Перейти до змісту

Складання купюр однаковою стороною


MANJAK11

Рекомендовані повідомлення

Періодично, вимушений робити перекази на карту приватбанку готівкою через касу відділення. Й сьогодні теж, після роботи пішов робити переказ. Гроші одного номіналу однаковою стороною ніколи не складав й не заморочувався цим моментом взагалі. Так от, сьогодні касир, в черговий раз отримуючи від мене готівку на переказ, *наїхав* на мене, мол чого я не складаю гроші однаковою стороною й наступного разу вона переказ від мене не прийме. На моє резонне питання, де написано, що я зобовьязаний це робити й якщо таке є , то я буду це робити, відповідь була  - мовчання. Ззаду,  від жіночки пролунало, що це , виявляєтся прояв етикету, складати правильно гроші, що ізза мене затримуєтся черга (ізза мене це вимушений робити касир) й далі в такому ж дусі. У відповідь я промовчав. Але я хочу таки розібратись. Може я дійсно один такий скотиняка й не складаю суми більше тисячі рубашками в одну сторону ? Може то дійсно такий *етикет*, а я таке бидло, вліз на стіл з ногами ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь

я складаю :)

мені так видніше, очі не розбігаються :)

 

якщо взяти до уваги що касири деколи роблять "віяло" з купюр  і перевіряють їх на "ультрафіолеті" то в цьому є сенс

 

але банки, якщо це критично, могли б ставити в каси  лічильники банкнот з функцією перевороту

 

от  що ще подумалось, коли банкомат видає пачку грошей вони ж лежать як попало ж....  то є так?

 

 

p.s. в супермаркеті викладаю товари на стрічку штрихкодом до продався - так швидше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погано себе почуваю якщо купюри не лежать номінал до номіналу і одною стороною:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якась дурисвістика. навіть якби купюри були б з запахом котячої сечі вони повинні мовчки їх прийняти. це їх робота, але враховуючи що кожен їх "пук" має бути оплачений клієнтом то і не дивно що так себе повели.

 

в товариша також кумедна історія була у відділені ощаду на огієнка. зайшов сплатити комунальні. хотів це зробити карткою через термінал в касі. там у віконці сиділо мордате мурло і заявляє що без паспорта це робити не буде. товариш йому пояснює що на карті є його їм'я і прізвище і особовий рахунок на квартиру на ті самі П.І.П. і взагалі вже багато разів сплачував і в центральному відділенні і в інших філіях і такого цирку не було. позбігалися ще працівниці відділення і торочили те саме, що без паспорта нічого робити не будуть. а якщо в інших відділеннях обслуговують то значить знають його особисто. так як окремого терміналу там не було потопав товариш у інше відділення ощаду. там спокійно все сплатив і поцікавився що це за новини такі в обслуговуванні. працівниці повірити не могли що така ситуація могла бути взагалі.

і відразу дали номер телефону гарячої лінії ощаду щоб остаточно прояснити хто правий. на гарячій лінії також вкрай були здивовані такою поведінкою працівників і самі ініціювали оформлення скарги на таке обслуговування. через декілька днів перетелефонували і повідомили що того працівника звільнили, а інших покарали. вибачилися за таких "компетентних" фахівців. 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я, коли багато купюр і вони не поскладані - не можу їх просто порахувати. Не те щоб рахую неправильно... Просто під час перерахунку обов'язково складаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Oksana04 сказал:

Особисто я, коли багато купюр і вони не поскладані - не можу їх просто порахувати. Не те щоб рахую неправильно... Просто під час перерахунку обов'язково складаю.

в смислі ? вони ж одного номіналу. рахуй кількість *бумажок* і все. відрахував 50 бумажок по 100 грн, от тобі й 5000. Я тупо не бачу, як вони поскладані, бо рахую папери, а не те, що на них зображено

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

Періодично, вимушений робити перекази на карту приватбанку готівкою через касу відділення. Й сьогодні теж, після роботи пішов робити переказ. Гроші одного номіналу однаковою стороною ніколи не складав й не заморочувався цим моментом взагалі. Так от, сьогодні касир, в черговий раз отримуючи від мене готівку на переказ, *наїхав* на мене, мол чого я не складаю гроші однаковою стороною й наступного разу вона переказ від мене не прийме. На моє резонне питання, де написано, що я зобовьязаний це робити й якщо таке є , то я буду це робити, відповідь була  - мовчання. Ззаду,  від жіночки пролунало, що це , виявляєтся прояв етикету, складати правильно гроші, що ізза мене затримуєтся черга (ізза мене це вимушений робити касир) й далі в такому ж дусі. У відповідь я промовчав. Але я хочу таки розібратись. Може я дійсно один такий скотиняка й не складаю суми більше тисячі рубашками в одну сторону ? Може то дійсно такий *етикет*, а я таке бидло, вліз на стіл з ногами ? 

Когось виховали так що на день народженні в когось в ресторані пердить і бекає при всіх.

Нормальні люди складають гроші гарно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, Igor DMX сказал:

і самі ініціювали оформлення скарги на таке обслуговування. через декілька днів перетелефонували і повідомили що того працівника звільнили, а інших покарали. вибачилися за таких "компетентних" фахівців. 

майже завжди, після переказу, на електронну пошту приходить прохання оцінити якість послуг, завжди ставив 5+, в цей раз поставлю мінімальне число, побачу, що з того буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Student91 сказал:

Нормальні люди складають гроші гарно.

вони рівно поскладані, кожен номінал окремо. А складати *гарно*, тобто в одну сторону, як ти кажеш, імхо, то фєтіш, й як *гарно* ти їх не складай, більше їх не стане й чумайдан з *лімоном* пожмаканих баксів вартує й значить більше ніж *лімон* *гарно* поскладаних рублів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я складаю. Привичка і зручнічть при розрахунках. Наприклад, спочатку 200-ки, потім сотки до соток, полтінніки....і так далі. Стараюсь також всі купюри складати одинаково, як писали вище, портрет на одну і ту ж сторону і не верх ногами одні відносно інших купюр. Але це необов'язково, але робиш то на автоматі вже. Коли дістаєш гроші в магазині, чи деінде, зрочно і швидко найти потрібні купюри.

 

А самий бардак в мене з купюрами після п'янки...якщо звісно ті купюри присутні ))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.borovik.com/index_instruction.php?Gins=dyqn&lang_i=1

2. Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки касира

2.1. Виконує операції з приймання, визначення справжності та платіжності, перерахування, обліку, сортування, зберігання, видачі готівки та інших цінностей згідно з нормативно-методичними документами.
2.2. Сортує грошові білети і монети за номіналами, а також на придатні та непридатні для обігу, виявляє фальшиві, старі, пошкоджені грошові білети й монети.


Це їх робота, а так хто як хоче так і складає, чи може на копійки різного номіналу окремі відділення в гаманці зробити)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не психолог, але імхо ТС на підсвідомості не поважає гроші чи щось таке.

Але ви не зобов'язані цього робити, касир не права.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось теж не заморочуюся такою х-ю.Гроші,то гроші.Куп'юра більш/менш вартісною не стане.

Зю.Але поважаю таких людей,пєдантів.) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, snouden сказал:

Я не психолог, але імхо ТС на підсвідомості не поважає гроші чи щось таке.

Але ви не зобов'язані цього робити, касир не права.

не те щоб не поважаю, я до них відношусь так би мовити *рівно*. Цінні не самі гроші, як такі, а те, що за них можна купити. З іншої сторони, багато людей роблять з грошей ідолопоклоніння й отримують задоволення саме від грошей, а не від того, що можна на них купити. Але то таке, всі люди різні й кожен *сходить з ума по своєму* як то кажуть. Мене більш за все цікавить моральний, а саме головне, законний аспект ситуації, в яку я потрапив. З однієї сторони, так, я трохи більше затримаю чергу, поки касир перекладе купюри, так як ЇЙ треба, заміть, не мені, з іншої сторони, я не отримую жодного задоволення й не маю жодного бажання сидітий длубатись з кожною бумажкою й якщо співставити час, витрачений на перерахунок й перекладання однієї й тієї ж суми мною та касиром, то в мене це займе в рази більше часу, ввіду того, що в касира *набита рука* це раз й в наявності рахувальна машина то два

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а не пішли б вони нах! не вміє рахувати (перекладати, перескладувати, чи що їй там ще швидше/зручніше) - нехай йде працювати в вантажники, а не в банк касиром. Там навчиться "перевертати", раз купюри її затрудняють.

 

До речі, терміналу пофігу яким боком ти йому купюру тикаєш (а авальовському навіть пачкою), так може гнати нафіг таких касирш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zevs_Isver сказано:

p.s. в супермаркеті викладаю товари на стрічку штрихкодом до продався - так швидше

маладєса! Я теж так колись робив... Але потім набридло, коли неодноразово бачив, як та коза все-одно виймає твій "штрих-код" з пакетика, щоб повернути "кращишим" боком до сканера, чи коли все-одно воно спочатку хапало в руки, а потім починало крутити, розглядати шукати штрих-код, .і т.д.

Хоча я їм не дивуюсь, тому їхньому напівавтоматизму після цілого робочого дня одноманітного пересування-перевертання. Просто зробив висновок, що оте моє "прогинання" зовсім не прискорює обслуговування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, jack74 сказано:

маладєса! Я теж так колись робив... Але потім набридло, коли неодноразово бачив, як та коза все-одно виймає твій "штрих-код" з пакетика, щоб

бо коза якась попалась,

на касира також треба вчитися, щоб не робити чергу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

бо коза якась попалась,

 

18 хвилин тому, jack74 сказано:

коли неодноразово бачив,

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їх ловлять десь не  зрозуміло де, і не вчать як треба

і то не проблема якогось окремо взятого супермаркету

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надаю послуги по складанню купюр лице до лиця, валюта значення не має...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, woodwork сказано:

Надаю послуги по складанню купюр лице до лиця, валюта значення не має...

+

 

1 година тому, zigorko сказано:

.Але поважаю таких людей,пєдантів.) 

То вони собі так просто балдєють і це просто легкий брєдок/маразм/збочення/страдання, кароч називайте як хочете))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Yarchik сказано:

Багато непоскладаних купюр...

Та да. 

В мене таке щодня.

На роботі.....

 

А тих три купюрки що в гаманці і складати не треба. Розклала по одній в різні кишеньки - порядок)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Сортування та обробка готівки - прямі обов'язки касира. В ультрафіолеті добре просвічуються купюри з будь-якої із сторін. Це прояв непрофесіоналізму. Це все одно що офіціант примусить відвідувачів ресторану винести собі декілька страв самостійно, тому що у нього надто багато клієнтів)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...