кредит і я можу його в будь-який момент забрати.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@S30 Бачиш но, про права згадав. А ти не подумав, що в цих банкірів діти голодні дома сидять, їсти просять. А де ж ті батьки-банкіри гроші візьмуть, якщо всі будуть такі розумні і від кредитів відмовлятимуться? 

Що за народ, кожен лише про себе думає)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, S30 сказал:

Почали втюхувати договір на кредит.

Саме кредит чи кредитну картку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ощад - взагалі крутий.  2 заявки за тиждень (з різницею в 3 дні) - а клавіатура банкомату як била напругою, так і б'є далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

Що за народ, кожен лише про себе думає)))

Отакий я нехороший. Зовсім не вникаю в потреби банкірів.:D

Цитувати

Саме кредит чи кредитну картку?

Чесно, уже і не памятаю толком ібо заїбали і мені пофігу кредит чи кредитна лінія коли я цього не потребую.  По телефону точно кредит втюхували в розмірі 20тис.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, S30 сказано:

Почали втюхувати договір на кредит.

Відмовився. Сказали карточку тоді не дамо.

На питання "з якого перепугу?" і що порушуєте мої права відповіли що потрібно підписати договір про кредит.

На зустрічне питання чи дружить банк з головою? і розуміє слова "ваш кредит не цікавить" отримав відповідь що таке спустили зверху. Запропонували підписати договір і написати відмову. Що і зробив.

 

А буває навпаки:

172302_original.thumb.jpg.b06c139879dc9d6d438c0342821f65f1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

передзвонили з Приватбанку, вибачилися, сказали, що я правий, а касир повів себе неправильно : попросити тіпа могла поскладати, а не приймати не мала права. Сказали, що будуть прийняті міри, але які, не уточнили. Ну поживем побачим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.11.2017 at 23:50, MANJAK11 сказано:

Сказали, що будуть прийняті міри, але які, не уточнили.

Мінус 200 грн., якщо нічого не змінилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...