Перейти до змісту

Вибір Smart TV чи Smart BOX?


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, romaxa11 сказал:

Аналог урізаного кабельного, короче. Чи за них також потрібно платити?

Та ептить... то візьміть з ноута або компа по HDMI з'єднайте телевізор і з YouTubа дивіться ті канали яка проблема і безкоштовно... і на приблуди не тра тратитись :)

 

1 час назад, Amor сказал:

Та не сильно я ганяюсь за якістю

Ну тоді радіво слухайте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 134
  • Створено
  • Остання відповідь
17 минут назад, vaz75 сказал:

Краще менше але якісніше

А нарід хоче якості і ще безкоштовної, а потім когось винить (у інших темах) у порівняннях з СРСР :) Їздять по Європах бачуть, що там і як, майже за все тра платити, а в себе дома безкоштовного хочуть... :) 

P.S. (Це не тобі vaz75 адресоване, а для загалу теми)

Тільки не тра відразу про зарплати і доходи там і тут :) Така послуга як ТБ ніколи не буде залежати від достатку громадян тої чи іншої країни! Обладнання скрізь купляєтья майже по однаковій ціні, щоб і фільми знімати і ТБ канал замутити і новини виробляти, а це все гроші і у валюті і тому хто хоче якості, той сам дивиться у свій гаманець і купує або тарель, або Смарт 55 і більше діагоналлю, а хто і кінескопним обходиться (ви ж теж його не безкоштовно придбали) з Т2 або кабелем. Послуг тьма, питання лише у повноті гаманця! :) А от про таке як безкоштовне і ТБ - треба забувати дуже затратна ця сфера!!! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, vaz75 сказал:

Netflix - все плати. :) .

 

А знаєте, я взяв і заплатив за 1 місяць. Я не проти платити, якщо ціна не космічна і варто за що. І ось наприклад захожу я на цей нетфлікс подивитись серіал друзі, а він не доступний для України. Окей спроба 2 - ще один серіал, теж не доступний для нас. Через vpn - не йде взагалі.

 

Так само і заплатив за 1 місяць на megogo. Відкриваю я той канал що хочу, а якість то відстій, хоча був один з найдорожчих тарифів. Навіть просто вбивши в браузері "канал онлайн" була краща якість. То нахулєру воно мені треба? Щоб всі канали були зібрані в одній програмі?

 

Просто знаєте що бісить? Якогось дідька усі російські канали можу відкрити, хоть в супер-дупер-екстра-мега-фул-хд. А українських доступних немає. Так само і будь які інші канали вільно транслюються навіть на сайтах каналів. А в україні такого немає, мало заробляють на рекламі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Amor сказал:

Якогось дідька усі російські канали можу відкрити, хоть в супер-дупер-екстра-мега-фул-хд. А українських доступних немає

А це вже від прошивки залежить! Якщо вона не адаптована для України, то і будуть такі проблеми! В нас в магазинах у більшості LG і Samsungі російської зборки...

 

12 минут назад, Amor сказал:

Навіть просто вбивши в браузері "канал онлайн" була краща якість. То нахулєру воно мені треба? 

Теж залежить від апаратної начинки телевізора. У більшості Смартів автоматом телевізор відкриває HD, FullHD, 4К... від процесора залежить, а про це, при покупці Смарта, мало хто знає і якщо проц слабенький, то буде вибрана оптимальна якість з якою проц справиться. Тому комп тягне, бо відяхи більш-меньш справляються і заточені під це, а ТБ вже вибирати треба, читати про модель, що вона може і яка начинка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, ForZa сказал:

А це вже від прошивки залежить! Якщо вона не адаптована для України, то і будуть такі проблеми! В нас в магазинах у більшості LG і Samsungі російської зборки...

 

Плейлисти тестуються мною на ноутбуці через домашній WiFi, через телефон 3G ну і відповідно через приставку. Якщо українські доступні то тільки щось типу - Рада, 12 канал і т.д.

 

16 минут назад, ForZa сказал:

Теж залежить від апаратної начинки телевізора. У більшості Смартів автоматом телевізор відкриває HD, FullHD, 4К... від процесора залежить, а про це, при покупці Смарта, мало хто знає і якщо проц слабенький, то буде вибрана оптимальна якість з якою проц справиться. Тому комп тягне, бо відяхи більш-меньш справляються і заточені під це, а ТБ вже вибирати треба, читати про модель, що вона може і яка начинка.

 

Ну приставку я взяв не слабеньку.

Спойлер

RAM: 3GB
NAND флеш: 16GB
CPU: Amlogic S912 64 bit Octa core ARM Cortex-A53 CPU up to 2 GHz
GPU: ARM Mali-T820MP3 GPU up to 750MHz (DVFS)

Та й на ноуті завжди перевіряю. Коротко кажучи, я все ще в пошуках тієї "ідеальної" для мене програми :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приставка + програмулина Kodi  , настраиваем Elementum ---- и смотрим в халяве миллион фильмов через трекер в HD. Для телевидения Мегого за 37 гривень 122 канала. А дальше настраиваем IPTV и смотрим в халяве тысячи каналов --- Да качество будет гавно , но не на всех каналах , я частенько просто включаю музыкальные и мне качество пох .. играет и играет :)  хочу качество включаю спутниковый тюнер :)  Кстати  КОДИ можно настроить и на IPTV  и дофига ещё на что. Особенно на телевидение других стран . Так же в КОДИ есть BASKINO .... там тоже фильмов туча ... правда платишь просмотром рекламы :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно було брехунець на кухні замутити. Почитав тему, прийшло просвітлення. Взяв старенький тюнер з старою прошивкою,змастив солідолом скарт роз‘єм, прогрів і запустив. Тарілка зловила амос, відразу трансляцію з зали ВРУ. Те шо й треба. Халява і брехунець в роботі. Вже тарілку макаронів з лівого вуха зняв.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, romaxa11 сказал:

змастив солідолом скарт роз‘єм, прогрів і запустив. 

Гм. А медом не пробував, може й порнушка запуститься ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я продовжую користуюся кабельним Волі (у одному пакеті з колишнім інтернетом airbites). Звісно, якістю не задоволений, але дивимося ефірне мало, тому не критично. Хоча, помітив, що картинка за останні роки дещо покращилася, але все одно лайно.

 

Щоцікаво, у м. Вараш (колишній Кузнецовськ) кабельне дає поряд з аналоговими каналами 8 шт. цифрових. SD, якість супер. Чому в Луцьку такого не має?

 

Щодо IPTV, Megogo і т.п. - це приблуди. Як мінімум, затрата часу на взяти другий пульт (якщо смарт не вбудований), зайти в смарт, зайти в додаток, знайти у списку необхідний канал, зачекати конекту... Не зовсім те, що хотілося б, враховуючи те, що перегляд ефірного в основному має спонтанний короткотривалий характер.

 

Якось працівник Волі розказував, що в Києві вони в під'їздах на кожному поверсі ставлять якийсь передатчик (в цих технологіях я трохи далекий), в ТВ вставляєш якийсь типовий для будь-якого +/- сучасного ТВ модуль і маєш hd-телебачення без проводів, без смарту зі звичайного рідного пульту. Ось таке хочу/чекаю в Луцьку! Готовий платити більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, MaestroA сказал:

Готовий платити більше

Ну якщо готовий платити більше, то встановлюй супутникову систему і буде щастя і з дуже великим контентом в HD якості!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, ForZa сказано:

Ну якщо готовий платити більше, то встановлюй супутникову систему і буде щастя і з дуже великим контентом в HD якості!

 Ну так тож не всьо, я так розумію ти про шарінг, чи шо? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, ForZa сказано:

Ну якщо готовий платити більше, то встановлюй супутникову систему і буде щастя і з дуже великим контентом в HD якості!

Тюнер - теж приблуда. Два пульта. І головне, де подіти тюнери, якщо в мене два ТВ висять на стіні на тросах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yura-patriot сказал:

Ну так тож не всьо, я так розумію ти про шарінг, чи шо? 

Ну так! А хіба проблема? Все чьотко працює і маєш все що завгодно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, MaestroA сказал:

Тюнер - теж приблуда. Два пульта. І головне, де подіти тюнери, якщо в мене два ТВ висять на стіні на тросах?

На задню стінку ТВ, Зараз тюнери є різних розмірів, в т.ч. у вигляді маленьких коробочок з виносним ІЧ-приймачем.

Але якщо тобі важко в одному пульті (ТВ) увімкнути\вимкнути ТВ, а іншим (тюнер) керувати контентом, то да - не варто заморочуватися. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, MaestroA сказал:

Два пульта.

?  Чому два? Включив ТБ, тюнер і канали обираєш одним від тюнера, а там і гучність і все що треба, що за комплекси про два пульта? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, ForZa сказано:

Ну так! А хіба проблема? Все чьотко працює і маєш все що завгодно :)

 Да нє, я не про те, що чітко все работаєт:), я про то, що тра ще таріляку з головкою на НТВ , бо всі хто не в темі, відразу «Ааааа,то ще потрібно одну тарілку ставити, ну і ще щось там налаштовувати до нета підключати, а потім ще тра платити парочку долярів» во я про шо, шо тіпа воно то всьо просто, але хто тішиться кабельними ну чи просто спутниками, то чогось налаштувати нтв і шарінг то вже не хочуть вникати.

 Ну то не тобі@ForZa  бо ти певно точно знаєш, шо зараз вапщє капєц як всьо просто, головне тарілку встановити, потім піндюриш на варшавку і в мужиків купуєш якийсь там самий простий тюнер з вайфай антенкою(навіть кабель до модема не треба сунути) 30—50 баксів і вже з піврічною, або вже є вродь з річною і півторарічною шарою, за 30 гривеників повністю налаштують і всьо, дивися всьо! Як закінчиться термін, прописуєш яку шоч з сайту і далі дивися. Я через знайомих купив у них за 500грн. тюнер з антенкою і настройкою з піврічною і подарив батькові( таріляка вже стояла)  ну да

тюнер « ну такоє» м’яко кажучи,але ж млять батьові на простенький тєлік те ідеальне 1080 і не тра, зате всьо робить і футболи і біатлони в HD «киплять» скоро кінець шари, піду впишу перевірений,закіну 10 баків і забуду на рік)) 

 Поки кращих варіантів, щоб зирити хороші канали в HD я ненаю, в мене Опенбокс sx4 HD то вапщє все супєр. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене тарелка на три спутника (амос, астра, хотбьорд), кінчилась шара. Хто шарить продовжити шару.  Надійно і швидко. Дам тюнер, дам гроші, сам шити не вмію і не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Юріч сказано:

В мене тарелка на три спутника (амос, астра, хотбьорд), кінчилась шара. Хто шарить продовжити шару.  Надійно і швидко. Дам тюнер, дам гроші, сам шити не вмію і не буду.

 А шо ж ти там дядьку дивися по шарі:blink: футбікі 1,2 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, yura-patriot сказал:

 А шо ж ти там дядьку дивися по шарі:blink: футбікі 1,2 ?

 

18+ :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, vaz75 сказано:

На задню стінку ТВ, Зараз тюнери є різних розмірів, в т.ч. у вигляді маленьких коробочок з виносним ІЧ-приймачем.

Зараз телевізори теж є різних розмірів. Один з моїх товщиною 299 мм (далеко не сама менша на сьогодні) і висить на тросі (торкається стіни без нахилу, як картина). Впевнений, що існують такі тюнери, які там сховаються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, MaestroA сказал:

Зараз телевізори теж є різних розмірів. Один з моїх товщиною 299 мм (далеко не сама менша на сьогодні) і висить на тросі (торкається стіни без нахилу, як картина). Впевнений, що існують такі тюнери, які там сховаються?

Важко уявити, ану но зроби фото. Значить всередину сховай :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, vaz75 сказано:
8 годин тому, MaestroA сказано:

які там сховаються?

Важко уявити, ану но зроби фото.

IMG_20180117_083812.thumb.jpg.8231abb2281b2f2deb51d85e9896753b.jpg

 

IMG_20180117_083011_236x1657.thumb.jpg.9ba70b4ee69449a709c18eedac1ec907.jpg

Samsung UE32B7000WW

 

8 годин тому, vaz75 сказано:

Значить всередину сховай

Це як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, MaestroA сказал:

Зараз телевізори теж є різних розмірів. Один з моїх товщиною 299 мм (далеко не сама менша на сьогодні) і висить на тросі (торкається стіни без нахилу, як картина). Впевнений, що існують такі тюнери, які там сховаються?

 

Товщина майже 30 см? Мммм, да то майже кінескопний тєлік в тебе на тросах вісить:D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Юріч сказано:

Товщина майже 30 см? Мммм, да то майже кінескопний тєлік в тебе на тросах вісить:D

 

Помилився, звісно. 29 мм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, MaestroA сказал:

Це як?

Ну взагалі-то, людина перед тим як вішати на стіну ТБ і взагалі щось з техніки, повинна розуміти як і що можна потім туди підключити! А то вісить ТБ на стіні, а тюнер супутниковий або Смарт-бокс я не знаю тепер куди вліпити? :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...